Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

👄 Rumianek jak będziesz siedziała na zajęciach to pomyśl o mnie.. ja też będę wspierać Cię telepatycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga spać bo Tobie zaczyna bardziej odbijać niż mi :P Co Ty za brednie Dziewczyno wypisujesz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej strony juz owca nie strzymie, jestesmy martwe:P:classic_cool: giga nie zgnij bo musisz pisac do nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222 stronka moja :D Dwójki prześladują mnie przez całe życie :) Oby nie zaczęły prześladować na studiach :P Śpij Giguś słodko.. marzenia są piękne :D Dobrze, że je mamy.. Do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Rumianuś będzie Twoja wersja.. albo Owczuś będzie z nas dumna :classic_cool: Ps. Chyba tylko ja potrafię się żegnać z Wami przez dwie stronki :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzyjmy przed owieczka:) nie no zartuje dobranoc wszystkim dziewojom tym juz spiacym i nie spiacym:)tylko marnie egzystujacym (pisze o sobie:) ) nie no dobra ide papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bomba ty jestes niesamowita robisz wszystko zeby tu zostac:) idz spac bo jutro nie dojdziesz na zajecia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doBrAnOc 👄 giga wypij rumianek na sen, pomaga sie zrelaksowac i odprezyc, mmmmmmmmmmm jak ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie mogę z Was moje drogie:P:P Kurczę jest 5 rano i to za dużo jak dla mnie:P Jestescie niesamowite:D:D Ale macie boskie rozważania nocne:P:D:D Juluś jaka fotka w aucie ja tez chcę:P Giguś wyślij zdjęcie nogi na pewno;) Dobra ide sie szykować na pociąg bo nie zdąze:P Napisze wiecej jak wroce😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu was poczytalm !!!! zostwailm was tylko na pare godzin i co ... i se rano wchodze mysle nibedzie duzo czytanaia a tu 3 strony przecieram oczy i se mysle eeeee jeszcze spie ...ale po krotkim czasie patrze to niesen i musilam czytac:P no niech was tak sobie pisac bezmnie oj nieladnie a jak ja jestem to niema zadnej no ale za ta nocna frekwencje to wam wybaczam:) tak soebie wogole mysle ze zegnac przez pol nocy i zyczyc soebie milych snwo to mozecie tylko wy to mam chociaz nadzieje ze te sny byly naprwde mile i fajne:):):) a mi sie nawet saplo szybko usnelam jakos.. a dzis sie wybeiram na rowerk bo fitnes mi dala do myslenia troche ruchu mi sie przyda tym bardziej ze wstyd sie przyznac ale NAPRWDE wstyd po tych wczorajszych nożycach mam zakway no:(:( Ruminaku ja tez chcilam kiedys oddac krew ale boje sie wlasnie tego jakies zakarzenia byle czym , moja mama jak mila 28 lat to mila operacje na woreczek zolciwy i przetaczli jej krew i zaraili ja czyms tak juz niepamitam co to bylo doklanie w kazym badz razie dlugo sie potem leczyla i nieweim ale ja bym sie chyba nieodwazyla , zreszta tobie to zabrniam narzie skoro zemdlalas ostanio i jeszcze jak tak chodzisz po lekarzach a tem dziadkowi napewno ktos pomoze wiec sie nieprzejmuj ❤️ UWAGA UWAGA teraz wchodze na meila i jak nieozbacze tam tych zdjec o ktorych byla mowa przez pol nocy to .... .... .... ... ... mnie popamietacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oż kurde no niemoge jaka laska Julia naprwde masz piekne oczy ale naprwde .........chyba sie zakochalam patrze sie w to zdjecie w aucie i jestes piekna kurde wychodze raczej na lezbe ale co tam mowie co widze a taka wiatrówke to ja tez mam w domy bo moj tata sie interesuje bronia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frekwencja ze niemoge:P pewnie bedzie tloczno znwou w nocy jak ja bede soebie smaczne spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio odezwij sie do mnie na gadu bo ja nie mam Twojego numeru:( I tez chce zdjecia...to w aucie zwłaszcza... Rumianeczku ja sie boje oddać krew chciałabym ale no heh chyba bym tam zemdlała:( Owieczko jak głowka przeszlo już? Mnie też tak bolała ostatnio dwa dni pod rząd.. Bombuś a Ty nie napisałaś co w końcu z ta fonetyką:P A ja wróciłam ze szkołki i byłam jeszcze na zakupach:)upatrzyłam sobie taki fajny płaszczyk wiosenny i sie wybiorę jutro po niego:P I kupiłam adidaski:D A teraz idę sie szykowac bo dzisiaj robimy mały wypadzik na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam sklerozę:p Gigusia zdjęcia są boskie;D a to co jecie razem jabłko jest przecudowne wręcz:) ładnie razem wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×