Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Gwiazdka Mała

DLA TYCH KTÓRZY STOSOWALI OKŁADY Z OLEJKIEM CYNAMONOWYM NA ODCHUDZANIE

Polecane posty

PROSZE NIE POZWÓLCIE BY TEN TOPIK PADŁ!!!!!!!! WEDŁUG MNIE JEST CIEKAWY. PISZCIE WSZYSTKO\'; JAKIE DIETY JAKIE KOSMETYKI JAKIE ĆWICZENIA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka Mała - stokrotne dzieki za opis Fisio 🌻 🌻 🌻 to dla ciebie,i jeszcze to ❤️ ❤️ ❤️ ❤️\' Ja na razie robie tylko pilingi z kawy i balsamu lub lacze kawe zzelem do kapieli, Jutro ide zobaczyć czy jest olejek cynamonowy. Jesli bedzie jutro zaczynam z olejkiem. Ja przy 160 ) obecnie 60 kg było 64. Marzenie 58 - w tedy w miare sie trawie. Jestem na diecie SB. Poprzednio byłam na kopenhaskiej, nawet wazyłam juz 58, ale miałam niewielki upadek = złamana reka, ktora z trudem sie zrastała, i musiałam jesc w miare normalnie.Swieta no to sobie pofologowałam o kg wróciły.😭 Terazsie martwie zeby jak wyjade nie powtorzyła sie historia, Bede sie starać jeść jak czlek normalny--- bez łakomstwa:P Ja lubie serniczek , no i czasami nie moge sobie odmowić. To sie nazywa łakomstwo :D Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siss26
Ja codziennie robię sobie peeling zwykłym białym cukrem, dzięki niemu / po krótkim stosowaniu, używam go od 2 tyg/ uda są znacznie jędrniejsze, pośladki lekko uniosły się w górę. Do ujędrniania używam balsamu Ziaji - produkt roku 2004, kosztuje 7 pln w Geantcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem dzisiaj po drugim zabiegu ( owijania folią) wymieszałam sobie olejek cynamonowy, geranium,grepfrutowy z olejem słonecznikowym. Skóra jest po tym foliowaniu taka napięta. Tylko trzeba uważać na ten olejek cynamonowy bo ja dzisiaj dolałam sobie do wanny , nie dużo ale źle wymieszałam i dosłownie miałam takie popażone plamki na ciele. W ciągu dnia zeszły. A teraz po \"zabiegu\" skórkę też mam zaczerwienioną ale tak nie dużo i równomiernie. Dla mnie to znak że działa :-) Piszcie co u was. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaluk🌻 ja na razie nie moge nic na ten temat napisać,bo nie mam tego olejku Jutro jak zakupie ,to zrobie okład z kawa. Wtedy napisze. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczycie dziewczynki damy radę!!!!!!!!!!! ja jestem na diecie takiej przeze mnie wymyslonej- śniadanko- kubek malinowej herbatki II sniadanko- 2 łyżki płatków owsianych zalanych z wrząątkiem i jedno jablko tarte obiad- kawalek chudej ryby z warzywami narazie efekty zadowalające. Dodam, że jezdze co dzien ok 2 godzin na rowerku, łykam Centrum (vitaminki), pije fisio diur, okladam się kawą, i cynamonkiem a po tym 2x dziennie serum i krem antycellulitowy i wyszczuplająvcy Eveline. mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie . POZDRAWIAM PS:JA OLEJEK ZAMÓWIŁAM W APTECE. W HURTOWNIACH JEST TEGO PEŁNO/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🌻 ale ładnie topik sie rozwinął. Gwiazdka mała powiedz jak ty sie mobilizujesz ze co dzień jezdzisz ok 2godz. na rowerku.;) ja tez mam w domku i jakos zawsze cos ze niemam kiedy albo mi sie niechce, ale od dzis juz obiecuje ze sie zmobilizuje. a jezdzisz jeden raz 2 godz, czy kilka razy w ciagu dnia po iles tam min. ja na poczatku jezdziłam po 2km i juz sie męczyłam wiec tylko 2km , wiem ze bardzo mało ale i tak lepiej sie czułam wiec wróce do tych chociaz 2km codziennie. ja odchudzam sie dietka (tez własna-ograniczone jedzenie,duzo białka,przypraw-oregano,bazylia,tymianeek,picie octu jabłkowego,warzywa i owoce i wspomagacz) narazie 9kg mniej po 30dniach,jeszcze z15kg okłady stos. ok 2 tyg. i spadek cm w wiadomych miejscach(min.5 cm uda , kolanko2cm,łydka 1cm,bioderka 1cm) a celulit jest o wiele mniej widoczny,wtedy a teraz to jest np. bardzo duza róznica.pozdrawiam i trzymam kciuki za was i życze wytrwałosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steisi
ana28 napisz mi prosze gdzie moge kupić olejki wszędzie pełno aromatów ale nie mam pojęcia gdzie szukać olejku cynamonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam olejek cynamonowy w aptece!!!! poproś napewno ci go sprowadza!!!!!!!!!!!!!!!!!! mnie kosztował 5,40 zł także taniocha!!! ja jeżdże na rowerku 2 godziny, jak oglądam TV, także dobrze naprzeciwko telewizora jest go ustawić.najpierw jade godzinke, a za jakis czas drugą godzinkę, szybko leci czas. ja w wakacje codzinnie przejeżdżalam na rowerku ok 40 km ( wiem chora jestem) ale mialam fajną trase, asfalcik, dookola las............. lux! juz nie moge się doczekać sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻 zła jestem dzisiaj jak cholera. Baba z tego sklepu ziołowego powiedziała,ze na poniedziałek olejek bedzie - czekałam tydzień. poszłam dzisiaj ,a ona mowi ,ze towar owszem był ale takiego olejku nie. No myślałam, ze ja wzrokiem zjem. Durna taka jestem ze azstrach. Poszłam zaraz do apteki i zamowiłam. Pani mowi,ze o 18 moge odebrać. Ale ze nie bedzie mi sie chciało drałować przez poł miasta to odbiore jutro, Tak ze przez tego babsztyla zmarnowałam tydzień echhhhhhhhhhhh. No ale wy dziewczyny smarujcie sie. Ja zaczne odjutra, Pozdrawiam 🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steisi- ocet jabłkowy i olejki napewno bedą w herbapolu i sklepach ze zdrowa zywnoscia,i olejki jeszcze w aptekach ,niektórych marketach-sa takie stoiska z takimi rzeczami, sklepy z rzeczami o astrologii,fengshui ,kamieniami półszlach.i takimi róznymi bibelotami. a napewno jak poprosisz w aptece(jesli niema takiego)to ci zamówia :) Gwiazdka ,dzieki za odp.-bede sie mobilizowac do rowerka. fiat marea,spróbuj zrobic dzis okład lub pelling bez olejku tez sa efekty no i bedziesz mogła sobie porównac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chcialm dzis zrobic sobie oklad z olejkiem cynamonowym i chcialabym wiedziec jakie proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze w sloiczku okolo 100 ml balsamu o zapachu czekoladowym (ujedraniajacego) i stwierdzilam ze moglby sie super komponowac z cynamonem. ile do tych 100 ml balsamu mam dolak olejku??? prosze powiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UŻYJ TEGO OLEJKU OD 4-5 KROPLI- NIE WIĘCEJ, BO ON SILNIE ROZGRZEWA. JA SIĘ WYSMAROWALAM WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ I MNIE POPAŻYŁO, TAKŻE UWAŻAJ!!!!!!!!!!! TYLKO 4 DO 5 KROPELEK. A BALSAMU WEZ TAK NA WIELKOŚĆ ŚLIWKI I WYMIESZAJ PALCEM TEN BALSAM Z OLEJKIEM. POZDRAWIAM I ŻYCZE TRAWALYCH EFEKTÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo, zaraz sprobuje, ale najpierw kapiel w grapefriutowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala!!!ale cieplutko i przyjemnie, troszcze szczypie ale to znak ze dziala! dzieki bardzo! aaa i najwazniejsze ze zupelnie po kosztach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Dziewczyny wreszcie mam te olejki Waptece tej co zamawiałam dostałam geraniowy i grejpfrutowy. Cynamonowego nie dostali :-P latałam po innych aptekach az dostałam. dzisiaj zaczne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem po pierwszym ofoliowaniu. ale Wam powiem,ze chyba lepiej z kawa zrobić peeling. A obwiazywac sie folia to olejek + balsam. Chodzi mi oczywiście o powstajacy bałagan:-P Nie wiem czy dobrze myśle? Czy wam tez tak zabrudzi sie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja do owijania folią używam właśnie balsam albo oliwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaluk🌻 Jak tamu ciebie z efektami - widać juz coś? Bo juz pare razy robiłaś. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steisi
Witam dostałam olejek cynamonowy ale jak czytam wasze wypowiedzi dochodze do wniosku że coś z nim nie tak, ja nie odczuwałam żadnego ciepła :-( peeling rewelacja ale bez odpowiedniego olejku to nie ma takiego działania. Prosze o podanie proporcji jak to robić może popełniłam błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steisi
agaluk jak ci sie udało zeszczupleć w tak krótkim czasie? oj ja też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steisi
agaluk jak ci sie udało zeszczupleć w tak krótkim czasie? oj ja też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Jeśli chodzi o olejek cynamonowy to wczoraj zrobiłam tak: wyciskam trochę balsamu na rękę (wielkości orzecha) i dolewam do tego 2 krople olejku cynamonowego, i delikatnie mieszam, wcieram w uda i pośladki. I robię następną porcję i nacieram drugą nogę. I u mnie zaczerwienienie wczoraj było bardzo duże, oj bardzo. Efekt taki jak po żelu lift dynamic z yves rocher (60zł) A co do odchudzania to poprostu dieta 1000kcal. i dodatkowo nie jem pieczywa ziemniaków i staram się nie jeść słodyczy. I jem sporo białka. ( jajka, serek wiejski, tuńczyk,piersi z kurczaka ... I nie chudnę bardzo szybko bo ok 1kg tygodniowo. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ U mnie bedzie drugi dzien olejkowy. tez staram sie nie jest tych rzeczy jak pisze agaluk. za predko by coś było widać po olejku ,musze poczekac. Trzymajcie sie Pa. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie jesteście? jak tam u was rezultaty? :-D A moze juz tak pochudłyście, ze zadna sił nie ma by pisać? ;) to byłoby straszne ;P Myśle jednak ,ze tak dobrze to nie ma. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI DO TAKIEGO STANU JESZCZE BRAKUJE, POWIEM WAM, ZE NA MNIE LEPSZY EFEKT DAJE BALSAM+KAWA+OLEJEK, BO SAM OLEJEK I BALSAM TO JAKOS TAK SŁABIUŚKO,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdka mała ale widzisz po sobie efekty? ile dni juz robisz okłady? czemu uwazasz ze dla ciebie lepiej z kawa? pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DOBRA MOŻE TO OD POCZĄTKU BYŁ ŻART! JESTEM NIMFOMANKĄ I LUBIĘ SEKS ANALNY I CO Z TEGO! MAM ZAJEBISTE FANTAZJE! A WY WSZYSCY JESTEŚCIE PORĄBANI JAK DREWNO! A JA LUBIĘ KOKOSY CHOLERA I TAKI SOBIE KUPIĘ OLEJEK I WYSMARUJĘ NIM SWÓJ TYŁEK I KAŻĘ WYLIZAĆ SWOJEMU BRATU! NO I CO ! TO NIE JEST ZBOCZENIE! TO JEST ADOPTOWANY BRAT! MOZEMY ROBIC CO CHCEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×