Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość gość
jest tu ktoś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka150
Szybko i skutecznie usunęłam nieładne znamię z okolic brzucha u dr. Gromadzińskiego Chirurgia Plastyczna Poznań http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/ Bardzo doświadczony lekarz w zakresie usuwanie znamion, dlatego polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja miałam usuwane tydzień temu 4 znamiona (włókniaki) z pleców. Miałam usuwane je przez łyżeczkowanie Usuwałam je w Zielonce u dr Pawła Szymańskiego, którego serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MZetka
dziewczyny z Białegostoku: jak któraś chce usunąć pieprzyki,brodawki łojotokowe to polecam klinikę Noviline-Klinika Chirurgii Medycyny Estetycznej dr Magdaleny Nowickiej. polecam ponieważ wszystko trwa chwilkę (4 sztuki-pół godziny) a w dodatku w przemiłej atmosferze a pani doktor jest przesympatyczna i naprawde potrafi uspokoić i zna sie na rzeczy. to link na ich stronę http://medycyna-estetyczna.bialystok.pl/ ps:za 4 sztuki zapłaciłam wraz z badaniem histopatologicznym 230 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chciałem zapytać czy po osunięciu znamienia na twarzy (małego znamienia) jest duży dyskomfort? czy trzeba jakieś plastry itd. mam planowany zaraz po zabiegu na drugi dzień wyjazd rozumiem ze nie bedzie to przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też sobie muszę usunąć kilka. Zastanawiam się nad laseremedem z Warszawy, czy ktoś może tam był i może się podzielić wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja usuwałam znamię
Witam .Ja usuwałam znamię ,które miałam na głowie a dokładnie na płacie skroniowym nad lewym uchem , usunęłam je 5.11.13 oczywiście chirurgicznie znieczulica , potem podważanie skalpelem skóry cieniutkiej i wycięcie .12.11.13 mam iść na zdjęcie szwów pani doktor stwierdziła , że to może być znamię atopowe, ale pieprzyk jak ja go nazywałam trafił już do laboratorium i teraz czekam na wyniki .... a tak poza tym ,ile trzeba czekać na zdjęcie szwów tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam taką myszkę od urodzenia na pośladku.. :/ Może lepiej, że tam, bo przynajmniej jej nie widać, ale teraz kiedy wpółzyję po prostusię tego wstydzę.. Jutro mam zamiar iśc do rodzinnego i spytać się co z tym dalej. Trochę się wstydzę. Ta cała śmieszna myszka jest dosyć duża na oko ma jakieś 4 cm na 5, zdarzało się nawet, że leciała mi z niej krew.. Nie wiem co z tym robic.. Czy ktoś miał coś podobnego?:( proszę o szybką odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Zna ktos tutaj bardzo dobrego chirurga nie wazne gdzie byle by byl najlepszy w usowaniu znamion ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Łodzi polecam dr Lik Clinic na Rewolucji 52. Zrobili mi kaszaka na twarzy wielkości mniej więcej pestki wiśni. Nie ma praktycznie śladu (pół roku minęło od zabiegu). W ostatnim czasie natomiast Pan Doktor laserem zlikwidował mi brodawki na szyi. Śladu nie ma, wszystko trwało chwilę i nie bolało. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.drlikclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buiu
czy może ktoś z was miał do czynienia z usuwaniem jakiegoś tworka z czubka nosa? bo ja mam pewną narośl typu fibroma.jaką metodą się to robi,i jakie są pozostałe konsekwencje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd jesteś, ale jestem pewna, że tu: http://www.drpernak.pl/ Ci doradzą specjalizują się w tego rodzaju zabiegach. Zadzwoń, a dowiesz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zamierzam usunąć znamię z twarzy o średnicy około 5mm, szukam dobrego chirurga plastycznego najlepiej z Bydgoszczy. Czy możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy może mi ktoś polecić lekarza który zbada i usunie pieprzyk w Warszawie w normalnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnikM
Witam po wizycie u dermatologa jestem wystraszona i szukam chirurga w Krakowie żeby usunąć znamię. mam je od urodzenia.ma wymiar około 8mm x 6mm, nie zmienia koloru , nie swędzi, nie krwawi. jedynie to ,ze jest 2 kolorowe i lekko postrzępione ale totalnie nic się z nim nie dzieje. Pan dermatolo stwierdziła ,że trzeba natychmiast usunąc. Boje się i zabiegu i wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, wczoraj usuwalam znamiona chirurgicznie u Dr Bamberskiego w Pabianicach. Zabieg byl bezbolesny,na znieczuleniu. Za 2tygodnie mam przyjsc na zdjecie szwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollo81
witam, jakiś czas temu miałam usuwane dwa znamiona chirurgicznie (w tym jedni na twarzy) w Lasermedzie w Warszawie... niestety blizny zostały ale są bardzo jasne i płaskie, więc w wogóle nie rzucją się w oczy... zabieg robiłam jakieś 4 lata temu :) teraz mam kilka znamion jeszcze na twarzy i wybieram się do Elite w Warszawie, tym razem na usuwanie laserem... kilka osób odradziłoo twierdząc, ze laser tego nie usunie, ale mimo wszystko pójdę aby lekarz powiedział jakie są szanse na caałkowite usunięcie... jeśli okaże się, że coś nie jest pewne tonie zamierzam tego ruszać... w sumie 4 znamiona, z czego jedno brązowe. Cena niestety nie za niska... wg cennika usunięcie jednej zmiany zaczyna się od 250 zł... jak byłąm za pierwszym razem lekarz kazał przyjść za miesiąc... akurat sporo się wcześniej opalałam... przerwa w opalaniu ma przeciwdziałać w tworzeniu się przebarwień i różnic. Boję się że uzyskany efekt będzie gorszy niż to , co teraz mam... ludzie twierdzą, że w ogóle na to uwagi nie zwracają, ale jak wiele osób tu pisało także i ja mam ten swój mały kompleks od wielu lat i chciałabym mieć gładką cerę. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula99
Polecam przed usunięciem znamienia wideodermatoskopie, czy aby na pewno usunięcie jest bezpieczne :) Ja byłam w Melitusie u dr Kozłowskiej. Jestem bardzo zadowolona. Miałam pieprzyk w okolicy piersi. Poszłam do pani dr o poradę. przebadała mnie, doradziła badanie. wszystko bylo ok- mogłam usunąc pieprzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja usuwałam znamiona jakiś czas temu w lea clinic na ul tomasza w krakowie , nawet nie bolało , bardzo miły pan chirurg :)) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jeśli jesteście z okolic Piotrkowa Trybunalskiego albo Łodzi to polecam iść do "Medicalla" do doktora Andrzej Bernera. Sama byłam i polecam. Nie mam żadnej blizny po zabiegu, doktor Berner to bardzo miły człowiek, profesjonalista, nie pozostawia żadnych śladów. na prawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam w Medicallu na usuwaniu okropnych znamion i również jestem zadowolona! :) Lekarz, który przeprowadzał zabieg - dr. Andrzej Berner to prawdziwy cudotwórca! Potrafi małe a złośliwe znamię zoperować tak, że nie wstydzę się już pokazywać dekoltu. Sympatyczny, wprowadza swobodną atmosferę, rzeczowo wszystko tłumaczy i interesuje zdrowiem pacjenta. Fajny lekarz, szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w dermedzie, wszystko bardzo dobrze poszło, personel miły i sympatyczny. Mimo moich obaw potrafił uspokoić. Najważniejsze, żeby trafić na profesjonalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam wczoraj usuwane znamie przez chirurga. Zalozyl mi 2 szwy i za 2 tygodnie do usuniecia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_pr
Witajcie... Szukam wszelkich informacji w tym temacie. Przejrzałam w większej mierze cały wątek, jednak szukam najświeższych informacji, wiadomo, że parę lat temu i kliniki i generalnie postępy w jakichś technologiach mogły ulec zmianom. Byłam wczoraj w Klinice Angelius w Katowicach... Niestety Pan dermatolog mnie zmartwił i powiedział, że tzw. "pieprzyków", czyli znamion barwnikowych nie można usuwać laserem... Pare tyg. wczesniej był u niego mój facet, miał mnóstwo jak się okazało brodawek- czyli takich mocno wystających, jasnobrązowych punktów na ciele i powiedział mu, że może mu usunąć w pewnej kwocie (300, czy 400 zł) taką ilość jaką tylko chce... W moim przypadku niestety tylko nadaje się to pod nóż chirurga- plastyka... Cóż, boję się, gdyż chce usunąć dwa pieprzyki obok siebie na twarzy (tzw. Marilyn Monroe" -czyli nad ustami z boku po prawej stronie- większy, lekko wypukły i nad nim ,mniejszy dosyć płaski, ale jednak powiększający się od paru lat). Szukam kogos w Katowicach i okolicy. Pomożcie... Jeżeli mieliście też w tych miejscach- gdzies na twarzy robione zabiegi i macie np zdjęcia "przed" i "po"...to bardzo bym prosila... z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylia190
Witam Was. Znalazłam właśnie informację na temat Akcji Znamiona w Przychodni Ars- Medica w Krakowie. Na stronie piszą, że płaci się 100zł za przebadanie i usunięcie znamion. W porównaniu z innymi klinikami, jest to naprawdę atrakcyjna cena. Posiadam dużo znamion, dlatego im mniejsza cena tym lepiej. A już do dermatologów na NFZ się nie wybiorę, gdyż byłam przez nich traktowana jak powietrze. Jedna Pani nie wstała nawet zza biurka, żeby obejrzeć chociaż jedno znamię. Byłam też prywatnie w Nowomedzie, ale Pani dermatolog mnie tylko spytała, czy aż tak bardzo mi przeszkadzają te pieprzyki, że chce je usunąć. Niektóre są naprawdę sporej wielkości i źle się z nimi czuję. Dlatego nie boję się tak samego zabiegu, jak tego, jak będę potraktowana. Czy korzystał ktoś z Was może z usług Ars-Medica? A najlepiej z tej promocji? Jeśli tak, to bardzo proszę, podzielcie się wiadomościami. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 2 lata temu usuwałam sobie znamię spod okolic ucha. Robił to dr Damian Ziaja http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ zabieg trwał 45 min w domu z opatrunkiem chodziłam 2 tyg ale warto było się chwilę przemęczyć by się tego pozbyć. Ceny przystępne zależą od rodzaju i wielkości ale to juz ustalane jest po konsultacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwalam miesiąc temu znamiona u chirurga i za 3 zapłaciłam 600 zł zrobiłam rozeznanie ile gdzie co kosztuje i raczej to cena standardowa 100 zł hmmm to coś zatanio,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się troche jednak boję poddać takiemu zabiegowi ile czasu wam zajęło zanim się ostatecznie zdecyowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×