Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hihi a ty juz po pracy?? ja dzisiaj pracowalam za moja siostre a jutro juz wracamn na moje miejsce, koniec urlopu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, jutro jade do fotografa zeby przerzucic fotki z karty na plyte bo nie mam kabla, wiec najpozniej w czwratek powysylam wam fotki, sama sie nie umiem doczekac:P powiesze sobie mojego koteczka chyba nad lozkiem i bede wspominac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gdzie ucieklas?? porozsylalam wam na gg lancuszki, nie lubie tego ale jak mi juz ktos wysle to ja odsylam bo juz nie chce zapeszac:P glupia jestem wiem ale tak to juz bywa ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale gadam tez na gg wiesz to sie niegnieaj za moje zastoje:P bo juz nienadarzam a po 2 to sciagm film tez i wogole jestem zakreonoa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez nielubie lancuszkow na gg ale tez czasmi jak niechce zapeszac to je odslyclam wiec niejestes sama:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rozumiem ja tez gadam na gg ale od czasu do czasu odswiezam stronke:D gdzie reszta?? giga sie bawi z koteczkiem a gdzie inne lobuzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahia ale bytom to tez nie daleko:) owieczko a przypomnij w jakim ty miescie studjujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz stop chwila ANIELKA kobieto grupa tneczna?cos ty kolezanka po fachu?ja 10 lat tanczenia w balecie mam za soba polamane nogi i wykrecone kolan co prawda przez to ale co tam gadaj no tu kobieto.... dziewuchy ledwo zyje mialam dzis utrate wzroku prawie ide zaczynaja mi plamki latac potem ciemniejsze wszystko sie zamazuje i widze tylko swiatlo i kontury a to bylo w supermarkecie po preacy i wogole wpadlam w panike musialam kilka minut postac bez ruchu ale potem strasznie mnie zaczela glowa bolec i oczy jezu przerazilam sie jak nigdy niby to juz 4 raz ale nigdy nie bylo az tak bbbrrr przepraszam ze tak ni z gruzki ni z pietruszki ale no przestraszylam sie cale popoludnie jstem w lozeczku nie wolno mi czytac mam kontrole ciagla brat poszedl sie kompac to teraz pisze nie doczytalam wszystiego prepraszam postaram sie jutr jaknie bedzie blec i brat jedzie o iralndi czesc rumianku buziaki dziewczatla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kig slonce jak najpredzej uciekaj do lekarza, moze jestes przemeczona?? zrob jakies badania bo mnie przerazilas teraz!!!!!!!!!! wracaj nam do zdrowia myszko👄 a ja jade z mama do miasta do fotografa:D odezwe sie potem, milusiego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig dokładnie idz koniecznie do lekarza tego nie wolno zlekceważyć!!🌻na otuche dla Ciebie:) Rumianku do fotografa? aaa pewnie zrobić zdjątka:) ale ze mnie:P no to mam nadzieję, że ślicznie wyjdziesz zresztą jak zawsze :) Owieczko a jaki ściągałaś film?:) Anussska, Gigusia, Anielka, Bombastyczna 😍 a wiecie co u mnie się polepszyło:) wyjaśniłam sobie wczoraj co nieco z D i już mi lepiej:) a zaraz zmykam do lekarza poprosić o skierowanie do neurologa bo mnie czasami strasznie boli głowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no co jest dziewzyny jakas epiemna panuje na was czy cos co to ma znaczyc wy niemozecie byc chore ...bo kto tu bedzie siedzial i pisal co !!!!!1 kazda z was ma isc do lekzraz zbac sie i wykurowac bo co to znaczy zebyscie byly chore no..!!!!!! do łóżka i sie kurwac 🌻 Kig bo z oczmi to niema zartow no to se na was nakrzyczlam , 🌻 rumianku mam nadzieje tak jak kazda z nas ze zdjecia wyjda ci ladnie 🌻 Naluś to se zaltw to skierowanie i sie dokladne zbadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owieczko ale sie usmialam teraz zamiast kurowac napisalas kurwac:D:D:D zaraz bede wysylac zdjecia z niemiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki, ja zaraz zmykam do pracy, wyslalam wam chyba 2 fotki a reszte postaram sie wieczorem :) milego popoludnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje przezy;lam dzien chwala bpogu pracuje w przychodni spytalam lkarza okazalo sie ze mam...migrene (!???ZE CO?) i od razu stwierdzil ze to przez stres i ze to napewno przez niego i prace i ze moze jest dla mnie uniemily i ze mnie p[rzeprasza heheheh niesamowity koles dal mi jakes tabletki juz jest lepiej mam sie nie denerwowac i tyle no kobietki co tam?u mnie leje jak normalnie nie wiem wiadra by ktos wylewal mam stare okna i nie dosc ze mi przecika to p[raktycznie nic poza deszczem nie slysze:-) Gigusi to ma traz pewni fajnie facet slonce i wakacje ggggggrrrrr\\ zaraz przychodzi kot...nie macie sie co cieszuc...przychodzi na kompa...grac w fife....faceci:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ale boskie bobo! podobna do ciotkji hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaka ma bizuterie!!!!rozbraja mnie to jak sie maluszki ubiera jak male modnisie wyglada to przeslicznie male kobietki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig ja też byłam dzisiaj u lekarza u neurologa i dała mi jakieś tabletki zobaczymy czy pomoże:) Ech migrena skąd ja to znam....a słuchaj jak tam sprawa wiesz z tym sąsiadem? wyjaśniło się coś? Rumianku śliczne zdjątka:) Mała jest cudowna🌻 Podobnie jak jego ciocia:) a te dwa przystojniaki to kto:P heh świetne fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Was szkoda...ech ja sie chciałam pożegnac bo już wyjeżdzam jutro:) moje cudowne kochane Zakopane:):):) Będę tesknić:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ciesze sie ze foteczki wam sie podobaja:) ten w tej brazowej kurtce to jest wlasnie ten koteczek ktory mi wpadl w oko i zal bylo wyjezdzac:P a malutka za zadne skarby nie da sobie scignac z rak tych bransoletek i lancuszka, dostala to na 1 urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki dzisiaj??? ja mialam miec dzisiaj jazdy ale instruktor je odwolal a teraz gotuje obiadek, dziewczynki gdzie wy?? gigi nie ma, nala w zakopcu, anussska chyba w domku na gorze, owieczka w pracy, anielcia nie wiem gdzie, kig chyba tez pracuje?? ZOSTALAM SAMA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×