Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość gość
Witam mam pytanie czy ktos był w polanicy zdroj na oddziale chirurgi plastycznej z dzieckiem bo sie tam wybieram aby usunąć znamie a niewiem jak tam jest i czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, usuwał ktoś z was pieprzyki płaskie? mam ich pare na twarzy i zależy mi na ich usunięciu, zwłaszcza laserem jeśli wogóle jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka 9900
Cześć wszystkim ☺ mam znamię po lewej stronie nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
senshi91 - ja usuwałam laserem pół roku temu 3 pieprzyki na twarzy i 7 na rękach, wszystko odrosło :( szkoda kasy i bólu.... nie ma sensu wypalać tych z których wyrastają włoski - te zawsze odrosną, bo laser nie usuwa cebulki włosa i włos rosnąć wyciąga na wierzch pigment. Jeśli masz pieprzyki bez włosków, to rosyjska ruletka - odrosną lub nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita Krzos
Warto przed usunięciem zrobić dermatoskopię! Żyjemy, żyjemy i przez wiele lat nie wiemy, co dzieje się z naszą skórą :( Ja w czerwcu natknęłam się w jakiejś gazecie na porady dr Olędzkiej z melitusa dotyczące tych badań. Na początku najadłam się trochę strachu, bo okazało się, że z moją skórą pełną znamion i pieprzyków jestem bardzo narażona na czerniaka. Na szczęście badania wykazały, że wszystko jest ok :) Ale polecam wszystkim! Warto wiedzieć, co dzieje się z naszą skórą. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Półtora miesiąca temu usunęłam znamię, metodą laserową w Poznaniu, która znajdowała się na nosie. Smaruje 'tą dziurę' Bephanten'em ale niestety nie widzę poprawy. Obawiam się już tak mi zostanie... Może znacie lepszą maść która mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_wwa
jakie miejsca w Warszawie polecicie do usunięcia brodawki narządów płciowych - kłykciny? :/ błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsza jest ocena znamienia, a z tym jest problem, co dermatolog to może być inna opinia. Jeżeli jest to zmiana nowotworowa, a znamię usuniemy laserem, to możemy mieć poważne kłopoty, dlatego znamiona usuwa się chirurgiczne w granicach tkanek zdrowych, a po zabiegu wykonuje się badanie histopatologiczne. Dla pewnej diagnozy można wykonać badanie videodermatoskopowe (np. tu http://drpernak.pl/, aparat fotografuje znamiona i dokonuje diagnozy, a przy kolejnych wizytach porównuje wyniki… poza tym lepsza blizna niż czerniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaluśka
@zdesperowana_wwa wiem że wszelkiego rodzaju brodawki, znamiona usuwane są w klinikach lux medu, w zeszlym roku usuwałam tam znamie na ramieniu. Zgadza się, że trzeba się najpierw zgłosić do lekarza, tak będzie bezpieczniej, wieć załatwisz wszystko na miejcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_wwa
ale czy w tym lux medzie usuwają też brodawki narządów płciowych? to dla mnie bardzo krępujące miejsce, inaczej jest pójść do lekarza ze znamieniem na ramieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęłam znamię na łydce,szczęście w nieszczęściu,że zrobiłam to chirurgicznie bo ta paskuda okazała się czerniakiem złośliwym.Dodam,że znamię to miałam całe życie a usunęłam je dla własnej fanaberii.Nie chce myśleć jak by się to dla mnie skończyło gdybym poszła na laser.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaluśka
dlatego podkreślam, żeby zrobić zabieg w przyzwoitym miejscu, gdzie lekarz zajmie sie znamieniem a nie byle kto. Można sobie więcej krzywdy zobić niż pomóc. Idziesz do lekarza, masz robione badania itp i można wykluczyć zmiany nowotworowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_wwa
do szaluśka: a gdzie dokładnie robiłaś zabieg - piszesz ze w lux med - w jakiej dokładnie klinice? mogłabyś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaluśka
żadna tajemnica :) robiłam w szpitalu przy ul. puławskiej w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana_wwa
dzięki! poświętach wezmę się za zrobienie porządku z brodawką. wystarczy już zamartwiania :( sprawdzę na puławskiej - takie postanowienie noworoczne ;) dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić doktora Ziaję z Katowic. przyjmuje w poradni chirurgii naczyniowej www.chirurgnaczyniowykatowice.pl miałam u niego zabieg usuwania kilku znamion,bo zaczęły mi coraz bardziej przeszkadzać. wszystko odbyło się sprawnie i bezpiecznie,dlatego uważam,że to dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości, jak to wyglądało cenowo? Ja mam jedno znamię do usunięcia. Zastanawiam się nad wyborem kliniki. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania znajduje się http://www.klinikaurody.org.pl/ , ma ktoś jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałam ostatnio znamiona tutaj: www.vital-medica.pl i jak najbardziej mogę polecić lekarzy stamtąd. Wykonali mi tam badanie histopatologiczne, chirurgicznie usunęli znamiona, a potem zdjęli szwy. Wykonywali zabieg bardzo starannie, z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych, nic mnie nie bolało, lekarz był życzliwy i stworzył w gabinecie dobrą atmosferę, tak, że się mniej stresowałam tym wszystkim. Używają w ogóle nowoczesnych, bezpiecznych metod. Polecam właśnie tam usuwać znamiona, bo pracują tam prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie i jest pewność, że zrobią wszystko poprawnie, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla przykładu jestem z Chorzowa i ze swojego doświadczenia mogę polecić zabieg usuwania znamion w Amaryllisie w Bytomiu, dobry specjalista się mną zajął bo zabieg szybko i sprawnie przeprowadził, a po zmianach śladu nie ma nawet, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktos z Was usuwał dosyc duze znamię 4x8 cm ? jest to znamie barwnikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. czy ktoś mógłby polecić jakąś klinikę w Rzeszowie bądź w Krakowie? Posiadam kilka płaskich, niewystających, regularnych pieprzyków na jednym policzku i koniecznie chcę się ich pozbyć. Z tego co czytałem to najlepszą opcją byłby laser. Zależy mi również na cenie, gdyż do usunięcia jak wspominałem mam kilka pieprzyków i różnica w cenie się potęguje. Dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam i polecam Consensus med w Krakowie na placu Szczepańskim. Usuwałam za jednym razem kilka znamion i nie ma śladu:) wszystko ładnie się zagoiło. Można sobie tam od razu wykonać badanie dermatoskopowe lub histopatologiczne, ale to lekarz Wam doradzi jeśli będzie taka konieczność. Naprawdę fajne miejsce i świetni specjaliści. U mnie usuwanie kilku znamion trwało jakieś 15 min i zapłaciłam 300 zł, a z tego co się orientowałam w Krakowie to jest świetna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mial ktos z Was usuwane znamie barwnikowe z przeszczepem ? Mam na lydce ok 1.5 cm na 3.5 cm i chirurg powiedziala ze bez przeszczepu sie nie obejdzie. Jak z blizna po takim zabiegu, bardzo brzydka bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałam znamiona w klinice Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/). Bardzo krótki zabieg, a naprawdę bardzo mi ułatwił życie. miałam bardzo duzo znamion na piersi, i przeszkadzały mi, bo ocierałam je biustonoszem. Bałam sie, zeby ich za bardzo nie podrażniać i w końcu usunełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam znamiona u dr Doroty Szybińskiej w Krakowie w CM Skopia ale wcześniej poszłam do niej na dermatoskopia by przyjrzała się bliżej wszystkim moim znamionom i okazało się, że 3 są do wycięcia. Czekam na wyniki z histopatu ale gorąco ją polecam jako lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×