Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

mmm dziekuje zaraz sprobuje puscic tak zeby ie obudzic Sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszly ale ale nie chca sie otwotzyc co jest klikam za[pisuje i pupa gggggggrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula ty hakerze os ty mi wyslala tak dlugo klikalam ze mi sie komp zwieisl:P co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh przestan ty jakie wyznanie nie przy ludziach:P PS ja ciebie tez:) hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie moge spac, pewnie za duzo mysle jak zwykle... a to byly slowa piosenki ktora ci wyslalam ale tak na marginesie to ja ciebie tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu jakies dekadentyzmy widze... mufra studiami sie denerwuje:o jak to sie u nas mowi: \"Lekarski nie spi - lekarski zalicza\" :D:D:D:D:D a jak prosze witka zeby nie szedl spac tylko sie jeszcze pouczyl do 2-3 bo ja nie moge sie uczyc jak widze ze on spi to om mi mowi ze on gupi nie byl i poszedl na ekoomiczna zeby sie wyspypiac a nie na lekarski:o oj ja glupia musze odpokutowac... wogole to my tu wszystkie jestesmy zajebiste i zaslugujemy na wszysstko co najlepsze no jesem w domku ogladalam z witkiem przez cala podroz skazanego na smierc 3odc ogladnelismy nawet na dworcu na torbach ogladnallismy hehehe nie ma to jak 2biedne studenty gigus kocham twoje harekiny kigus a musi odebrac sam ten dyplom nie moze dac jakiegos upowarznienia komus??:( owieczko kup se kalmsy bedzie ci lepiej:P 😘 julia a jaka jest sytuacja z Rafalem?? bo mi sie cos przemknelo przed oczkami mymi przepieknymi ;) ze on mial/ ma kogos?? prosze napraw jasli sie myle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalal co ja tu widze jakies smutki nam sie tu wdrly no no nieladnie JuLIO moze sie tak nieprzejuj pewnie zlapalo cie takie \"coś\" ale mysle ze dzis ci przejdzie dały sa czasm niedorzeczne ja cos o tym wiem tez soebie czesto jak cos wkrece to hoho a ty wcle nijestes pasuda jak to nazwalas wrecz przeciwnie :) wiec glowa do gory bo jesli macie sie spotkac to sie spotkacie i nic wam nieprzeszkodzi a gdzie ten twoj pracuje?? np. jesli ty masz wolne to moze bys dala rade ty do niego pojechac tak na chwilke nawet do niego do pracy jak co tylko go zoabczyc?? realne to jest??? a poiwedz mi to wy jestesie juz razem rozwiazalo sie wszystko tzn z ta jego dziwczynaq i wogole??? Kig dobrze ze podales tego linka jeszcze raz bo sobie z tej strony zgdralam twoje fotki i dalam do naszego wspolnego folderu ktry mam z naszymi zdjecami:) Anusska ja cie naprwde podziwam i to niesa tylko puste slowa bo jak widze o ktorej godzine ty do nasz piszesz i ze cigale masz jakies kolokwia zaliczneia i takie tam to naprwde bark mi slow ja bym chyba tego niewytrzymala naprwde jestes silna kobieta ze ci sie chce tyle uczyc dzien w dzien kcohnie jestem z ciebie dumna :):) a ja poszlam wczoraj spac o 22 jak sie wlanelam do lzoka tak koniec spalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez mam chrzesnice :) Angelike :) wysle wam jej fotki co?? w amju skonczy 2 lata to taki chodzacy maly pulpecik bo ona kocha mleko:P Kasiu a propo twojego chrzesniaka to jest boski a te wlsoki hihi super irokez :P pokazalam mojemu to niemogl sie napatrzec słodziutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nie 😠 Na jedną no nie można Was zostawić :P :D:D:D 🖐️ Odezwę się niebawem ;) Ps. JUTROnasz wielki dzień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dobry bo zaczęty już 3 red bullami (spałam od ok 3.30 w nocy do 9) więc mam siłę na dalszą naukę i wjeście na kafe :) kiguś co Ty tam bredzisz, że jestes brzydka? jeszcze raz cos takiego przeczytam to zobaczysz moją nogę wynurzającą się z ekranu żeby Cię kopnąć za te teksty :P tańczyłaś w balecie? matkoooo, jak ja Ci zazdroszczę. to było marzenie mojego dzieciństwa ale nigdy się nie nadawałam :( a właśnie, czemu przestałaś? Aniu J rozchmurz się słońce :) jak wrócę z kolokwium to poszukam i wyślę Ci piosenkę, która zawsze mnie rozbraja. piosenka pochodzi z \"Imieninowej składanki dicho-dens\" którą dostałam od przyjaciółki 2 lata temu na imieniny :D anussska to Ty medycyne studiujesz? tak sobie wywnioskowałam :) i witam w klubie uczących się do 2-3 w nocy u nas na wydziale mówi się, że \"dobry student, to student z bezsennością\" :P owczuś wyśpij się za mnie 🌼 bombuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a wyników jak nie było tak nie ma :O:O:O:O mmiały być do wczoraj a tu duuuuuuuuuuuuuuupaaaaaaaaaaaa jak uslyszycie o zbiorowym mordzie na WPiA UW to będzie ozanczało, że zemściłam się za moje stresy na naszych logikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gigusia naprawde fajny początek znajomości:) ale wiecie co ja po tym spotkaniu wtedy z D w kwietniu myślałam tak samo, że zrobiłam z siebie kretynke a tu nie:) Kochanie DASZ RADE szybko zleci czas będziesz go miała znowu przy sobie a jak się przytulicie to dwa tygodnie albo i dłuzej sie nie puścicie:) Owieczko śliczna jest:D Jejku a te oczka takie duze niebieskie:D Obudził się we mnie instynkt macierzyński:P Hehe:P Jejku co oni Ci na tcyh naukach gadali??? Bombusiu to widzę miałaś fajny dzionek wczoraj:) Praktycznie cały z Miśkiem:)Kochanie wracaj i pisz więcej:) kIguś przepraszam czy ja zobaczyłam że napisałaś że jesteś brzydka? Hę? . Jesteś ŚLICZNA jak Wy wszystkie tutaj i nie gadaj mi wiecej takich głupot. A z Samem o kurczę nieciekiewa sytaucja ale jestem pewna, że jakoś z tego wybrniecie:) Anusia co to są klamsy? Dobrze napisałam w ogole? Pierwsze słyszę o czymś takim:P Ja tez Cie Miśku podziwiam że masz siłę sie uczyć do tak pozna i zaliczasz to wszystko. Jesteś silną kobietą ja bym pewnie to już dawno rzuciła a Ty trwasz i to jest cudowne. Pamiętaj zlap wiązankę na tym ślubie:) Juluś...nie smuć nam się...Tęsknota ...heh cos okropnego...ale na pewno jak się spotkacie to będzie cudnie...Moze naprawde nie ma jak się spotkać? Ale jestem pewna,że w koncu do Ciebie przyjedzie😍 Kochanie ja też chce piosenkę:)Wyślij mi jakbyś mogla to co dziewczynom:) Mufra od Ciebie za to dostałam piosenkę:) Już ją gdzieś słyszałam ale fajna:) Heh logika miałam ją na pierwszym roku... u mnie wykładał ją facet który bał sie własnego cienia więc i tej logiki chyba też i dlatego nie była u mnie taka zła...:)Na pewno ja zaliczysz:)I też chce piosenkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewuchy.. co to za smuty :( Ułoży się.. ja wiem :)Czasem jest do d*** ale później jest lepiej.. i myślę sobie, że gdyby caaaały czas było sielankowo i tak jak chcemy to niczego byśmy nie doceniały :) A tak.. po burzy jak widzimy słoneczko to sama mordka się śmieje :D Lepetynki do góry no :) ❤️ ❤️ ❤️ Anusssia moje Biedactwo.. już marzec Kotku.. aby do wakacji..... ❤️ Tak mi Cię szkoda.. ale wiem, że Ty jesteś do tego stworzona a my musimy Cię w tym wspierać 👄 Mufra co ja Ci pisałam?? 😠 Przestań się schizować :P To nie pomoże twojej ocenie a tylko Ty nerwy stracisz :P no 🌼 Owca współczuję nauk :P Hehe.. porażka :o Ale wiesz co.. chyba nie wszędzie to tak wygląda bo niektórzy mówią, że jest całkiem ok i można coś wynieść.. chociaż to pewnie jeszcze zależy od typu człowieka :P:P Julcia.. jak ten Twój R tak się obija to Ty musisz wziąć sprawy w swoje ręcę ;) a co!! Szkoda czasu na siedzenie w domu i dobijanie się..... Giga ❤️ Anielica ❤️ Nalka ❤️ Rumianuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nalunia :D Ja pisać więcej?? Madziuś.. już wszystkie macie mnie tu dość :P Hehe :) A Wam Kotku z D jak się układa?? Kidy zaczyna pracę?? Czy już zaczął?? Ps. Ja też nie wiem co to te klamsy (??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc film:) Mnie sie podobał i reszcie publiczności chyba tez bo był zbiorowy śmiech:P Nie no to jest taka pierdoła na odmóżdzenie jak chcesz po prostu na dwie godziny odsapnąc od życia codzienności to ja polecam:)Ja bym powiedziała że to jest bardziej w stylu chłopaki nie płaczą cos takiego jak ktoś lubi taki humor to naprawdę można sie wybrać:) Siedem facetów opowiada o kobietach w niektorych momentach naparwde na nas niezle wyzywają i to nawet od najgorszych po to by na końcu stwierdzic że bez nas nie można życ:) Czyli takie z Wami zle bez Was jeszcze gorzej:P Jest przeklinanie ale w takim kontekście nie brutalnym ale własnie takim bardziej komicznym:) Nie chcę Wam opoiwadac tutaj filmu bo może się wybierzecie:) Heh z D przemyślałam sobie wszystko i doszłam do wniosku że dla chcacego nic trudnego na pewno damy rade:) Najważniejsze żeby mi nie wyjechał:P Dzisiaj będzie wszystko załatwiać i zobaczymy:) A najlepsze jest to że Ania tamtych chyba znowu zeswatała wczoraj na nich wpadliśmy jak przyszli sami...a z Anią już okej chyba pogadałyśmy ale tak naprawde szczerze no i jest dobrze zobaczymy co dalej:) Ja dopiero wstałam bo wróciłam dośc pozno i zabieram sie za sprzątanie:) A Jutro świętujemy na całego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Kochana napisz co tam u Ciebie jak sie układa z T jest juz lepiej z tego wnioskuję? a jak sie Twoja mama czuje bo była chora nie? E tam wcale nie piszesz dużo:D😍 Mozesz pisać jeszcze więcej:) Tak po burzy zawsze wychodzi słoneczko i aż sie życ wtedy chce😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś u nas narazie sielanka, że hej :D:D:D Duuuużo w tych sprawach zawdzięczam Anusssce ❤️ która w porę trzepnęła mnie w łepetynę :) Naluś a co to za film o którym pisałaś?? A my mieliśmy iść na \"Świadka koronnego\" ale mam już na płycie więc chyba nie wypali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Uważasz Madziuś bo jak wezmę Twoje słowa na serio to niedługo a siłę będziecie mnie wykopywały z topiku :P:P :D Gaduła ze mnie straszna.. a że z Wami nie rozmawiam tylko piszę.......... :P :) Idę bo gary czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cieszę się Madziuś, że tak myślisz (w kwestii D) :) i że Twoja Ania wreszcie zmądrzała :D Oby tak dalej ❤️ Cholender idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu na pewno Cię nie wygonimy:DJa też jestem potworną gaduła więc chyba byśmy sie zagadały na żywo na smierć:P No to ja sie ciesze że tak cudownie jest u Ciebie:Dhehe ja sie za sprzątanie zabrać nie mogę:Pa to był Testosteron:) A ja się własnie dowiedziałam że Rafał jest z ta przyjaciólką moją co tak ja zrobił tydzień temu w balona z inną:O Normalnie szok...chyba że zmądrzał i zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol rana a juz mam takie zaleglosci oj dziewuchy no :P wpadne potem bo teraz mama mnie wola :P kupilam se spodnie dersow na aerobik ale wygldam w nich jakos dziwne:P sa takie opiete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×