Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

Dzieńdobry:D Gigusia cudownie:D:DJestem z Ciebie bardzo dumna, że mam taką mądrą kolezanke:D:D Wybaczam Ci tą małą nieobecność jesli świętowałaś w ramionach swojego Skarba;) I co dalej Skarbie robisz? Skladasz na historię?? Bombastyczna pisz tam nam ładnie i pamiętaj, że my tu jesteśmy z Toba duchem:) I wracaj szybko bo już tęsknimy:)Baw sie dobrze:) Kochane ja też wyjeżdzam:( Co prawda nie do Milówki:( ale na działkę jutro jade do mojej kumpeli ze studiów:)i zabieram Anię ze sobą bo udało jej się dostać dzień urlopu:) Tak, że jutro Was opuszczęb na całe cztery dni:(:( ale wrócę:P Odpoczniecie trochę:P Rumianku o tak stopka śliczna :):) A teraz idę jeszcze się dopiec z kremem z dużym filtrem :) i z zastawioną twrazą przed słoneczkiem:)Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D kasiu jestesmy z toba myslami, bedzie dobrze🌻 ja wlasnie wstalam:D i ide sobie zrobic sniadanko;) co to za pomaranczowe brzydactwa tu sie pojawily...uciekac stad:P Nalciu tobie tez zycze milego wypadu na dzialke kolezanki, bawcie sie dobrze 🌻 BuZiAkI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek 🌻 kolejny upalny dzien :D rozlozylam namiot z braciszkiem i terz spie tam :D super juz mnie z domu wywalili jak co roku:) 🌻bombastyczna jestem z toba od rana myslami wszystko sie uda❤️ 🌻nalu tak skladam na historie i pedagogike do gdanska mam nadzieje ze mi sie uda:) tesknie juz za toba wracaj szybko i milego wypoczynku❤️ 🌻rumianku twoja stopka jest super pozyczylam sobie jej czesc na opis do gg mam nadzieje ze moge ❤️ milego popoludnia dziewoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh no i wszystkie zniknely oprocz rumianka❤️ bombastyczna teraz ja sie denerwuje CO Z TYM EGZAMINEM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombastyczna sie dzisiaj nie odezwie bo jest na Mazurach ze swoim koteczkiem❤️ zostalysmy we dwie;) anusska w nowym domku, owieczka pracuje, a kig Bóg wie gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh rumianku ale dobrze ze chociaz my dwie:) ide ogladac gotowe na wszystko dzieki za maila ladne pioseneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek 🌻 wielkie sprzatanie jutro zmiana turnusu juz nie moge ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykonczona a jeszcze obiad wogole zaczal sie najgorszy okres 3 tygodnie siedzenia w domu eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu sprzatam eh niedobrze mi .... w przyszlosci chce miec malusienki domek bez zadnych wczasow....:D raczej nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo giga:) zostalysmy obie na strazy tego topiku:) reszta gdzies w rozjazdach, ja wlasnie wrocilam z pracy, a tak same nudy dzisiaj:P rano podlewalam kwiaty na dworze pojechalam z mama na zakupy, potem szybki obiad i do pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Miłość i samotność wzięły się pod ręce jak siostry idą noga w nogę nie rozdzielaj ich nie szarp. Łapy przy sobie miłość bez samotności byłaby nieprawdą samotność bez miłości rozpaczą stała Matka pod krzyżem jak pod srebrnym obrazem nie minęły trafiły do niej też przyszły razem Chodzi księżyc jak morał albo osioł po niebie jeśli były gdzie indziej to i przyjdą do ciebie \" - Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Nasze życie jest jak uciekający pociąg, zawsze się gdzieś śpieszy i zawsze jest gdzieś spóźnione. Czasem mija małe stacyjki, te najpiękniejsze, nie dostrzega drobnych rzeczy które sprawiają, że nasze życie jest takie piękne. Czasem na dużych stacjach oglądamy przez szybę tłok ludzi, którzy przychodzą i odchodzą. Łzy z powodu rozstań i uśmiechy przy powrotach. Na różnych stacjach splatają się nasze tory życia. Czasem mocno plączą się by istnieć w jedności i już do końca zostać razem, a czasem niestety nadchodzi rozdroże. Piękne pociągi naszych dążeń i marzeń, naszej wiary i nadziei. Sprawmy by w naszych rękach zawsze były zwrotnice naszego losu. Byśmy sami naszymi dążeniami otaczali się ciepłem i uczuciem i nigdy nie czuli, że stoimy samotni na jakiejś stacyjce. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Szkoda kwiatów, które więdną W ustroni I nikt nie zna ich barw świeżych I woni. Szkoda pereł, które leżą W mórz toni; Szkoda uczuć, które młodość Roztrwoni. Szkoda marzeń, co się w ciemność Rozproszą; Szkoda ofiar, które nie są Rozkoszą. Szkoda pragnień, co nie mogą Wybuchać, Szkoda piosnek, których nie ma Kto słuchać; Szkoda męstwa, gdy nie przyjdzie Do starcia - I serc szkoda, co nie mają Oparcia. \" - Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! widze ze strona 117 bedzie chyba nalezec do mnie, tesknie za wami!!!!!!!! co ja tu bede sama robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek🌻 rumianku jak zwykle wspaniale wiersze naprawde niesamowite:D wczoraj bylam na dyskotece w mojej miejscowosci wybawilam sie super juz dawno nie tanczylam do 4 rano:D dlatego dzis wygladam jak zombi i nic do mnie nie dociera:P poznalam super ludzi i dziwnym trafem trudno mi sie bylo opedzic od facetow nie wiem chyba sie sprawdza to ze jak dziewczyna jest zajeta to ma wieksze powodzenie paradoks:D no ale i tak cala impreze myslalam o moim siedzacym w mielnie w tej durnej pracy skarbie ah... po co mi inni faceci skoro mam swoj ideal:D milego dnia dziewczynki gdziekolwiek jestescie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam gigantyczne udko kurczaka pieczonego mmmmmmm palce lizac...i skonczylam sprzatac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo gigusiu:) ja sprzatam dzisiaj caly czas bo wieczorem mamy gosci i latam jak oparzona caly czas, mam juz dosc, zaraz ide pod prysznic i sie zdrzemnac bo slaba jestem:P fajnie ze poznalas nowych ludzi, a z tymi facetami to ja sie zgadzam, zawsze tak jest, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide znowu na impreze jakos musze sobie radzic z tesknota za miskiem a siedzenie w domu mnie dobija a tanczac swietnie sie wyluzowuje :) wlasnie rumianku niech ten topik w koncu zacznie tetnic czyms kolwiek:) milego wieczorku dla cie bie rumianku i wszystkich dziewczonek ktore gdzies tam sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) giga ma nadzieje ze impreza sie udala, ze bombus zdala egzamin i teraz swietuje na mazurach i ze nalcia sie dobrze bawi:) a reszta co robi to ja juz nie wiem, milusiej niedzieli zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLLLLLO!!! :D:D:D Jestem :D No więc.. D O S T A Ł A M S I Ę ! ! ! :D:D:D i nareszcie zaczęły mi się prawdziwe wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh :D Najpierw 2,5 godz produkowałam się nad cholernie dziwacznym testem :P a później zgarnęli mnie na rozmowę. Kto by pomyślał, że bdą pytać mnie o historię i politykę krajów anglo.. :P:P Ale że ze mnie niezła bajerantka UDAŁO SIĘ :D A zaraz później wylądowałam z Misiakiem na Mazurkach :D Oczywiście jak zwykle zanim dotarliśmy na miejsce jeździliśmy ze 2 godz po jakichś dziurach :P Ale jak zajechaliśmy.. ehh.. woda marzenie!! Nie dość że cieplutka jak nigdy to na dodatek czyściutka że hej :) Tylko wieczorem rozszalała nam się burza i lało całą noc aż nam namiot przemókł :P A na drugi dzień dojechali do nas znajomi i było suuuuper :) A wczoraj wróciliśmy i jeszcze zdążyliśmy iść na \"Omena 666\" do kina :) I tym sposobem spędziłam z moim Kochaniem całe 3 dni i noce :D:D:D I CHCE JESZCZE!! :D A dziś jakoś dziko się czuję, że już nie muszę się martwić i grzebać w tym angielskim :D I chyba będę spała cały dzień :P :D Naluśka Kochana udanego wczasowania 🌼 mam nadzieję, że pogoda Ci dopisze :) Giga jak udała Ci się impreza??? Rumianeczku dziękuję za pioseneczki 👄 Kochane teraz będziemy w 3 :) Ciekawe kiedy Anussska wraca.. i Owieczka cosik zaginęła.. a Kig to już nie wspomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×