Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiecznie śpiąca królewna

NISKIE CIŚNIENIE !!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość laki bo
Zawsze miałam wzorcowe ciśnienie 120/80. Skończyłam 50 lat i jest niskie: 90/60. Jaka jest tego przyczyna, wiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki bo
Zawsze miałam wzorcowe ciśnienie 120/80. Skończyłam 50 lat i jest niskie: 90/60. Jaka jest tego przyczyna? Pewnie mój wiek !!!Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniaaa
Ja mam 80 i mniej cisnienia, a na dodatek mam 14 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskociesnieniowa
ja tez mam niskie cisnienie a dowiedzialam sie o tym dopiero wczoraj... wogole caly czas zle sie czulam krecilo mi sie w glowie wiecznie bylam zmeczona bez powodu.... dostawalam bez powodu atakow dusznosci ... zrobili mi tysiac piencet badan ekg, morfologia ,cukier bla bla i wszystko ksiazkowe ;/ dopiero po zmierzeniu cisnienia wyszlo mi ze mam 90/60 ... przepisala mi lekarka jakis lek na "F" na podwyzszenie cisnienia ale nawet go nie wykupilam bo ktos mi powiedzial ze po tym skoczy mi do 200 ... natomiast ja jak sie zle czuje stosuje Glukardiamid ktory jest bez recepty i po nim czuje sie lepiej:) ok 7 zł za 10 pastylek ale naprawde sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupa
Słyszałam kiedyś o preparacie, który pomaga uzupełnić niedobory jody w organizmie - i daje niezłego kopa. Nazywa się o ile dobrze pamiętam KELP i jest tani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISKA__________
Ja mam tak, że wstaje rano np , przez 1 godzine jestem wypoczęta, robie sobie fajny makijaż do pracy ( wtedy jeszcze wyglądam świeżo ) natomiast przychodzi godzina 12 i ja dostaje jakiejś zaćmy, jestem tak spiąca, że ledwo zipie, w tym samym momencie robią mi sie zamglone oczy a cały mój makijaż spływa no i opczywscie już wszyscy widzą, że potrzebuje drzemki! ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniaa215
bylam dzis u lekarza. Mam to samo. Takie chroniczne niewysypianie sie odbiera czlowiekowi chec do zycia :( ciagle chce mi sie spac. Nawet jak w weekendy przespie 9,10 h i tak jestem padnieta. Mialam dosc i poszlam do lekarza. Jeden stwierdzil, ze za malo spie (chyba zartuje!) i malo spaceruje. A to u mnie codziennosc, bo mam psa, wiec 10, 15 minutowe spacery 3x dziennie to standard. Idiota sie jeszcze ze mnie smial, jak mu powiedzialam, ze spie w szkole na lekcjach :/ zrobilam badania moczu, morfologie i tarczyce. Wszystko wykazalo, ze jestem zdrowa jaka ryba. Drugi lekarz stwierdzil, ze to moze byc wynik stresu i duzej ilosci obowiazkow. W moim przypadku owszem...albo wynik niedocisnienia, bo mam je bardzo niskie, wiec bole glowy to rutyna. Dostalam lek na podniesienie cisnienia, uspokajajace, lecytyne, magnez i wit.B6. Jesli nic nie pomoze, ide do neurologa. Moze on pomoc albo psychiatra :/ pisze w tym roku mature, a nie jestem w stanie sie uczyc :( faktycznie chodze zestresowana. Jednak staram sie zdrowo odzywiac, przebywam na swiezym powietrzu, pije duzej ilosci wody mineralnej, unikam uzywek, wiec to pewnie stres :( zeby te leki pomogly. Jesli macie te same problemy, idzcie do lekarza, bo sie wykonczycie. Moje cisnienie to najwyzej 90/70 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera4203
witam was wszystkich ja mam 16 lat i jak bylam ostatnio w szpitalu wyszlo ze mam niskie cisnienie.Wynosilo ono 80/40 czasami mam zawroty glowy chce mi sie spac blada jestem i tez nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariem_
ja tez mam taki problem... od jakiś 5 miesięcy bolała mnie głowa, tak jakby ktoś zaciskał mi obręcz na głowie a przy tym niskie ciśnienie. Cały dzień mogłabym spac mimo iż nic męczącego nie robiłamBól był codziennie i kilka razy dziennie.Badania krwi i moczu dobre laryngolog tez nic nie stwierdził. EEG i TK tez ok. No i wybrałam się do okulisty,,, myślałam ze bedzie wszystko dobrze bo widziałam idealnie. Przeczytałam wszystkie literki bez zawachania. A jednak lekarz wykrył u mnie astygmatyzm krótkowzroczny i dostałam okulary, połówki na minusie. Na początku przez tydzien było ok a potem znowu zaczeły się pojawaiać bóle głowy i dalej byłam zmęczona. Neurolog przepisał mi magnez którego miałam lekki niedobór i tabletki na koncentracje. Ból głowy teoretycznie ustał ale dalej jestem zmęczona i potrafie przespac cały dzien i potem w nocy normalnie zasnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,tak jak i wy mam niskie ciśnienie przykład 86\59 ,puls 69,towarzyszy temu senność,zmęczenie,bóle głowy,udałam sie do lekarza który nie badając mi nawet ciśnienia przepisał Coffecorn forte,który nie pomaga,pytanie:do czego może doprowadzić tak niskie ciśnienie i co zrobić by nie utrudniało tak życia?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam ten sam problem,niski ciśnienie np.86\59,puls 62,prócz tego senność,zmęczenie,bóle głowy,udałam sie do lekarza który nie zmierzył mi nawet ciśnienia i zapisał Coffecorn forte,nie pomaga!pytanie do czego może prowadzić tak niskie ciśnienie i co zrobić by nie utrudniało życia?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agila34
mam niskie ciśnienie i do tego chroniczną powracającą anemię. z ciśnieniem walczę przesolonymi potrawami (niedawno wyczytałam że sól podnosi ciśnienie, chociaż nie chcę myśleć co na to nerki?) i drastycznie ograniczyłam spożywanie słodkości które zwiększają senność, znużenie i totalny brak energii. Z anemią natomiast nigdy ni9e wygram mimo że cyklicznie przyjmuje żelazo i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agila34
aha, absolutnie nie jadać obfitych posiłków. Ja wolę często, ale po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaw
Mam sposób na niskie ciśnienie i na anemie ! Kochane Panie zacznę trochę od teorii. W dzisiejszym cywilizownym swiecie mamy wszystko zatrute, począwszy od powietrza, wody ,gleby a na żarciu kończąc. Nasz organizm nie jest w stanie zdrowo i prawidłowo pracowac. Dlatego trzeba koniecznie oczyści organizm z toksyn, dożywic go (chodzi o witaminy, minerały, bo tego w pozywieniu jest zbyt mało) i wtedy nasz organizm dochodzi do równowago biochemicznej i potrafi sam zwalczac wiele chorób i dolegliwosci, bo zaczynają działac procesy samoleczenia. Przyjmowanie syntetycznych witamin i minerałów na nic się nie zda, bo są one nie przyswajalne przez organizm, a co w tym najważniejsze muszą byc w opowiednich proporcjach i jeden bez drugiego się nie wchłonie.Dlatego w dzisiejszych czasach nieodzowne jest dożywianie organizmu ale sprawdzonymi preparatami. Ja polecam ALVEO, które stosuję już 5 lat. Jest w 100% naturalne, a co za tym idzie przyswajalne przez organizm, posiada wszystkie witaminy i minerały oraz aminokwasy w podprogowej , czyli min. dawce, która jest potrzebna codziennie do prawidłowej pracy naszego organizmu. Jeśli nasz organizm będzie mocny to unormuje i cisnienie i z anemią sobie poradzi, wiem, bo mam przykłady wśród swojej rodziny i znajomych. Jesli ktoś będzie chciał więcej informacji lub będzie miał jakieś pytania to napiszcie na mojego e-maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle spiaca....
CZy majac niskie cisnienie mozna zasnac i sie nie obudzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollga25
Kochani ja mam również problem wieczny z tym niskim ciśnieniem ale bardzo mi to przeszkadza na codzień i raczej nie moge sprawy zostawic tak sobie....błagam o pomoc. Najgorzej jest jak zaczyna mi się rozbic mdło, czuję jakąś gule w gardle, mam wrażenie jakbym była pijana, kreci mi sie w głowie. kawa czy zielona herbata nic nie pomagają, korzystałam z cardiamidu ale był skuteczny tylko przez chwilkę. Byłam u lekarza ale powiedziała mi że mam pic dużo wody i tyle....za co ja płacę składki ( płacz) . ostatnio distałam tabletki Gutron 2,5 mg od znajomej ale sama boję się ich zażyc...pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved0
Na zbyt niskie ciśnienie najlepsza jest amfetamina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagacze
Wczoraj miałam 99/52 puls 62. Dzisiaj 89/59 puls 55. Zmęczona, znużona jestem kiedy jest ciepło, ale wydaję mi się , ze to każdy tak ma :) Trzeba iść z tym do lekarza ? Czy to powoduję jakieś problemy z pamięcią , koncentracją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
dołączę się do was śpiące królewny :) mam identycznie, ciągle senna, lekkie zawroty głowy, stale zaniżone ciśnienie, no i zimno! kurde szlag by to trafił... nic na to nie biorę, nawet kawy staram się nie pić, ale ile tak się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
mierzylam sobie dzis cisnienie i wyszko mi 100/50, czy to moze byc tylko jendorazowy spadek czy moze powinnam cos z tym zrobic? ciagle chodze niewyspana nic mi sie nie chce, nieraz zasypiam w ciau dnia znienacka, kawy nie pije bo po niej tym bardziej moge isc spac... czy cos nie tak? udac sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala:)
Hej ja tez mam niskie cisnienie 93/59 a pomimo tego czuje sie dobrze-zero zmęczenia i senności- tylko pulsowanie w uchu-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aos
dołączam się do Was - też mam w granicach 90/60 przy czym tętno ok 110, 120... w ciepłe dni ciśnienie mi spada do 70/50 ale wtedy to juz sie ruszyc nie moge. Ciezko złapac mi powietrze, szybko sie mecze.. straszneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555544444
mi specjalnie nie przeszkadza nie obsluguje maszyn ani nie pracuje umyslowo mam 60 /44 tętno 89 dzis mialem 90 50 i zyje po królewsku! zero zatorow itp z takim nie nalezy prowadzic czego nie umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555544444
hipotonia ortostyczna nie robic nic! na to sie nie umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555544444
ktos pisal ze sie nie obudzi guzik prawda uklad nerwowy czlowieka to inna bajka niema takiej mozliwosci przy niskim cisnieniu rzaden orgabizm zywy sam siebie nie usmierca poza groznymi horobami odwrotnie broni się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555544444
niskie krążenie lepsze zdrowie! na dluzszy czas serce bije wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1807
Ja również od pewnego czasu mam niskie ciśnienie 70/50... A co pomaga zwykła woda z solą... Od razu poczujecie się lepiej polecam, to sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dill
Jak pale zioło to mi szkodzi czy pomaga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataplus
Ja z niskim ciśnieniem męczę się od liceum po moim spektakularnym odchudzaniu się ;/ minęły już 4 lata, a ciśnienie 50/80 to norma. ostatnio zasnęłam w trakcie pisania na uczelni, a następnego dnia przymdlałam na pracowni.. na siedząco. Tylko dlatego, że spadło dość znacznie ciśnienie atmosferyczne. Więc chyba tego nie będę dalej bagatelizować;/ lekarz powiedział, że jak się podwyższy ciśnienie, to potem mogę mieć zamiast niskiego - za wysokie.Ale jak sobie następnym razem rozbiję głowę o podłogę, to nie będzie ciekawe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×