Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość gość
nie ma się czego bać,naprawdę. trzeba tylko mieć pewność,że oddajemy się w ręce dobrego i doświadczonego chirurga. jakiś czas temu koleżanka poleciła mi klinikę http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/. sama miała tam zabieg zamykania naczynek,a ja wybrałam się na usuwanie znamion,bo miałam ich sporo i zaczęły mi przeszkadzać. wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji,także zdecydowanie polecam pana doktora i jestem zadowolona,że się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sądzę, że badanie i usunięcie za 100zł brzmi podejrzanie... Ja robiłam samą wideodermatoskopię za 300zł, a to i tak bardzo dobra cena w Warszawie (polecam Melitusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraAnna
Ja serdecznie polecam Lecznicę Melitus - można tam zarówno zdiagnozować wszystkie zmiany skórne czy znamiona i również je usunąć. Bardzo profesjonalne miejsce, pracują specjaliści i nie ma obawy, że cokolwiek pójdzie nie tak. A takie oszczędzanie na zdrowiu może się najzwyczajniej w świecie źle skończyć, bo ktoś może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc. I nie dość, że pogorszymy zdrowie, to jeszcze koniec końców wydamy nie wiadomo ile więcej, żeby te szkody usunąć. Nie ma co tak kombinować, tylko po prostu zgłosić się do specjalistów, którzy się znają na rzeczy! Jakby był ktoś zainteresowany, to podsyłam link do Lecznicy, naprawdę warto! www.melitus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka_1
EsteraAnna - a u którego lekarza byłaś? Słyszałam dobre opinie o dr Kozłowskiej - też u niej byłaś, potwierdzasz to? Mam problem z jednym znamieniem i chciałabym sprawdzić czy mogę je usunąć, a jestem z Warszawy, więc Melitus byłby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia190
A możecie polecić jakieś miejsce w Krakowie? Tylko żeby ceny nie były mega zabójcze, bo do usunięcia mam kilka znamion, jak nie kilkanaście i inaczej nie będzie mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka7373
owsianka_1- Jeśli chodzi o lekarzy z Melitusa to ja osobiście mogę polecić doktor Olędzką. Byłam u niej i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm :) Za takie traktowanie pacjenta i warunki naprawdę warto zapłacić. Poza tym mam pewność, że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia90
Naprawdę jest bardzo ok :) Czytałam wypowiedz dr Olędzkiej w gazecie i zachęciło mnie to do badań. Byłam po wakacjach na dermatoskpii w melitusie i rzeczywiście warto zainwestować w badania na takim wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani niedowiarka
w lux medzie są teraz zniżki 10 % na usuwanie znamion! zapisałam sie na zabieg, a koleżanka mi podpowiedziała, żebym zapisała się wczensiej do klubu (bezpłatnie) i tego tytułu mam rabat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile to kosztuje w lux medzie? od jakiej kwoty 10%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani niedowiarka
każde znamie inne, ale cena już od 490 zł, od tego minus 10%, taka jak porównywałam ceny w innych miejscach, wychodzi całkiem fajnie z tą zniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie: kazde znamie inne. Ja mialam malutkiego wlokniaka na plecach i placilam 700 zl. Zalezalo mi na szybkim usunieciu, wiec nie porownywalam cen, a teraz widze, ze przeplacilam i to duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas usunięcie 1 włókniaka to 50 zł, większej brodawki to 100 zł, a z badaniem histopatologicznym 250 zł. I to znamię usuwane jest laserem CO2 - więc praktycznie nie pozostaje blizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani niedowiarka
700 zł? o kurka! to bardzo dużo, szczególnie że ja mam kilka do usunięcia :/ pewnie nie uda mi sie usunąć wszystkich w tym roku, ale postaram się jak najwięcej zrobić. Powaliłas mnie tą ceną. Jednak dobrze zrobiłam ze się zdecydowałam na LM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplacilam 700 zl, bo u chirurga plastyka. Mialam robiony nos, a przy okazji chcialam tego wlokniaka usunac. Mialam go dosc gleboko i przez to tez widoczna blizna. Drugi raz juz bede madrzejsza i nie dam sie naciagnac na tyle pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani niedowiarka
aha, teraz rozumiem. tak czy inaczej jak porównywałam ceny, to luxmed wypada duzo lepiej na tle innych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebanalna mama
a czy polecicie jakieś miejce w Poznaniu? chciałabym usunąć znamiona mojej córci, szukam sprawdzonego miejsca, gdzieś gdzie zabiegowi można poddać dziecko. dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani niedowiarka
a w Poznaniu nie ma lux medu? jestem w temacie aktualnie dlatego polecam tę klinike. Sprawdź tam zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka 2345
w Poznaniu lux med jest np. na Roosevelta lub Półwiejskiej i okolice al.Solidarności lub Serbskiej. To chyba wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynom z Wawy polecam klinikę Dermedicus (www.dermedicus.pl), ze względu na fakt, że przyjmują tam specjaliści a nie "pseudo-lekarze". Ja ta trafiłam przez polecenie koleżanki, która jest pacjentką dr Bacz-Malinowskiej i pięknie wyleczyła u niej trądzik. Wcześniej miałam trochę przejść z dermatologami różnej maści, moja córeczka ma atopowe zapalenie skóry, do tego alergię, nikt nie był w stanie nam pomóc. Ja z kolei jestem cała w pieprzach, dlatego wiem, "z czym się je" temat znamion. Naprawdę świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam bardzo dużo płaskich ciemnych pieprzyków, średnica ok. 4-5 mm. W zeszłym roku usuwałam na rękach, dekolcie i na twarzy, część elektrokoagulacją, część skalpelem. Niestety te "usmażone" prawie wszystkie odrosły. Najbardziej martwią mnie na twarzy, wszystko odrasta.... nie wiem czy jest sens ponownego wypalania? jak myślicie?. Natomiast blizny po usuwaniu chirurgicznym wyglądaja nieciekawie, w niektórych miejscach szachownica jakbym grała w kółko i krzyżyk :( Dermatolog powiedział że po prostu mam takie skłonności i już ale tego jest naprawdę za dużo:( jak/czym pozbyć się pieprzyków raz na zawsze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani niedowiarka
a jaki jest koszt takiego laseru? Piszesz ze możliwe że trzeba to powtarzać, a slady prawie niewidoczne. Gdybym miała to na twarzy, to może bym wydała sporo pieniędzy, żeby nie było śladów żadnych, ale nie masz nigdy pewności jaki bedzie efekt. Kolezanka polecała mi wizytę w lm, tam usuwała znamie i zakładała szwy, ślad minimalny, cena w porządku a do tego badania histopatologiczne. Może i laser jest ok, ale ja nie znam nikogo osobiscie kto poddawał się takiemu zabiegowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Sandrine! zorientuj mnie proszę jaki jest koszt usunięcia znamienia tym laserem? myslałam że elektrokoagulacja to właśnie laser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjh2
No nie wiem czy laser to takie dobre rozwiązanie... Teraz wszystko robi się laserowo, usuwa znamiona, włosy itp. A w moim odczuciu za kilka lat może się okazać, że laser ma też działanie szkodliwe :/ chyba wolałabym zaufać bardziej tradycyjnym metodom nawet w imię niewielkich śladów po szwach. Wspominacie też o badaniach po zabiegu, o których nie można zapominać. Myślę, że wykonanie takich badań po zabiegu świadczy o profesjonalnym podejściu lekarzy i tejże placówki i warto udać się do takiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka33Ulka
witam Usuwałam znamię laserowo w Extravaganza Wy- SPA Urody w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Śladu praktycznie żadnego nie ma, a przy tym nie miałam żadnych komplikacji . Dla mnie to rozwiązanie było jedynym słusznym i gdybym miała wybierać, to drugi raz też zdecydowałabym się na zabieg właśnie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poddałam się na początku tego roku zabiegowi usunięcia naczyniaków płaskich - bardzo szpeciły moją twarz. Dermatolog doradzał mi zabiegi wycięcia jednak wolałam coś bez kładzenia się pod nóż. Wybrałam się do centrum estetyki w łodzi: http://www.beauty.com.pl/pl/usuwanie-zmian-skornych zabieg nie był co prawda bezbolesny ale problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej bez cięcia i skomplikowanych zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×