Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

hihi fajne przezwisko pomaranczka :P Kasiu top moze daj se juz spokuj na dzis co?? starczy juz i tak ci juz do glwoy nic niewejdzie jak chce ci sie spac ... wiec prosze zachwoaj sie jak grzeczna dziweczynka i odloz kartki umyj sie i idz spac a rano zoabczysz ze bedzie ci lepij wszystko wchodzilo do glowy ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mi sie cos pojebalo albo juz chce mi sie spac ty piszesz rozprawke prawda?? to po jaka cholere ja pisze zebys sie juz nieuczyla:P nieweim bredze juz !!!!!!!!!!!!!! zmeczona juz jestem tym dzisiejszym nic nierobieniem i chyba za duzo stron milam do nadrobienia od was:P ale spoko jutro mam zamiar wroic do formy:P a jaki masz temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś ja marzę o łóżku.. ale nie mogę jeszcze :( Od jutra do niedz mam zajęcia i jak dziś tego nie skończę to się nie wyrobię :( Ale humorek dziś mam niezły więc nie jest najgorzej :P W ogóle to jakoś dziwnie się czuję po wypiciu litra mamusinego kompotu :P:P hehe A Ty Owczuć po co jeszcze nie śpisz??? Mykaj Maleńka i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tylko nie pomaranczka pisalam na forum za granice ale to bez sens bo nikogo tam nie ma. jestem wiec tylko z wami!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia żartowałam przecież ;) Dzięki za komplement ale.. ten no.. zawstydziłam się.. I już zaglądam na maila :D Owczuś nic nowego :) Ale podeślę Wam coś w nast tyg jak już będę wolniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem sobie juz spac i snic o was:) dobranoc moje robaczki ps. zapraszam jutro na kawe kolo 8.30 :) dotrzyma mi ktos towarzystwa?? buziolelelelelelele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij słodko Owieczko 👄 ja jeszcze tylko z pół godz posiedzę bo dłużej nie dam rady :) Korororororowych snków 🌼 Ps. Tylko nie mów przed ślubem swojemu Lubemu że zamiast o nim to śnisz o nas ;) ja swojemu też nie powiem :classic_cool: Ciiiii :P DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja :) wpadalm sie juz pozegnac tak na 100% wiec dobranoc i karaluchy pod poduchy :P:P Bombus spoko niepowiem mu chco ostanoi opoiwedzialm mu troche o was i sie zdziwl ze taka przyjazn juz trwa rok (no prawie) ale ucieszyl sie ze was mam:) B U Z I W CZÓŁKO NA DOBRANOC🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma wysylalam 3 razy? jeszcze raz sprobuje poczekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ludzie ja oszaleje, znowu sie potracilam padam dzisiaj, siedzialam dzisiaj dluzej w pracy, mialam maly zamet dzisiaj, ufffffff a bombus ja tez od jutra zacynam szkole i mam zajecia do niedzieli do godziny 19.40😭 w domu bede kolo 21😭 zarza posprawdzam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sprawdzilam poczte i nic nie mam:( dzieki za komplementy:D no wiecie ja jestem taka ladna bo mam ladne kolezanki na forum;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mocih badan , to to sa badania profilaktyczne, krew, mocz itp same mnie gonilyscie:P wiec ide po skierownie w poniedzialek, raz na rok trzeba zrobic przeglad:P giga wygladacie slodko, wiesz co ci powiem ze twoj luby na jednej ftce ma buzie jak anio normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumianku trzymam kciuki za ciebie zebys przetrwala to tempo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak ja pisze dzisiaj, ganba wstyd:P mialo byc ze ma na fotce buzke jak aniol................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga ja to twarda jestem:P dam rade, swieta niedaleko:P julio ja tez chce fotki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie zgadzam fajna parka, chociaz juz pisalam ale wiecej komplementow nigdy nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×