Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość julczi
hej wszystkim... usuwał możę ktoś znamię na nosie,.. ? moje jest dość duże i chce je usunąć .. usuwał ktos w CZD w Warszawie? a moze polecacie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_28
moja mama usuwała znamię na nosie w Consensusie w Krakowie na pl. Szczepańskim i mogę polecić bo była bardzo zadowolona !! Wszystko pod okiem lekarza i jest konsultacja i zabieg i mimo tego, że była to dość duża narośl to został tylko mały punktowy ślad, który z czasem jest coraz mniej widoczny :) myślę, że naprawdę warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usunęłam kilka lat temu w Poznaniu w Beauty Factory Fabryka Urody i do dziś nie żałuję. Pamiętam ten dyskomfort jak musiałam chodzić z tą brodawką łojotokową.. Masakra.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bałam się laserowego usuwania bo podobno jest dość bolesne. Ale u mnie w mieście znalazłam klinikę która robi zabiegi radiochirurgiczne i szybko udało mi się pozbyć tego ohydztwa bezboleśnie  Podeślę link to możecie poczytać sobie o tym zabiegu: http://www.antiagingclinic.info/dt_portfolios/usuwanie-zmian-skornych-i-przebarwien/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usuwałam w bytomskiej klinice Amaryllis laserowo, polecam zabieg szybki i bezbolesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CONSENSUS na pl Szczepańskim - ODRADZAM!!!!!! Miałam usuwane laserowo 3 znamiona na twarzy i pomimo 3 poprawek (!!!) znamiona są nadal nie usunięte! Za każdym razem mówiłam lekarzowi, że wolę żeby zostały blizny niż żeby pieprzyk był niedokładnie usunięty, a teraz mam po prostu blizny na pieprzykach :/ Kupa kasy w błoto i strach że z niedokładnie usuniętego pieprzyka zrobi się czerniak... Teraz szukam dobrego chirurga który usunie mi te pozostałości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Krakowa
ja miałam do usunięcia 5 a wcześniej już usunięto mi 3 ale na szczęście w Krakowie jest od niedawna mikroskop konfokalny, który wykluczył, że to coś złośliwego więc na szczęście uniknęłam nowych blizn :) ale wcześniej wycinałam u dr Doroty Szybińskiej w Krakowie-robi to rewelacyjnie-szybko, bezboleśnie i małe blizny zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, usuwałam znamię na plecach w szczecinie w karboklinice. Najpierw umówiłam się na konsultację w celu zbadania znamienia gdy okazało się, że nie jest to zmiana rakowa i można usunąć chirurgicznie lekarz na drugi dzień wyciął znamię. Wszystko w znieczuleniu, nic nie czułam, blizna dobrze się goiła i teraz nic nie widać, jestem zadowolona, przyjemna atmosfera, profesjonalni lekarze. Śmiało polecam, taka klinika to wspaniała alternatywa w porównaniu do szpitali, nie trzeba sterczeć godzinami w kolejkach, użerać się z ludźmi i czekać nie wiadomo ile na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o znamiona to mi dwa usuwał doktor Damian Ziaja - http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/. pamiętam, że strasznie się bałam tej wizyty, a wszystko poszło szybko i bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemanko, dzisiaj poddałam sie zabiegowi usunięcia znamion metoda elektrokoagulacji, promocja z groupona na 12 zabiegów - 150 złociszy......jak na chwile obecna trudno powiedziec :) znamion nie ma, sa tylko strupki :) 3 znamiona były usuwane z twarzy - dwa wypułke i plamka od słońca, reszta na brzuchu :) zasypuje alatanem, jak się bedzie goic i co dalej dam znac, bo generalnie wyglada to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usunęłam laserowo miesiąc temu w klinice Amaryllis, jestem bardzo zadowolona że już nie mam tego paskuctwa, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiulekM
Ja bym nie ryzykowała jakimis promocjami z gruponu ojj niee... Oddalam sie w ręce specjalistów. Miałam brzydki pieprzyk na szyji, taki odstający, który ciągle o coś zahaczał, ubrania, bizuterie... W szpitalu lux med w Warszawie usuneli mi go bezproblemowo, ale oczywiście w pakiecie otrzymałam konsultację chirurgiczną wraz z badaniem histopatologicznym tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie jest to konieczne, to lepiej nie usuwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja usuwałam znamiona za pomocą fal radiowych w zabieg bezbolesny, bezpieczny , poza tym zaraz po zabiegu widziałam efekty więc szybko się cieszyłam z zabiegu. nie wiem czy taka metoda leczenia jest bardzo popularna ale ja uważam ją za dużo bardziej bezpieczą niż jakieś operacyjne usuwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinLA
wszystkich pieprzyków nie trzeba usuwać, po prostu warto je zbadać i usunąć te które mogą za sobą nieść jakieś ryzyko. Ja usuwałam 2 znamiona na plecach, które często zahaczałam (jeśli ktoś jest z Krakowa to polecam gabinet Pani doktor Budzicz na Zygmunta Augusta). Poza tym sam zabieg nie trwa na szczęście wcale długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no ja z kolei poddałam się zabiegowi w lux medzie. mam u nich kartę z pracy więc dodatkowo dostałam rabat na usługi więc tym bardziej skłoniłam się do takiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixel43
O też mam pakiet wykupiony przez pracodawcę w luxmedzie, to na takie usuwanie znamion dają rabaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam młodsza to sama sobie zdrapywalam pieprzyki. Teraz wiem że był to błąd że względu na blizny i ryzyko powikłań. Teraz żeby sobie coś zrobić na skórze to chodzę do kosmetyczki albo kliniki i mi robią to profesjonalnie. Z powodu że chodzę w takie miejsca już jakiś czas to zauważyłam różnice w tym że ostatnio stosują krem znieczulający z lidokainą lub benzokainą. Gdy zobaczyłam u nich taki nowy wynalazek sama też kupilam zamiennik emli że strony www.naporost.pl i stosuje go przy różnych domowych sprawach związanych ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
Pixel43 nie wiem czy każdemu kto posiada kartę luxmed przysługują dodakowe zniżki na zabiegi, ale mój pracodawca wynegocjował z nimi dodatkowe zniżki które należą się każdemu pracownikowi, dzięki temu dla mnie ich oferta na zabiegi zawsze jest tańsza niż konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ty też korzystasz z oferty lux medu? z której placówki i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zabieg raczej powierzyłbym bardziej chirurgowi niż dermatologowi, ale to sprawa indywidualna i do ustalenia z lekarzem. Jeśli będziesz chciała pozbyć się znamion to bardzo dobrym specjalistą w tym zakresie, z którego ja też korzystałam jest doktor Krzysztof Ziaja w Katowicach - tu możesz o nim więcej poczytać www.chirurgangiologkatowice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem przede wszystkim temat usunięcia znamiona lub pieprzyka powinno się konsultować indywidualnie. To jest bardzo zróżnicowany temat i wszystko zalezy od tego z czym boryka się pacjent. U mnie usunięcie znamiona to był rutynowy zabieg, ale nie można zakladać, że będzie tak ze wszystkimi, dlatego jeśli ktoś decyduje się na coś takiego to powinien udać się do specjalisty. Ja zabieg usuwania znamiona wykonywałam u bardzo doświadczonego lekarza specjalisty w Katowicach - http://www.chirurgangiologkatowice.pl/ i ten kontakt jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście są takie zabiegi usuwania znamion, które mogą unicestwić takie małe kompleksy. Totalnie rozmumiem Twój ból, ale zanim zdecydujesz się na usunięcie znamiona to rozejrzyj się za dobrymi specjalistami, aby później nie zostały większe i gorsze od znamion blizny. Ja wybrałam specjalistę, chirurga Krzysztofa Ziaję z - http://www.chirurgangiologkatowice.pl/ i tego też Ci serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
ja miałam okropne znamię na twarzy nie widziałam nic więcej tylko to znamię, strasznie mi przeszkadzało, dlatego zdecydowałam się na jego usuniećie, zabieg robiłam w lux medzie i efekt jest super, tak jakby nigdy nic tam nie było. jak macie podobne kompleksy to warto się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim przystąpi się do usuwania jakichkolwiek znajom dobrze jest skonsultować wszystko z dermatologiem i wykonać dermatoskopię, to powinien być takie pierwszy krok jesli ktokolwiek myśli o usuwaniu znamion. Teraz tym bardziej latem warto sprawdzić kondycję skóry polecam pakiet Luxmedu https://emarket.luxmed.pl/eMarket/BEZPIECZNE-OPALANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frecikk
ja miałam okropne znamie na twarzy, na konsultacje chodziłam do Lux Medu i tam też robiłam sobie zabieg, teraz wyglądam normalnie, więc polecam każdemu kto boryka się z kompleksami na punkcie znamion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×