Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Foli wiem, że to trudne ale staraj się nie mysleć o tym co stało się Twojej koleżance, bo jak zaczniemy zbierać informacje o takich tragediach - a sama niestety znam kilka, to jeszcze mogą nas nachodzić jakieś \"głupie myśli\" a na to nie możemy sobie pozwolić. Mam nadzieję, że z czasem Twoja koleżanka jakoś dojdzie do siebie. Mnie dziś też chce się spać i co chwilę kreci mi się w głowie, ale za kwadrans idę do domku Pa. Miłego popołudnia a tym co jeszcze walczą w pracy powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ana trudne będą teraz nasze spotkania tzn, pewnie dla niej trudne, mam nadzieję że szybko się pozbiera. Ona trochę była na to przygotowana bo lekarz tydzień temu jej powiedział, że zarodek nie ma miejsca bo wygląda na 6 tygordni a pęcherzyk na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju8dyta, staram się nie myśleć ale wczoraj złapałam się na tym że co chwilę sprawdzam czy mam plamienie. Dzisiaj juz jest lepiej bo jestem zajęta cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Foli, że łatwo mi powiedziec nie myśl ale pewnie sama bym też tak robiła buu no nic żadne słowa nie dadzą tak naprawdę pocieszenia ani nie uspokojenia...trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli niestety też przechodziłam podobną sytuację, kolezanka poroniła w 13tc, wiec miałam mieszane uczucia....pisałam o tym-pamietasz????pocieszałaś mnie, wiec nie martw się u Ciebie bedzie dobrze, musi by.....postaraj się o tym nie myślec..... AnA ufffffffffffffff.........gdyby nie wiatraczek w kuchni to bym pewnie sie usmażyła jak te naleśniczki...hi,hi,hi nic nie mówię, zeby nie zapeszac, czekam cierpliwie do poniedziałku👄 foli za Ciebie też trzymam kciuki jak dobrze pamietam , masz usg....pewnie już zobaczysz bijące serduszko, Twoich/Waszych bliżniaczków....:-))) buziaki w ten upalny dzien🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko narobiłaś mi smaka na naleśniczki mniam mniam mniam - buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooo ale pustki, upał wszystkich przegonił z forum....trzymajcie się dziewczyny papatki udanego popołudnia i wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo faktycznie pustki, zarabotana trochę byłam Foli strasznie mi przykro :( Mlode ciężarówki trzymajcie się chłodniutko Ja pewnie wieczorem tylko Was podejrzę ale nic nie napisze bo mi klawiatura w domu nie działa :( Trza będzie chyba rozkręcać i czyścić Niedługo do domku więc papatki kochane ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zmiękłam serce ciśnie mi sie do płaczu ze wzruszenia, ostatnio jest tu taki wysyp fasolek, ze poprostu płakać mi sie chce ze szczęścia że sie wreszcie dziewczynom udaje, choć sama jeszcze czekam, ale Wy dodajecie mi nadzieji, tez sie długo starałyście wiec może i nam reszcie sie uda:-) ❤️ 🌻 ❤️🌻Silve, judytko serdeczne gratulacje ❤️ 🌻 ❤️🌻❤️ 🌻 ❤️🌻❤️ 🌻 ❤️🌻❤️ 🌻 ❤️🌻❤️ 🌻 ❤️🌻 u mnie bez zmian, na rano idę do pracy, wracam po południu, przez upał siedzę w basenie lub pod drzewkiem na kocyku i czytam książkę, nie da sie nic robić w ten upał,:-( ❤️ 🌻 ❤️🌻 kupiłam sobie krem do opalania z filtrem 20 na ciało i 40 na twarz i prawie zupełnie mnie nie bierze to słońce, siedzę po 2-3 godziny i mężuś mówi, ze tylko lekko się ozłociłam:-( chyba za duży ten filtr, jakoś cienko w te wakacje sie opaliłam, a solarium?, teraz czekam na @ wiec nie bardzo mi się chce iść na solarium(dziś 22dc) ❤️ 🌻 ❤️🌻 czytam Was wieczorami, bo wtedy jest chłodno i cieszę sie ze mogę tu zajrzeć i sporo sie dowiedzieć, a już ogromnie cieszą mnie wspaniałe nowinki:-)❤️ 🌻 ❤️🌻 całuski dla Was wszystkich:-)👄 Ana, trzymam kciuki, bardzo wierzę że będziesz kolejną szcześciwą przyszłą mamusią w tym miesiącu:-)❤️ zabajona❤️ 🌻 ❤️🌻dorotka28❤️ 🌻 ❤️🌻żabka❤️ 🌻 ❤️🌻foli❤️ 🌻 ❤️🌻iskiereczka nadziei❤️ 🌻 ❤️🌻judyta❤️ 🌻 ❤️🌻Asiulek❤️ 🌻 ❤️🌻beti❤️ 🌻 ❤️🌻maklady❤️ 🌻 ❤️🌻myszka❤️ 🌻 ❤️🌻pedagog❤️ 🌻 ❤️🌻estelka❤️ 🌻 ❤️🌻enigma❤️ 🌻 ❤️🌻granini❤️ 🌻 ❤️🌻silve❤️ 🌻 ❤️🌻goluś❤️ 🌻 ❤️🌻sysia❤️ 🌻 ❤️🌻fotek niestety nie otrzymałam sysiu :-( Elff❤️ 🌻 ❤️🌻suzinka❤️ 🌻 ❤️🌻Paula❤️ 🌻 ❤️🌻ber❤️ 🌻 ❤️🌻jachefasolkę❤️ 🌻 ❤️🌻jeśli kogoś pominęłam to proszę udzielić mi nagany :-)👄 do jutra kochane, nareszcie weekend, a za tydzień wyjeżdżam na zasłużone wakacje:-)❤️ 🌻 ❤️🌻, mam nadzieję, ze bedą udane, szczęśliwe i owocne :-) czego i Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przede wszystkim Dorotko dziękuję za pamięc.:) Buziak dla Ciebie. 👄 A powiedz mi jak CI się układa w pracy, z tego co pamiętam jak wróciłas to Twoje miejsce było zajęte, pomimo, że pracowałas do ostatniego dnia. (pamiętam- gadałysmy tego dnia na gg :) ). A się dopytuje , bo pamiętam, Ty też sie zajmowałas kadrami a ja tak samo jak Ty, chyba bede pracowac do samego konca- ciąglę kończę, by bałaganu nie zostawiac i jeszcze wiele mi zostało do zrobienia. Foliczku- to bardzo przykre, ale staraj się nie odbierac tego do siebie i myśl cały czas poztywnie. Wiem, że to trudne , ale pamiętaj- U CIEBIE BĘDZIE WSZYSTKO W PORZĄDKU!!!! ANa- a ja po cichu twardo trzymam kciuki. :) 🌻 Co do mnie- na początku 39tc położą mnie do szpitala na cesarkę. Dokladną date bede znała w przyszłym tygodniu.Wczoraj mój gin rozmawiał na ten temat z ginekologami i chirurgami w szpitalu. Za jednym razem tak jak myslałam nie da się zrobic operacji na przepukline, trzeba bedzie troche odczekac. A teraz mam pytanie do mam- na ile dni przed porodem obniża się brzuch, bo coś czuję, ze gin nie zdązy mnie położyć tak jak zaplanował. ;) Dla wszystkich pozdrowienia, buziaczki i chłodnej nocy. :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no na jakieś 2 tyg. przed porodem się obniża, choć to sprawa indywidualnego przyopadku. Jak mi się brzuch obnirzył i skróciła szyjka, to czułam głowę małego dosłownievmiedzy nogami, a jak się ruszał to czułam straszny ból w kroczu, bo już był tak nisko. Jak szyjka się skraca to czuć w niej takie kłucia. A co Tobie obniżył się już brzunio? A jak wyglądała szyjka przy ostatniej wizycie u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ja nadal pierwsza, a gdzie reszta???? Ciężaróweczki pewnie nie potrafią wyjść z ciepłego łózeczka :) U mnie od rana upał, moje biedne dziecko już od rana marudzi z powodu upału a co to będzie w południe albo wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od godziny już jestem w pracy a za oknem taki śliczny dzionek i upał....ale jutro już weekend i jade na zieloną trawkę....Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):) znowu upał i znowu w pracy wrrrrr Tak bym chciała sie znaleźć w basenie jak ty Emiko:) Asiu widze że chyba twoja mała zaczyna sie przygotowywać na przyjs cie na świat :):) Foli - faktycznie smutna ta sytuacja u twojej koleżanki:( zycze jej żeby jak najszybciej doszła do siebie i odnalazła nowe siły. A ty pamietaj nie stresuj sie za mocno. Ana ciiiiiiii kciuki trzymam:) Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też gorąco :) jeszce 7 godzin i weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, smutna, dzisiaj do niej zadzwonię , mam nadzieje ze jest juz w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie też upał, ale w pracy jest nawet przyjemnie. Wczoraj bylam na wizycie u swojego lekarza - wszystko w porządku, ciąża ładnie się rozwija. Następną wizytę mam 26 lipca, i wtedy zrobimy dokładniejsze badania. Zmniejszył mi dawkę duphastonu do 1/2 tabl. dwa razy dziennie, zastanawiam się czy tak będzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Foli przykro mi, że spotkało cos takiego Twoja koleżanke:( Jak ja byłam w 5 miesiącu ciazy, też miałam takie przezycie, moja kolezanka poroniła, a dzisiaj ma już miesiecznego synka. Wiec na pewno wszytsko bedzie jeszcze dobrze i za drugim razem sie uda. Trzymajcie sie obie ciepło. I pod żadnym pozorem nie wpadaj w panike!!! Wszytsko bedzie dobrze. Emika Ty to masz fajnie z tym basenem:D Asiu74 faktycznie byłam w pracy ze skurczami:) które nie należały do przyjemnych- niestety miałam tylko bóle krzyzowe, mały odjazd:)Ale i tak poród był dla mnie lzejszy niż później okres połogu:( Mi sie brzuch nie obniżył, czułam też okropne kłucie w kroczu jak chodziłam, w poniedziałek byłam na wizycie u gina, powiedział tylko, że szyjka sie troche skróciła ale na poród sie narazie nie zanosi. To był 37 tydzień ciąży, dwa dni po badaniu zaczęłam miec plamienie bezowo-brązowe, a w czwartek juz lekko rózowe, a w nocy z piatku na sobote zaczal mnie bolec krzyż. Rano byłam na porodówce z jasnoczerwonym plamieniem, ale KTG niby nic nie wykazało wiec pojechałam do pracy:P Oczywiscie cały czas falami przychodziły bóle takie silne, ze momentami sie trzęsłam jak w malarii:) Na sali porodowej wylądowałam o 21 z 1 cm rozwarcia!!! a o 1.30 pojawił sie na świecie Bartuś:D Tak wiec kochana ja mysle, ze Sandra sie szykuje do powitania mamusi i spojrzenia jej kochanymi ślepkami prosto w oczy:) Jeżeli chodzi o prace teraz wiem, ze nie było warto sie poświęcać, nie zdązyłam odpocząc i może przez to po porodzie dopadł mnie baby blues. Mam teraz zupełnie inne stanowisko, pracuje w windykacji, uzeram siez dłuznikami i czasami przychodze tak zmęczona do domu, ze nie mam na nic siły, a trzeba poświecic sporo czasu Bartusiowi, ale nasze zycie i tak juz jest w miare poukładane:) Suzinko my tez sie gotujemy, a mały przez to gorzej sypia. Na poddaszu mamy chyba 30stopni:( Ana- trzymam kciuki. Buziaki dla wszytskich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, to fajnie, że wszystko w porządku :) a wktórym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, te upały są straszne ja już bym chciała, żeby było choć trochę chłodniej, takie małe dziecko też biedne musi się męczyć. A w pracy rzeczywiście czasami warto sobie odpuścić, no ale łatwiej powiedzieć gorzej wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ostatnią @ miałam 09.05 a lekarz wczoraj określił wiek ciązy na 8 tydz., mi się wydaje, że jest trochę mlodsza. Nie mialam usg wczoraj, dopiero na następnej wizycie. A u Ciebie który tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny....dziekuje Wam za trzymanie kciuków jesteście kochane, ale niestety czuje że ta franca sie zbliża, brzuch coraz bardziej boli echhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :( współczuję, choć jeszcze nie wiadomo, ja już teraz wiem, że wszystkie objawy @ mogą świadczyć o ciąży. Elusia, z moich obliczeń teraz jest 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ale ten ból jest za mocny więc zwiastuje ewidentnie @ niestety....no cóz znowu mnie zrobiła w konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....teraz już moge wziąć coś przeciwbólowego bo przylazła, przynajmniej nie bede sie tak męczyć w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.06.......30.......?...................22m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........21.06.........28.......19.07...............20 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.............14.06.........27-28.......11.07..................21 m-c........Katowice AnA 30............7.07........30............?................11 m-cy........ maklady .......29.06........29-32......29.07............10 m-cy.... zachodniopom. enigmaa............03.06......25-27......29.06........8 m-cy...Katowice beti78........16.05............21-28..........??.........17 m-cy..Zd-Wola kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 ............?..............?...........?..........23 m-ce.... podlaskie nie wiem czy dobrą tabelke znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×