Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

anussska oczywiscie zapraszam was serdecznie:):):):):):) faceci zeczywiscie duuuuzo rzeczy nie rozumieja moj jak sie spoznil raz 40 min to caly czas sie pytal o co mi chodzi:) przeciez to nie jego wina ale oczywiscie nie mogl ZADZWONIC boze jak ktos skuma facetow niech mi da znac:) histeryczka - historyczka :P:P:P mam na imie gabriela ale wszyscy mowia do mnie gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20--latka
ja stanowczo protestuję!!!!!! Dzwudziestolatki to nie pokemony. (vide temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko taki jakiś spięty chodził wczoraj ale może mu głupio było. Nie wiem pójdę tam jutro i niech sie dzieje co chce:D A co do zaproszenia to kusisz mnie bardzo:P I kto wie czy Cię nie odwiedzę:) Podobnie zresztą jak Kig i Ciebie Gigusiu:) O tak szalene histeryczki:) Ale wiesz co jest najgorsze, że wszyscy zawsze gadają , ze po tym nie ma pracy. A tam guzik prawda ...eh...na nowo zachęciłaś mnie do tego przedmiotu:) Anusssko to miałaś bardzo miły dzień jak dla mnie:) I to siedzenie sobie całą rodzinką...mhm... A co sniegu na piasku to ja nigdy nie widziałam czegoś takiego bo tak jak Tobie piasek kojarzy mi sie z opalaniem, kocykiem, ciepełkiem... A nad morzem byłam ostatnio trzy lata temu właśnie w Gdańsku i Sztutowie:) Cieszę sie, ze jesteście tak szczęśliwie zakochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus a noz bedziesz to odkrywac??ja tam juz nie jestm zakochana ale ciiihoo:p ja poprostu kocham:Dchoc duzo bym oddala zeby znow poznawac.. gabi:) sliczne imie:)widzisz wogole nie czaje jak mozna nie zadzwonic??moj pewnie tez by nie wiedzial o co mi chodzia le t odzwine jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg na piasku to nic w porownaniu z zamarznietym morzem piekny widok zwlaszcza o 12 w nocy z twoim kochaniem u boku przy blasku gwiazd w lutym cos takiego przezylam...:)🌻 co z tego ze z historii niby nie mozna zyc ale jak ktos jest dobry i ma pasje nic nie stoi na przeszkodzie!!!!!!!!!! Wiara w marzenia jest silna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tam ich w ogóle nie kapuję niekiedy. A w tym, że nie widzą czemu jesteśmy złe gdy czekamy na nich i nie dzwonią to normalka...:) Ale za to też ich chyba kochamy;) Gabi miło mi ja jestem Magda:):) I mam nadzieję, że tak mocno się zakocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi rowniez najsmieszniejsze jest to ze faceci nigdy nie zrozumieja nas tak jak my ich i przez to nie mozemy zyc bez siebie:) mojego faceta wnerwia ten psychologiczny podzial na kobiety i mezczyzn ale nie zmieni psychiki obu plci a zreszta to dobrze ze jestesmy tak inni oni moga sie od nas uczyc a my od nich innego spojrzenia na swiat to piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac dobranoc dziewczynki ciesze sie ze was poznalam bede tu stalym gosciem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez idę lulać:) Miłych snów Słoneczka:) Gigusia ja mam nadzieję, ze zostaniesz z nami na stałe:) Buziaczki dla Was moje drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje kochane , ja wczoraj bylam na pięknym stwawem Sulejowkim , bylo przepieknie tak mnie dzisiaj nogo bola z tego chodzenia ze hej ale jest to przesympatyczne zmeczenie:) naprwde raz na rok taki wypad poza misto jest świetny:) polecam:) Gigusia kochnie bardzo nam milo ze juz z nami zostniesz , ael co do histori to ci niepomge wprawdze pisalam z niej mature (starą) ale nic po zatym a pisalam z histri bo biologi nienawidze:) ale tobie zycze jak najwiecej szczescie i oczywiscie połamania póra na maturze ale ty nie dziekuj:) a pisac o swoim Michale mozeszile tylko chcesz bo my tu chcetnie sobie czytamy o szczesciu i milosci, i same czasmi o niej piszemy:) Nalus kochnie co ma byc to bedzie jak ja to mówie\"lepiej żałować ze sie zrobiło niż żałować że się niezrobiło\" wiec glowa do gory i wszystko wyjdzie w praniu:) Anusska to twoja babaci muisi miec tez piekny dom w gorqach ulala tez bym tak chcila ale moi rodzice sie niezgadzaja bo mowia ze tak niebedzie mila kto pilnowac i nas okradna predzej czy pozniej :( no trudno ale bardzo milo sie czyta i od razu wyobraza te wasze domki w gorach nad morzem podczas jesni , za granica:) ahhh sie rozmwrzyłam a tak ogolnie to facei sa potrzebni ja wiem ale naprwde są bezmózgowcami i trzba im zawsze pokazac wlasciwa droge ale to chyba własnie jest pieknie:) Rumianku🌻 Bombastyczna🌻 Upadły anioł🌻 napiszcie co u was czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam z ledwościa, bo tak dobrze mi się spało:P Owieczko Ty też zdawałaś starą maturę:D Czyżbyś była mój rocznik?;) Ale fajny miałaś wypadzik:) Wiecie jak tak czytam sobie o tych Waszych wyjazdach to sama mam ochotę urwać się do ciotki do Zakopanego:D A tak w ogóle to może ciotka zgodzilaby się, ba na pewno, więc spotkałybyśmy się i tam:D Ja w imieniu ciotki zapraszam;) A na dworze dzisiaj normalnie upał, aż mnie korci żeby wyjść na balkonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah jak pieknie takie słoneczko ulala a moje kochnie sobie smaczne spi u mnie w łóżku bo sie u siebie niewyspał:P hihi a ja buszuje bo necie :) nalus ja niemam balkonu tylko taras:P< znaczy sie przy szybie barierki i tak nazwym sowj balkon bo nawet nogi porzadnie niemoge wystwic:P) wiec ci zazdrosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie stwierdziłam Owieczko , że idę z ksiażką na ten balkon:P Pouczę się a może przy okazji trochę sie opalę:) Eh też myślałam czy nie isć jeszcze spać ale szkoda dnia:D Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf .niedzielny poranek i nie ma mojego kochanego tatusia ktory jest w pracy....... uwielbiam takie poranki bez niego bo on ma jakiegos nerwa w ten dzien:):):) ale ogolnie jest w porzo zwlaszcza ostatnio jak moj misiek zostal zaproszony przez nich na lany poniedzialek na swiateczna kolacje............bylo bardzo wesolo:):):) przynajmiej moje kochanie sie usmialo zwlaszcza kiedy ojciec zaczal opowiadac o moim dziecinstwie:P opowiem wam jeden zart przy ktorym myslalam ze ojca zabije a misiek prawie sie zadlawil ze smiechu 🌻 Slowa mojego taty: A moja gagusia jak byla chrzczona miala takiego pingwinka z gumy ktorego jej ojciec chrzestny trzymal przy chrzcie.......uwielbiala sie nim bawic.......zeżarła go do połowy......i nie uwierzycie do dzisiaj moj gagulek trawi gume... o boze!!!!!!!!!!!!!nienaiwdze jezeli moje wpadki z dziecinstwa sa wywlekane na swiat a zwlaszcza tak dziwnie interpretowane........................... milego dnia dziewoczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cale zycie mam wypad za miastem poniewaz mieszkam na wsi zaopatrzonej 250 mieszkancami wszyscy trudnia sie w wakacje turystyka........ w gorach bylam dwa razy w zakopanym raz i po tych wyjazdach wiem na pewno ze na gory lubie patrzec NIENAWIDZE po nich chodzic:):):):):):):) moze ja tez bym sie w koncu pouczyla......:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gabi:) kurde no to faktycznie nieidziwie sie ze twoje kochnie sie prawie udusilo ja tez sie smilam z tego:) bo tro poprostu jest zabwne:) ale niezebym sie smila z ciebie tylko z tej opowiesci:P ja tez sie powinnam cos poczuc bo jutro mam kolsa z niecma:( z 3 rozdziałow a tak mi sie niechce jeszcze po wczorjaszym wypadzie to dopiero:) ale jak znam zycie to bede sie caly dzien zmuszac do aniuki a i tak wezme sie na wieczor bo mi sie najelpeij uczyc w nocy:) zaraz ide na spacerk:P i fajeczke:P Gabi wiesz co ja ci wspolczuje bo jak jade na wczasy to widze ile ludze sie musza napracowac podczas wkacji nad morzem , kurde przeciz ty niemasz wogole wkacji nic , bo ciagle muisz biegac kolo wczasowiczów, ja kocham morze i plaze i słonce ale mysle ze niechcilam bym tam mieszkac bo w najlepszym okriesie bym musila chcodzic kolo obcych ludzi zasmita sie bawic czy korzystac ze słonca oki juz niemarudze bo jakos sie tak dziwnie zrobilo ale wiecie co jestem spiaca wczorajsze slonce mnie tak ubilo ze hej:P Nalus a to slnce juz lapie bo ja sie wczoraj na buzi opalilam wiec korzystaj poki mozesz:) oki ja koncze bede pzoniej dal WAS wszystkich ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj owieczko ja ci zazdroszcze budzisz sie kolo swojego mena aje sie z nim spotykam ledwo trzy razy w tygodniu po dwie godziny;( jak mieszkalam na stancji bylismy ze soba prawie ze codziennie...................aa teraz kicha mam nadzieje ze po maturze sie to zmieni on tez pisze mature po raz czwarty:) trzy razy nawet nie przystepowal bo zazwyczaj byl na kacu :P dlatego rok temu z nim nie chcialam byc ale teraz zupelnie sie zmienil:) , mowi ze to ja go natchnelam do nauki i mam nadzieje ze tak juz mu zostanie najgorszy okres buntu ma juz za soba:):):) nad morzem dzisiaj przyjemna bryza i przebijajace sie sloneczko przez chmurki:) ja nie narzekam poniewaz dzieki tym pieniadzom zarobionym w wakacje mam za co zyc w ciagu roku:P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam jak moi rozdzice opowadaja witkowi historie z dziecinstwa bo niedosc ze on sie smieje ze mnie to i ja jeszcze sie z siebie posmieje i powspominam:D o jejku a gigusia powiedz w jakiej ty miejscowosci mieszkasz??i jak tam jet z noclegami?ludzie juz zamawaija czy jeszcze nie?bo ja mam tkaiego plana ale zererwowac chcmy dopiero w maju - czerwcu na sierpien i nie wiem czy wtedy beda gdzies jeszcze wonle miejsa:( a teraz jescze nie mamy co myslec bo nie wiemy czy kasa bedzie no i jak ze studiami:( u mnie sloneczko pienie swieci:) ale moj jest w szkole i wroci po 15 i pojde znim do kosciola zapewne jak juz sloneczko zajedzie a teras siedze w domku pilam z rodzicami kawe i ogladalam na tvn style salon pieknosci:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn. to chyba bedzie moje motto zyciowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owieczko fajny cytat:) Ja właśnie wróciłam z ogrodka i wiecie co nawet się coś nauczyłam:P A teraz idę na obiadek a potem szykowac sie do knajpki, zobaczymy co się dzisiaj będzie działo:) Gigusia fajna opowieść:) Mój tatuś tez tak nie raz z czymś wyskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ojciec wyskakuje z takim czyms co rusz ale trudno juz sie przyzwyczailam:P:P:P anussska ja mieszkam w dąbkach koło koszalina. szczyt sezonu przypada na ostatni tydzien lipca i pierwszy tydzien sierpnia. ceny w tym okresie przecietnie wynosza 50 zl za dobe ale ja bym ci radzila druga polowa sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy jest wiecej miejsc wolnych i taniej 30-40 za dobe moja miejscowosc jest raczej cicha i spokojna idealna na medytacje w terenie jezeli chcesz jednak poimprezowac to polecam ci mielno tam naprawde sie idzie wybawic 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu wiesz co mojej mamy znajoma ma tam rodzine i proponowala mi tam wyjazd w latO:D:D Hehe odwiedze Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chyba nawet raz byłam w dąbkach ale wiesz 2tpolowa sierrpnia raczej odpada jak juz cos to takok 10 sierpnia na tydzien bo chcialabym si ejuz pod koniec sierpnia przeprowadzac:D hm ja nie umiem sie uczyc na polku bo mie pienko swaita otaczajacego rozprasza:D wtedy marzy mi sie zeby sie nie uzyc i lezec i nc nie robic wiec narazie musze sie uczyc w cieniu pokoju:D ale jeszcze tylko 3tyg uffffffffffffff idem jesc obiadek moj juz wrocil i sie z nim umawiam wlasnie i potem jedziemy na grila do moich rodzicow na gore tzn do tego domku:) gigusia czytasz dalej nasz topik od poczzatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussska to smacznego:) I udanego grilla Ci życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie czytac:):):) ten topik od pooczatku Nalu fantastycznie jakbys przyjechala:):):) ja tez sie nie lubie na dworzu uczyc nigdy mi nie wychodzi;) wogole nauka jakos mi nie wychodzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigusiu zobaczymy jak to będzie ale chciałabym bardzo:):) Ja właśnie napisałam ściage;) i czuję się bezpieczniej razem z nią:D A zaraz idę umyć włoski na dzisiejszy wypadzik:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z uroczych powiedzonek mojego tatusia: DROGIA CORECZKO A JAK TWOJ MICHALEK SPRAWDZA SIE JAKO MEZCZYZNA :P:P:Psuper czy on naprawde mysli ze bede mu opisywac sksualne ekscesy z moim facetem:) to ze oni z mamuska chodzili do KINA A NIE NA FILM i caly czas sie zastanawiam czy aby nie jestem owocem szalenstwa w kinie lub na motorze to nie znaczy ze ja bede im wszystko opowiadac :):):) czasem sobie mysle ze jestem bardziej pruderyjna niz moi staruszkowie a to jest przygnebiajaco postarzajace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki powrocilam naprwade szczesliwa:D moj witek obgadal zdziadkiem moimi kwestie tarasu ktory moj dziaidzu zrobi hehe ale fajnie byl o i witek mnie musial nosic od grila do domku bo mialam buty niedzielne:P na koturnie malutkiej:P hehe gabi no co ty opowiadasz ze cie pruderia postarza?? hehe mie tam sie pruderia bardzo podoba :D a jak bede starsza ok 40 to ta pruderia bedzei mnei odmladzac:D moi rodzice mysla ze jak seks to po slubie:o albo mi takmowia bo przysiegali wychowac mnie w wierze chcrzescijanskiej;) oj kochani rodzice zburze im swiat jak imp owiem ze mieszkam z witkiem ale modle sie zeby sie zgodzil jak wam słonca niedziela mija??chyba slodko skoro sie nie odzywacie?? rumianku pamietasz o piosence??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×