Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

wlasnie lekarz tez mi mowi , ze mam sie nie martwic , bo z tych winikow badan to wszystko jest ok i mam sie u niego zjawic jak juz w ciazy bede:) chyba za badzo sie nakrecam. poczytalam wlasnie w internecie na temat endometrium. i postaram sie zastosowac do wskazowek zywienowych, plus witaminki. i bedzie dobrze. anka25....no to mnie troche uspokoilas i nie martwie sie na zapas. a Twoje malenstwo niech spokojnie i zdrowo rosnie . a z tym placeniem to nic sie nie da zrobic bo wszedzie tylko oplat zadaja . owocnych staranek dziwczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Dzisiaj kupowalam ciuszki dla dla dzidziusia mojej przyjaciolki Dzisiaj o 20 ma cesarke:-) chyba sie posram (przepraszam za wyrazenie)jak zobacze jutro jej dzidzusia Obym jej nie ukradla:-) Jak wroce ze szpitala to bede miec gigant dola Zawsze tak mam jak zobacze znajoma z dzieckiem albo w ciazy Czy wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sandra - witamy :) ja osobiście doła nie mam - pewnie wynika to z faktu, że nie starałam się długo... Życzę powodzenia i uroczych chwil z Maluszkiem. Alanka, powodzenia zatem :) Ana juz w domku. Enigma się dzisiaj nie odzywa... Chyba ryjek ma w książkach ;) Estelka, Foli, Aga, Iwonka, Maklady, Zabajona, Paula, Elfik!!!!!!!! Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań........02.06.06......12,5kg.....Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?...............8 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia24.00
🌼,😡:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, dziewczyny, jak ja koszmarnie się czuję. Po pracy zaleciałam tylko do mamci, przyszłam do domku, jestem sama, ale nie wiem co się dzieje. Jest mi po prostu słabo, brzuch ćmi czasem, ale ogólnie mam zawroty głowy i takie momenty jakbym miała odpłynąć. Chyba jakieś osłabienie. Kilka osób mi powiedziało (z tych co wiedzieli o badaniu), że od wtorku bardzo źle wyglądam. Czy to możliwe ??? Przecież nie kroili mnie ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku to niedobrze może jednak źle tolerujesz kontrast i dlatego? Jak się będziesz bardzo źle czuła to może zadzwoń do lekarza co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona jakbyś była uczulona na kontrast to objawiłoby ci sie to w ciągu pół godziny więc to raczej niemożliwe, moze jestes osłabiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapracowana że aż sie kurzy,ufff ale dobrze że jużweekend, no ale i tak będzie sporo pracy:-( no ale muszę nadchodząca środa mnie napawa dynamizmem:-) Zabajonka,na niby też czułam sie raz dobrze a raz pobolewały mnie jajniki, ale tyle dni co ty nie czułam sietak źle, może faktycznie idź do gina🌻 foli dostałam zdjęcia, fajne, ale zwłaszcza na tym z \"chyba twoim panem\" to strasznie inaczej wyglądasz, jak nie ty z poprzednich zdjęć, jakbyś to nie była ty:-) Paula, wiem jak to jest, ja sama siedzę nad mgr i już uszami mi wychodzi, a jeszcze to początek dopiero ale mam nadzieję że do maja sie wyrobię:-( nawet dziś z mężusiem pograbiliśmy trawnic na naszej małej, ale ślicznej ulicy :-) i od razu milutko sie zrobiło, jak wrócimy z Mazur to pewnie już zieloniutko będzie:-) wiecie, nawet nie sądziłam, że tegoroczny weekend majowy jest taki długi:-)fajnie:-) pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę jak będzie jutro :-o Jak będzie tak jak dzisiaj to chyba naprawdę muszę iść do lekarza :-o Mam jednak nadzieję, że to raczej wina pogody, aniżeli mojego zdrowia. No okropniście się czuję i już, bleeee :-o Nie sądzę, że to po badaniu, plamienie przeszło już wczoraj, został sluz, ale myślę, że to śluz oznaczający TE dni, że się zaczynają. Po prostu mam wszystko w środku przepłukane i najwyraźniej teraz lepiej czuję wszystko niż wcześniej. Przynajmniej taką wersję przyjęłam. Nie sądzę, że to po badaniu. Gdyby coś, to nie wypuściliby mnie z oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka:) masz racje ucze sie:( buuuuu:( Zabajonku ...zmierz temp i jesli będziesz sie słabo czuła to dzwon do lekarza!!!!! ❤️ przepraszam kobietki ze nie pisze zbyt wiele, a moze i dobrze:P odpoczniecie:P ale uczę sie:( ale z pewnoscia nadrobię :):):):):)gderanie:P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś, sęk w tym, że to raczej osłabienie, ale z czego ?? :-o teraz czekam na męzula, jak wóci, to robię kąpanko, ukhm i lulu. CZas zacząć coś działać, bo jak poczekam, to przegapię owulację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam topiku znaleźć - spadłysmy na druga stronke :-) U mnie piękna pogoda - zaraz ide z małym na dłuuuugi spacerek - może mnie trochę słońce złapie i pochwalę sie na święta swieżą opalenizna :-P Miłego dnia Kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, przeszłaś przez ogromny stres związany z hsg, ból, pewnie to z wyczerpania, ja też nie czułam się potem najlepiej, byłam słaba itd. Nie martw się tym ,wyśpij się porządnie, zobaczysz że przejdzie cześć Aga, u mnie też b. ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Foli - pewnie masz rację, a jak dołożyć do tego osłabienie związane z przesileniem wiosennym, to klops gotowy. Pospałam po południu 2 godzinki, ale jak wstałam zbyt okejowo się nie czuję. Kupiłam dzisiaj mnóstwo witamin, połykam i zobacze jak będzie. Ale musze się czymś pochwalić. Po tygodniu picia herbatki Slim Figura SPALANIE mam juz mniej na liczniku 2 kg. Oczywiście stosuję tez MŻ :) Inaczej nic z tego by nie wyszło. Jutro zaczynam drugi tydzień picia \"spalania\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zabjonku- ja też myslę, że to osłabienie. Staraj się jak najwięcej korzystać ze spacerów, żeby się dotlenić. Foliczku- jak przeczytałam Twoją wiadomośc, to juz pewnie miałaś duuuużo odpowiedzi. Mam nadzieje, że już u Was ok. Jak u nas był spory kryzys z tego powodu- to powiem CI , że dużo dawało napisanie na kartce, co się czuje itp. Tam można było spokojnie wyrazić swoje uczucia, bez ryzyka kłótni. :) A ja się dziś wyspałam, że hej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.....Asiu a ja sie nie wyspałam bo dzis szkółka, własnie z niej wróciłam i wpadam tu do Was na momencik, i u mnie Asiu oki....Zabajonku Ty ostrożnie z tym odchudzaniem bo jakieś osłabienie Cie dopadło...Foli ja też poproszę to zdjątko na trawce....u mnie piękny słoneczny ciepły dzień wreszcieeeeeee...Enigmusia Ty pilna studentko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ana ja się wyspałam- bo ............ mąż jest na studiach :D:P U mnie też było ładnie, ale do poludnia, później zerwał się duzy wiatr, zachmurzyło się i ochłodziło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ana, to osłabienie to na pewno nie od odchudzania :) bo naprawdę kawał baby ze mnie :) jest z czego chudnąć, oj jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no tak ktoś musi wstać żeby spać mógł ktoś ale Ty Asiu powinnaś sie jak najwiecej wysypiać....ja mam teraz czas leniuchowania, wczoraj posprzątałam domek, cały tydzień sie uczyłam bo dziś na ćwiczenia trzebabyło troche przygotwać, a jutro wykłady więc wysatrczy tylko być wiec dzis troche odpocznę, mężuś gra sobie w piłeczke bedzie wieczorkiem wiec mam troche czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku może przesilenie wiosenne....ja w zeszłym tygodniu tak sie słabo czułam przez ostatnie trzy dni przed @ można powiedzieć że \"leciałam z nóg\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to głupie - ale ja lubię od czasu do czasu takie wekendy. Nikt mi się pod nogami nie plącze haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę Ana, przecież nie mogę tłumaczyć całego tygodnia złego samopoczucia wyłącznie hsg. Na pewno na psychikę podziałało (stres i takie tam), a poprzez to i fizycznie troszkę. A to, że ostatnio trochę przestałam dbać o siebie to też fakt. Męzul chorował, to skupiłam się na witaminkacj i leczeniu jego, zapomniałam, ze sama przy nim też powinnam brać cokolwiek, choćby zapobiegawczo. A tok osłabiłam się i jeszcze podłapałam infekcję od niego, no i potem hsg, stresik, dołożyć przesilenie i jest to co jest. Ale koniec z tym. Narazie męzuś lezy, ale za jakiś kwadrans idziemy załapać tlenu, pogoda ładna, biorę witaminki, kupiłam sobie zestaw o nazwie Witaminer i do tego Capivit HydroControl, co drugi dzień wracam z folikiem (bo witaminer ma troszkę kwasu foliowego, więc będe tylko uzupełniać dawkę dzienną). No i zapobiegawczo witaminka C, ale z nią to tak spokojnie, jedna rano i jedna na wieczór, tyle co się w ciągu dnia wypłukuje. No i twarde postanowienie więcej owoców, surówek warzywnych, które uwielbiam i generalnie zmiana diety na zdrowszą, więcej nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Myślę, że za miesiąc zobaczę już efekt w postaci jasnej i promiennej twarzy, a nie szarej i zmęczonej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - ja tez lubię czasem \"wolną\" chatę :) Tak spokojnie wtedy i mogę robić na luzie to co lubię najbardziej, a co wkurza meża ... czyli sprzatać generalnie :) Ogólnie to mam takiego małego fisia, bo jak tak się nasprzątam, naukładam, namyję, naszoruję ... to potem żal mi herbaty zrobić, żeby nie nabrudzić , hi hi, taki świr ze mnie :) Ale lubię tez pałętac się wtedy po domku i podziwiać sowją robotę. Eee, walnięta jestem wiem, wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi ja mam podobnie lubie \"wolną chate\", mój mąż w soboty gra w piłkie wtedy (jak nie jestem w szkole) przewracam dom do góry nogami, słucham sobie muzyczki a na koniec zwykle ćwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę trochę poćwiczyć, pomęcze brzuch i mięśnie trzymajcie się dziewczyny buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanajonku-swietny pomysł z jedzeniem i spacerami. :) Ja też lubię potem chodzić i podziwiać efekty swojej pracy. Teraz już nie szaleję z porządkami , ale kiedyś to w wolne weekendy przewalałam chałupę do góry nogami. :D No chyba każda znas lubi chwilkę samotności- wtedy robie sobie też dzien pieknosci- maseczka, manicure itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam masło maslane hihi. Anuś- Ty też sie nie forsuj za bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×