Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Giga ZAJEFAJNY POMYSŁ!!! Jutro dzień świństewek :P Tylko u mnie jest mała przeszkoda 😭 i trochę ze swobodą będzie nie teges. Ale.. dla chcącego nic trudnego :P:D:D:D Ok to ja też mykam bo znając życie to rano Pysiak wyciągnie mnie z wyrka.. a czasem to wchodzi cichaczem i śpi ze mną :P bo to nasze prawie ulubione zajęcie: spanko :D na to zawsze jest pora :D Pamiętajcie Kobitki o jutrzejszym \"Dniu Świństewek i Niemoralnych Propozycji\" :D:D Podoba mi się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa chciałam jeszcze dodać, że wyślę Wam dziś jeszcze pioseneczki :D Słodkich.. a może lepiej kosmatych snoooof życzę... i teges majonez idę :D:D:D:D:D:D:D Ale mi poprawiłyście nastrój. Bo już normalnie beczałam dziś. A teraz.. chociaż się wyśpię. O ile upał pozwoli. Ale.. jak jest gorąco to jeszcze bardziej ciągnie do płci przeciwnej.. :P :D To idę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pssssssssssyyyyyyyyyt jest tu jeszcze ktoras:D eeeeeeeeee jak on to robi?? mamsia nic a nic??nie przeszkadza jej to??ja tez bym tak chciala ale u nas to \"nunu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nareszcie nadążam z pisaniem :P:P Nieobecne też buziam 👄 Do jutra.. Tak mi ciężko iść.. ale idę.. no idę.. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmek ja wy to robicie??opisz mi strategie dzialania twego lubego!?/ u mnie by to nie przeszlo:( co przez balkon wchodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak?do koguby innego??ktorej to mezczyna wchodzi do lozajak ona jeszcze spi!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem żeby nie dudnić domofonem to dzwoni i Mu otwieram :) A że przyjeżdża bardzo wcześnie to Mami jeszcze śpi i nic nie słyszy :D:D chociaż do tej pory mieliśmy jeszcze lepiej bo Mami raniutko wychodziła do pracy a teraz wakacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i on sobie tak jakby nigdy nic do lozeczka wchodziii o jjuuuuuuu ale supcioooooo ja tes kcem!!!!!!!!!!!!!uuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czasami to ja chrapię a Misiek jak wskakuje do pokoju do mnie to zamyka drzwi i już. A Mami nigdy nie wparowuje bez pukania :D i w ogóle raczej do nas nie przychodzi bo wie że jak chcemy to sami do niej przyjdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak ja spojrzalam na te strony to myslalam ze chyba zglupialam, ja nienadaze teraz za 3 lata za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr do ramionek takich duzych misie chce jejuu ciepluchych hmmmmmmm zycie jest okrutne?? oki bombeczko nie badzmy nie sprawiedliwe bo dziewczynkabedie przykro:( idem myciac buzaki w czoleczka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Mama doskonale wie jak my kochamy spać :P Nie raz chciała robić nam kolację czy herbatki a my niby iglądając film chrapaliśmy aż oddawało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rumianeczku kochany😘 dasz rade:D musze myciac bo do spania jejuu plecki juz bola.. rumieneczku jak dzionek miniol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh bombeczka ale fajniusio macie se:)a mami kochan ze wie co i jak:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko masz rację 🌻 Ale Kochana Ty i tak masz lepiej.. możesz widzieć swojego Skarba codziennie a ja.. jak nie jestem u dziadków to tak raz góra dwa razy w tyg :( 🖐️ Rumianeczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak iwdze jak strona 108 zamienila sie w 112 to ja jzu chyba snie dzisiaj, patrzalam sobie na mgde m bo powtarzaja od poczatku, wogole to zmeczona jestem, w tym upale tluc sie do katowic, masakra!!! nie moglabym mieszkac w miescie, z pracy wrocilam o 21.30 i teraz tez ide sie kapac i spac z tego co zdazylam przeczytac chyba mam maila odebrac, buziam was moje lobuzy...co was napadlo z tym pisaniem dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh życie :( Ale i tak.. trzeba się cieszyć tym co się ma i już. Ja tam wiem, że WSZYSTKIE bez wyjątków będziemy w zyciu nieziemsko szczęśliwe :D:D Rumianeczku teraz pora na Ciebie.. tzn Twój esej ;) Ale teraz chociaż nie będziesz narzekała, że zaniedbujemy nasz azyl :D Co tam Kochana dziś porabiałaś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Rumianku w jakąś fazę wpadłyśmy :D Dasz radę Kochana z czytaniem :D No.. mnie tydzień nie było a 2 stronki przybyło.. a dziś normalnie rekord :) To ode mnie ten mailik miał być i jak nie padnę to wyślę :D DoBraNOc 👄 O rany teraz to już idę.. Ale jeszcze zadzwonię do Miśka i powiem Mu, że za Nim szaleję :D To idem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co tu zaczynam kumac to musze isc mojego misia pocalowac..tego pluszowego niestety:( Nalus mnie sie wydaje ze powinnas dac druga szanse, ludzie dojrzewaja i moze ten Piotrek (jak dobrze kojarze jego imie) wydoroslal i moze teraz bedzie cudnie pieknie supcio:) a Darka tak jak napisalas nie znasz jeszcze za dobrze....coz zobaczymy jak to bedzie :) ja wspolczuje owieczce bo ja juz powoli cos tu lapie z tego waszego pisania ale ta biedaczka chyba sie zaplacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez rumienaczku spij slodko ja sie wlasnie umycialam i sluchajcie: REKORD jestem tu szybciej niz moj misiak bo poszdl rozno ze mna niesamowite (nie wycisnelam ani jednego pryszcza;P) hehehehehe tez wam dziekuje ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jeszcze poważną rozmowę z Mami :( Życie jest cholernie niesprawiedliwe :(:( Wysłałam Wam pioseneczki. Takie tam. Jakie to wszystko jest popieprzone :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska też lubisz się wyciskać? Ja też :o Już nerwów na to nie mam.. ale nie przeżyję jak mi coś tam nie pasuje i zaraz muszę się tego pozbyć. A później łażę z czerwoną mordką :o Ale też się staram i jest trochę lepiej ale nie zawsze wychodzi 😭 W ogóle ta moja biedna buzia.. :( Pa Słońca. Teraz to już padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu już chyba masa 20-tek. Ja się dołączam i jestem ze Śląska :) Pozrdawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry:D Jej ja też chcę aby mój przyszły misiek tak sobie wchodził do mojego łóżeczka!:D Bombastyczna ale Ty masz z tym szczęście;) Anussska pytałas mnie wczesniej o Milówke. Nie wiem jeszcze czy pojedziemy bo moje dziewczynki nie wiem czy dostaną urlop:( Ale jakby co to dam Ci znać;) Rumianku witaj Słońce🌻 No napadło nas dzisiaj niezle;) Dziekuję Kasiu za maila:) Witaj Milaa:):) Kurczę znowu Śląsk supcio jak dla mnie🌻a skąd dokładnie jesteś?:) Oki ja zmykam zgadnijcie gdzie...echz nowu tam do tej cholernej Rudy ale może już niedługo...bu...Miłego dzionka[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń Dybry! :D Ale boli mnie głowa :P bo postanowiłam wstać wcześniej żeby jednak dziś dla odmiany doprowadzić się do porządku zanim Misiek wpadnie. A i jeszcze budziłam się co godz w nocy 😠 Jest tak cholernie gorąco a my będziemy buszować po Łomży. Gdybym chociaż mogła wziąć ze sobą lodówkę :P Madziulka trzym się w tej Twojej Rudzie 🌻 Cieszę się, że piosneczki doszły :D A teraz spadam się pięknić :P i pewno już się dziś nie odezwę. Miłego dnia Cukieraski ❤️ 👄 🖐️ Milaa :) Zostań z nami :) BuzIam 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×