Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Beti- olać odciski. :D Ważne są efekty. :) :D Ana- ja też trzymam kciuki. 🖐️❤️ Granini- napewno bedzie wszystko dobrze. 🌻 A co do steperka, ja też bym się na Twoim miejscu wstrzymała. ❤️ JaChceFasolkę- super ten wczorajszy dzien. :) 🌻 Ja i upały- wrrrrrrrrrr , cięzko i to cholernie ciezko. ALe pociesza myśl, że to już niedługo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Beti i Asia trzymajcie dziewczyny mocno może biedronka i mi przyniesie niespodzianke hihhiihhihi....Asiu nie dokucza Ci ta przepuklina? oprócz oczywiście strasznych upałów które dają w kość....Foli jak samopoczucie? u mnie też gorącą ufffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie upał jest niesamowity. Chciałam na balkonie porbić coś przy kwiatkach. Myslałam, że zemdleję. Tak pomyślałam, że lepiej nie będę szaleć. Wolę nie ryzykować. Dziekuję dziewczyny. Foli pewno walczy z sennością, upałem i kupą roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś myszka
Info dla Pedagog i Any(chociaz może już nie:))ta klinika w Katowicach na żelaznej naprawde najlepsza i szkoda czasu i nerwoów na te poradnie na nfz naprawde uwierzcie mi, prezszłam to wszystko a od marca jestem włąsnie w Provicie i tam sie w końcu za mnie wzięli.Jeśli chodzi o ceny to wszystko jest tu: http://www.klinikanieplodnosci.pl/ i nie przetrażajcie się cenami bo nieraz za usg lekarze mniej kasują naprawde np przy monitoringu itp. Naprawde polecam. Ja w kazdym razie jeszcze fasolki sie nie doczekałąm ale wierze że mi pomoga:) pozdrawiam was wszystkie:)jachcefasolke GRATULACJE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko bardzo Ci dziękuje za informacje i życze CI abyś doczekała sie swojej fasoleczki jak masz ochote to pisz co u CIebie....pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ja już nie pisze tylko dlatego zeby sie nie nakręcać ale chyba skrobne do was czasem bo mnie \"korci\" hahhaha i nakręcam się czasem tak czy tak:). Więc będę pod tym nowym nickiem bo do tamtego starego juz hasła zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superrrrrrr Myszka witam Cię, z tym nakręcaniem to racja ja to ostatnioe nie wiedziałam czy testy mi sie śniły czy działo sie to naprawde hihihihihihihihihhi ale wiesz w grupie zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? 15:17 TABELA II TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06..........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice Silve26............03.06........30-?.......po 01.07........14 m-cy........? AnA 30............4.06........30............?................10 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg JaChceFasolke.....4.06......21.....?.....16m-cy.....Chorzów Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie 15:18 TABELA III TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....3213932 maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki:):):)jakoś tęskno mi za wami było i ......co jakis czas zerkałam co sie dzieje hahhaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!! i witam \"zguby\" - cześć Myszko!!! jak tam leczenie - u Ciebie hcyba ten sam problem co u mnie, nasionka, tak? czy coś poplątałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcefasolkę - tą radosc męża chyba do końca życia zapamiętasz :-) w sumie nie dziwię się mu - toś to przeogromna radość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Estelko:):):) tak nasionka a teraz jeszcze chyba prl(to sie okaze bo mam powtórzyc jej badanie w przyszłym tyg) to ja pytałam foli o in vitro pamietacie moze? Więc tylko przypomne że jestem po 2 insem.nieudanych bo pęcherzyki nie pękły(o tym tez pisałam)i że jestem od marca w tej klinice niepł.Provita.A jeśli chodzi o nasionka mężusia to przechodził już jakieś leczenia hormonalne(co bylo bez sensu raczej)i łyka wiltaminki salfazin.Ma 14mln ruchliwosc taka pół na pół więc walczymy dalej.Mma nadzieje tylko że pierwsza diagnoza mojego dr nie będzie konieczna.Na pierwszej wizycie stwierdził ze najlepiej tylko 2 insem. a potem juz icsi ale ja chyba więcej razy spróbuje.To chyba tyle u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do Aśki 74. Jestem w piątym m-cu i też mam przepuklinę, mój lekarz (pracuje w wojewódzkim w Gdańsku) upiera się przy porodzie naturalnym, choć opocz tego mam jeszcze kilka przeciwskazań. Jego zdaniem za wszelką cenę trzeba rodzić siłami natury nawet jak istnieje jakieś ryzyko utraty zdrowia. Zdaje się, że Ty też jesteś z trójmiasta i w związku z tym mam do Ciebie prośbę, czy mogłabyś podać mi namiary do Twojego lekarza i napisać w jakim szpitalu rodzisz? Jak nie chcesz pisać tutaj to podaję mojego maila: barbaraj2@o2.pl.Z góry dzięki za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wynik Bety. Musiałam zrobić, żeby sprawdzić czy nie ma pozostałości. Pielegniarka pocieszała mnie, ze to tylko taka procedura. Pozostałości raczej zdażają się w normalnej ciązy a w takich przypadkach jak u mnie oczyszcza się łatwiej. Czy któraś brała Harmonet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu buziaczki:):):)jak przepuklina? Grannini mam zamiar przestać się już tym wszystkim stresować, trudno czas pokaże co będzie i tak na razie stać mnie na ins.a na icsi musiałabym zbierać kaske chyba z 1,5roku:(a jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już stanęłam na równe nogi :) Wczoraj miałam mały zjazd psychiczny po wizycie. Miałam nadzieję, ze już w sierpniu będziemy mogli próbować. Niestety muszę jeszcze pobrać różne rzeczy, żeby ułatwić zrastanie się jajowodu i we wrześniu lub październiku na HSG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko doskonale cię rozumiem, ja też musiałabym dłuuuugo odkładać. Masz rację, nie można się tak bardzo stresować i ciagle o tym mysleć. Wiesz... z drugiej strony nie da się tak. Ja myślałam, że wyluzowałam. Wczoraj dotarło do mnie, że się myliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, będzie dobrze - leki Ci pomogą i niedługo będziesz miała dzidzię. A Twój mąż powtórzył badania nasienia? AAA, to Ty Myszko pisałaś o inseminacji na naturalnym cyklu? jak to nie pękł Ci pęcherzyk - lekarz dał za małą dawkę pregnylu, czy tego się nie sprawdza przed inseminacją, tzn czy pęcherzyk pękł? ja też podejdę do ICSI za półtora roku, wtedy zdobęde kaskę, chyba, że moi rodzice będa nalegać ;-) i dadzą mi kaskę wcześniej, w innym wypadku wezmę kredyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbelku- napisałam Ci maila - może jutro pogadamy na komunikatorze tlena??? Jutro powinnam wiedziec więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze granini :(przytulam cie:( a z tym stresem to tak naprawde chyba nigdy nie da sie zapomnieć i nie myślec, my tylko to wiemy niestety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella z nasieniem już wszystko dobrze. To zapalenie prostaty było przyczyną osłabienia nasionek. Idę robić coś lekkiego do jedzenia. Ja to mogłabym pić przez cały dzień tylko wodę ale mąż to lubi zjeść. buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inseminacje robi sie na niepęknietym pech.Tzn pierwsza była na stymulowanym cyklu ale zareagowałam nienajlepiej bow 10dc miałam 25mm i dr kazal tylko podać nasienie i mówił ze pregnyl zbedny bo lada moment peknie a tu dupa nie pekł:(Druga była na naturalnym z tego powodu że naturalnie zawsze miałąm owu która zawsze czuje(co dziwne biorąc pod uwage np ta prl ale słyszałam ze tak sie zdarza)Tzn przed sama ins.dostałam pregnyl i za 24 godzi byla inseminacja ale po 2 dniach znów okazało sie ze nie pekł;(I teraz czekam az mi sie cykl skonczy i mam zrobic badanie prl w 1 polowie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj miałam wziąść pierwszą tabletkę bromergonu ale pomyslałam,że zrobię to dziś. Dodam,że czekam od niedzieli na @ ale dczekac sie nie mogę.Zawsze przychodziła po 29-30 dniach. Dzis postanowiłam zrobić test. Nie wiem co mnie podkusiło...w każdym razie zobaczyłam dwie wyrazne krechy! zadzwoniłam do gina. Powiedział,że prolaktyna pewnie była podwyzszona przez to,ze jestem w ciąży. Mam sie do niego zgłosic za 2tygodnie. Zastanawiam się czy to prawda??? Nie bardzo mogę uwierzyć. Dziewczyny, co ja mam robic? kupic jeszcze jeden test? Przepraszam,że pisze nieskładnie ale jestem w szoku. P.S. Jesli moja kochana siostra przeczyta to,co napisałam....proszę zachowaj to dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×