Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owieczka20

Hmm MoZe I tAki ToPiK jEsT alE cO TAm 20-LATKI ŁĄCZMY SIĘd

Polecane posty

ciesze sie anussska ze tak milo ci minela niedzielka:):):) wlasnie dzwonil do mnie misiek gadal 20 min potem ja zadzwonilam gadalismy kolejne 40 min. najgorsze jest to ze teraz sie coraz zadziej widzimy mam nadzieje ze po maturze sie to zmieni :( a ten twoj witek to rzeczywiscie musi byc niesamowity facet:) fajnie ze jestes happy tak jak ja MIlosc dodaje kobiecie urody i wytrwalosci w okrutnym swiecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze kiedy bedzie po tej maturze .........:< uh wydaje mi sie ze tylko ja siedze w domku z cala moja przesmieszna rodzinka uh..............:< musze sobie powzdychac tak mi brakuje michala❤️bardzo bardzo;( ale coz trzeba to przetrwac.................................................................. byle do czerwca planujemy sobie wypad nad jeziorko SAMI w koncu.........................................;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tylko ja w niedzielny wieczor smecem przed kompem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie gigusiu ze sie zadomowilas u nas🌻 widze ze wszystkie spedzily milo weekend, ja sie strasznie nudzilam, ale przynajmniej pogoda byla super:) napisze cos potem, mam jakiegos lenia dzisiaj, nie mam na nic ochoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, nie wiem jak u was, ale u mnie jest taka tradycja ze przed weselem przed domem panny mlodej trzaska sie szklo, ja wlasnie w piatek byla na takiej imprezce:) opilysmy sie troszke z moja siostra:D moja kolezanka z podstawowki jutro wychodzi za mąż (wesele z powodu dzidziusia ktory urodzi sie we wrzesniu) ide jutro do kosciolka jej zyczenia zlozyc, z poza tym uwielbiam podziwiac panny mlode, wiec ide troszke tez z ciekawosci zeby zobaczyc sukienke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja tu jestem to oczywiscie wszystkie znikaja:( no nic....zycze slodkich snow wszystkim i milego dnia, pozdrowka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak sie wam spalo mi nawet choc mi sie wcale wstac niechcialo ale trzba cisnąc na uczlnie;/jak zwykle nic nieumiem na kolsa , chcoc niby cos tam czytalam ale.. nienapisze pewnie :) Rumaniku fajnie ze sie odezwalas u mnie tez sie tłucze szklo to jest fajna tradycja a ja tez lubie ogladac weslela:P i moze tak jak ty bardziej nawet z ciekawosci:P Gigusia niemartw sie do matury ci szybko zleci nawet sie nieobejrzysz jak michałek bedzie przy tpbie jestem trego pewnia , a zatesknic to tez dobra rzecz:P Naluś kochnie ty wiesz ze dzisiaj masz zdac nam relacje:P Anussska i jak tam idzie picie herbatki:P pomaga ci cos?? Bombastyczna gdzie jestes odezwij sie Kig na twoje posty tez czekamy:) Upadły anioł chyba nas opucił :( no coż trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sie ciesze ze chodze do szkoly nie ma lekcji ani nikt mi nie zrzedzi po prostu teraz wyjscie do szkoly to zdarzenie typowo towarzyskie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie w ten cieplutki dzionek:) bylam na slubie dzisiaj, ale moja kolezanka miala sliczna sukienke...az jej troszke zazdroszcze...mąż, dzidzius w drodze...ech kiedy ja bede siedziala przy oltarzu...jeszcze poczekam troche, najpierw musze potencjalnego meza znalezc Nalus jak tam Daruś, czekamy tu na twoja relacje, kig co tam u ciebie?? gdzie sie podziewa reszta, pimp juicy, upadly aniol🌻 buziaki dla wszystkich dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumianku ja też uwielbiam chodzić na śluby:) I już sama nie mogę się doczekać swojego:P Eh z wrażenia aż sie zapomniałam z Wami moje drogie przywitać:) Poszłam tam wczoraj i Darek podszedł do mnie jak dziewczyny zmyły sie do łazienki i się umówiliśmy na czwartek!!!!!Aaa mam big tremę:D:D eh...no i tak rozmarzenie upływa mi ten dzionek:) Owieczko jak tam kolos? Gigusiu ja przed matura to szkołę jakoś tak omijałam z daleka:P Siedzaiłyśmy w parku i leniłyśmy się zamiast zakuwać ale nie było zle:) No więc moje drogie byłam dzisiaj na zakupach mam już bluzkę na to niezobowiązujące się piwo;) i mogę iść w czwartek , ale naprawdę mam stracha:) Pozdrawiam a teraz zmykam na obiadek bo dopiero wróciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kociaki:) rumianku dziekuje za piosenke :Dwlasnie mi leci lalalalalalalalalala ale ja ja lubie spiewac:D gigusia ja tez teraz strasznie tesknie za szkola tak mi jej brakuje siedze w domu i nic nie robie a tak to spotkania towarszykie rerwelacja..przeciez nic nie robilismy na lekacjach przynajmniej ja bo mialam sam wos i hist i mat...wtedy ja mialam na lawce zbior do chemii albo fiz i ciupalam zadanka:D no a na przerwach luzik supcio po calej szkole :) a teraz....?? nalus jejku co nam nic nie napisalas jak tam???o ktorej wrocilas ze sie nei odzywasz??slonceeeeeeeeeeeee pisz nam tuuuuuuuuuuu bombastyczna juz ci 3dzien leci jak si nie odzywasz!!jak po urozinkach??jak wogol?? owieczko napewno ci dobrze poszlo to tak jest zawsze ze sie mowi ze sie nic nie umie a przychodzi co do czgo to sie okazuje ze nie bylo ta kzle:D napewno tak jest z toba 3mam kciuki:) kig pewnie dzis sie odezwiesz:) a pipm juicy i upadly aniol chyba o nas zapomnialy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tez tesknie za liceum, to byly najlepsze 3 lata mojego zycia, a w klasie maturalnej to ja czesciej siedzialam w samochodzie mojej kolezanki niz w lawce szkolnej, tez zdawalam historie, polski i angielski, takze na reszcie lekcji byl luzik, chodzilismy do szkoly tylko na fakultety i tam jakies durne sprawdziany a tak to....raj, ciagle na wagarach:D ale na szczescie matury nie zawalilam i jestem zadowolona z wyniku, wiec to leniuchowanie nie wyszlo mi az tak jak myslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus smacznego myszko:D ja zaraz uciekam do pracy, wiec odezwe sie znowu późnym wieczorem, milego popoludnia, nie rozpisujcie sie za bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczonka:) jebie mi cos net i raz chodzi raz nie ;/ wrr oszalec idzie Anusska kols byl fatlany baba wymisla takie zadnia ze niech gęs kopie mówie ci muislam pisac zadne ze słuchu co nigdy tego niebylo i jakis powalony szwab tak szybko gadał ze niedalo sie go zroumiec ale niemam zamiaru sobie tym głowy mącic bo jest tak piękna pogoda ze niebede sie stresowac:) Nalus hmm to ty pojdziesz w nowej bluzeczce no no to napewno go olsnisz:) wiec niemasz sie co przejmowac:) Rumianku teraz bedziemy we dwie bo ja od srody zabzcym tez prace w ogródku letnim jako barmanka :) Gigusia wiesz co lata mautury i liceum to naprwde najpieknijesze lata jak to poiwerdzil Rumianek:) to są naprwde piekne i cudowne lata :) chcoc studia tez ale to jesdnak nie to samo:P dobra laski ja spadm sie szywkoac bo zraz wraca z pracy moje kochnie odezwe sie wieczorkiem:) Bombastyczna naprwde bedzie mila duzo nadrabiania:P ale co tam jak nas zaniedbuje to niech ma a co:P ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ps.wyslijcie mi jakies fajnie pisoneki bo juz niemam co słuchac a ja sie tez odwdziecze wiec czekam na meile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC zyje wlasnie zrzeram druga tabliczke czekolady za 2 godziny mam nastepny wyklad dzis znowu bylo dobrze w pracy jeszcze nikogo nie zabilam:-P poza tympogoda standardowa-wiatr chmury i jakis 18 stopnii bbbbrrr NALUS szarrzujesz kobieto normalnie!jestem z ciebie dumna trzymj klase! Gabrysiu witaj kwiecie polny (boze teksty faceta od baletu dalej sie mnie trzymaja nie wiem czemu???) Fajnie zes z nad morza bo ja jestem z gor(tzn oryginalnie). I tez z malej wioski tyle ze moja ma az 550mieszkancow:-P Ciesze sie ze jestes taka zakochana az milo sie czyta ale cicho niedllugo matuta(wyklad-ja tu jestem od sprowadzania ludzi na ziemie:-D) zdajesz historie nowa mature ja zdawalam w zeszlym roku tez historie uwalili nas ladnie nawet olimpijczycy nie mieli wiecej niz 50%tzn nie wiem jak gdzie indziej ale jak sie potem spotykali na egzminach to wyniki w malopolsce bylu gora 70% z podstawowego i 50% z rozszerzonego.Nie chce cie straszyc matura w zeszlym roku byla za trudna (heh przyznali po fakcie gnoje) mysle ze teraz bedzie latwiejsza ale poucz sie cos!dla siebie!jeszcze chcesz to robic w zyciu to tym bardziej.Ja zaluje ze nie uczylam sie psia krew. Mature zdalam skonczylam niezle ale zawsze kwestia chorej ambicji:-( a Twoj Piekny nie ucieknie pewnie nawet bedzie grzecznie czekal a jak juz nadejdzie moment wyzwolenia(po maturze)eeehhh jaka radosc... macie racje dziewuchy fajnie jest miec 20 lat BOMBA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJJJLEPSZEGO MORDKO TY MOJA!niech ci zawsze slonko swieci chlop twoj zrobi duzo dzieci oby dobrze ci sie zylo....eeee nie umiem:-P ale wiesz ze zycze Ci jak najlepiej.... ojeju ja cghce juz koniec sesji ile mozna...jakos niby malo robie ale czuje ten ciezar wiszacych nade mna zaliczen tak mwisza i wisza..... ale nie jest zle...tylko te wyrzuty sumienia z powodu 2 czekolady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kig nie martw się czekoladą, ja z nerwów zjadłam dzisiaj dwa batoniki:P a miałam sie odchudzać:) Pal to licho:) Ta słońce szarżuję;) Rumianku do mnie nie doszedł mail:( Mogłabyś mi ją wysłać?:) dziękuję Ci słońce z gory:) Dla mnie liceum to też najpiękniejsze lata...mhm...te można tak powiedzieć beztroskie dni , fajne imprezki i w ogóle...oki rozmarzyłam się:) Owieczko masz rację , że nie trujesz sobie głowy tym kolosem. Szkoda życia na takie pierdoły. Zawsze można poparwiac i to jest piękne:D Ale Ty oczywiście na pewno zdasz:)I gratuluję pracy słonce:) Kig te teksty faceta od baletu, napisz ich trochę więcej bo kwiat polny jest genialny:D;)Rozumiem Cie kochanie z tą sesją ja mam pięć egzaminów a do tego zaliczenia ze wszystkiego poprzez kolosy....brrr chcę już normalnie lipiec...ale nie będę sie stresować póki co;) Anusssko misiu napisałam posta wyżej nad Twoim:) Umówiłam sie z nim na czwartek i w ogóle chwilę pogadaliśmy ze sobą i był taki milutki ...eh:) I dowiedziałam sie skad jest i takie tam :DTylko nie rozumiem po co mu była ta szopka cała ale ja sie dowiem... Trzymajcie sie w to cudowne popołudnie;) Ja idę teraz zająć się budową ankiety ( eh...bardzo interesujace;))🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcial byc trudny do zdobycia (no co moze faceci tez sie boja ze beda uznani za \'latwych\' i martwia sie o reputacje?) cholera ich wie... no teksty fraceta od baletu no mmmmm nie pamietam przypominaja mi sie w najmniej odpowiednich momentach nie wiem \'kaska schudnij wrszcie pol kilo salcesoesonu masz na udach-skrzydla niedlugo nam ulecisz\' hhmmmm to nie bylo mile:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale miał tekst...:O...heh taki nieczuły koleś... Wiesz Kig może masz rację cholera go wie...oni mają czasami dziwne zagrania... Dzisiaj widziałam pierwsze mlecze więc mogę powiedzieć, że wiosna w pełni:D A teraz siedzę i śmieję się z mojego pieska bo ma taką głupią minęi patzry się w telewizor...o matko...:D Wiem odbiło mi:P Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem juz Nalus dojrzalam to jak zobaczylam ze rumianek do Ciebie napisala ze smacznego i zastanawialam sie coz jej do glowki przyszlo ze przeciez cie tu nei bylo:p le potem zobaczylam ze mie ubieglas o minutke:P mialam isc na epoke lodowcowa z moim i jego siostra ale ublagalam go zeby nei dzis bo ja dis robie fizi chem na jutro wpizduuu zadan:p wrrrrrrrrrrr mussszzee uszyycccc (to taka odnosnia kilerow2och - mowil: musssszzzeee zabijaśśśśśśś) :D oj dziewczynki czuje ze musimy sie oniecznie spotkac:) kig kwiecie polny tez to gdzies slyszalam:D no niezle sobie radzisz jak widze:D sucpio se mosz:D owieczko bardzo dobrze do tego podchodzisz wiesz?? nalus ciesze sie ze tak ci gladko idze??podziwiam cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mlecze juz od tygodni zonkile przekwitly za to niezapominajki i inne niebieskie zielska kwitna... no tak facet od baletu byl z lekka nieculy szczegolnie jak sie wkurzyl i potrafil niezle przylozyc bbbrrr ja oberwalam tylko raz w ciagu dziesiecioletniej kariery (reszta male klapsy)ale wystarczylo na cale zycie...a wszystko przez to ze jestem lewo-tegnieta i zamiast w prawo piruety krecilam w lewo a ze stalam 1 przy drazku wszystkie po pwenym czasie krecily w lewo:-P i bucccchhhh! no faceci to istosty nie do konca dla nas zrozumiale ale ja az czasem umieram jakl moj Piekny stara sie rozsyfroiwac nasza psychike i jakies nie wiem potrzeby ktore przejawiamy. Naprzyklad nie potrafi zrozumiec czemu chce z nim ciagle chodzic za reke . No strasznie trudno sie domyslec czemu (sygnal dla innych \'won moje podworko\' a poza tym reka mnie boli chyba reumatyzm wiec ktos musi grzac nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EPOKA LODOWCOWA!!!!SZYSZUUUNIA!i jak tu nie glupiec?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusssko zawstydziłaś mnie ;) Nie na poważnie to ja sama w to nie wierzę, ze to zrobiłam. A wczoraj 15 minut wlaczyłam ze soba za nim tam weszłam do tej knajpki ale się udało;) Ja też chcę iść na Epokę Lodowcową i zobaczyć wiewiórke:) Muszę namówić dziewczyny z mojej grupy:)A właśnie Gigusiu byłaś już moze w kinie czy dzisiaj idziesz? Anussska eh rozumiem Cię z ta kupą zadań, ja muszę zrobic projekt badawczy i do tego nauczyc się masę teorii na czwartek:) A jutro mam zajęcia cd z małżeństwa z sypatycznym moherowym berecikiem:P 🌻 A gdzie jest reszta naszej małej paczki??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee am oj to do mnie zawsze takim tekstem: \"dasz mi wkoncu ta reke\" kiedy mi sie idze lepiej ja se nia macham to mu zawsze pyszcze a sam se wziasc nie umiesz??:D czasem sie nawet o to klocimy bo on mowi ze ja go nie chce trzymac za reke no i kig wyczaj facetow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam Wam napisać, że siedzę sobie tam w czoraj i przyszły jakieś dwie laski i ta jedna sie do niego normalnie zaczęła uśmiechac i być taką milusia. Wołała go cały czas po byle co...grrrr....przez moment miałam nerwy ale w końcu sie uspokoiłam...:)Nie dałam poznać po sobie...eee....zazdrośći? :classic_cool::):)Heh:) Kig masz rację oni nie rozumieją, tego chodzenia za rękę;) Ale w koncu dają sie namówić do tego:D jej a ten facet od baletu to może jakiś nerwosol mu potrzeba?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalus nie czerwien sei juz ja serio mowie:D ja niewiem czy bym byla do tego zdolna...:)ehh t onam opowiesz co wam moherowy chcial przekazac znow bo to bardzo ciekawe:Ducz sie ucz bo trzeba sie ksztalicic i poszerzac horyzonty:) buzka laseczki ja spadam zadanka z termodynamiki robic:) walsnie sie dowiedzialamz e jest \"zerowe prawo termodynamiki\" bylam przeonana ze sa tylko 3a sei okazuje ze jest nawet5:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moherowy beret i wyklad o malzenstwie eeee to musi byc doprawdy ...fascynujace:-P Nala spokojnie nie gryz tylko opserwuj reakcje Darka na tego typu dziewczyny-jak cos bedziesz wiedziala co Cie czeka w przyszlosci i co najwyzej jak dluga smycz bedziesz musiala wybrac:-P czesc Brzoskwinko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anussko mowi mi jeszcze o tej calej termodynemice a ja moze znowu zaczne gledzic o tym symbolic exchange?bo juz znizylam sie do poziomu www.google.com i z tekstow w stylu matrix 3 (czyli orginalu) przeslam na wywody naukowe (czyli opracowania)sciagnelam i dzis czeka mnie dluga noc...bynajmniej nie z moim Kotutem:-( on bedzie sie slodko zagrzebywal w koldre bo kujon napisal wczoraj kolejny esej w czasie kiedy ja bylam w pracy gggggrrrrrr-zazdrosc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brzoskwinko:) Właśnie najfajniejsze jest to, że Darek je olał. Podał im co tam chciały a uśmiechnął sie do mnie;) Masz rację z tą smyczą:) No moherciak poczciwa kobieta ciekawe co jutro wymyśli:) Mój kumpel powiedział, że jeszcze trochę i nie wytrzyma i jej powie, że on preferuje seks przedmałżeński:P Ale byłaby jazda, że tak powiem:D I chodzi taka plotka, że na jednym z egzaminów koelś napisał wszystko tylko Bóg przez małe b i cała pracę wywaliła mu do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×