Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Juluś dolączam się do słów Rumianka ❤️ nie jesteś sama bo masz nas :D Właśnie jestem w trakcie oglądania \"Sztuki zrywania\". Świetny filmik :) I uwielbiam J. Aniston :) Wiecie co.. czasami jak się kłócę z Miśkiem.. normalnie jak w tym filmie.. GŁUPOTA.. dlatego warto obejrzeć (już chyba 3 raz :P ) Postanowiłam jeszcze życzyć Wam słodkich snów 🌼 bo już przysypiam :) D O B R A N O C ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z relaksującej przejażdżki samochodem :) nic tak nie relaksuje jak siedzenie za kółkiem (a podobno to typowo męskie zajęcie:P ) owczuś widzę, że od pierwszych promieni słońca dbasz o kondycję :) podziwiam. jak przyjdzie lato to się z nas wszystkich spotrsmenki zrobią :D kig dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. normalnie ❤️ Cię za to :) (chociaż gdzieś w głębi duszy mam nadzieję, że te informacje mi się nie przydadzą...) bombuś możesz ze mną chodzić na aerobik :) we wtorki o 19.00 na piętrze basenu. tylko się nie spóźnij :P i gratuluję udanych zakupów :) Ania Julia fotka będzie po sobocie. najpóźniej w poniedziałek. obiecuję :) rumianku nikt nie powiedział, że świat ma być sprawiedliwy i przyjemny.... dobranoc dziewczynki 👄 jutro zabójczy dzień. słońce, piękne niebo a ja od 8.15 do 20.05 na zajęciach :O ale Wam życzę milszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czasami sobie myślę, że ze mnie to też jest niezła zołza.. czasami mam takie dni że o WSZYSTKO się czepiam :o o każdą pierdołę, która nie ma żadnego znaczenia.. chodzi chyba raczej o postawienie na swoim.. albo uwodnienie czegoś :o:o :o I przez takie pierdoły krzywdzę najbliższą mi osobę :( Ehh.. ale jak to zawsze jest - wina leży pośrodku.. Boziu.. nie wyobrażam sobie życia bez Niego.. tęsknię ❤️ Aaale mnie zebrało :P Ale naprawdę przykre to jest, że zawsze najbardziej krzywdzi się osoby, które się najbardziej kocha :( Dość tych filozofii na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok skarbie czekam na fotke. nawet sobie nie wyobrazacie jak sie ciesze ze zagladnelam na ten topik :P bombka wiem ze jestes kochana 👄 a ja wlasnie czekam na R az sie w koncu zjawi na gg,ale ja sie z nim mam ale jest kochany. wiecej szczegolow po weekendzie bo bedzie u mnie z niedz/pon buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje ja tez czasami chce postawic na swoim bo jestem uparta, ale tak juz jest ze sie cos zrobi a pozniej sie tego zaluje... ale coz wszystko co robimy zalezy od nas samych... :P i niedawno doszlam do wniosku,ze musze zaczac sie bawic w pelni bo ostatnio jakos to zaniedbalam, ale do tanga trzeba dwojga.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra napewno skorzystam :P Dzięki za zapr 👄 Julka to miłej pogawędki 🌼 Mam nadzieję, że wszystko ślicznie Wam sie poukłada :) A ja spadam do pod moją ciepłą kołderkę :D ❤️ [ serce] ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiscie sie pouklada,ze az sie zygac chce... mial ze mna porozmawiac na gg i sie nie pojawil. napisalam mu cos od siebie a on tylko dzieki. mam juz dosc, dlaczego zawsze musi byc cos nie tak?? ale naprawde mi na nim zalezy, chyba nawet sie zakochalam... chyba do niego zadzwonie... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam i juz mi troche lzej na sercu... upil sie :P ale kurde jaki on jest kochany,ze az zal za serce sciska,ze nie moge byc teraz z nim... moj skarbek :) 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide spac, na telefony to chyba nie wyrobie buzki dla was dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksu seku seku seku seku seku seku seku seku Miłości miłości miłosci miłości miłosci miłości to to mysle ze jest nawaznijsze bo jak kobieta ma dobry sex to ma dobry humor a jak jest kochana i kogos kocha to tez ma dobry humor wiec tego moje droge dziś Nam życze bo...... dziś jest Nasz Dzien ............................................................dZiEn KoBiEt DzIeN kObIeT nIeCh KaZdY SiĘ DoWiE zE dZiSiAj JeSt dZiEn KoBiEt........................... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owczuś ❤️ I ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego.. i najseksowniejszego (śladami Owieczki :P ) dla moich Kobietek 🌼 🌼 🌼 🌼 Grrrrrrrrrrr a mi już o 7 rano zepsuto humor :o Grrrrrrrrrrrrrrrr. Ale nie mam zamiaru się tym przejmować :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAJPIEKNIEJSZYCH DZIEWCZYNEK Z OKAZJI DNIA KOBIET🌻🌻🌻🌻🌻 ;) ja niedawno wstalam i ide sie ubierac bo idziemy sobie piechotka do babci na sniadanie, poranny spacerek dobrze nam zrobi:) odezwe sie potem, buzka slonca moje👄 bombus kto ci popsul humor??😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Kobietki wszystkiego najfajniejszegoz okazji naszego Święta;) Duuużooo Seksu (idąc za Owieczką):P Duuużooo Miłości:D Duuużooo pieniędzy:P Duuużooo Przyjaźni i spełnienia marzeń:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 heh ja też nie mam humory chociaż staram się nadrabiać miną...zaraz Was poczytam😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra śliczny bobasek:D Naprawdę miodzio;)Kochana ja okularów też nie znalazłam...I jak praca?Masz już wyniki?Misku ja tez chce zdjęcie:P KIguś ja też Cie podziwiam naprawdę zakrecone to tam niezle jest. Jejku ale masz niezłe korzenie a gdzie w Stanach mieszkałaś dokładnie?O i grtauluję okresu:D ja tez dostałam wiec matką tym razem nie będę a Wy ciociami:P a jak tam z Samem? Juz okej? Fitness moje się wzięło z króla lwa:) Nie wiem chyba Wam o tym nie pisałam nigdy. Więc kiedyś siedziałam sobie z byłym i jego chrześniakiem i oglądaliśmy tą bajkę i nagle mały zaczął krzyczeć\"Ujek Ciocia!\"- hehe a P na to nie ciocia tylko lwica Nala i oboje na mnie spojrzeli i tak zostało:P:D Bombusiu Kochana to miałas zakupy udane:) Gratuluję:) a pogoda była wręcz boska u mnie dzisiaj też sie na taka zapowiada:)Kasiu heh ja jestem taka sama wiesz czepiam się pierdół i sama nie wiem chyba za dpbrze na tym nie wychodzę i nie potrafie za bardzo tego zmienić.. Juluś a kiedy Ty przyejdzasz do Polski choć na trochę?Heh Słonce faceci...ja sie wczoraj wkurzyłam na D jak nie wiem i tez być może czepiam się o pierdoły ale chciałabym aby tak po prostu mnie przytulił...no i miałam doła... Rumianeczku smutne to z tą znajomą:( Kurde życie jest naprawde momentami do dupy... Wczoraj jeszcze do tego o mało co nie pokłociłam sie z Rafałem bo go spotkałam no i miałam juz wszystkiego dośc a tu jeszcze D...nie mógł do mnie przyjechać oki rozumiem musiał załatwic ważna sprawe ale mowie do niego żeby mnie zrozumial i sie odezwał chociaż a on że mnie rozumie i sie nie odezwał...kurde czepialska jestm ale co ja poradze teśknie za nim jak go nie ma:( I poszłam wczoraj spać o 20 z nerwow i dzisiaj jestem wyspana jak nigdy normalnie.Tylko cos mi słabo jest a musze jechać na zajecia na 14... No ale jest nasze świeto za nie długo nastepne postaram sie nie smucić.. A dla naszych nieobecnych kochanych słoneczek wielkie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Świat ma tyle barw weź jedną z nich miłości czar...\" :D:P Cytat z piosenki:P Wyśle Wam ją tylko mi sie nie śmiać jest naprawde zabawna ale na poparwe humoru idealna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam:) Mufra do Ciebie też maila wziełam z profilu:) Zaraz wyślę Ci moje zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala dziękuję za zdjęcia i piosenkę. zdjęcia otworzyłam ale piosenki jeszcze nie bo właśnie siedzę w BUWie na okienku (tak, powinnam się uczyć ale jakoś tak mi się nie chce...:P ) i chyba zlinczowali by mnie tutaj gdybym głośniej zaczęła oddychać a co dopiero puściła piosenkę ;) bombuś co Cię tak od samego rana zdenerwowało a poza tym to w dniu naszego święta życzę Wam dziewczynki wszystkiego, wszystkiego kochanego, słodkiego, miłego, uszczęśliwiającego i najnajnajlepsiejszego 👄 👄 to to zamiast czerwonego goździka 🌼 ;) a tych cholernych wyników jak nie było tak nie ma a mi się od wtorku żołądek skręca z nerwów :O:O:O i jeszcze taką obserwację Wam napiszę. bo sobie siedzę przy komputerze, który nalicza mi jakiś bzdurny czas sesji a piętro niżej siedzi jakiś chłopiec i z zapałem, myśląc, że nikt go nie widzi (te przeszkolne ściany za plecami:P) z zapałem przegląda strony a\'la świerszczykowe. no tak strasznie mi się chce z niego śmiać i z tej jego konspiracji żeby go nikt na dole nie zobaczył, że aż chyba pójdę i go uświadomię :D:D:D:D to idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze kobiey macie racje dzis jest dzien kobieta zapomnialam hahaha nie wiem jak to zakumonikowac samowi nie wiem czy maja cos takiego u siebie z tego co pamietam niektozy tuutaj w uk Maja cos podonego ale malo to nalosnione a mi sie marzy taki tulipanow bukiet eeeehhhhhh Anno J no widzisz jak to z tymi chlopami popije zdoluje sie i juz....moj juz nie pije tzn poki co (zobaczymy) ale rzynajmniej jak pije to jest taka przytulanka he he Nala ja w stanao miseiacch jak napisalam mieszkalam do minus sioddmego MINUS poczeta zstalam tam ale jak moja mama byla w siodmym miescau o moj tatus stwierdzil ze mam usa gdzies i chce do polski no i wrocilismy do komuny co za bezsens...ae moze to i lepiej teraz siedzialabym w nowym yorku i co? ((aaaagggggg i jak co?????) sloneczko mi pieknie wieci az sie cos chce robic nie mam faje aaaa zaraz umre doslownie aaaaaaaa nie chce mi sie isc do sklepiu ale zaczyna mnie skrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam do chłopca na dół i delikatnie go uświadomiłam, że wszyscy z góry go widzą :P jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś w tak szybko zrobił się czerwony :P takkk, jak mi czasem coś dobije to już tak mam :P mam do Was taką prośbę. bo jak piszecie o swoich chłopakach to ja już się gubię w tych pierwszych literach ich imion. więc przy najbliższej okazji napiszcie ich pełne imiona żebym mogła się połapać :) kig nie marudź i idź do sklepu póki nie pada. bo u mnie przez sufit widze, że zaraz ładnie popada :O więc idę na kolejne zajęcia (z facetem, który wprost alergicznie NIENAWIDZI kobiet) zanim się rozpada 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe mufra dobra jestes biedne dziecie zabralas mu cala przyjemnosc zycia ty niedobra ty:P :) moj chlopak (facet stary ) nazywa sie Sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka! Cieszę się, że znów frekwencja wzrosła :D Koleny prepiękny dzionek :) Dziękuję Skarby zqa troskę 👄 Rano zdenerwowała mnie gówniara, której daję korki :o Wypruwam się, żeby ją czagoś nauczyć.. do tego nawet jestem miła :P a ta siksa tak się spoufaliła, że już zaczyna mi rozkazywać co mam robić :o ale mi ciśnienie podniosła :o:o wrrrrrrrrr i rodziców też ma niepoważnych :o jak się wkurzę to podziękuję za współpracę bo mam dość. To tyle :P Mufra przystopuj z tymi nerwami bo wrzodów żołądka się nabawisz ;) Jestem pewna, że zaliczysz a Ty tylko na darmo się wkurzasz :) SPOKÓJ no ;) Naluśka nie martw się.. niestety tak jak wczoraj usłyszałam w \"Sztuce zrywania\" - nikt nie umie czytać w myślach, a faceci to już zupełnie. Taka prawda, że jeśli nie powie im się wprost to nie ma co marzyć, że sami się domyślą :P Ten typ tak ma :P i szkoda nerwów bo oni i tak jak zwykle nie wiedzą o co chodzi :o Ale to wszystko pogmatwane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra nieźle załatwiłaś kolesia :P :D:D Hehe chciałabym to zobaczyć :D No Kiguś ja też nie chciałabym mieszkać w NY. Nie wiem czemu całe stany kojarzą mi się z syfem :P Nio i najważniejsze.. pewnie jakbyś została w tych durnych Stanach to nie byłoby Cię tutaj z nami.. a tak to wszystko jest na swoim miejscu ❤️ :D A ja pędzę zaraz się kąpać bo jadę dziś do Misiaka :D A później jedziemy do mojej kochanej Cioci :D Nio i cieszę się, bo dziś piękna pogoda więc będę mogła przy okazji iść do tatusia..... ehhh :( ciągle boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSSSIA ❤️ pamiętam ❤️ odezwij się ❤️ Rumianuś jak wizyta u Babci?? zazdroszczę Ci, że masz tak blisko.. ja do swojej mam koło 35 km i strasznie tęsknię już chociaż baaaaaaaaaardzo często tam jeżdżę :) Nie dość, że jestem straaaaasznie związana z moimi i dziadziami i całą kochaną rodzinką to w dodatklu tam jest PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNIE :D i do Miśka 2 km :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile.... wszystkim moim kobitkom zycze wsyztskiego naj naj nja lepszego:) ja codziennie w ruchu, nie mam czasu by was poczytac....wlasnie szykuje sie na wystep:) z P jestem znow, jest lepiej.....poslzismy na kompromis:D a tak w ogole w sklepie wprowadzam nowa kolekcje wiec troszku zamiesznaia:)ale jest ok:) i trzeba pieniadze zbierac:) buziaczki dziewczynki dla kazdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was .. Bombus gdzie ty masz ta piekna pogode?? no chyba ze masz ja u siebie za oknem to spoko bo u mnie pada:( i mam z tego poeodu niezbyt humorek bo spac mi sie chce i chyba sie zdrzemne na chwilke:P Naluś dzieki za pisoneke tobie Rumianku tez:) bo caly czas ichh slucham Anussko a co u ciebie słonko ??/ Anielko 🌼 Gigusiu 🌼 Kig 🌼 gratuluje okresu:P Mufra 🌼 ja tez mam chrzesnice :P wysle wam moze potem zdjecia Rumianek[ kwiatek] Fitness 🌼 Ania Julia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×