Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

🖐️ dzien dobry owieczko ty chyba mialas lezezc??:P ja sprztama od rana:/ ale potem jade na zakupy do Zabrza:D wiec sobie odbije a tu rzeczywiscie pustki dzisiaj, albo wszytskie sprzataja albo leniuchuja:P P I S A C D U Z O B O S I E W K U R Z Y M Y Z O W I E C Z K A :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na szczescie dzisiaj juz dobrze czuje, a ty sie owieczko kuruj bo takie niedoleczone grypy sa najgorsze potem, wiec herbata z cytryna i do lozka wskakiwac:) A N U S 🌻 S K A N A L 🌻 A G I G 🌻 A B O M B 🌻 U S A N I E 🌻 L K A F I T N 🌻 E S S K I 🌻 G O W I E C 🌻 Z K A chyba wszyscy?? :):):):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to bombusia miala chyba jakis egzamin wczoraj?? chyba dobrze kojarze, slonce odezwij sie!!!!!!!! no juz nie bede przynudzac tylko lece dalej sprzatac bo mnie mama zarz mitołą pogoni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje słońca:) Co tam u was??ale dawno mnie tu nie było, chyba:P Widze,ze juz koncowka u was, jesli chodzi o sesje.....no ja oczywiscie wszystko zdalam na 5 hahaha:) U mnie dobrze, zyje...;)ostatnio tez chorowalam, ale caly jeden dzien bo na drugi musialam isc do pracy....:(niestety nie daja mi chorowac:(ale juz od dwoch dni amm wolne, wiec nie bedzie tak zle...;P Mój P jzu wrocil, jak na razie jest dobrze, ale caly czas meczy mnie ejgo kolezaneczka Gosia z sanatorium, poprostu caly czas mysle o tym....ehh....przejdzie.... no a wczoraj dostalam okres, i oczywiscie jak co miesiac mialam ostre bole:(ale dzisiaj juz leoiej, bede zyc:) Buziaczki dla was wszystkich i zmykam do P.... 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"żyje\" tesknie za wami nie wiem kiedy sie odezwe... pewnie w wakacje bo ferii nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry:) wrocilam niedawno z kosciola i dawno sie tak nie wkurzylam, nasz ksiadz po prostu jest nienormalny, wielki doktor na wsi, gada takie bzdury ze mialam ochote wyjsc ztego kosciola, wiem ze do kosciola nie chodzi sie z powodu ksiedza, ale niktorzy tak potrafia obrzydzic ze SZOK dobra juz nie marudze, w koncu niedziela dzisiaj:) milusiego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochanie juz jest zdrowe :D i sie bardzo ciesze.... Dzisiaj gramy meczyk!! Dziewczeta trzymajcie kciuki za nasza reprezentacje!! ....jacy Niemcy sa chamscy, jak traktuja nas POLAKÓW!! Grrr... Zmyakm na obiados:) Mam schabowe... mniam pychotka :P Trzymajcie sie SŁONKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sorki ze sie nieodzwyalam ale wczoraj boszla na pubu i sie jeszcse doprawialm :( ale juz jest lepoij wiecie co podejalam decyzje ODCHUDZAM sie bo fest mi sie przytalo i teraz tak szperamw necie i najwieksza popularnosci cieszy sie diest 1000kalori co wy na to?? musze sie jeszcze mamay zapytac czy mi pozwli bo sama niedam rady pewnie:( kurde ale musze sie zawiaz z tym ze jestes muz teraz glodna:P hihi ael niebede jesc cmok:* napiszcie co tam u was:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide do lekarza :( wyjasnie wam po co jak bede po wizycie😭 mam pewna dolegliwosc ktora co jakis czas wraca i teraz juz wkoncu musze isc kocham was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam już po sesji:) zdałam ostatni egzamin na 4 Darek jeszcze nie wyjechał no i poki co jest oki:) Rumianku mam nadzieję, że wszystko będzie okej😍odezwij się. Owieczko ja też musze schudnąc ale za bardzo kocham jesć...zresztą zaraz z czego Ty się chcesz odchudzać?!😍 Anielko dobrze że u Ciebie jest już co raz lepiej😍 Anusia bardzo tęsknimy i czekamy na Ciebie😍 Fitness własnie kurde słyszałam że nas nieźle traktują...szkoda że przegraliśmy złoto no ale mamy srebro:D I do tego Adam Małysz znowu wygrał konkurs:D:D BOmbusia gdzie nam zniknęłaś??😍 Gigusiu a u Ciebie co tam?😍jak nam sie trzymasz? KIgus Ty też się odezwij😍 Tropikalna witaj:)😍 oki chyba nie zapomniałam o żadnej:) idę spać moje kochanie własnie pojechało do domku i juz tesknie za nim... Słodziutkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) Przepraszam za chwilową nieobecność, ale przez ten weekend nie miałam czasu nawet się po głowie podrapać :P Dopiero w pt dowiedziałam się, że mam od cholery zaliczeń :( tak to u nas jest z obiegiem informacji :o Ale dziś jestem happy :D niedawno wstałam :P Ze wszystkim (jak narazie) jestem do przodu :D żadnych poprawek :D A z opisówki dostałam 5 :D:D:D i ten przeklęty listening też zaliczyłam na 70% :) Uff. Jeszcze za 2 tyg najgorsze - fonetyka pisemnie :o i psychologia ustna :( nio i to już chyba sędzie KONIEC :D:D:D Jak widzę u Was też wszystko OKI :) Tylko.. Rumianuś co Ci jest?? :( Mam nadzieję, że to nic poważnego :( Mnie ostatnio wiecznie boli brzuch :( Nie wiem czy to stres czy co :( Naluśka widzisz?? A może on w ogóle nie pojedzie :D:D Głowa mi pęka. Chyba za długo spałam :P ANUSSSSSSSIA!!! Jak to tak może być?? Przeccież oni Wasw wykończą :( Kochana ❤️ Aniluś cieszę się, że układa Ci się z P :) Owczuś po co Ci ta dieta???? Wiesz co.. ja też wiecznie obiecuję sobie, ze schudnę, ale zauważyłam, że jak próbuję się odchudzać to jeszcze więcej myślę o jedzeniu i jestem bardziej głodna :P Ja zacznę w poście - to dla mnie zawsze najlepszy czas :) Qrcze bo wiosna niedaleko.. :) Fitness jak tam Twój Misiak?????? Wszystko OKI??? Buziam Was gorąco.. i dziękuję, ża za mną troszeńkę tęskniłyście :P :D D O B R Z E Z E J E S T E Ś C I E ❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 9 dni Walentynki :D Dziewczyny.. nasze wspólne PIERSZE Walentynki ;) A 11 marca minie ROK........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga Ty Cholero!! Na gg to ma czas siedzieć ale żeby do nas napisać to NIE 😭 Ty niedobrasie należy Ci się porządne lanie na kolanie 😡 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane słonka:) Nala- gratuluje tak dobrych wyników👄 a Dareczek bardzo Cie kocha❤️ chyba nie pojedzie co?? Gabi- odezwij sie...;) Tropikana- witaj wśród nas , napisz cos o sobie:) owieczk- a TY nawet nie pisz o odchudzaniu, ja to dopiero mam nadwage...;/ostatnio(od kiedy P wrócił)całymi dniami siedzimy w domu i jemy....ciagle jemy jemy i jemy wszystko idzie wtylek...;/a to slodycze, a to chrupki, a to obiad z miesa i tak dalej.... Nie masz z czego sie odchudzac i daj sobie spokoj, najlepiej ogranicz poprostu jedzenie, jedz czesciej a mniej....i jedz duzzzzzzzzzzzzzzzzooooooooooooooo owocow i warzyw, to bedzie odpowiednia dieta dla Ciebie, aha i wprowadz do posilkow jogurty, jesli je jesz oczywiscie zadko, dobrze jesc jeden dziennie i najlepiej rano....;)i to bedzie najlepsza dieta.....i oczywiscie wiecej ruchu i mniej strsu, co jest w dzisiejszych zcasach niemożliwe:) życze powodzenia:* rumianku- a Ty sie trzymaj cieplutko, jestes nam wierna....codziennie pieknie wpisujesz nowego posta:*👄 anussia- oczywiscie my tez za Toba tesknimy, zaliczaj i wracaj do nas:)jak Ci sie mieszka z lubym???/buziaczki i powodzenia, trzymam kciukasy:D rumianku, a co do Kosciola, to nie mozesz go zmienic, jest tylko jeden w twojej wsi??powiem szczerze, ze ja nie mialam problemow z zadnym ksiedzem, wszyscy byli dobrzy i pieknie prowadzili msze:)p.s- chodzilam do malego kosciolka dla dzieci, jak jeszcze byl u nas ksiadz Norbert to anwet spiewalam wchorku:D a co do studniówki- ja tez chce tamte lata!!!!!!!!!!!!!!1111ale mi brakuje tych zabaw i w ogole ludzi:( to juz chyba sie nie powtorzy:( rumianku- walcz z dolegliowsciami, nie wiem jakie one sa (zapewnie dosc intymne)ale jestesmy z Toba:)👄👄👄❤️❤️❤️ oby wyniki byly dobre, lepiej sie zglosic wczesniej niz bedzie za pozno:) i kto to mowi.......ja sie nawet boje isc do ginekologa z tymi moimi bolami miesiaczkowymi, ale co poradze na ta jak Ci lekarze to jacys zboczence:( trzymaj sie:)👄 bombasyczna- oczywiscie gratuluje wynikow.....jestem z Ciebie dumna, z resztawszystkie jestesmy:D jak fajnie ze idzie wam dobrze:) buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Anielico :D Wiesz co.. jak mam to samo :P Siedze i się zapycham :o A tyłek rośnie w oczach :o Szczególnie jak się uczę :o Ale co tam: kochanego ciałka nigdy za wiele :P aha.. ciekawe jak długo :P Rumianuś miałam Ci napisać, że nieźle mnie urządziłaś :P W tamtym tyg jakoś ściągnęła mi się ta pioseneczka Krawczyka dla Ciebie i chciałam Ci ją wysłać - wchodzę na maila i co?? Ty mi ją wysłałaś :P Ale byłam 😠 :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek, a raczej niedobry!! Buuu dzis mam jakis niespecialny dzien......matma mi nie poszla, chociaz wynikow jeszcze nie ma..... Dzis dowiedzialm sie, ze moje Kochanie sie czyms zatrulo i noc w szpitalu spedzilo.... masakra i dopiero sie dzis dowiedzilam..... Ogolnie nie wiem co mam z soba zrobic... jakos tak chodze i sie krzatm... hehs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wr ale mnie wkurzaja te reklamy na kafe😡 bombus nie gniewaj sie, ja jestem niecierpliwa:P hihi ubieglam cie:P kolezanka mi ja przeslala ale dziekuje bardzo za szczere checi:) hmm a moja dolegliwosc wstydze sie pisac o tym, nie chodzi o sprawy gin, tylko druga strone:P poszlam do ognego i zaraz mi zalatwil wizyte i chirurga, siedzialam przed tymi drzwiami jak na sciecie, ale ten chirurg taki dziadek a taki smieszny ze wykonalabym przy nim nawet salto na golasa;) tak potrafi obrocic wsyztsko w zart ze az sie kocha takich lekarzy, za tydzien w srode mam kontrole(piekne walentynki mnie czekaja) mam nadzieje ze mi wsyztsko przejdzie bo inaczej bede musiala isc do szpitala na zabieg:O anileko ciesze sie ze ci sie z P uklada, fitness chyba jakis wirus panuje bo u mnie tez duzo osob ma takie objawy, jakas grypa zoladkowa czy cos chyba:) giga podzielam zdanie bombusi, na gg siedzisz a do nas nawet jednego zdania nie napiszesz, wlasnie fitness ty nie masz jeszcze naszych nr gg, wysle ci na maila zaraz moje gg :) lece na TV troche KOCHAM WAS👄 Nalus, kig, owieczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam diete lekkostrawna MASAKRA, nie wolno mi jesc tego co lubie czyli wszytskiego:P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI :) BOMBUS FAJNIE ZE PAMIĘTASZ O NASZEJ ROCZNICY 11 MARCA I DOBRZE ZE WSZYSTKO CI SIE NARAZIE UKLADA I OBY TAK DALEJ:) RUMIANKU NIEM SIE CZEGO WSTYDZIC TO NORMANLA LUDZKA RECZ KAZDEGO MOZE SPOTKAC TAKA PRZYPADLOŚC WIEC GLOWA DO GORY I NIEMA SIE CO WSTYDZIC I MARTWIC TYM BARDZIEJ JAK MASZ SMIESZNEGO I FAJNEGO LEKARZA:) NALUS POPIERAM DZIEWCZNYNY TO MOZE DAREK CI ZROBI NIESPODZIANKE I NIEWYJEDZIE:) TAKI MALY PREZENT NA WALENTYNKI:) ANIELKO KOCHNIE ROZPISLAS SIE ROZPISALAS ALE TAK NAPRWDE NIENAPISLAC NAM NIC O SOEBIE CO SLYCHAC I WOGOLE WIEC NASPZI JAK CI SIE TAM INTERESIK KRECI I CZY JUZ W SPRAWACH NO WIESZ.... WSZYSTKO DOBRZE:) FITNES MYCHA ALE MAM NADZIEJE ZE TWPOIJEMU JEST JUZ LEPIJ PANUJE GRYPA ŻOŁADKOWA BO MWOILI NAWET W TV WIEC MUSISCIE SIE JAKOS PRZED NIA UCHORNIC TYLKO JAK... TO JA NIEWEIM TEZ SIE TAK KRZATALAM DZIS BEZ CELU MILAM SIE UCZYC BO MAM W SRODE POPRAWKE;/ ALE TAK MI SIE NIECHCLIO ZE TO BAJAKA JUTRO SIE BEDE UCZYC:p A WIECIE CO MAM R Y B K E BOJOWNIKA MOJA MYCHA MI DALA I MI PLYWA TAKIEJ SZKLANEIJ KULI HIHI :) I NAZWE JA ====>KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×