Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość Tabela III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć byłam na badaniu krwi, wyniki po 15.00, co do przeczucia to raczej wydaje mi sie, że nic z tego. Wyniki odbierze mi mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku ja też jestem z Tobą całym ❤️ Obyś się myliła - tak samo jak ja po inseminacji.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się mylę ale od kilku dni burczy mi w brzuchu a u mnie to zawsze nieodwołanie był sygnał @. Jeszcze do tego straciłam głos, mam coś ze strunami głosowymi. Jak mąż mi odbierze wyniki to dam wam znać aczkolwiek nie wiem o której to będzie bo mam gości w pracy i nie wiem do której będę tu siedzieć ale jak tylko dotrę do domu to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymam kciuki... może to fasolka robi sobie gniazdko i dlatego Ci burczy... puki co trzeba mieć nadzieję że się udało :-) Powodzenia Foliczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam!! Fooooli kciukasy dla Ciebie!!! OStatnie godzinki i wszystko się wyjaśnie, będzie dobrze!! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcefasolkę, no co ty? Twoje starania o dziecko są tak samo ważne, nie masz za co przepraszać. Kurde ja też jestem przeziębiona i mam już dosyć tych upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku wiem że nie mam za co przepraszać ale sama nie moge sie doczekać Twoich wyników.... obserwuje Twoje starania od dłuższego czasu i chyba do 15 zwarjuje :-) Ja czuje sie ogólnie dobrze ale ten katar a właściwie potok z nosa jest nie do zniesienia... co chwile kicham przez co nie rozstaje sie z chusteczkami wrrr może to jakaś alergia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja również dziś zaciskam kciuki szczególnie mocno. Zabajonku a jak u ciebie z apetytem, możesz coś jeść?, bo niedość że mdłości to jeszcze upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku nie wiem czy jesteś wierząca ale znalazłam coś takiego... Najmiłościwszy Boże, któryś świętego Antoniego przedziwnym pośrednictwem obdarzyć raczył, proszę cię o łaskę poczęcia dziecka dla nas i przez zasługi jego pokornie majestat prosimy, przez jego przyczynę skutecznie otrzymać mogli. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Jeżeli szukasz cudów Antoniego, Spojrzyj na cały okrąg świata tego. Poznasz, jak słynie w każdej krainie I ciebie jego ratunek nie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment dziewczyny, dziś pewnie juz sie nie odezwe bo mam duzo pracy a w pracy jestem do 13.00....Foli ja tez trzymam kciuki i myśle o Tobie....TRZYMAJ SIE KOCHANA !!!!! czekamy na dobre wieści...pozdrawiam wszystkie kobitki odezwe sie na spokojnie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że dzisiaj będzie dobry dla Foli dzień, oby najszczęśliwszy w tym roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję. Koniec rozczarować! A poza tym nie ma powodu, żeby się nie udało...jestem pewna, że to dziś szczęście zaleje serduszko naszej Foli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini - własnie - a jak ty się czujesz? bo my tu przezywamy wszystko, ale nie pytamy ciebie. (świntuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko dobrze...dziękuję :) Wczoraj dostałam @ ...dawno takiej nie miałam i tylko dlatego czuję się nienajlepiej. Ostatnią miałam 6 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny,wiecie ja mam mieszane uczucia, chciałabym żeby się udało a z drugiej strony boję sie już o fasolke bo chyba mam zapalenie krtani, idę dzisiaj do lekarza o 13.15 i się dowiem, w pracy sajgon i nie bardzo mogę wziąć wolne ale jak będzie trzeba to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki;):):):) Foli:) życzę Ci z całego serca aby się udało:) Wierzę ze tak będzie:):):):):) i czekam z niecierpliwością do popołudnia aby usłuszeć Twoje szczęście:) Musze uciekać:) Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś - a cóż ty taka tajemnicza??:) wpadasz i wypadasz jak enigma :) co u ciebie słychać? jak się czujesz? Foli - szczerze powiem, że i tak podziwiam, bo ja już bym jajo zniosła ... masz w sobie mimo wszystko duzo opanowania. Kciuki zaciśnięte mam mocno, mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, to tylko dlatego, że bardziej martwi mnie moja choroba i że coś się mogłoby stać fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×