Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Cze Enigmuś wcześnie? bo czasem znajdę chwilkęw pracy ale to różnie bywa. Wczoraj np odezwałam się z rana a potem nie miałąm czasu. ANA u mnie początek cyklu, piję mieszankę nr 3 a tak to nic się nie dzieje, czekam na przyszły tydzień z niecierpliwościa czy w ogóle będzie owu, bo to jest w tej chwili sprawa kluczowa u mnie. A i co najważniejsze jutro wyniki badanka mążka - obaczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieje beti że wyniki będą dobre, w przyszłym tygodniu owu no a potem dwie kreseczki.......ciekawe czy Foli juz zrobiła teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam wczoraj się nie odzywałam jak te dni mi się mylą już źle ze mną hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo przeważnie, bo w pracy nie mam czasu zazwyczaj więc sobie na spokojnie wieczorkiem wchodzę. Właśnie ANA czekamy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki. Ja dopiero po pracy. Jestem padnieta, ale dobrze, że jutro wolne. Foli a może .... Enigma jak mogłaś wypić kawkę i zjeść makrelę. Ohyda. Ty chyba w ciąży jesteś. Z pewnością!!!!!! Guśka, mocne słowa, ale szczere i dobrze. Wczoraj wszystkich ta sprawa poruszyła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona:) byłam głodna ,poszłam do sklepu i kupiłam sobie makrelkę:) aaa potem zagryzałam ja pomidorem i ogorkiem i zachciało mi sie spac to walnęłam se kawkę:P Teraz koję sie hallsem bo masakra w gebie:P:P:P Ale w ciazy to raczej nie, ja poprostu jestem taka łakoma:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 tak miało być, ja zaraz bede sie zbierać do domku Foli wiesz już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam, w domu bede późno więc postaram sie zajżeć wieczorkiem żeby zobaczyć co u Foli......trzymajcie się udanego popołudnia buziaczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam i nic, tzn nie jestem w ciazy ale tak myślałam więc nie zmartwiło mnie to wcale. dzięki za wsparcie. Nie wierzyłam że mogę być w ciąży po @ no ale lepiej zrobić test i mieć 100% pewności niż się zastanawiać. Zrobiłam test teraz bo wcześniej nie mogłam w pracy dlatego tak długo to trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już jestem spokojniejsza, bo wiem że to plamienie to nie zagrożona ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliczku ❤️ To wstrętna @ figle Ci plata:( szkoda a juz myslalam ze będziemy świętować:) No trudno:0 mam nadzieję ze w maju będzie wielka impreza:):):):) buziaki ja tez mykam do domku:) narazie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj jaj jaj... Ale już niedługo Foli :) Pa... idę położyć się bo @ daje mi popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Czesc dziewczynki:-) Dopiero dzisiaj was zauwazylam:-) Postanowilam do was dolaczyc bo tez czekam na bociana:-) nie wiecie czy juz wszystkie przylecialy???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Moj sie chyba spoznia:-) wstretny len

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Moj sie chyba spoznia:-) wstretny len:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie nastawiałam się, ale w maju to będe wam po isci nieźle marudzić pewnie. cześć Sandra, witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sandra :) He...he Foli. A dobrze pomarudzisz sobie za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Ale ja dziś młyn miałam w pracy. Trochę stresowa sytuacja, bo 2 szefowe miały odmienne zdanie do dość istotnej dla nas rzeczy, aż zwołały zebranie wspólników. A ja wtedy myk na spacer , co by nie siedzieć w tym napięciu i się nie stresować.;) Guska- pięteczka. :D Nic dodać nic ując. :) Witaj Dorotko. Jak sie cieszę, że Cię \"słyszę\". Szkoda tylko, że już w pracy. Ale czekamy w takim razie na zdjęcia. Foliczku- napewno to nie jest nic groźnego. Niedługo się wyjaśni. Buziaczki dla Ciebie.👄 Beti- trzymam kciuki za wyniki Twojego męża. ANA- Twój nick bardzo ładnie wyglada z tą okraglutką 30-stka. 🌻 Anka- to faktycznie bedziesz miała przechlapane z tymi Twoimi chłopami hihi, skoro już teraz się tak dogadują. Paula- faktycznie miesiąc Cię czeka bardzo pracowity. Enigma- ja Ci mówię, ty poszukaj tych 3 dniowych testów albo tak dobrego gina. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sandra. :) Co do bocianów nie wszystkie przyleciały. Choć już jeden jest i codziennie jak przejeżdzam koło tego gniazda to w duchu szepce- kochany do roboty- dziewczyny na ciebie czekają. :) le ten, który mnie rok temu \"wyzerował\' na drodze jeszcze nie przyleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane. JA dopiero teraz, bo caluśki dzień miałam zajęty. Jestem zmęczona i troszkę boli mnie brzuch, ale wiem, że to minie. Za to dużo zrobiłam i jestem zadowolona, że poszłam za ciosem. Foli - troszkę tu się narobiło, kurde ... napięcie było ... ale faktycznie dziwne te plamienia przed owulacyjne. Ja wiem czemu plamię ciągle, ale u Ciebie to dziwne. A może hormonki coś buszują... enigma - no to ześ zamiksowała dzisiaj, makrela plus kawa, nie no ja bym lepiej nie wymyśliła :) Ana, Asia, beti, estelka i wszystkie których nie wymieniałam - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajonku. 🌻 Guśka- oczywiście miało być piąteczka a nie pięteczka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć skarbulcie🌻 Ja dziś wpadam na koniec, miałam sporo pracy, ale muszę sie wyrobić bo w poniedziałek rozmowy z promotorem mnie czeka, dopracki tez trza iść a i w środę na Mazury wyjeżdżam do rodziców z meżusiem na całe święta:-) aż sie nie mogę doczekać:-) Foliczku, nie martw się kochana, uda sie w maju🌻, a marudzić możesz nam dowoli:-) wiem, że na marudzenie i na mnie przyjdzie czas :-)👄 Witaj Sandra🌻 jasne że możesz do nas dołaczyć, zobaczysz jak tu fajnie jest, czasem ostro, i przekomicznie jak wczoraj:-) Asiulka🌻, to wiesz, jakbyś wcześniej odemnie spotkałą tego boćka, to powiedz mu że ja od lipca czekam na niego, niech o mnie nie zapomina bo nie odleci jak się nie wywiąże z umowy:-)dobrze że poszłaś na ten spacerek, co tam w stresie siedzieć, ale dwie szefowe, to niezła firma:-), gdzie nie patrzysz to wszyscy chcą rządzić:-)hahahaha a kto pracuje:-) enigma, to nieźle mieszasz z tym jedzonkiem, ale mnie to nie dziwi, bo ja czasem potrafię tak połączyć potrawy, że wszyscy są w szoku, że w kibelku nie siedzę całe dnie :-)np. potrafię jeść frytki i mlekiem popijać lub jeść śledzie i mlekiem popijać:-) a kiedy testujesz? Guśka, zgadzam się, myślę, że uczciwość to najważniejsza rzecz, a skoro kogoś drażnią takie wypisy to niech nie pisze, ani nie czyta👄 nikt przecież nikogo do tego nie zmusza🌻 pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie🌻 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×