Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Paula:) fajnie masz :) ja tez zapisze sie na cesarkę:) a naet juz jestem zapisana:P tylko jeszcze w ciazy nie jestem:P A ja na 13 do pracy:) ale maz mowi ze nawt sa klienci bo on siedzi od rana:) Ana :) no własnei taki mam zamiar :) zdac wczesniej i miec zaliczone:) poza tym w pracy moge sie uczyc , bo w domu mam lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa - uwierz mi że ja chciałabym rodzić naturalnie ale poprostu nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ❤️ lo matko...widże ze kazda z nas przezywa jakies nowe cyrki z @ i po @....:( ja po owu mialam klucie potem zanikło i odezwalo sie po 3-4 dniach znowu i mnie to denerwuje:( A moja sjuczka❤️ to juz staruszka jest bo ma 12 latek i wet powiedzial ze niestety nigdy juz nie bedzie taka jak kiedys:( az sie dzis popłakałam jak rozmawialam z nim przez tel:( Ach te zycie:( Iwona:) z tym pytaniem to dobre:) Superowe:) jak ktos sie mnie zapyta to powiem ze jak pojadę gdzies tam:P hihihihihih:P dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula:) ja tam wolę cesarkę..tym bardziej ze teraz nacinają bardzo malutko i szybko sie goji:) moja kolezanka po tygodniu po cesarce latała jakby wogole nie miala cięcia:) Aa:) ja czuje sie dobrze ,nie nastawiam sie wogole bo nie wiadomo czy owu byla czy nie:( a przytulanki tylko raz po tej ewentualnej owu wiec szanse zerowe. Moze przyszły cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale się za Wami stęskniłam 👄. Nie mam ostatnio jednak za dużo czasu bo mam w domu małe tornado, tzn. Pawełka :-D. Jak lezy na plecach to ryk, jak na brzuchu to zaczyna pełzać, wyginac sie i przekręcać na plecy i ... Oprócz tego łapie wszytsko co jest w zasięgu ręki - ostatnio ściągnął serwetke z ławy - ja juz niestety musze mieć oczy dookoła głowy. Zaliczył też niestety swój pierwszy upadek - a raczej sturlanie :-( Poszłam do kibelka, mały leżał na końcu naroznika i w ciagu dwóch minut przeturlał sie prze całe łóżko ( 2 metry długości!!!) i jak wchodziłam do pokoju to właśnie leciał na podłogę. Ja oczywiście zawał na miejscu a on po chwili sie śmieje :-P Teraz śpi - uffff. Ale ten miesiąć jest brzydko mówiąc p.....y pod względem Waszych @. Albo @ się spóźnia, albo cholernie boli, albo w ogóle przychodzi mimo, że nic na nie nią wskazuje ... Foli - trzymałam kciuki za Ciebie a tu d..a :-( Maklady, Zabajona, Si, Elusia ❤️. Enigma - uściski dla psinki :-) AAA- zapomniałam powiedzieć - byłam na szczepieniu i ważeniu - na szczęście mały przystopował z przybieraniem na wadze - tylko 600 g przez prawie dwa miesiące. Ulga dla mojego biednego kręgosłupa :-p Miłego dnia🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?................8 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się s.... z tą @. Miałam 34 dniowe cykle od wielu lat. A teraz jakieś plamienie w 26 dniu i jakoś nie chce mi się rozkręcić. Mąż się wyleczy a mi się coś paprze. Do usranej śmierci można tak czekać :( No nic, idę sobie pochlipać w kąciku. Mąż ma urodzinki i teście przychodzą...muszę zrobić jedzonko. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini przykro mi że ten małpiszon zawitał do Ciebie, główka do góry, przytulam Cie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granini ❤️ dziewczyny po ilu dniach od zapłodnienia wychodzi beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Enigmuś wybierasz się? Foli ostatnio pisała nie pamietam 6 czy 9 coś takiego. Ja dizś zawaliłam się papierkami i księguję aż się kurzy, chociaż nie myślę, no. Enigmuś jak zrobisz to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś będziesz robić bete? daj znać jak będziesz mieć wynik....hej Beti....nawet mi dziś zleciało jeszcze pół godzinki i do domciu hurrraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to wogóle jakaś choroba dziś pracować, no ale cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki, te do których zawitała @ - nie martwcie się. rozpoczął się nowy miesiąc więc i nowa nadzieja :-) Ja w czwartek miałam inseminację a w piątek byłam sprawdzić czy pęcherzyk pękł i niestety nie całkowicie chociaż w czwartek na godzinę przez inseminacją miałam straszny ból brzucha, jakieś kłucia i ból krzyża. Miałam nadzieję że to pęcherzyk pękł a okazało się że pękł nie do końcaa le jednak. lekarz mówi że nie wszystko stracone bo chociaż pękł trochę to nie znaczy że nie uwolniło się jajeczko także jeszcze mam nadzieję :-) Dostałam jakiś zastrzyk w d.... i Duphason, który mam brać 20 dni lub do ewentualnej @. Oby nie!!! A 8-go maja mam iść na betę ale chyba stchurzę i pójdę pod koniec miesiąca. Któraś pytała więc mi lekarz powiedział że w 10 dniu po zabiegu mam iść. Wiecie może ile sie płaci za betę?? Jedno tylko mnie zastanawia - przed stymulacją jajników czyli gdzieś od 23-go kwietnia cały czas wolą mnie piersi tzn. są nabrzmiałe i czułe na dotyk identycznie jak przed @. nigdy tak długo mnie nie bolały a przede wszystkim to nie czas bo moja spodziewana @ będzie ok. 13.05.06 ale może to wynik zastrzyków na stymulację ?? Chciałabym aby powód był inny - wiadomy ale póki co pozostaje i czekać, czekać i czekać ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Judytko! Niestety chciałabym Ci powiedzieć że to są objawy fasolki ale to moze być wszsytko, jak sie bierze hormony to się cuda z nami wówcas dzieją. Ale na pewno będzie dobrze, udalo się Wam, zobaczysz! Troszke cierpliwości i wiary, bo wiara czyni cuda!! :) Pa Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcg jest we krwi ok 9 dni po zapłodnieniu;najlepiej robić 10 dni po, beta hcg kosztuje u mnie 21 zł. Judyta powodzenia. Nie miałam czasu za dużo poczytać zaległości bo biegam gdzieś cały dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. mam nadzieję że wszystko jednak się powiedzie. Dobrze że mam takiego lekarza, który wszystko od początku do końca tłumaczy więc człowiek jest spokojniejszy. Na dzień dzisiejszy nie straciłam nadzieji chociaż były takie dni że myślałam że już wszystko stracone. Ale teraz jest dobrze :-) Do wczoraj byłam u znajomych na wsi i widziałam kilka bocianów. Prześladowały mnie przez 3 dni w różnych miejscach. Noi kobiety w ciąży - chyba wiosna przyniosła wyż demograficzny :-) Wszędzie je widzę !!! My wszystkie również przyczynimy się do młodego pokolenia :-) Dzielę się z Wami bociankami, które widziałam :-) Życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Si - wiem co czujesz, zresztą nie tylko ja, jest tu jeszcze kilka babeczek, które przezyły opóźnienie i objawy, a raczej brak typowych objawów na @. enigma - twoje pytanie o betę jest nieco ... enigmatyczne ... coś kombinujesz ?? ;) Foli - dziwne, ze aż tak ciężką masz @. Podobnie jak u mnie dziwne było że ta @ była niebolesna, ale dość \"obfita\" jak na mnie. I nie poprzedzona plamieniem. Zobaczymy jak będzie w tym cyklu. Wszystko się miesza kurka wodna. No a ja dzisiaj przyjęłam pierwszą szczepionkę p. żóltaczce, za 4 tygodnie następna. ŁApnęłam się na akcję \"żóltego tygodnia\", więc za specjalnie nikt nie zadawał pytań, tylko jedno co, to zapytali, czy to przed zabiegiem, ja im, że tak i wsio. Wpis do książeczki i ok. Łapka boli tylko w miejscu kłucia no i chyba mam lekki stan podgoroączkowy, ale to przy tej szczepionce może się zdarzyć. Zostałam uprzedzona zarówno przez \"ulotkę\" jak i przez pielęgniarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie 🖐️ Dawno mnie nie pisałam, czasem zaglądałam do Was ale jakoś nie miałam natchnienia do napisania :P u mnie i u Tomcia wszystko ok, na sztucznym mleczku zaczął ładnie przybierać, ciałka też mu przybyło, w końcu ma dziubek swoje fałdki na nóżkach :) jest bardzo grzeczniutki, zaczął gaworzyć i sam też próbuje zaczepić by z nim pogadać ;) byłam z nim u neurologa i jak na razie jest wszystko w porządku, powiedział jednak ze jest troszkę sztywny, myslę że z jednej strony to dobrze bo wtedy szybciej będzie siadał ale już sama nie wiem, nie dawała mi spokoju jego buźka a dokładniej jego usteczka której nie domykał jednak gdy powiedziałam do lekarzowi to powiedział zę to wcześniaczek i trzebaa dać mu troszkę czasu, kontrolę mam za 2 miesiące, powysyłam Wam kilka świeżych zdjęć Tomcia. Trzymajcie się cieplutko i nie traćcie nadzieii, dążcie do celu bo warto z resztą same o tym doskonale wiecie :) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki znowu:) Dzis w pracy odwiedziła mnie kolazanka i troche pogadałyśmy:) Apropo mojego pytania dotyczącego bety:P Chyba zrobię we czwartek lub piątek A dlatego ze teraz duzo cwiczę na siłce no i biegam i gdybym była w ciązy i cos by sie stało to niewybaczyłabym sobie tego:( WIEC WOLĘ DMUCHAC NA ZIMNE:) Poza tym juz 5 ty dzien boli mnie ten jajnik i mam taki cięzki brzuch:( I tak boli jakos inaczej ...a raczej wierci ,kręci lub cos koło tego:P Nie nastawiam sie absolutnie ,ale dla swiętego spokoju to zrobię:) Mam zamiar schudnąc jeszcze 5kg więc musze wiedzieć na czym stoję:) A moze ten jajnik to Moj synus Maksiu ?:P:P:P:P A co? pomarzyc se mogę:P Wazne aby się nie nakręcać:P Judyta:) ja miałam to samo ...pęcherzyk niby pękł niby nie.... dlatego patrzę realnie aczklowiek kto wie..... Nadzieję trza mieć do konca:):):):) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......17kg.....Patryk....106cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........07.08.06 ..8kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............01.05.......30.......?...................21m-cy......Trójmiasto Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?................8 m-cy........ maklady .......29.04........29-34 ......30.05............8 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........25.04............28..........23.05.........16 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmuś - czy ty planujesz zaniknąć cielesnie ??? ;) 5 kilo jeszcze ??? czyżeś ty patrzyła w lustro?? widzisz KOGOŚ jeszcze? ;) Hmmm, z tą betą to dobrze robisz, skoro intenstywnie ćwiczysz. Ja męża \"gwałcę\" o stepperek dla mnie, tez by mi się zdało tak z 10 kilo zgubić. To byłaby moja idealna waga sprzed 10 !!! lat. Wtedy wydawało mi się, że jestem gruba, ale jak porównuję zdjęcia - to ja wtedy byłam naprawdę laska, a teraz bleeeeee. Plan jest taki - zupa kapuściana przez tydzień, potem przechodzę stopniowo na 1200 kalorii i potem 1000 kalorii. No i ten stepper niechy by mi kupił. Już go kabacę, że to będzie tak na urodzino-imieniono-gwiazdkę ;) Bo skurkowaniec ma węża w kieszeni i musze go jakoś przekupić. :) Myślę, że ten cykl przepadnie, a nawet powinien ze względu na szczepionkę - choć jak już wyczytałam, pewna ciąża może być przeciwwskazaniem, ale czas starania - niekoniecznie, są tu spekulacje. Dlatego zaszczepiłam się przed owulacją, której przewidywany termin na jutro, ale ... to się okaże. Nie piję ziółek, zażywam jedynie oeparol i witaminki w zestawie tak dla zdrowotności, wiec może nie będzie owulacji tak szybko, albo nie będzie jej wcale. Jutro zobaczymy, czy pęcherzyk z 4 dc powiększył się, pękł, czy może zdechł ... ale to jutro. Narazie naczytałam się o laparoskopii i póki co najbardziej przeraża mnie .... lewatywa. Enigmuś - jak to było u Ciebie z tą laparo, jak to wyglądało przed - te całe przygotowanie i w ogóle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zabajonku:):):) Steperek dobra rzecz:) polecam:) Jak zajdę w ciązę to po urodzeniu tez kupię sobie steperek coby dojsc do wygladu laski:P. Poki co biegam i ze steperka korzystam na siłce:) Zabajonku:) Ja musze jeszcze 5kg bo wlecie będzie widac mi boczki jak załoze jakas kiecke czy sukienkę:( Teraz pod sweterkami to tego nie widac:P A co do laparo...to wogole ale to wogole nie masz sie co martwic:) Lewatywa trwa kilka sekund i naprawde TO NIC NIE BOLI anie prawie nie czujesz. Jak poprosisz to napewno powoli Ci będą \"wlewaly\" ten płyn... potem musisz zacisnąc d*** i po ok 1 minucie ..bo dłuzej to nie da rady...idziesz na kibelek:) Mi lewatywa nie pomogła nic a nic...... nic nie wylacialo oprocz tego plynu:) Ja zle wspominam dezynfekcje pochwy ,wsadziłam mi cholera na chamca takie szczypce i gazę i brrr obkreciła dookoła ...bleee wydarłam na nią ryja:P ze boli i teraz podczas histeroskopii moj gin mi to zrobil to wogole nic nie poczułam:) A po laparo budzisz sie jakby z zakwasami na brzuchu ...tak jakby po siłowni.... ale spoko na 2gi dzien jest lepiej:) Wiec naprawde nie martw sie:) Ja dzis siedze i ucze sie:) ,moj maz tez:) tą bete to zrobie chyba w piatek bo jutro dopiero 9dzien po owu to chyba moze byc za wczesnie no nie???? Jajnik dalej czuje... a tak poza tym to nic wiecej.... ale w weekend mam zamiar biec 10km wiec wole byc pewna:) buziaczki 👄 sysiu ❤️ odzywaj sie czesciej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia ggggggg
witam...no do mnie juz chyba przyleciały bociany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) jest tu kto?:) foli co z Tobą?:) Ana:) maklady?:) Halo Elfiku ❤️ jak sie czujesz?:) 👄 czy mały juz nadchodzi?:) Asik :) paula:) anka:) estellka:) beti:) iwona:) judyta::) monik:) cos sie długo nie odzywasz????? ❤️ A co z Andzią?:) Silve?Sabra? granini?gonia78? Guśka??? elusia?:) co z bratową???/ Aga:) dzięki za fotki wielkoluda:) ŚLICZNY Sysiu poprosze o Tomcia enigmaa@tlen.pl A co z suzinką? moniką 80???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, wywołałaś mnie :D:D:D cześć:):):) prawie cały dzień jeździliśmy sobie z mężem, zwiedzaliśmy, byliśmy w wiosce z gniazdami bocianymi - wszystkie bociany skubane w gniazdach siedziały, żaden nawet nie spojrzał w nasza stronę;) w tym cyklu postanowiłam mierzyć tempkę i trochę zgłupiałam, bo od początku @ mam wysoką, prawie 37 (a ja zwykle mam 36,3, więc bardzo niską) no ale @ normalna, sama już nie wiem co to może być:) zrobiłam sobie nawet dzis test owu, bo tylko taki miałam w domu, ale wyszła jedna krecha, ta druga to taka bardzo blada różowa, że pod światło tylko widać:( zobaczę, co z tą tempką będzie jutro i pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×