Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Hejka :) Suzinko- zaraz Ci wysle swojego maila.:) Aguś- fajnie Pawełek pisze. :) Pozdrowienia dla Ani. Wysłałam juz smsa do Pauli- ale ma cały czas wyłączony telefon. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihihi dobra jesteś Enigmuś, mi bóle brzucha też jakby sie uspokoiły, czuje sie potwornie zmęczooooonaaaaaaaa i do tego ta podwyższona temperatura daje mi w kość chyba jekieś przeziębienie mnie łapie......no chyba że już całkiem mój organizm zwariował hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......30.......?...................20m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........24.05.........27.......20.06...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............05.05........30-?.......po 03.06........13 m-cy........? AnA 30............4.05........30............?................9 m-cy........ maklady .......29.05........29-32......30.06............9 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............08.05......25-27......01.06........7m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn SPADACHRONIARA Elusia.........09.05...........29-30.......07.06..........0 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....14.05......21.....03-04.06.....13m-cy.....Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dziewczyny, orientujecie sie może czy Escherichia coli wpływa na liczbę plemników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma dzięki!!!!!!!!! Na razie dostałąm maaila od AnA 30, a zdjecia jutro wyśle rano, bo teraz to mały daje czadu w łózeczku, śpiewa sobie po swojemu. Jak byłam w ciąży to właśnie wieczorkiem najbardziej wariował i tak mu zostało do teraz. Jak go wsadzę do łózeczka to gaworzy, śpiewa i wogóle jest boski. Miłej nocki, proszę sie efektywnie przytulać do mężulków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal niet.........:) zoo zlikwidowane:):):) idę nynać:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się pierwsza - życzę miłego pogodnego i słonecznego dnia dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to chcę podziękować Elfikowi i Suzince za uspokojenie. Wczoraj jak wróciłam do domu z pracy, to tak mnie zaczęły męczyć bolesne skórcze, że leżałam plackiem do samego wieczora. Przeszło i nawet nospy nie brałam (staram się brać tylko wówczas, gdy nie mogę się połozyć - czyli w pracy - i gdy naprawdę mi skórcze dokuczają). Kochane jesteście i uspokoiłyście mnie. Ja następną wizytę mam 14 czerwca, to będzie koniec 7 tygodnia, może już będzie serduszko ... ❤️. Poza tym to rano doznałam lekkich mdłości, ale po spałaszowaniu kanapki stwierdziłam , ze to z głodu było ;) bo już jest ok. No i powiem wam, że na przemianę materii to ja nie narzekam, w tej płaszczyźnie zmienił się tylko mój stan, a podroby pracują jak pracowały wczesniej :) Aha - jeszcze jedna informacja. Na początku ciąży pod wpływem produkcji progesteronu można doświadczyć biegunki (tak jak przed @, wtedy też produkuje się ten hormon). Doczytałam to na jakiejś fajnej stronce. Więc babki jak dostaniecie sracki to niekoniecznie na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRZECIA! cześć:):) Enigma, trzymam kciuki!!!!!! Pedagog, ja nie wiem:( wstawać spiochy:):):) Zabajonka, bardzo się ciesze, że wszystko dokładnie opisujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - to dla potomności, jak się zestawi wszystkie objawy każdej babki, to dopiero spis się zrobi. :) Poza tym chyba jestem zywym przykładem anomialiów w cyklu :-D, wiec i anomalia są w objawach ciąży :-D Moje mdłości narazie oznaczają potworny głód :) A niektóre skórcze powodowane są łaskotaniem domku Bąbla przez pracujące podroby :) Tyle zdązyłam zauważyć. Aha - i jeszcze oprócz senności łapia mnie bóle głowy, zazwyczaj jak się położę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, fajnie że mogłyśmy ci pomóc :-). Co do mdłości, to ja pamiętam że też tak miałam na początku ciąży, że jak byłam głodna to od razu, natychmiast musiałam coś zjeść. Nie było mowy o czekaniu bo po prostu było mi niedobrze. A takich klasycznych mdłości to w ogóle nie miałam. :-) Enigmuś ja trzymam kciukasy równieź bardo mocno. Nie chcę zapeszać, ale wczoraj i dzisiaj już z kolką był spokój, teraz po śniadanku o 7 rano moje dziecię śpi razem z tatą w łóżku. A tak na marginesie tata pierwszy jeszcze przed narodzinami krzyczał \"dziecko nie będzie z nami spać !!\" a teraz w nocy namawia mnie, żebym po karmieniu go zostawiła w łózku z nami. Czasem mu ulegam jak już jestem bardzo zmęczona, ale staram się nie spać z Dominikiem bo to ani nie jest higieniczne (takie dwa stare ludzie z małym dydusiem) :D ani wygodne. Jedyny może pożytek z tego taki, że z nami śpi dłużej i spokojniej i że na pewno jest mu cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE! WITOJCIE!!!! Ana, Enigma, no może parka boćków, która frywała przy Zabajonku, miała więcej bocianiontek i Wam też podrzuciła :-) trzymam kciuki, mocno, mocno!!!! Pedagog, mój mąż też ma bakterie, ale nie coli, i moja ginekolog uważa, że to nie ma wpływu na nasienie, urolog róznież...ale...są różne opinie, bo skoro bakterie sa w moczowodach, to przeciez moga zakazić prostatę, o ile to możlwie, i mogą wywyołać stan zapalny, a to już ma wpływ na plemniki. Mój mąż dostał skierowanie na usg całego układu moczowego, bo urolog twierdzi, że usg samej prostaty nie wystarcza,,,zobaczymy, co wyjdzie. Ale ja i tak ciągle mam w głowie myśl, że słabiutkie wyniki mojego męża sa przczyną ostrej alergii, która powoduje stan zapalny w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Właśnie rozmawiałam z Paulą!!! :) 🌻 Cesarkę miała wczoraj dopiero o 17.00 i o 17.30 przyszedł na świat Patryś 2.760g i 50cm .🌻❤️👄 Jest prześliczny , ma lekką przepuchliną, która powinna zejść. Paula czuje się w miarę , boli Ją podbrzusze, ale bierze leki przeciwbólowe , tak więc funkcjonuje. :) Buziaczki dla Ciebie mamusi. 👄❤️ Patrysiu- witaj kruszynko po tej stronie. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ASIU - ale wieści z ranka!!! hip hip hurraaa dla Paulowego Maluszka, no i oczysiście dla Mamusi :-) Asiu, jak będziesz miała możliwość, przekaż Pauli najserdeczniejsze gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.....07.08.06 ..11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce.......21.10.06......3kg.....????....???????.....87cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Paula gratulacje!!! 🌻 🌻Ale Patryczek ma fajna date urodzin, niech sie maluszek zdrowo chowa i daje mamusi pospać. Pozdrawiamy serdecznie Dorota z Bartusiem:D Pozdrowienia dla wszystkich starających sie i przyszłych mamuś🌻 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, DOROTKO! :-) co tam u Ciebie? zaglądaj do nas częściej, pisz o swoim Skarbelku i o sobie!!! i Dziękuję Ci za zdjęcie - super jest Twój synek, słodkiego ma pysia i Ty też bardzo fajnie wyglądasz, tak radośnie :-) pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula serdeczne gratulacje!!!!!!! teraz czekamy na wieści od ciebie po wyjściu ze szpitala no i na zdjecia Patryka :) A do mnie wczoraj zadzwoniła koleżanka po hsg, okazało się że ma obydwa jajowody niedrożne i pco. Miała straszną depresję, żal mi jej, ona chyba nie ma z kim o tym pogadać, jej mąż dużo pracuje a ona teraz jest na zwolnieniu i zstała właściwie sama z tą myślą. Zabajona, mam pytanie ona mi się pytała czy po hsg moze być krwawienie, Ja miałam tylko plamienie ale ty chyba krwawiłaś, czy się mylę. Chciałabym ją pocieszyć ale nie wiem czy ma iść do lekarza z tym krwawieniem czy to normalne jak się ma zrosty. Teraz czeka ją laparoskopia a jak nie uda się to in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, jakie to życie jest niesprawiedliwe! młode, zdrowe pary, a takie problemy z poczęciem dzidziusia - co za świat, co za życie, ale nie można się poddawać tylko walczyć, walczyć... Zabajonku, dzięki za info o selenie, mój mąż łyka witaminki, ale tego selenu chyba za mało, więc dokupię mu dziś jeszcze tabletki selenowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Foli, ja po hsg raczej plamiłam, dośc mocno przez dwa dni, potem już słabiej przez kolejne dwa. Jeśli jej nie przejdzie, to lepiej żeby się zgłosiła do gina, bo może zbyt szybko podali kontrast pod cisnieniem, a przy iedrożności nietrudno u uszkodzenie jajowodów. Cholerka, niech obserwuje i jakby co - natychmiast do lekarza. Powiem ci, że mnie to by zaniepokoiło (krwawienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - czasem przez przypadek na coś się trafi i jak zna się problemy koleżanek, to warto wklejać wszelkie info, nawet jeśli wczesniej 100 osób już jakieś wklejało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello....:D ❤️ GRATULACJE I POZDROWIENIA DLA PAULI I PATRYCZKA ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuję za kciukasy ale cosik mi sie zdaje ze ta cholera nadchodzi.... bo mam jakos tak mokro TAM, taki \"mokry\" przeztoczysty śluz ala woda..... a zawsze mam tak przed sama małpą..... poki co jest oki zabieram sie do pracki i nauki miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi i tak się wydaje, że w naszym przypadku sa marne szanse na podreperowanie się witaminkami, albo silne leki albo Cud :-) i tak sobie myślę, może warto, żebym i ja zrobiła hsg...no nie wiem, wogóle nie wiem co robić...i wczoraj miałam wieczorkiem dołka po obejrzeniu \"Gotowe na wszystko\", bo tam jedna z babek zabrała niemowalaczka ze szpitala, którego miała adoptować i taki był cudny, maleńki , niewinny i odezwało się we mnie pragnienie macierzyńsktwa, które ostatnio przyblakło, ale chyba mi się tylko tak wydawało, wciąż jest bardzo silne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - ja też miałam wodnisty śluz, a w dniu kiedy powinna przyjść zrobiło się go mniej, ale gęściej :) estelko - nigdy nie mów nigdy :) ja myślałam, ze ty miałaś hsg ... wiesz, wydaje mi się, że nawet jak mężczyzna ma słabe parametry to kobieta powinna zrobić hsg, bo mówi się o normalch zawartcyh w 1ml nasienia, jak weźmiesz to \"razy ilość ml\" to wydaje mi się, że zawsze szanse jakieś są, że któryś sprytniejszy dotrze do celu. Chyba, że stanie mu cos na przeszkodzie. Ja juz wiem, że miałam pozatykane jajowody, lekarz mówi, że nadal mam podejrzenie zrostów, ale już na zewnątrz, bo skoro armia dotarła tam gdzie było jajeczko ... a wczesniej nie mogła ... to chyba coś znaczy. Pomyśl może faktycznie, pogadaj z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×