Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

No to dziewczyny możemy przybic piątkę, bo mnie również się okrutnie dłuzy i nie chce się nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ale macie dobrze:D:D:D u mnie pada, od paru godzin:(:(:( i chce mi się już do domu..... i do weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że mnie nie było ale musieliśmy wyłączyć wszystkie kompy na trochę Foli, Zabajonku dzięki Wam bardzo, bardzo mocno! ❤️ Powiem Wam że mi ulżyło że hoho! Jak macie to podajcie mi proszę linka do stronki na której są normy, bo wiem że tu takie krążyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 leń zgłasza sie na posterunku:P Hello:) Ja ja siedzę i uczę sie :(:(:( i od czasu do czssu pracuję:P Ach Ci klienci:P musze zawsze przseszkadzac kiedy człowiek nie ma czasu :D:D:D cIESZĘ SIE ZE JUZ WEEKEND:) ale jak pomyślę sobie ze szkoła to buuuuuuuu:( Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Enigmuś, ja ukratkiem kończe referat na jutro i powiem Ći wcale nie chce mi sie jutro isć ale musze buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie byłam u koleżanki, która jest w 9m ciąży. Przyszła do niej siostra w 7 mc. No i jak myślicie o co mnie się pytały????????????? Oczywiście, że tak, A kiedy Ty? Enigma sprzedałam Twój tekst \'Jak będę chciała to sobie zrobię!!!\" Żeby to tylko było takie proste. :( No i mam już zły nastrój. Kurczę ZaMIESZKa, myślałam, że może Ty nam coś ogłosisz. Szkoda. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi praca mgr jakoś nie idzie. W ogóle nie mam natchnienia. Ale pocieszam się, że mam 30 stron i jeszcze tylko 20 i finito. To tak po najmniejszej lini oporu! Ale chyba przysiądę i zacznę coś robić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny współczuję wam z pisaniem tej pracy, pamiętam jak mi się nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
zabajona odpisałam Ci na tamtym topiku, wejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pdczytuje Wasz topik , bo sporo ciekaego mozna sie od Was dowiedziec. i pomimo , ze sie nie udzielam to lubie ten topik. mnie niepokoja moje skape miesiaczki i nie wiem co moze byc tego przyczyna i czy w zwiazku z tym moga pojawic sie jakies problemy z zjsciem w ciaze. lekarz kazal mi zrobic badania hormonalne . zrobilam i wszystko wyszlo dobrze. az sama byla zdziwiona ale pozytywnie zaskoczona. w usg dopochwowym tez wszystko ok. mierze temperature i widze, ze w pierwszej fazie cyklu niska, potem wyzsza. tylko czemu te moje @ takie skape. a my bez zabezpieczenia od poczatku roku. i nie wiem co dalej robic , bo lekarz mowi, ze wszystko ok. moze wiecie cos na temat skapych miesiaczek i ich przyczyn. trzymam kciuki za starajace sie i spokojnego oczekiwania na malenstwa dla przyszlych mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej alanka, wiesz starasz się krótko więc moze faktycznie wszystko jest ok. Znalazłam to w necie: Skąpe miesiączki najczęściej spowodowane są zaburzeniami hormonalnymi, zmianami w obrębie jamy macicy jak również zaburzeniami nerwicowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanka, powinnaś znaleźć gina który zrobi ci USG bo skąpe miesiączki to może być zdaje się zbyt cienkie endometrium i wtedy zapłodnione jajo się nie zagnieździ.Tak mi się wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ...wlasnie myslalam , ze to cos z hormonami nie tak, a tu wyszlo ok. gosiaczek76.....wlasnie to cienkie endometruim to mnie moze martwic. tyle tylko, ze akurat raz bylam na usg, endometrum bylo dosyc spore, uslyszalam , ze wkrotce dostane @ a tu znowu skapa byla. dziekuje Wam za odpowiedzi i poszukam o tym endometrium w internecie. dokladnie opisywalam gin moje @ a on mowi, ze u kobiety , ktora jeszcze nie rodzila moga byc slabsze miesiaczki. moje nigdy nie byly obfite, ale teraz to juz sie martwie i nie moge znalezc odpowiedzi co jest nie tak. no i czekam teraz na @ , bo czuje takie bole , ktore ja zwiastuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanka, nie martw sie na zapas, skoro endometrium i hormony masz ok to być może naprawdę jest ok, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanka, znalazłam wypowiedź lekarza: Myślę, że jeżeli poziomy hormonów są prawidłowe to nie masz się czego obawiać. Stosuj dietę, którą opisujemy na stronie serwisu i bez obaw zachodź w ciażę. Na pewno będzie udana, ponieważ w żadnej mierze nie zależy to od jakości miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli Ty pewnie już do domku zmykasz, ja mam jeszcze godzinke buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie dziisiaj spory ruch nie bardzo mogę pisać. Alanka nie martw się jeśli ok jest z Wami to nie stresuj się tylko cierpliwie próbujcie, tylko się nie nastawiaj za bardzo to powinno być dobrze ❤️ Tym co już w domku - suuuper macie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, ja już w domku :D Zamieszka, przykro mi, ale może faktycznie powtórzysz test. Skoro @ nie przylazła... Witaj alanka 🌻 Ja co prawda nie jestem ekspertem, ponieważ zafasolkowałam przy pierwszym podejścu, ale nie wydaje mi się, żeby skąpe @ były strasznym problemem, jeśli wyniki sa w normie. Ja nigdy nie miałam problemów związanych z @. Żadnych bóli, żadnych mdłości, zero bolących piersi - w zasadzie nie czułam, że mam @. Do tego potrafiłam zużyć w ciągu dnia tylko kilka wkładek (tak, tak - wkłądek, nie podpasek) więc naprawdę niewiele tego było... Foli ma rację - 3 miesiące to nie długi czas więc może po prostu nie trafiliście w ten moment i przy kolejnych próbach się uda :) A ja się troszkę podłamałam po wizycie w banku i u notariusza, bo już ponieśliśmy spore koszty, a okazuje się, że prowizje, opłaty sądowe i notarialne, podatek itd. wyniosą nas jeszcze około 15 tysięcy! Kurcze, a nie bierzemy nawet kredytu na całość. Co by było, gdyby nam finansowali 100%???? Ale damy radę i już nie długo wreszcie będę mogła powiedzieć, że mam własne M :D Jeszcze tylko jeden podpis u notariusza zaraz po świętach :D Witam dziewuszki, z któymi się rano nie przywitałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania no to pieknie niedługo własne \"M\", juniorek w drodze, wszystko fajnie się układa.....mnie zostało troszkę więcej niż 10 minutek i znikam stąd do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie się kobitki, udanego weekendu !!!!! buziaczki papapappappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Czesc kobietki:-) Zazdroszcze niektorym z was ze macie internet w pracy Ja nie mam a nawet jakbym miala to pracuje z szefem wiec nici z gadania:-( trudny z niego czlowiek:-) Musze sie wam pochwalic chociaz mama mnie uczyla ze to nieladnie:-) ze od poczatku tego cyklu mierze temperature i dopatrzylam sie owulacji:-):-):-)byla wczoraj albo dzisiaj Jutro bede to wiedziec napewno bo zobacze co bedzie z temperaturka:-) Nie wiem czemu ale mam ogromne przeczucie ze w tym razem sie uda Trzymajcie kciuki:-) caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×