Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

mogę się przyłączyć??? w lipcu skończę 20 latek....:-) wydaje mi się,ze fajny wiek; już nie \"nasty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi jupi zdalam niemiecki na 4 :):) ale sie ciesze :):):) i zostal mi tylko jeden egzamin najgorszy w srdoe wrrr K8 WITAMY SERDECZNIE ja jestem owca zalozycielka topiku a reszta ci sie pewnie przedstawi :) witaj u nas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja........mimo że Was w ogóle nie znam, to również Wam gratuluje. Mnie to dopiero czeka, a mam mnóstwo materiału do objęcia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie dawno mnie tu nie było ale jak same wiecie sesja. Ale już na szczęście na finiszu - przynajmniej u mnie - zostały mi tylko 2 egzaminy, mam nadzieję, że zdam. Gratulucję wszystkim, którz pozaliczali już egzaminy i życzę powodzenia tym, którzy mają to jeszcze przed sobą. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3+ z dydaktyki, jeszcze filozofia(najgorsza, najwiecej oblewa) i bimedyka:) i ponad miesiac ferii:D owczus gratulacje, ja osobiscie uwielbiam niemiecki:P moze dlatego ze mam fajnego faceta od niemca:classic_cool: k8 witamy cie serdecznie, 20-letnia milo ze o nas pamietasz i ze tu wrocilas, buuziaki dla wszytskich zagonionych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jestem straszna okropna ze sie nie odzywam PRZEBACZCIE prosze was mam zalamanie wlasnie skonczylam w sumie sesje ze srednia 3,85 jestem dumna z siebie ALE CO Z TEGO MISIEK WYPLYWA W NASTEPNYM TYGODNIU NA POL ROKU a juz myslalam ze moze to nie nastapi 😭😭😭 przepraszam ze was zaniedbywalam nadrobie to obiecuje wlasnie mam tydzien na zegnanie z moja miloscia na pol roku chyba sia zalamie nie ja sie nie zalamie ja padne na twarz i nie wstane😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem glupia przeciez wiedzialam ze tak bedzie wiedzialam ze kiedys wyplynie...\' najsmieszniejszy paradoks jest taki ze jak kiedys mowil o wyplynieciu to az mial blyski szczescia w oczach a teraz jak mi to mowil to plakal, kurwa kurwa kurwa po prostu brazylijski serial ja na ladzie studiujaca filozofie on na morzu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😭😭 wlasnie sobie uswiadonilam ze zobacze go dopiero w sierpniu aaaaaaaaaaaa sie pochlastam nie bede mogla go przytulic pocalowac (o seksie juz nie wspomne) 😭 ide sie teraz uchlac przychodza do mnie kolezanki na stancje i chyba sie upije kurwa kurwa kurwa boze jak ja go kocham 😭 przepraszam tyle sie nie odzywalam a teraz smecem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga ty wariacie nie bede nic pisac bo to juz omal raz przechodzilas glowa do gory dasz rade dziewuszki gratuluje egzaminow wymiatajcie dalej ha ha ha j ajuz mam za soba od 2 tygodni...nastepna sesja od marca gggggghhhhyyy witam 20letnia i K8 (czemu K8 a nie np G8????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie:P giga ja cie podziwiam jak mozna studiowac filozofie, ja mma ztego egzamin w piatek i nie dosc ze nic nie mam to nic i nie umiem😡 na co to komu??😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Buuuuu mam to samo co Gigusia....D wyjeżdza w prszyłym tygodniu i nie będę go widzieć z 5 miesiecy jak nie dłuzej bo nie wiadomo czy mu dadzą urlop:(:(:(:( Kuzwa jak mi zle ja nie wytrzymam.............................................................................. K8 witaj cieszę sie że do nas dołączasz🌻 Ja jestem Nala czyli Magda a Ty napisz nam cos więcej o sobie. Wszystkim dziewczynkom co pozaliczały semestr GRATULUJE😍 Rumianku dasz radę z filozofią😍 Ja mam jeszcze jeden egzamin za tydzień ale raczej się na niego nie nauczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś wracaj do nas tylko nam znowu nie zgiń na parę miesiecy oki?😍 Kiguś no nieźle z tą rodzinką...TY to masz naprawdę przygody ja też mam ładnie pokręconą familię:OMasakra ale w koncu rodziny się nie wybiera... I jak tam zwiazek ? Rozwija się;) Rumianeczku nie strajkuj prosimy;) ja lubię czytać jak piszesz nawet jeśli jest to jedno zdanie;) Powodzenia raz jeszcze na egzaminie😍 Gigusia Ty kujonie no;) ładna średnia naprawdę:) 20letnia witaj ponownie fajnie, że do nas zajrzałaś:) Zostajesz?😍 Owieczko własnie słyszałam że tamten Protector jest fajny bo ten w Katowicach jest podobno beznadziejny.No a jak tam przygotowania do ślubu?:) Anusia jesteśmy z Toba wracaj do nas😍 Dobra wyślę Wam zaraz te zdjecia wiem nie krzyczcie na mnie ale mam taki moment w życiu że o niczym innym nie moge myślec tylko o nim...ech zakochałam się;) Tylko czemu kuzwa musi wyjezdzać!Giguś damy radę razem😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku zapomniałam o naszej Anielce kochanej wybacz mi Słońce to moje roztargnienie😍 Jak tam się trzymasz jak sytuacja? Rozmawiałaś z nim????😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa coś jest z poczta i nie chcą się pliki załadować:( ale będę próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie zaczynacie odzywac, ciezko u mnie, nie ucze sie tej filozofii nie mam jakos checi znowu, ale jedna pooprawke moge miec:D http://restauracja-iskra.com.pl/ chcialam wam pokazac sale gdzie moja siostra bedzie miala wesele:) owieczko moze ty tez masz jakies zdjecia swojej salik, chetnie obejrzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia z ZAkopca:) Rumianku fajan sala:) Ładnie tam:) Miśku ja też się nie mogę zabrać do naukI:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM!!! :classic_cool: Tak tak.. wiem, że tęskniłyście :P Na początek.. GRATULUJĘ zdanych egzaminów :D Jak ja Wam zazdroszczę.. 😭 Giga, Naluś 🌼 będzie dobrze.. 20letnia 🖐️ k8 WITAJ 👄 Rumianuś ❤️ Anusssia 3m się MOCNO.. ❤️ OOOOwca 👄 Ehhh.. Byłam u Dziadziów (Miśka) :D Miałam zawzięcie się uczyć, nabrałam książek a jak przyszło co do czego to nawet nie zajrzałam :P W dzień siedziałam z Babcią a całe noce z Miśkiem.. ehhhh.. ja już chcę tam wrócić 😭 a tu tyyle dziobania :( Ale nic.. jakoś to będzie.. Misiak mnie przywiózł i zaraz musiał wracać do domku a ja nie chciałam go puścić i takim cudem ze 3 godz się zeszło :P Ale w końcu pojechał 😭 a ja teraz siedzę sama w domku 😭 i nic mi się nie chce :P Dziewuszki nie smutać mi się!! Wszystko się ułoży.. czasem trzeba troszkę pocierpieć, żeby docenić to co będzie później ;) Łatwo pisać.. wiem :( Ale uszka do góry.. pomożemy Wam przetrwać.. Naluś jak mogłaś!! Jak mogłaś podejrzewać mnie, że zniknę 😭 Ty Niedobrasie :P Rumianuś śliczny ten lokal.. tzn na wesele Twojej siostry.. Idę sobie.. Ps. Wiecie jak nas zasypało śniegiem :D Wczoraj byliśmy z Miśkiem u mojej małej Ślicznotki i tak sypało, że myśleliśmy, że nie wrócimy do domku :P Ehh gdyby było cieplej to wcale nie przeszkadzałyby mi te lasy.. ja.. i Misiek :classic_cool: :D pomarzyć można :P To idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombuś no bardzo dobrze, że jesteś;) hehe wiem nie dobra ze mnie dziewczynka:P ale wróciłas i to jest najważniejsze;) Ja też się muszę uczyć i tez mi sie nie chce!!!buuu muszę sie zabrac jakos do tego... Ech wyobrażam sobie ten klimacik ten ośnieżony las mhm...sama bym tak chciała ze swoim Skarbem:P Masz racje docenimy to na pewno ale kurde jest mi zle że tyle go nie zobacze...no ale jesli poprzez ten wyjazd ma spełnic swoej marzenie jakoś o kupnie mieszkania to ja mu zabraniać nie mogę i nie chcę.... Zobaczymy jak to będzie ale będziecie miały ze mną ciezko już Wam to mowie:P Idę sobie tez teraz. Mnie też zasypało nie mogę wyjśc z domu bo mi buty przemakaja:P Bombus doszły zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluś właśnie skonczyłam gapić się na Twoje zdjątka :D ŚLICZNE!! I jak się domyślam, ten przystojny menszczyzna koło Ciebie to DDDD... :D Słoci razem wyglądacie.. i Ty w ogóle jakoś tak inaczej.. tak.. jak zakochana ;) :D Cieszę się Waszym szczęściem :D i ten kochany mosteczek na Krupówkach :D Ehh.. Nio nareszcie ujawniłaś nam tego Szczęściarza :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naluśka my napewno wytrzymamy ;) I wiesz Skarbie.. jeśli naprawdę Wam zależy to wytrzymacie.. ja też ostatnio o tym myślałam.. jak ja bym zareagowała na Jego wyjazd.. nawet o tym kiedyś rozmawialiśmy.. i wiem jedno.. czekałabym wiernie tak długo ile by było trzeba.. Wiem, że to smutne i przykre że będziecie tak daleko zamiast razem cieszyć się życiem.. ale niestety życie różnie się układa :( Ale ja w Was wierzę.. nio i mam nadzieję, że w wakacje non stop będziecie razem :) Wierzę w przeznaczenie.. :) Ciesz się Madziuś póki możesz 👄 i nie daj mu odetchnąć ;) Niech wie i tęskni.. ;) Lecę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zla bierze mnie grya czy cos.... zle sie czuje... akutrat jak mam miec wolne:( nalus juz sie biore za ogldanie zdjeic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus ty kruszynko jaka ty jestes mała i drobna:P hihib w sam raz do przytulania:P ten darek to wiedzial do kogo sie przyczepic:P niemysl narzie o tym ze jedzie ciesz sie tym ze narzie tu jest korzytsjcie z zycia poki sie da Gigsua tobie tez zycze tego samo a nim sie obrocicie to oni wroca jutro sie odezwe laski niegniewajcie sie ale ide do lozka bo sie naprwde zle czuje :( buzkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko wypij sobie ciepłe piwko z miodem albo soczkiem malinowym - zawsze pomaga :classic_cool: i nie dawaj się 👄 Rumianuś już od godz próbuję wysłać Ci te piosenki, które chciałaś ale za cholewcię nie mogę wrzucić ich na serwer :( spróbuję jutro.. DoBrAnOc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalus owieczka ma racje, jestes sliczna i tylko cie przytulac, slicznie razem wygladacie, nie przejmuj sie tym co ebdzie ciesz sie tym co masz teraz, reszta sama przjdzie owieczko kuruj sie, chyba jakis wirus panuje, bo duzo osob ostatnio choruje przynajmniej u mnie ,a ja sie tez czuje jakas rozbita, jutro mam egzamin z filozofii na ktory nic nie umiem, przyjachala do mnie dzisiaj kolezanka z LO z ktora sie nie widzialam kilka miesiecy, siedziala u mnie 4 godziny:) wyjezdza wsobote do Danii, dostala propozycje ze szkoly i jedzie na pol roku wiec musialysmy sie nagadac w koncu, zal mi ze tak dlugo jej nie widzialam ,kiedys razem dymilysmy:D tzn zawsze razme na wagary:P bombus fajnie ze wrocilas:P hehe milej nauki i dziekuje ze masz dla mnie te piosenki👄 giga nie zalalmuj sie, zobaczysz zleci jak z bicza strzelil i bedziesz miala miska z powrotem, tylko z jego powody wybaczam ci twoja nieobecnosc na topiku:P dla reszty lobuziątek ogormny 🌻 na dobry humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×