Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

" Co to jest miłość Nie wiem Ale to miłe Że chcę go mieć Dla siebie Na nie wiem Ile Gdzie mieszka miłość Nie wiem Może w uśmiechu Czasem ją słychać W śpiewie A czasem W echu Co to jest miłość Powiedz Albo nic nie mów Ja chcę cię mieć Przy sobie I nie wiem Czemu " tego chyba jeszcze nie bylo?? ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamten juz chyba byl, ale ten na pewno nie:P \"W cudowny, piękny wiosenny poranek stałem w swoim ogrodzie wśród ziół. Powietrze, łagodne słońce Nowy dzień. Czułem. Otoczył mnie cud. Ogarnęła mnie wdzięczność za życie. Za wszystko co żyje. Widziałem pierwsze krokusy i wiedziałem: Bóg wyciąga do mnie swoje ręce pełne kwiatów. Wszędzie życie. Życie w powietrzu. Życie w ziemi. Pomyślałem: Miejsce, na którym stoję jest święte. Raj jest tutaj, w pobliżu... \" 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Rumianeczku ten pierwszy już był :) i nawet wiem skąd go wytrzasnęłaś :D Świetny jest :) Ten drugi też słoci :) A ja już wyprysznicowana i z maseczką na mordce :P i już mi dobrze :D wspaniałe uczucie :D :P Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto cosik :( A ja nie śpię.. i smutno mi gdy myślę, że mój Misiak jeszcze w pract 😭 ale jeszcze tylko 45 minut :) Pa pa pa całuski 102..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dZIEN DOBERK Gigus Anussska trzymamy mocno kciuki i jestesmy z wami:) bedzie dobrze tak jak to napisal rumianek:) oki ide sie szykowac bo sie niewyrobie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:D Gigusia , Anusska i jak???:) Bombastyczna u mnie jeszcze go nie grali więc chyba jesteśmy totalną wioską:P:Phehe Rumianku fajnie byłoby jakby go dołączyli do Pani Domu:P Wierszyki śliczne:)Bombastyczna daj znać jak Ci się podobał film:) Jejku jaki upał...idę Skarby wysmarować sie olejkiem wskoczyć w kostium i na balkon:) Może mnie coś złapie:)A na targ jadę jutro:):) Uwielbiam Was wszystkie i Miłego dnia Wam życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać , że komedia z Bożena Dykiel jest genialna:D \"Ty bambaryło Ty\" :P\"Podłość ludzka nie zna granic\" :P:P Bombastyczna śliczna stopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga, Anussska my tu takiego stresa przeżywamy no!!! Naluś zaczęłam oglądać i po 5 min doszłam do wniosku, że wolę obejrzeć go z Miśkiem :P A po tych 5 min stwierdzam, że film nieco różni się od książki i ZA CHOLERĘ NA LANGDONA NIE PASUJE MI HANKS :o Przeleciałam też \"Tajemnice Bokebach Mountain\" i strasznie się zdziwiłam, że to jest o.. pedałkach :D :P Naluś przyjemnego opalanka :) A u mnie nie ma słoneczka. Ale jest chyba ze 35 w cieniu.. A na rynku nie byłam, bo nie chciało mi się wstać :P no i pomyślałam, że jak pójdę sama i gdzieś tam padnę z tego upału to jeszcze nikt mnie nie znajdzie i co wtedy?? :P Ale teraz lecę pod prysznic i na miasto połazić po sklepach. Przed chwilką skończyłam sprzątać w mieszkanku. Ehh.. robie wszystko aby mi szybciej minęło do czwartku.. boję się jak cholera 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka.. czy mi się wydaje, czy Ty nic nie napisałaś o sobotnim spotkaniu z Piotrusiem..?? Jak wrażenia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrdę nieciekawie mówią w radiu o maturkach :( Ale oczywiście JESTEM PEWNA, że nasze Panny mają po 100% :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze jak wejde po poludniu to juz bede swietowac!!!! czekam czekam i czekam, napisze cos potem, buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane i jak Wam poszło????? Bombastyczna Skarbie wiesz co to nie było spotkanie sam na sam bo pojechaliśmy całą paczką na disco. Ale było miło nic więcej tak jakoś inaczej bez kłótni swobodniej...zobaczymy co będzie dalej... Ale się spiekłam wszystko mnie boli....ech... Idę ogarnąć pokoik bo trochę sie brudek nazbierał:P:PBuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej ciiiiiiiiiisza :( Dziewczyny no!!! A u mnie pada deszczyk :D Taki drobniutki ale JEST :D Ehh Naluś...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu Tobie to tylko pozazdrościć tych podbojów i amantów :D ;) Rmunianku chyba się nie doczekamy na to opijanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie teraz zaczyna bolec głowa od tego gorąca....też chcę deszczyku jest za duszno i gorąco... jej zaczynam się niepokoić jeśli oblewacie to Wam wybaczamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastyczna e tam amanci;) Wiesz co mimo wszystko jest mi zle bo ja jestem jakaś dziwna sama nie wiem czego chcę momentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrr hej slonenkaaaa mieszkam na gorze wiec nie mam ntea:( i nie mglam tu z wami byc przez te dni jak por przegrala i zidanek uderzyl go glwa jeu co on mu powiedzieal??ale debil..podobno w karniakach byl najlepszy a tak to stracili jendengo....hehehe i dobrze:) diewczyneczki dzis bylam po wyniki...i poprawilam tylko fiz:( chem napisalam idento jak rok temu = 80% a biol napisalam o2pkt mniej a fiz mam na 48%....a mialam 42% czyli przez pol roku nauki poprawilam o 6pkt na medyczna jestem potwornie z sieie nieszczesliwa ale wynik ostateczny est troszke optymistyczny bo mam w sumie 198 a progi w tatmy roku wahaly sie ok160 do 209 a tam gdzie ide byly ok 182 czyli w katowicach..jestem dobrej mysli a moja zabenka tez poprawila matematyke i tez jest zadowolony:) Nalus biedny piesecek naszcesie nie odczuwa tego prawda?na kontrolach mu sprawdzaja i jest wszytko oki?? bombeczko poowdzonka w czwartek bede mocno trzymala!mam dla cie propozycje: przestaw sie na ang stacjie tv radio w neei jest ang ogladaj filmy po ang nawet jak bys miala ogladac te co juz widzials 100razy i jak amsz gazety albo ksiazki ang to czytaj bo masz sie rzestawci na ang masz miec tylko to w glowie masz nawet nie mysec po pol to daje najlepsze efekty!!! i to juz od dzis!!prosze sie mnie poslucahc nalusiu chcesz dostac po dupie??poparzona skora nie zostawia zmian widocznych tylko niewidoczne bo sa to zmiany w strukturze dna moga sie one ujawnic a moga namieszac piekielnie od szybszego starzenai sie skory (na 100%) az po nowotowr skory!!grunt to dobry filtr(nie olejek czy benzyna;P) i unikanie slonca 12-15!!!!!!!!!!!!!sloenczka jak ja mam ws na to uczulic!!teraz jest duuuzo wieksza dziura ozonowa przepuszczajaca szkodliwe promienioawnia nie tak jak bylo kiedsy ze sie smarowali benzyna i gitolko to promieniowanie zabija(czerniak) noooo mama nadzieje ze sie zaczniecie smarowac i NIE DOPUSZCZAC DO ZACZERWIENIENIA SKORY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na PIASKU w zywcu byl:Dfanie bylo ale bylo malo ludzi bo byl mecz o 3msc na mundialu heheh :) a potem poszlam z moim misienkiem do mnie do domu korzystajac z okazji ze wszyscy spia na gorze w domu:) i bylismy se razem do 3:)w lozeczku:) i tez niedalam mu odpoczac:)hehehhe a jutro jade do katowic skaldac swiadectwo, w czwartek do krakowa i zostaje z witekim na noc u mojej siory w mieszkaniu do pt bo ona w pt ma rozdanie uroczyste dyplomow i fajnieeee:)jupi lolololol a tak pozatym to kocham was bardzo itesknie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska ja się cieszę, że masz taki dobry wynik:D:D Kochana na pewno się dostaniesz i będziesz genialną Panią doktor:D:D Już trzymam kciuki:D A jak złożysz świadectwo to kiedy masz wyniki? Kasiu Ania ma rację przestawienie się na angielskie stacje jest bardzo dobrym pomysłem;) Będzie dobrze:)Nasza Pani od Angielskiego ale fajnie:) Anussska ja się smaruję kremem też, wiem powinnam dostać po tyłku....teraz piecze mnie troszke twarz ale ta opalenizna jest taka ładna...dzisiaj leżałam od 10 do 13 więc zahaczyłam tylko o jedną złą godziną że tak napiszę. W sumie powinnam unikac słońca w takiej ilości ze względu na moją bolącą główkę...poprawię się obiecuję już nie będę tak szaleć nasza Pani Doktor Kochana;) A pieska wiesz co chyba nie boli bo szaleje jak gdyby nigdy nic...we wtorek mam iść z nim na kontrole i zobaczymy:) To teraz jeszcze na Gigusię czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus spieczona buzka???Teraz ladnie wyglada a jak bedzie za 20,30lat?bedziesz wygladala jak babulinka a młoda z ciebie lasensja bedzie sloneczko lepiej smaruj buzke dobrym samoopalaczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska trochę spieczona;) Masz rację ale ona teraz jest taka ładna...ale jestem dziwna:P:P Ale fajnie że byłaś na tym koncercie:) Wiesz co nie wiem co będzie z Milówką bo nie wiem czy dziewczyny dostaną urlop. A słyszałam że są Dni Milówki i ma być Dżem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziem nie zyje przeciez??o co chodzi??:D no bo to mial byc ten weekend prawda?ja juz lece na gore i odezwe sie nie wiem kiedy:( pewno jak wroce z krk a nie wiem kiedy to bedzie zagladne dowas z krkowa w czwratek:) bombastyczna radzem ci tak zrobic wiesz??buziaki i trzymam kciuki mocno szczerze napewno ci sie uda ale nie mysl o wyjezdzie z ukochanym (cudo) zeby sie nie rozparaszac:D buziaki papa bede tesknic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie :D:D Anussska strasznie się cieszę :D Naprawdę :D:D Będziesz moją jednyną zjanomą Panią DR :D Ale mnie zaszczyt kopnął :D:D ;) Kotek nie strasz tak tym Słoneczkiem no.. bo ja choć już jestem opalona to mam zamiar na Mazurkach jeszcze lepiej się dopiec :D Ale obiecuję, że wezmę ze sobą filterki :classic_cool: Anussska strasznie poprawiłaś mi humorek :D:D:D:D:D:D naprawdę straszniście się cieszę :D Jeszcze Giga.. gdzie jesteś Kobieto?? Naluśka.. skoro sama jeszcze nie wiesz czego chcesz tzn że księciunio jeszcze nie nadjechał.. albo, że jeszcze nie zczaiłaś który to ;) Bo jak już nadejdzie odpowiednia chwilka to nie będziesz miała wątpliwości :) Piszę, bo wiem z doświadczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. postanowiłam na jutro dać sobie spokój z ang. Bo po ostatnim pólroczy myślenia ciągle o tym, zamartwiania się i gapienia w angielski MAM DOŚĆ!!! A najgorsze jest to, że wcale nie jestem dobra ani wybitnie zdolna a niestety straconego czasu w liceum nie da się nadrobić w 3 m-ce :( Ale w końcu po to idę na studia- żeby się nauczyć :) O ile się dostanę 😭 bo jak już pisałam testy z poprzednich lat to kosmos! Słownictwo cholera wie skąd :( A w którym normalnym liceum jest taki poziom?? Oni chyba gieniusiów szukają :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia jestem, że nie pisałam matury rozszerzonej. Bo ona przy tych testach to całe nic. Cóż.. trochę na to za późno i nie ma co gdybać. Trza wziąć się w garść i tyle. Zawsze jest parę innych wyjść. Damy radę Kobietki. Nie ma innego wyjścia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Anussska nie zyje ten cały lider ale tak słyszałam, ze oni mają być...kurde już sama nie wiem jak z tym wyjazdem:(A Ty się baw bardzo dobrze:) Bombastyczna jesteś mądrą dziewczynką i na pewno się dostaniesz:) Skoro tak twierdzisz z tym księciem to może rzeczywiście tak jest...na pewno tak jest....zobaczymy:) Anussska już tesknimy:) Bombastyczna jak ja Ci zazdroszczę tych Mazur:D Jeszcze nigdy tam nie byłam;) Ale kiedyś sie nadrobi:)Buziaczki moje Kochaniutkie idę teraz coś przegryśc bo mój żołądek się domaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×