Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Boże kochany ale superrrrrrrrr SIlve GRATULUJĘ CI !!!!! ale cichutko siedzialaś nic nie mówiłaś że czekasz od niedzieli na @....bardzo bardzo bardzo sie ciesze JESTEŚ W CIĄŻY !!!!!1 jak chcesz to zrób bete ale to chyba zbędne.....bardzo sie cieszę twoim szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże kochany ale superrrrrrrrr SIlve GRATULUJĘ CI !!!!! ale cichutko siedzialaś nic nie mówiłaś że czekasz od niedzieli na @....bardzo bardzo bardzo sie ciesze JESTEŚ W CIĄŻY !!!!!1 jak chcesz to zrób bete ale to chyba zbędne.....bardzo sie cieszę twoim szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dwa razy poszło bo coś mi sie zawiesiło....przytulam Cie Silve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana trochę boję się dziękowac. Widziałam przeciez te krechy ale jakos tak nie moge uwierzyc. Siedziałam cicho,bo nie chciałam się nakręcać. Przez te 14- m-cy się nakrecałam i nic. Teraz tez myslałam,że nic z tego. Może zadam głupie pytanie ale gdzie ja powinnam isc na bete? Trzeba miec skierowanie czy cos takiego? Ana ja za Ciebie trzymam kciuki...bardzo mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve jak ja sie ciesze, JESTEŚ W CIĄŻY w końcu Ci sie udało.....myśle ża na bete nie trzeba mieć skierowania, kochana uważaj na siebie i uwierz w to że jesteś w ciąży ale superrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve kochana gratulacje!!! Tak cichutko siedziałas faktycznie!! Jeuśli chodzi o bete to nie wiem czy gin w ogóle daje skierowanie. najlepiej idź sama gdziekolwiek, takie badania kosztują do 20zł więc nie są to duże pieniadz, a podejrzewam ze robi każda przychodnia, tylko moze poszukaj takiej która ma swoje laboratorium to wynik będzie po kulku godzinach. Jeszcze raz gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest baaardzo dziwne uczucie :) Czekałam tyle czasu, doczekałam sie i trudno mi uwierzyc. Te dwa tygodnie czekania to będzie dla mnie cała wiecznosc...to jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałyście racje pięknie nam rozfasolkował topic hihihihihi Silve na pewno cięzko uwierzyć, łatwiej Ci będzie jak brzuszek będzie rósł mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję za ciepłe słowa. Mam jakis mętlik w głowie. Dziwny ten dzień. Tyle radosci i wątpliwości zarazem. Odezwę się troszeczke pózniej. Dziekuje raz jeszcze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve26 jeśli miałoby Ci to pomóc w utwierdzeniu się, że jestes w ciąży to zrób jeszcze jeden test, ale myśle, że ten test jest wiarygodny. Najlepiej jednak jeśli masz wątpliwości to zrób test z krwi. A tak wogóle to GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jezu dziewczyny ale wysyp tych fasolek, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Silve i dbaj o siebie......mamy kolejną mamusie ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve26 wow, wow,wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cudowny wysyp fasolinek w tym roku!!!!!! ja bym nie szła na bete, też zrobiłam test, który pokazał dwie kreski, a teraz jestem w 25tc..... OGROMNE GRATULACJE!!!!!!👄👄👄 czekamy teraz na wynik Any, jej też się pewnie pokaża dwie piekne kreski, ale ciiiii nie zapeszamy , nie zapeszamy, poczekamy do poniedziałku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve, aż mnie zatkało!!!! gratuluję z głębi serducha - alez ten upał powoduje rozmnozenie fluidków ciążowych!!!! pięknie!!! Ana - teraz Ty!!! rany, jak tak dalej pójdzie, to naprwdę zostanę sama w tabelce nr 2.ale co tam! najważniejsze, że w końcu ten nasz topik ruszył, pięknie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwoniłam do laboratorium.Trzeba czekac na wynik bety 2-3dni. Kosztuje 50zł. Chyba skorzystam bo 2tygodnie to jak dla mnie zbyt długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Super :D To która następna ?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fluidki od Eryczka dla pozostałych babeczek ************************************************************* ************************************************************* ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ łykajcie, łykajcie i zarazajcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja żeby nie zapeszyć nie dziękuje Wam dziewczyny hihihihihihi....aż mi sie humorek poprawił po tej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iskierko (a własciwie Eryczku) hihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie prawda!! Strasznie długo każą czekać na ten wynik! A nie mozesz poszukać gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę z mamą na zakupy... Musze sie jakos odstresować. Jutro pomyslę nad betą. Ale te dni będą mi się dłuzyły. Tyle czekałam,to powinnam już teraz byc bardziej cierpliwa:) Posdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, nie mam pojecia czy ktoś może mnie jeszcze pamiętać pojawiłam sie rok temu ok sierpnia i byłam przez jakieś 2-3 miesiące, ale raczej mało aktywna:) a później zniknęłam tzn podczytywałam Was ale nie pisałam...a teraz postanowiłam skreslić kilka słów takich \"ku pokrzepieniu serc\" choć z radością widzę, że niektórym dziewczyną sie udało:) Ze mna było tak, że moja @ nie pojawiała sie bez Luteiny, tzn po odstawieniu pigułek pojawiła sie raz a poźniej to już tylko dzięki Luteinie - jedzonej w różnych konfiguracjach. Miałam robione dowcipne USG, które nie wykazało żadnych zmian i w marcu lekarz kazał mi czekać bez łykania Luteiny aż @ sie pojawi...wiec grzecznie czekałam...zero objawów, samopoczucie jak zwykle...w kwietniu @ brak, w maju @ ale miałam czekać...samopoczucie ok....wreszcie w czerwcu nie wytrzymałam wzięłam Luteine...ale @ sie nie pojawiła...zrobiłam test - pozytywny - szok, zrobiłam drugi kilka dni później - pozytywny...dziś byłam u gina...a on mi mówi, że śliczna ciąża i on stawia na 13 tydz......ale dokładnie sprecyzuje to USG, na razie musze zrobić resztę badanek.....jestem w szoku ale bardzo się cieszę...choc chyba najbardziej to cieszy się mój mąż:)...A ja naprawde myslałam, że ze wzgledu na te moje fiksacje z @ nie uda nam się wcale....Pozdrawiam Was wszystkie i jeśli pozwolicie chetnie bedę do Was zagladać częściej. P>S> do Ja Chcę Fasolke - jesteśmy z tego samego miasta - moze jakiś bocian u nas zamieszkał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko pewnie że CIę pamiętam....kurcze co za dzień, GRATULUJĘ CI BARDZO BARDZO BARDZO !!!!! kochana bardzo się ciesze i zaglądaj do nas jak najczeście....Boże kochany co za dzień, co za miesiąc co za sezon na tym naszym forum superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szaleństwa odbywaja sie dzis u Was :) moje gratulacje dla wszystkich szczęsliwych mamuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ana miło, że ktoś mnie pamieta:) Wiesz jak Zabojonek zakładała tą część topiku to sugerowała, że część wiosenna bedzie bardziej optymistyczna.....czyżby coś prorokowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie właśnie Judytko ona miała chyba jakiegoś czuja, na tej wiosennej części już nawet biedronki przynoszą fasolki hihihihihihi rewelacyjnie, siedziałam taka ospała w pracy, a tu takie dobre wieści.....bardzo się ciesze Waszym szczęściem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za kilka minutek ide do domku dziewczyny......udanego popołudnia wszystkim, ale dziś cudowny dzień no nie mamusie.....papatki i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też siedzę w pracy i tak jeszcze będę do 19....a za oknem 30....a gdzie tam urlop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urlopik dopiero w sierpniu....paaaaa Judytko wytrzymaj jakoś do 19.00 a potem do domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×