Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdj臋cia!!!!!!

Polecane posty

Go艣膰 sliczna jest
ta bordowa z kokardka. szkoda, ze mam juz tyle torebek!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki======== oczywi艣cie ale jutro wy艣le Tobie zdj臋cia :-) Bo dzisiaj mam troszke czas ograniczony :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwie st贸wy g贸ra
o ja cie, ale wie艣, rodem z kie艂basianej w贸lki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorkiem na pewno prze艣le zdj臋cia to mo偶e co艣 sobie wybierzesz :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
poniewa偶 sama szyj臋 i lubi臋 fikusne kombinacje , jestem pe艂na podziwu dla Twojej pracy . Te torby sa naprawde bardzo finezyjne , szczegolnie bordowa z kolorow膮 kokard膮 . Cacko na lato jak ula艂 . Popieram papierowe nozyczki w osadzie nad jarmarcznymi , tandetnymi torbami z kt贸rych odpadaja cekiny a po tygodniu reszta si臋 pruje. Moze i ja odwa偶臋 si臋 na taki krok i cos sama sobie uszyj臋 . Kwiatku , szyj dalej te cacka a komu si臋 nie podoba niech wsadzi 艂ep w piasek . Nasz nar贸d stworzony jest do tego by psioczy膰 , to najlepiej nam wychodzi . Pozdrawiam. Na koniec mam jeszcze pytanko . Czy materia艂y z kt贸rych szyjesz to len ? czy szyjesz co艣 z aksamitu , moze sztruksu ... kto wie moze i ja bym zlozy艂a zamowienie . nie mniej w gr臋 wchodz膮 mi臋kkie tkaniny. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
maxmara37=======prze艣le Tobie zdj臋cia tkanin mo偶e akurat co艣 wpadnie Ci w oko :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwatku------->podziwiam, na prawde masz talent, nie przejmuj sie opiniami tych zawzietych...zazdroszcza bo sami nie potrafia byc kreatywni...powodzenia!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku - 艣liczne torebki :D Gratuluj臋 talentu w r臋kach i wyobra藕ni 馃尲 Bardzo ch臋tnie skusz臋 si臋 na jak膮艣 - oczywi艣cie ju偶 nie mog臋 si臋 zdecydowa膰 :) Poprosz臋 tylko na maila zdj臋cia tkanin i orientacyjne wymiary torebek. Serdecznie pozdrawiam mala-gosiaa@o2.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W takim razie ja zabieram si臋 do pracy do robienia zdj臋膰 i wieczorkiem wysy艂am do wase-maile dziewczynki馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja i tak prze艣le zdj臋cie jutro hahahahahah tak dla pewno艣ci a lam贸wka i nietoperz b臋d膮 czarne, a zapinanie na zatrzask pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ewu艅ka...
sa bardzo fajne . w por贸wnaniu z tym szlmelcem w niby markowych sklepach sa bardzo oryginalne ..ta z kokardka rewelacja , dla mnie moze bez kokardki bo ubieram sie raczej klasycznie i nie mam juz 20 lat , ale mam ochote na fajna torbe np ze sztruksu do ktorej weszlyby papiery i ksiazki formatu A-4...i nie w krzykliwych kolorach tylko np..butelkowa zielen a zamiast kokardki po prostu paseczek innego koloru..ach rozmarzy艂am sie ... jestem z Tob膮 pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ka偶da
potwora znajdzie swego amatora....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na t膮: http://www.mFoto.pl/uploads/1036/hpim0583_e66a1.jpg Strasznie si臋 waha艂am, bo jeszcze jedna mi si臋 podoba, ale tamta okaza艂a si臋 za ma艂a, jak na moje potrzeby :) Acz kto wie... mo偶e sobie zam贸wi臋 w wi臋kszym rozmiarze :) Jestem typowa baba i mam ma艂ego fio艂a na punkcie torebek :) ale nienawidz臋 wr臋cz tych cekiniarskich, odpustowych \"podpasek\", w kt贸rych mo偶na co najwy偶ej zmie艣ci膰 chusteczki higieniczne :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale ploty sobie urz膮dzi艂y艣cie hahahahah zamiast spa膰 a mnie najbardziej 艣miesz膮 np. r贸偶owe kuferki w kt贸re mieszcz膮 si臋 tylko kom贸rki, no ale ka偶dy ma prawo do swego gustu :-) Dobranoc wam dziewczyny papapapap

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mo偶e mia艂a wyj膮tkow膮 reklam贸wk臋 i te偶 chcia艂a j膮 zaprezentowa膰 :D Ja najch臋tniej wszystko upchn臋艂abym do torby, 偶eby mie膰 wolne r臋ce :) ale czasem niestety si臋 nie da i zmuszona jestem taszczy膰 ze sob膮 wielkie reklam贸wy - tak to jest, jak si臋 jest maniaczk膮 ksi膮偶kow膮 :D Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ej nocy. I udanego poniedzia艂ku - w ko艅cu to szcz臋艣liwa 13 :D 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku - piekne s膮 te torebki, coraz 艂adniejsze, a ogl膮dam ju偶 kt 贸ry艣 zestaw z kolei. Szyj, szyj i jeszcze raz szyj, bardzo zdolna jeste艣!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj prze艣le wieczorem ko艂o 22 zdj臋cie tkaniny a torba b臋dzie gotowa w pi膮tek na pewno jak nie wcze艣niej bo jutro zabieram si臋 do pracy wi臋c ko艂o pi膮tku wyczekuj zdj臋cia hahaha gotowej torby a dzisiaj tkaniny :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
papierowe_nozyczki======= zdj臋cie tkaniny wys艂a艂am a czarnej ju偶 nie wysyla艂am ale jest lekko nab艂yszczana wi臋c b臋dzie super :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kwiatku no moje gratulacje my艣le 偶e powinna艣 odnie艣c sukces na tych torebkach i ja tez zapytam czy mo偶esz zaprojektowa膰 jak膮艣 stonowan膮 ale z ma艂ym jajem formatu a4:) trzymam kciuk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zawsze mo偶na zaprojektowa膰, tylko ja nie gwarantuje, 偶e uszyje najpierw projekt musze zobaczy膰 i oceni膰 czy jestem w stanie no i czy tkaniny mam opowiednie ale zawsze mo偶na pr贸bowa膰 :-) Szyje ju偶 trzeci膮 na zam贸wienie, wi臋c staram si臋 jak moge chocia偶 z takimi na zam贸wienie nie jest tak prosto ale ja lubiw wyzwania :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×