Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

WLASNIE ROZMAWIALAM Z MISKIEM PRZEZ 2 min i 42 sek NAPISAL SMSA A JA ZADZWONILAM Z DOMOWEGO NA KOMORKE NA ISLANDIE NIECH MI KTORAS NAPISZE ILE ZA TO ZABULILAM JESTEM TAKA SZCZESLIWA ZE USLYSZALAM JEGO GLOS AAAAAAAAAAAAA )chora y milosci=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jestem cala roztrzesiona aaaaa zachowuje sie jak jakas nienormalna wystarczylo uslyszec jego glos aaaaaa jeszcze 155 dni rozlaki😭 jestem na przemian roztrzesiona szczesliwosci z drugiej gdyby nie ta noga tobym wskoczyla do MORZA I POPLYNELA NA ISLANDIE WPLAW AAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Gigusia ja tez tak miałam jak D był daleko stąd:D wystarczyło usłyszeć jego głos i aaaa:D:D Miśku nie wiem ale gdzieś ponad 10 złotych na pewno...wiem że do Holandii minuta kosztuje prawie 5 zł...więc tam chyba też gdzieś tak jak nie więcej... ALe co tam dla usłyszenia jego głosu nie liczy się żadna cena:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesor bombastyczna no no:P oj wy wszystkie chrzestne a ja nie:( buuuu okresu dalej nie ma hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) bombastyczna współczuje tych godzin do wyrobienia w szkole. u nas w liceum co chwila ktoś przychodził na lekcje. i tak tez mieliśmy Studenta (na filozofię do nas przychodził), Muminkową (wos), Brunhildę (od filozofii) i Dziewczynke o brzydkich butach (od polskiego). więc bądź przygotowana na to, że czujnemu oku ucznia nic nie umknie (także z wyglądu i ubioru) i dostaniesz jakąś ciekawą nazwę :D kig ja się z Tobą solidaryzuje - też nie mam okresu :P ale u mnie to pewnie z przemęczenia. gigusia ponoć minuta na Islandię nie jest aż taka droga, to chyba jedna z najniższych stawek, bo koleżanka jakoś się nie zrujnowała gadająć przez pół roku z chłopakiem :P a udanych zakupów zazdroszcze bo ja swojej ciemniejszej, koszulowej bluzki z długim rękawem jak nie znalazłam, tak nie znajduję. okularów przeciwsłonecznych też nie :O a przy okazji jak się chwalicie chrzesniakami to ja sie pochwalę moją malutką Siostrzyczką :) właściwie Siostrzyczką wujeczną, ale jej ojciec jest za młody żebym do niego per \"wujek\" mówiła. tu macie link: http://www.bobasy.pl/kinia06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mufra za ostrzeżenie :P Ale ja będę cwana i odrobię to w podstawówce :P A jak się uda to u znajomej :P Może nie będzie tak źle.. po korkach już mam trochę doświadczenia jak postępować z mały mi potworami :classic_cool: GIGA nie przejmuj się kosztami.. zobacz jakie to dla Was było ważne.. ja nie takie pieniądze bym poświęciła :) A moje Słoneczko.. ehh :( Nieciekawie to wszystko wygląda :( Mam nadzieję, że jutro się z nim zobaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pocwicze sobie obrazki ❤️ 🌼 wyszlo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci w podstawówce są jeszcze gorsze, bo bardziej wścibskie. bo w podstawówce też miałam na lekcjach studentów i to już była olewka i wyśmiewanie się totalne. chyba, że pójdziesz do maluchów to tam dzieci będą się tylko pytały \"dlaczego pani ma takie włosy\" albo \"czemu pani jest ładna\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje ...ale padam ..wpadalam sie tylko przywitac i ide do lozka bo padam ...do jutra myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj taka niska frekwencja?? :P ja tez lece suszyc wloski i do lozeczka spac;) buuziaki do podusi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mufra :P Aaaale się zasiedziałam na gg z koleżanką :D A humorek nie z tej ziemii :P:P Idę się wyprysznicować i lulu :) BUZI na DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry słuchajcie, takie mnie naszło z rana pytanie jak leżałam w łóżku i zastanawiałam się czy zaliczyłam wczorajszą pracę czy nie (jak nie to jest to równoznaczne z końcem moich studiów, bo ustnie tego nie zadm). więc pytanie kieruję przede wszystkim do dziewczyn mieszkających w UK. bo piszecie, że tam pracujecie, studiujecie itd. czy tam łatwo jest się dostać na studia i na nich utrzymać? (zakładając, że angielski zna się na poziomie pomiędzy \"ferstem\" a \"adwancem\" (uwielbiam wieśniaczyć po angielsku :P ) bo ja słyszałam, że anglicy nie chcą chodzić na studia więc uczelnie przyjmują kandydatów z otwartymi ramionami. a poza tym jakie macie odczucia z tamtejszych uczelni? (w sensie ludzi, poziomu, samego studiowania w obcym języku). aha, i jak długo szukalyście jakiejś rozsądnej pracy? ehhh, to mnie dziś wzięło na rozważanie tego, co zrobię jak dostanę z wczorajszego 2.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :) Mufra nie łam się - ja zawsze jak mam najgorsze przeczucia to wtedy jest odwrotnie :D Także głowa go góry :) A mi dopiero neta podłączyli bo wcześniej nie miałam :) Idę się ogarnąć i na miasto. Ładna dziś pogoda :) Tylko mój Misiak chory :(:(:(:(:( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta dzis jakos znow gorszy dzien, spoznilam sie na w-fos:( Ciekawi mnie jedna rzecz czym sie kierowalyscie przy wymyslaniu waszych nikow? Niektore z was naprawde maja ciekawe:> Moze ktos to was tak mowi np. bobastik, owczus itd.:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nick jest tylko na potrzeby kafe. nie wiedziałam co napisać, a że akurat stały przede mną perfumy to napisz \"PARFUM\" przeczytałam od tylu, wyrzuciłam \"P\" i wyszło mi mufra :P no i jestem :P bombuś mi też dziś nowego neta podłączyli. a właściwie sama sobie podłączyłam netię i teraz internet tylko mi śmiga przed oczami :D Fitness to ne gorszy dzień tylko im cieplej tym komunikacja jeździ wolniej ;) czy u Was też już cieplej na zewnątrz niż w domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tu i tu jest cieplutko, ale rzeczywiscie na dworzu juz wiosna jest:) NARESZCIE Mufra a ja myslam, ze tak mowia na Ciebie lub od jakiegos pluszka to sciagnelas hihi A moje fitness jest z platkow bo tez jakos nie mialm pomyslu, wiec stwierdzilam ze bedzie good:P W sumie ty sie lepiej postralas, moje od tylu czytajac byloby ssentif :D ciekawie nawet 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️widze ze dzisiaj jakis taki leniwy dzien, ale pogoda taka sliczna ze nie chce sie siedziec wdomu, ja bylam rano z mama i siostra na zakupach, potem u babci, teraz patrzalam na tv no i za niedlugo sie zbieram do pracy a moj nick od herbatki;) akurat pilam rumianek bo mnie brzuszek bolal i tak wyszlo....;) milego dzionka slonca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala widze ze pogoda na was wszystkie dziala:) bo taka frekwencja ze niewiem:P moj nick tez jest z przyadku tez niewiedzialm jak mam sie nazwyac a na sicane wisiala mi taka owieczka i tez spojrzalam na nia i jest:P wlasnie wrocilam z rowera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki wlasnie wroilam z pppracy spac i aha DOSTALAM OKRES obudzilam sie o 6 rano z potwornym bolem nbrzuch i....hahahhahahaha:D moj nick jak juz tak piszemy jest od moich imion: katarzyna izabela gemma:) Mufro no nie schizuj sie na litosc kobieto bedzie dobrze my tu wszystkie genialne jestesmy nie zapominaj jestes jedna z wybranych ha ha :) ale jak pytasz to prosze: ja wogole nie mialam studiowac tutaj. Dostalam sie w lipcu 2005 na Uniwresytet mickiwicza w poznaniu na poloczony kierunek angielski+pedagogika specjalna. Znalazlam sobie prace mialam mieszkac z wujostwem nawet cale 2 pietro domu mi przygotowali. Wszystko fajnie a w sierpniu w polowie ciocia mowi ze slyszala o studentach w anglii i zebym sprobowala. Wiec przszukalam neta znalazlam szkole jezykowa w toruniu zadzwonilam wyslali mi dokumenty normalnie na 3 dni przed terminem . Nie wierzylam oficjalnie ze cos z tego bedzie ale gdzies w glebi duszy,...wyniki z matury mialam srednie w przeciwienstwie do swiadectw wygranych olimpiad itd (pierwszy rocznik nowej matury na ktorym ucierpieli nieprzevietni a debile zyskaly) . 31 sierpnia dzwoni kobieta z torunia i mowi ze sie dostalam. 17go wrzesnia bylam juz w anglii. Kidy skladalam te paiepry o stypedndium w torunui (moj rocznik jeszcze stypednium teraz dla 1 rocznych to juz jest pozyczka) nie wiedzialam ze moge starac sie o przyjece na inny uniwerek niz wolverhampton. Ale wiadomo pospiech do tego babka z torunia ma kontrakt z ta uczelnia. Moj kierunek jest stosunkowo rzadki i malo ktore uzelnie go maja (Oxsford i Camebridge nie maja dlatego sie smiejemy ze jestesmy tutaj:P )Z jezykiem nigdy nie mialam problemow bo jestem jak to sie mowi z dwujezycznej rodziny mama mieszkala wiele lat w stanach moj brat sie tam urodzil ja zstalam poczeta i mieszkalam do minus siodmego miesiaca zycia. :) W domu zawsze sie mowilo po angilsku i polsku ownoczesnie. Aha i czesciowo jakas ukrainsko zachodnia gwara bo moja babcia byla z tamtych stron mieszanka....kiedy tutaj przyjechalam mialam jedak pewne trudnosci wszedie bo ja uczona bylam amerykanskiego angielskiego a to sa jednak smieszne roznice w akcencie i pisowni (amerykanie wszystko ulatwiaja anglicy ida na tradycje)/. Ludzie sa bardzo mili szczegolnie jak wiedza ze studioujesz jak mowie ludzia ze chce miec magistra to mnie normalnie po tylku calauja bo tu rzeczywiescie zaczyna sie dorosle zycie w wieku 16 lat wiekszosc dziewczyn zaklada rodziny itd albo ida do collegu ktory pozwala na zrobienie naprawde duzej kariery. Dl mnie z poczatku to byl szok ale teraz umiem to wykorzystywac. Ludzie na studiach to 1. 20latkowie ktorzy nie powinni na nich byc bo sa niedojrzali, 2 ludzie po 30tce z rodzinami duza kasa swietna kariera bo chca sie doksztalcic, 3 miedzynarodowi studenci (tu roznie bywa) Roznice w edukacjji?Praktyka i praca nad soba. Malo teorii jak chesz ucz sie sam oni z teorii daja tylko podstawy. Duzo cwiczen, pracy z ludzmi no filmow nagran itd. na uniwerku mam w sumie kolo 10 godzin wykladow co jest jak na polska rzeczywistosc smieszne. W rzeczywistosci kolejne 30h musze uczyc sie sama. Mozna to olewac i tylko pisac zaliczenia ale wtedy takie studia ie maja sensu. Zreszta oczekuja od ciebie ze jak przyjdzies na wyklad i beda o czyms rozmawiac to ty juz masz to wiedziec bo podali ci na oczatku roku 30 ksiazek do przeczytania na przedmiot. potem tylko udowadniasz ze je przeczytales w praktyce i dyskusjach. zycie studenckie-nie prowadze na prawdziwych imprezach studenckich bylam 2 razy- w zeszlym roku...:( nie ma sie czasu po prostu praca zaczynalam od kelnerki sprzedawanaia kanapek sprzatania w hotelu (to najdluzej d konca pazdziernika do czerwca. W kwietniu po 4 miesiacach szukania lepszej pracy trafilam do miejszca gdzie obecnie jestem czyli do kliniki. robilam sprzatanie i klinike do czerwac potem w czerwcu klinika i praca w sklepie z ciuchami. Od wrzesnia tylko klinika z recepcjonistki awans wiecej oboowiazkow i godzin teraz mam miec podwyzke. Nie jest latwo o prace w officie. Jako asysten czy recepcjonistka owszem jeszcze ale juz potem trzeba sobie zapracowac. jak wszedzi zreszta tylko tu kasa lepsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja się przyznaję, że cały dzień buszowałam z mamą po mieście :D PRZECUDNA POGODA była :D Aż chce się żyć :) Ścięłam włosy :P Dość krótko jak na mnie :P Ale pocieszam się, ze do świąt jeszcze sporo czasu więc trochę odrosną :D Natchnęło mnie na kupowanie bielizny :P Taaaką śliczną znalazłam :) A i torbę na wiosnę - lato sobie kupiłam :) Przyszalałam - ale teraz nadejdą suche dni bo jestem spłukana :P I mój Misiak ma się lepiej :D:D:D A skąd się wzięła moja bombastyczna to nie wiem :P tak jakoś.. hehe.. bombastyczna jestem :classic_cool: :P Kiguś to Ty też średnio ciekawie masz na uczelni :(Podziwiam Cię, że ze wszystkim się wyrabiasz i jeszcze masz czas pisać do nas 🌼 Fitness główka do góry.. raz lepiej raz gorzej.. ale trzeba się cieszyć z tego co jest :) A Rumianuś a ja myślałam, że dlatego \"Rumienek\" bo jesteś naszym lekarstwem na smuteczki :D 👄 Wiecie co.. zrzucałam dziś fotki z telefonu na ździsia.. qqqqrcze.. jak zobaczyłam jedno zdjęcie - tzn Misiak z moją chrześniaczką na kolanach.. ehh.. kocham widok mężczyzny z dzieckiem.. a mojego to w ogóle.. chyba najpiękniejsze zdjęcie jakie mam :D od razu humorek mi się poprawił ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś jestem z Ciebie dumna :D tzn z Ciebie i Twojego roweryka :P :D:D ja też chcę 😭 Zapisałabym się z chęcią na aerobik, siłownię czy cokolwiek ale nie mam z kim 😭 Ale koniec zrzędzeń :P Idę pomierzyć moją wiosenną (część różowa, część zielona :P) bieliznę :P:P B U Z I A K I 👄 ❤️ D O B R Z E Ż E J E S T E Ś C I E ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello my darling! niedawno wrocilam i jestem padnieta :P jak wam zazdroszcze jak piszecie, ze spedzacie np. czas ze swoim miskiem :) [serce kig gratuluje okresu hehe :P mufra skarbie nie przejmuj sie tylko poczekaj na wynik tego egzaminu :P czekam na fotke :P bomubus pewnie sexi ci w tej bieliznie cio??? dla reszty dziewczonek 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TĘSKNIĘ ZA RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI! JAK DOBRZE, ŻE MAM WAS!!! 👄 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu julio my tu jak rodzina wiec pisz do nas jak tylko chcesz, jak tylko masz dola i chcesz sie wygadac, zawsze cie ktos pocieszy na duchu👄 nalus a czemu masz smutna minke na opisie?? mnie tez dzisiaj smutno, byla u mnie moja przyjaciolka i jest w bardzo zlej kondycji psychicznej, zmarl bliski jej znjaomy i biedaczka bradzo to przezyla, 4 miesiace walczyli o jego zycie, rak zjadl go calkowicie:( nienaiwdze czasami tego swiata, tyle ludzi cierpi😭 lece sie kapac, moze w wannie mi sie troche humor poprawi, ja tez sie ciesze ze was mam👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci rumianku za dobre slowo 👄 coraz bardziej chce was poznac moje mile ❤️ buziaki dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×