Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

Gość sliczna jest
ta bordowa z kokardka. szkoda, ze mam juz tyle torebek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki======== oczywiście ale jutro wyśle Tobie zdjęcia :-) Bo dzisiaj mam troszke czas ograniczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie stówy góra
o ja cie, ale wieś, rodem z kiełbasianej wólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorkiem na pewno prześle zdjęcia to może coś sobie wybierzesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ sama szyję i lubię fikusne kombinacje , jestem pełna podziwu dla Twojej pracy . Te torby sa naprawde bardzo finezyjne , szczegolnie bordowa z kolorową kokardą . Cacko na lato jak ulał . Popieram papierowe nozyczki w osadzie nad jarmarcznymi , tandetnymi torbami z których odpadaja cekiny a po tygodniu reszta się pruje. Moze i ja odważę się na taki krok i cos sama sobie uszyję . Kwiatku , szyj dalej te cacka a komu się nie podoba niech wsadzi łep w piasek . Nasz naród stworzony jest do tego by psioczyć , to najlepiej nam wychodzi . Pozdrawiam. Na koniec mam jeszcze pytanko . Czy materiały z których szyjesz to len ? czy szyjesz coś z aksamitu , moze sztruksu ... kto wie moze i ja bym zlozyła zamowienie . nie mniej w grę wchodzą miękkie tkaniny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara37=======prześle Tobie zdjęcia tkanin może akurat coś wpadnie Ci w oko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwatku------->podziwiam, na prawde masz talent, nie przejmuj sie opiniami tych zawzietych...zazdroszcza bo sami nie potrafia byc kreatywni...powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - śliczne torebki :D Gratuluję talentu w rękach i wyobraźni 🌼 Bardzo chętnie skuszę się na jakąś - oczywiście już nie mogę się zdecydować :) Poproszę tylko na maila zdjęcia tkanin i orientacyjne wymiary torebek. Serdecznie pozdrawiam mala-gosiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja zabieram się do pracy do robienia zdjęć i wieczorkiem wysyłam do wase-maile dziewczynki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak prześle zdjęcie jutro hahahahahah tak dla pewności a lamówka i nietoperz będą czarne, a zapinanie na zatrzask pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuńka...
sa bardzo fajne . w porównaniu z tym szlmelcem w niby markowych sklepach sa bardzo oryginalne ..ta z kokardka rewelacja , dla mnie moze bez kokardki bo ubieram sie raczej klasycznie i nie mam juz 20 lat , ale mam ochote na fajna torbe np ze sztruksu do ktorej weszlyby papiery i ksiazki formatu A-4...i nie w krzykliwych kolorach tylko np..butelkowa zielen a zamiast kokardki po prostu paseczek innego koloru..ach rozmarzyłam sie ... jestem z Tobą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda
potwora znajdzie swego amatora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą: http://www.mFoto.pl/uploads/1036/hpim0583_e66a1.jpg Strasznie się wahałam, bo jeszcze jedna mi się podoba, ale tamta okazała się za mała, jak na moje potrzeby :) Acz kto wie... może sobie zamówię w większym rozmiarze :) Jestem typowa baba i mam małego fioła na punkcie torebek :) ale nienawidzę wręcz tych cekiniarskich, odpustowych \"podpasek\", w których można co najwyżej zmieścić chusteczki higieniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ploty sobie urządziłyście hahahahah zamiast spać a mnie najbardziej śmieszą np. różowe kuferki w które mieszczą się tylko komórki, no ale każdy ma prawo do swego gustu :-) Dobranoc wam dziewczyny papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może miała wyjątkową reklamówkę i też chciała ją zaprezentować :D Ja najchętniej wszystko upchnęłabym do torby, żeby mieć wolne ręce :) ale czasem niestety się nie da i zmuszona jestem taszczyć ze sobą wielkie reklamówy - tak to jest, jak się jest maniaczką książkową :D Pozdrawiam i życzę miłej nocy. I udanego poniedziałku - w końcu to szczęśliwa 13 :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - piekne są te torebki, coraz ładniejsze, a oglądam już kt óryś zestaw z kolei. Szyj, szyj i jeszcze raz szyj, bardzo zdolna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj prześle wieczorem koło 22 zdjęcie tkaniny a torba będzie gotowa w piątek na pewno jak nie wcześniej bo jutro zabieram się do pracy więc koło piątku wyczekuj zdjęcia hahaha gotowej torby a dzisiaj tkaniny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe_nozyczki======= zdjęcie tkaniny wysłałam a czarnej już nie wysylałam ale jest lekko nabłyszczana więc będzie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku no moje gratulacje myśle że powinnaś odnieśc sukces na tych torebkach i ja tez zapytam czy możesz zaprojektować jakąś stonowaną ale z małym jajem formatu a4:) trzymam kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można zaprojektować, tylko ja nie gwarantuje, że uszyje najpierw projekt musze zobaczyć i ocenić czy jestem w stanie no i czy tkaniny mam opowiednie ale zawsze można próbować :-) Szyje już trzecią na zamówienie, więc staram się jak moge chociaż z takimi na zamówienie nie jest tak prosto ale ja lubiw wyzwania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×