Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Bombastyczna pewnie, że dacie radę!!! Ja w Was głęboko wierze:)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaale pustki :( Naluśka po raz 100ny piszę: przeznaczenie ISTNIEJE.. czasem trzeba tylko troszkę poczekać ;) Giga co z Tobą?? DobraNOc 🌻 Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :D a w czwartek to w ogóle :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.. Giguś po dłuższym (sekundowym) przemyśleniu postanowiłam, że Ci wybaczę ale tylko pod warunkiem, że rozpływasz się teraz w ramionkach swojego Księciunia ;) :D Do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszki!!! wlasnie wrocilam do domu, bylam z siostra w greckiej restauracji, jest niedaleko mnie, mami nas zawiozla a wrocilysmy sobie spacerkiem do domciu, przynajmniej troche tych kalorii spalilysmy:D Anusssko GRATULACJE!!!! wiedzialam ze jestes zdolna:P Giga czekamy tu na twoja relacje a ty nic!!!!! martwie sie, mam nadzieje ze wszytsko poszlo ok ja bylam dzisiaj zdac egzamin wewnetrzny w moim osrodku, w pierwszym tescie mialam 7 błędów:P ale w drugim juz tylko 1 wiec moge jezdzic:) zaczynam od przyszlego tygodnia bo moj instruktor ma urlop a innego nie chce;) teraz czekam az moj brat udostepni mi łazienke, całuski myszeczki moje najukochansze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:D wiecie co ja sie juz wykanczam w tym domu, mam taka saune na gorze ze tylko chcialam sie przywitac i zmykam stad na dol bo sie upieke zaraz:P Giga GDZIE TY SIE SCHOWALAS??? milusiego dnia slonca, napisze potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Heh.. no to rumianku najlepsze przed Tobą :D Tzn ktoś mi kiedyś powiedział, że pierwsza jazda jest lepsza od pierwszego razu :P Chciałabym potwierdzić ale nie mam porównania.. ale jeździć uwielbiam :P:P Także POWODZENIE Rumianeczku :D:D i niezapomnianych wrażeń z zapewne przystojnym instruktorem ;) :D A ja lecę na miasto bo wczoraj mi się nie chcialo :P Yes yes yes.. już JUTRO czwartek :D:D o ile do jutra nie wykorkuję ze stresu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero teraz:) I własnie zauwazyłam, że Gigusia nam przepadła....ech Słońce odezwij się !!! Bombastyczna jutro wiesz trzymam kciuki bardzo mocno:) Będzie dobrze na pewno i masz wirtualnego kopniaka na szczęscie:) A ja sie dzisiaj obijałam. Poszłam na targ i kupiłam sobie taką zwykłą bluzkę na ramiączkach za całe 6 zł:P:P Ale zrobiłam zakup:P A tak poza tym to jestem strasznie śpiąca....ide do łózeczka :) Buziaki Kochane i zajrzyjcie tutaj bo się stęskniłam:) Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!!! ja umieram od tego ciepla, naprawde mam juz dosyc, w nocy nie ma czym oddychac, czuje sie jak w saunie:P siedze na dole bo tam chlodno i ogladam TV, niedawno wrocilam z pracy wiec ide sie troche poobijac, buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooooooooooooooo na poczatku strasznie przepraszam ale swietowalam w mielnie zdanie matury jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ZDALAM a tak sie balam jak cholera nawet nie moglam sie podpisac uffffffffffff ale mi ulzylo kochane jestescie ze tak myslalyscie o mnie ❤️ wiec tak polski podstawowy 51% rozszerzony 30% angielski podstawowy56% i historia podstawowy 51% a rozszerzony 44% jestem tak dumna z siebie ze cholera eh jestem super super i mam takie super kolezanki kocham was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie :D A ja właśnie się pakuje na jutrzejsze Mazurki :) Chociaż w głowie mam tylko jedno: egzamin :( Dziękuję Kochane za wsparcie ❤️ Ja to pewno całą noc nie będę dziś spała :( Aby do jutra.. Trzynajcie się mocno 👄 Naluśka dzięki za kopniaka :) Napewno przyniesie szczęście :D Rumianeczku od następnego tygodnia nadają ochłodzenie więc jeszcze troszkę muszisz przetrzymać :) Dobranoc.. Ps. Qrdę co z tą Gigą?????? I Kig nas olała :( i Kurka.. bo Anussska to wiem. I Owieczka też pewno zabiegana.. BUziAm 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wy macie cos z netem zwlaszcza bomba ktora po mnie napisala co sie ze mna dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIGA GRATULACJE, mowilam ze jestes zdolna?? to sie powtarzam, przeciez jestesmy najinteligentniejszy osobami na tym topiku;) bombus ty jutro tez zdasz i bez dyskusji, oki lece na dol bo sie roztopie zaraz!!!!!!!!!!! JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Giga.. a już myślałam, że trzeba będzie gończym Cię poszukiwać :P BAAAAAAAAAARDZO CI GRATULUJĘ!!! I napiszę to: A NIE MÓWIŁAM??? :P Ciesz się Kotku dalej :D a na jutro rozkaz za mnie trzymać kciuki.. Od początku wiedziałam, że obracam się w suuuuuuuper extra bombastycznym towarzystwie :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciunia
mam pytanko, jak jest z akademia medyczna na slasku bo widze ze jestescie obeznane, chodzi mo o egzamin zbiologi, prosze pomozcie bo chce tam startorac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalistka od medycyny jest tu anusska ale ona jest teraz w swoim nowym domku i tam nie ma neta, a ja nie jestem, obeznana wiec ci nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.. to mamy kolejny powód do radochy :D:D:D Mam nadzieję, że jutro przybędzie mi jeszcze jeden :P A co tam..... Kochane nie gniewajcie się, jeśli do niedzieli się nie odezwę bo będę buszować z moim Kochaniem po jakimś jeziorku :D:D:D Także życzę Wam milusich przyszłych dni (i sobie też :P ) do niedzieli ❤️ Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za wsparcie ❤️❤️❤️ No Giga.. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciunia
szkoda ale dziekuje, bo ja jestem z pomorza wiec nie mam znajomych w tamtych okolicach, szkosa ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Rumianku na koniec napiszę, że straaaaasznie podoba mi się TWoja stopka 👄 Na szczęście poprawiłyście mi humorek i z nowym zapałem lecę pakować kostium do torby :D Będzie dobrze.. wierzę.. a co..?? W końcu mam Was :D:D Będę tęsknić ❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bedziemy tesknic, ja lece pod prysznic sie ochlodzic:D Kasiu bedzie dobrze, pamietaj ze jestesmy z toba myslami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻rumianku je tez ogladalam ta komedie z dykiel zawsze placze po niej ze smiechu slczne wierszyki uwielbiam greckie zarcie 🌻bombastyczna jutro trzymam kciuki jestes bombowa i na pewno dasz rade 🌻nala mam nadzieje ze ty opalona :) i z piotrkiem to widze ze narazie stopa pozwiazkowo kolezenska to dobrze nie ma sie co spieszyc:) 🌻anussska GRATULACJE kurde a tak sie martwilysmy a widocznie nie byloczym super👄 zostaniesz cudowna pania doktor cudownie draczaca pacjentow biednych takich jak ja :) ja bede twoja pierwsza pacjentka:) lider dżemu ridel nie zyje bo sie zacpal ale maja nowego wokaliste tak przy okazji 🌻owieczko dzieki ze ty tez bylas myslami ze mna 🌻kig slonce jak sobie radzisz w angli daj znac ze jestes❤️ i przepraszam was ze tak dlugo czekalyscie na mnie ale bombastyczna zgadla rozplywalam sie w ramionach mojego misiaka to jest juz przesadzone on albo nikt on i on tylko on :) na cale zycie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide spac dobranoc kwiatuszki:D eh jestem zakochana szczesliwa i jak wskazuje moje swiadectwo dojrzala (tylko sie zastanawiam jak mozna zostac dojrzalym w jeden dzien:D) zycie jest piekne to ten topik mi przyniosl szczescie kocham was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ :( Ale już za 3 godz będę po wszystkim :D I wolę myśleć o tym co później.. :P :D JUż tęsknię.. ❤️ No wiecie.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Giga ja to mam czuja ;) :D Ooooooo Misiak już jest po mnie :D Pa pa pa ❤️ 👄 Buziam WSZYSTKIE moje Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeje
oł jeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latkatakatam
Łączmy się! Łączmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×