Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

sorki, ale nie jestem z Waszym topikiem aż tak bardzo na bieżąco, jeśli nie będziesz robic inseminacji, to pewnie, że nie potrzeba robić hsg ... ja narazie idę w tym kierunku, więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - być może i krwawienie jest \"prawie normalne\", ale ja nie wiem. Wydaje mi się, że powinna to skonsultować. A długo już i obficie krwawi? Bo może niepotrzebnie się stresuje, może \"taka jej uroda\"? Enigma - ale ta biegunka to jest taka \"na raty\" - pójdziesz, siądziesz, wstaniesz - za godzinę powtórka. Nie jest tak, ze cię non stop gania, tzn. ja tak nie mam, ale jak juz idę na tron to własnie w trybie przyspieszonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, drugi dzień ale mówi ze juz jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jej przejdzie ... w końcu to jest interwencja, zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia jakiegos naczynka krwionosnego. Przypomniało mi się, że krwawiłam w trakcie zakładania aparatu na szyjkę, ale potem to tylko plamiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie rację, hsg mi niepotrzebne, zresztą już pisałyście o tym , a ja nie wiem czemu tego hsg sie tak uczepiłam....no to czekam na Cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj miałam dużo roboty od rana. Teraz troszkę mniej ale od 8.00 to noralnie biegałam po korytarzu bo bałam się że się nie wyrobię. Zastrzyk bolał cholernie wczoraj i powiem wam że gonal jest chyba mniej bolesny niz puregon, bo z tego co czytam na bocianie to po puregonie dziewczyny narzekają a po gonalu piszą ze piecze ale da się przeżyć. Mój mąż wczoraj był tak wyczerpany psychicznie po tym zastrzyku, jego też kosztuje to dużo nerwów a ja mu cały czas powtarzałam, żeby przestał bo to strasznie boli. Ale juz wiem o co chodzi z tym powiedzeniem co nas nie zabije to nas wzmocni, wczoraj jak byłam u dentysty i się bałam to w pewnym momencie sobie pomyślałam: czego do cholery się boję, przeszłam tyle badań hsg, inseminację, zastrzyki codziennie a boję się dentysty. I wiecie ze podziałało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka nie czekasz na cud tylko badacie męża dalej, jak to nie da rezultatu to w końcu zrobicie in vitro i będzie ok. I tylko tak masz myśleć. Nawet jeśli to nie będzie w przyszłym roku to może za dwa lata. Pomyśl sobie, że w końcu to nie był wyrok ostateczny, w końcu macie szanse na dziecko, będzie was to duzo kosztowało (nie tylko finansowo pewnie) ale szansa jest i tego trzeba się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka nie czekasz na cud tylko badacie męża dalej, jak to nie da rezultatu to w końcu zrobicie in vitro i będzie ok. I tylko tak masz myśleć. Nawet jeśli to nie będzie w przyszłym roku to może za dwa lata. Pomyśl sobie, że w końcu to nie był wyrok ostateczny, w końcu macie szanse na dziecko, będzie was to duzo kosztowało (nie tylko finansowo pewnie) ale szansa jest i tego trzeba się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka jak oglądałam zdjęcia to się uśmiałam z tego flachona :) Dzidziek jest przesłodki :) Szukałam ołówka i znalazłam mój stary test ciążowy. Patrzyłam na niego z daleka około 5 minut i skusiłam się, żeby wziąć do ręki. Jak zobaczyłam 2 krechy to myślałam, że zemdleje, zrobiło mi się ciemno przed oczami i nie mogłam powstrzymać łez. Szczypią mnie policzki. Chciałam go dać do śmieci ale nie mogłam. Położyłam go na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jesteście. Już mi lepiej jak zobaczyłam, że coś napisałyćie. Bo ja sama w domku. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, przykro mi. Nie smuć się. Wydaje mi się, że powinnaś go jednak wyrzucić bo zawsze jak się na niego natkniesz będzie ci tak źle. Nie rozpamiętuj tego, choć to trudne strasznie. Zobaczysz będziesz miała wkrótce drugi taki test z dwoma kreseczkami i tym razem będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę męża, żeby to zrobił jak wróci z pracy. Ja nie mam odwagi podejść nawet to półki, żeby nie zobaczyć go kątem oka. Teraz wzrok tam sam wędruje. To niesamowite, że kilka słów na forum od Was i już się robi lepiej. Nie chcę dzwonić do mamy bo po co ma płakać ze mną. Jeszcze raz dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini trzymaj się !!!!!!!!! Najpiękniejsze chwile jeszcze przed Tobą!!!!!!!!!!!! Zobaczysz, że już niebawem los się do Ciebie uśmiechnie i wszustko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!! A ile musicie odczekać ze starankami? To ❤️ dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, to najlepsze wyjście zeby mąż to zrobił. Współczuje ci, to musi bardzo boleć, zwłaszcza jak nie chodzisz do pracy bo tak to moze by chociaż coś myśli odciągało a jak się jest w domku to trudno o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini kochana, wiem że żadne słowa tu nie pomogą tylko czas zagoi Twoje rany a przedewszystkim w przyszłosci pociecha którą bedziesz sie cieszyć, musisz dać sobie trochę czasu....a co do testu to tak jak mówi Foli trzeba go wyrzucić choć to napewno bardzo ciężkie......kochana życzę obyś już nigdy w życiu tak nie cierpiała !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Foli - mam niezdolność do pracy 30 dni a meble to już dawno bym poprzestawiała tyle tego we mnie siedzi. Musimy odczekać minimum 3 miesiące. Chcemy, żeby nas poprowadził lekarz, żeby to było z drugiego jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię sobie naleśniki...chętnie bym Was na nie zaprosiła :) buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, znowu temat jedzenia :) ja dzisiaj na obiadek zakombinuję bombkę kaloryczną :-D znaczy się; makaronik ze z cebulką, z twarożkiem i skwareczkami, mniammmm, do tego mlicio, już mi slinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znowu o jedzonku, a mnie się jakoś nie chce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonu smacznego, a to u Ciebie niedawno fruwały boćki. Pytam dlatego, że do mnie wczoraj na ogród zawitał Jegomość Bociek i był sobie ok. 10 mniut. A ja teraz zachodzę w głowę, że to może jakiś znak. Zagadka rozwiąże się w przyszłym tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia -dokładnie - ja mieszkam w bloku na I piętrze i w cyklu, w którym miałam hsg, przed tym w którym zaszłam w ciążę, bociania parka przeleciała sobie przed moimi oknami (a zaznaczam, ze u nas I piętro jest dosyć nisko) :) Życzę ci żeby to był znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie był jeden bociek, nie parka. Śmiechu mieliśmy, bo wypatrzyła go moja córcia przez okno, a jak odfrunął poszła na podwórko szukać dziecka, myślała że bociek przyniósł nam prezent i strasznie była zawiedziona że nic nie znalazła.. A przecież wie że dzieci rodzą się z brzucha mamy. Więc stwierdziła: pewnie jest u ciebie w brzuchu mamo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia hihihihihih... kto wie moze u mamusi w brzuszku:P Granini ❤️ czas szybko mija ...ani sie obejrzysz a juz będziesz kupwoała nowy test... i ujrzysz kreseczki no własnei ..Ana ...kiedy testujesz??????? bo ja raczej spowdziewam sie małpiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, nigdy nie wiadomo :) Ja w każdym razie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś jak w weekend nie przylezie małpiszon to po weekendzie moze poniedziałek, wtorek, środa ....... myśle że w poniedziałek zrobie tes ja w weekend nie przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to pewnie przylezie i nie bede sie zastanaiwć kiedy testowaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam narazie do jutra Dzisiaj zrobilam rezerwacje na wczasy.. Jak sadzicie mozna samolotem leciec jakby sie było w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×