Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Aśka,ty już niedługo spotkasz Sandrę, ale czad :) zazdroszczę :) ja też czasem już zastanawiam się co u mnie będzie w pracy po macierzyńskim. Enigmuś, fajnie że wróciłaś :) Nurkowanie było? Ja dzisiaj jadę do Łodzi i dobrze bo w nocy mnie jajnik kłuł i trochę się martwię więc już chcę mieć to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczyny :-) ja tak na momencik wpadłam bo zaraz musze do pracy uciekać :-) Enigma witaj kochana!! opowiadaj jak po urlopiku? Widze że rozpiera Cię pozytywna energia, to dobrze :-) Ja w środę ide do gina, według moich obliczeń to ędzie 5t i 3d więc moze jeszcze nic nie zobaczyć ale ja nie wytrzymam i najwyżej za tydzień,dwa pójde drugi raz :-) Kurde, ten upał jest nie do zniesienia... ciągle tylko bym piła a jeść nie chce mi się wcale :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli daj znać koniecznie jak będziesz po wizycie! Jak się czujesz ogólnie? Kłucie jajnika to chyba normalne więc nie martw się i nie denerwuj, zobaczysz że wszystkop będzie dobrze, jestem tylko ciekawa ile fasoleczek nosisz pod serduszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe dziewczynki! Sorki że się nie odzywałam ale zapomniałąm Wam napisać ze wyjeżdżam na weekend nad jezioro. Było super, pogoda cudna!! Własnie Foli y dziś do lekarza!! Daj znać po powrocie. Najgorzej że nie mam w domu kompa bo po tym zalaniu poszedł do pana doktorka :) Enigmuś suuuper ze wróciłaś, a u Ciebie którydc? Moze przywiozłaś ze sobą jakiegoś urlopowicza na gapę co? Ja chcę fasolke to dobrze że się dobrze czujesz, napisz też co tam gin Ci powie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bławatek2006
dziewczyny, czy któraś brała bromergon? i jak zobaczyła 2 kreski na teście brała dalej czy przestała? a dexamethason? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcefasolkę, ogólnie dobrze choć coraz bardziej mnie mdli, muszę jeść wtedy jest ok no i piersi bolą potwornie. Beti, ja też byłam nad jeziorkiem w weekend :) Napiszę wam jak wrócę, zastanawiałam się czy brać dzisiaj luteinę dopochwowo skoro jadę na usg ale wzięłam mam nadzieję, ze to nie będzie w niczym przeszkadzało. w końcu mam brać do 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie z tego tematu ale chętnie ci odpowiem .4lata temu zaszłam w ciążę po bromergonie natychmiast odstawiłam i ciąża obumarła ( podobno ciałko żólte słabo pracuje) Teraz tez zaszłam w ciążę po bromku brałam do 12 t.c. tą sama dawkę ( 1tbl. dz.) i jestem juz w 22t.c. i wszystko jest dobrze , robię co miesiąc usg i dzidzia nie ma żadnych wad. Są dwie szkoły lekarzy , jedni mówia natychmiast odstawić inni brać i wsządzie spotkasz sie z tymi dwoma opiniami .Ja oprócz tego od początku biorę duphaston 3 razy dz. (nawet teraz) bo prolaktyna go obniża. Ja miałam zawsze prolaktynę w normie tylko ten drugi wynik po leku metro.... zawsze nawet 20 razy większy. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bławatek2006
duphaston też biorę, tyle że 1 x dziennie, no i nie wiem co z dexametashonem...a jak na złość moja lekarka na urlopie, biorę po 1/2 bromergonu to może mi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz twierdzi że rutynowo podaje się bromek u ciężarnych z mikrogruczolakiem przysadki i to przez całą ciążę i \"nie stwierdzono teratogennego wpływu na płód\" a jest to lekarz z kliniki uniwersyteckiej więc na pewno ma dużo takich przypadków i dzieci rodza się zdrowe tzn. prawdopodobieństwo wystąpienia wad jest takie samo jak w populacji nie biorącej tego leku (jego słowa oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) wreszcie moge sie odezwać bo już od piatku net szwankował w pracy wrrrr a w domku niet hihi Jak po wekendzie Ana odżyłaś??:) mam nadzieje ze tak:) Ja troche wymoczyłam sie przez wekend, tak siedziałam ciagle w wodzie jakbym chciała na zapas na caly tydzien sie wymoczyc , czego oczywiscie nie da sie zrobic buuuuuuuuuu A teraz znów upał w pracy i tylko wiatrak mnie ratuje minimalnie.Ja chce na urlop:(buuuuuuuuuuuuuu Jutro pewnie @ przylezie i bede smucić hehe Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:) Enigma sąsiadko:)pozdrawiam hihi chyba musimy sie spotkać kiedys hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita gratulacje!! Myszko trzymamy kciuki!! Co tu takie puchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki beti za kciuki ale chyba zbędne w końcu po inseminacji miałąm sprawdzany pęcherzyk i nie pękł więc nadzieji nawet nie mam:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jeśli się okaże że się nie udało to weź się pierw za tą prolaktyne bo inaczej będzie Ci ciężko. Ja mam ten sam problem też mi nie pękają ale mam nadzieję że po tych lekach mi się polepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze zrozumialam Estelce i Maklady sie udało?:)Kibicuje wam od poczatku, chociaz sie nie ujawniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w czwartek ide na badanie tej prl normalnie i z obciazeniem, mam nadzieje że wreszcie ktoś sie zainteresuje jej zbiciem - mam na mysli lekarza:)Ale faktycznie beti - tutaj puchy hahaha a ja zaraz wpadne ze słabości pod biurko A ty beti który dc?jaka jest twoja sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, mam taki młyn od rana że nie mam chwili żeby coś do Was naskrobać....Enigmuś fajnie że juz jesteś, jak było na wyjeździe kochana?Enigmus możesz mi przesłać namiary na tego lekarza, chyba masz do mnie e-mail... Myszko bardzo dziękuej z e-maila i informacje, lepiej sie już czuje, Tobie też kibicuje kochana obyś szybko doczekała sie szczęścia....Foli daj znać po wizycie....witam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu Estelce i Maklady sie jeszcze nie udało ale wierze że to kwestia czasu, ostatnio udało sie Silve,JaChceFasolke i Judycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz:)Z wypowiedzi enigmy wynikalo, ze im sie udalo:)Trzymam za nie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale mysle że niebawem będziemy im gratulować takze trzymaj kciuki dalej Ewciu...Aśku no jak ten czas zleciał ty juz niebawem zobaczysz Sandrunie, życzę Wam szczęśliwego i bezproblemowego rozwiązania...Golka, nie smuć sie są gorsze i lepsze dnia, nietrać wiary i nadzieii !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, mi się jeszcze nie udało, w tym miesiącu odpuszczam, ale nadziei nie tracę, może jeszcze kiedyś.... nie zagladam na kafe, bo mam dziś masę pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Ana i Maklady!! Ewciu witamy!! Maklady a moze to jakiś omen?? :) Myszko u mnie początek dziś 4dc, mój problem to właśnie prl i niepękanie pęcherzyków. Ale teraz biorę dostinex i powinien mi ją zbic mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam do Łodzi, błagam o trzymanie kciuków, mam pietra, mam nadzieję, że wszystko będzie ok na usg. Chciałabym bardzo już spokojnie cieszyć się ciążą. Dam znać jak wrócę wieczorkiem późnym, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli na pewno wszystko będzie dobrze, nie martw się i nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymam mocccccnooooo kciuki:)nie martw sie bedzie dobrze:) Beti a moge spytac jakie miałaś wyniki tej prl?z obciazeniem tez robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Witam Was wszystkie bardzo serdecznie wpadam zeby się przywitac pogratulować wszystkim szczęśliwie zafasolkowanym i powiedzieć że trzymam kciuki za wszystkie starające sie Foli - mam nadzieję że wizyta przebiegnie spokojnie i uda ci się zobaczyć piękne serduszka coś mam przeczucie że będą dwa Asiu -kiedy masz ten wielki dzień trzymam za ciebie piąstki zobaczysz wszystko pójdzie jak spłatka i już wkródce będziesz trzymać swoje maleństwo w ramionach Zabajonku jak się czujesz? U nas wszystko dobrze właśnie kończymy I trymestr i 18 jedziemy do Łodzi na pierwsze poważniejsze badania jak do tej pory wszystko jest ok pozdrawiam jeszcze raz wszystkie dziewczynki uszy do góry wszystko bedzie dobrze estelko enigmo dla was ogromne buziaki jesteście super dziewczynki Aguś jak tam Pawełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Kochane moje !!!! Własnie spędziłam godzinę na czytaniu tego, co tu się działo !!!! I jestem w szoku - ileż maluszków ujawniło swoją obecność zaledwie w ciągu tygodnia :-D Gratuluję Wam świeże cięzaróweczki z całego serducha !!! Emiczko - Tobie gratuluję super obrony !!! :) Poza tym buziaczki dla wszystkich koleżanek: Foli, Ana, enigma, estelka, beti, maklady, no wszystkich, wszystkich ... 👄 Jeszcze mam urlopik i chwała, bo naprawdę w tym 30-stopniowym upale nie da się pracować. Czuję się ciągle nie za bardzo, mdłości mam codziennie, choć mam chwile \"dobrego\" samopoczucia. Niestety - z kuchni mnie wyrzuca, drażni mnie zapach mebli, ostatnio aż się po........, choć nie było czym. Popaliło mi tylko przełyk i gardło :-o Choć nie wierzę we wróżki, to pierwsza wywróżyła mi złe sampopczucie w ciaży. Wyjazd udał się, złapałam nieco słoneczka - jak mąż zrzuci zdjęcia na kompa, to podeslę wam (zobaczycie słonia na wakacjach). Brzusio wypsło mi już nieźle, aż koleżanka w szoku była, bo ją wypsło lekkow 5 miesiącu dopiero. Wiem, że to nie świadczy o wielkości bobaska, aczkokwiek martwię się tym, że do końca będę się wyłącznie toczyła :p No i w tym tygodniu wizyta u lekarza, mam nadzieję, że wsio gra u Bąbla. Buziaki dla was :) Lecę jeszcze zajrzec na moje drugie forum i odbiorę pocztę. Jak ktoś czekał na odp. jakąklolwiek ode mnie to proszę o wyrozumiałość. Od 30 czerwa do dzisiaj nawet nie dotykałam kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×