Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja9

Kto wazy 79kilo?i ma zamiar ze mna sie odchudzac od jutra?

Polecane posty

Gość kaja9

Szukam bratniej duszy ktora ma podobne do mnie gabaryty i chce podjac trud odchudzania.Zapraszam i czekam.Bylam na innym topiku lecz nie ma tam osoby tak grubej jak ja i nie znalazlam tam przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Jetem z slaska mam 36lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zacznij od teraz, od tej chwili..naprawdę tak jest lepiej.. dzisiaj pożegnasz się z jedzeniem, napakujesz się i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
he...masz racje dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa71
Witaj.Ja też mam 79 kg i od jutro chcę zacząć się odchudzać.Łączy nasz jeszcze wiek, a więc dużo wskazuje na to, że może i chudnięcie pójdzie nam lepiej.Swoją tak dużą nadwagę zawdzięczam temu, że przestałam palić 10 tygodni temu.Dzisiaj równo 10 tygodni,a więc jutro zacznę jedenasty tydzień niepalenia i pierwszy odchudzania.Łatwo będzie zapamiętać.Proponuję zrobić tak:jutro rano po wstępnych niezbędnych czynnościach porannych zważymy się i zapiszemy wyniki tutaj (łącznie ze wzrostem, obwodem pasa, bioder, uda).A potem co tydzień albo dwa będziemy powtarzać te czynności.Co Ty na to? Zawsze lepiej mi szło chudnięcie z kimś, a jeszcze lepiej z zakładem.Uwielbiam wygrywać.Odezwij się.Zajrzę tu za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa71
Dopiero teraz zauważyłam , że jesteś ze Śląska.Ja też tyle , że z Dolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa71
Kaja nie odzywasz się a ja zaczęłam tak jak powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.*.*.*.*
niestety, ale założycielki topiców najczęściej znikają po 2-3 postach :P Ale nie poddawaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puppuuppupuppupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
witam ewa71 bardzo sie ciesze ze chcesz zaczac odchudzanie ze mna super!!Masz bardzo fajny pomysl na wpisywanie swoich obwodow wiec zaczynam!!Wzrost>>165>>>waga>>79kg>>talia>87cm>>Biodra>>109cm>> Udo>>59cm>>biust>>105cm.Ja tak samo przestalam palic ok.rok temu i odrazu waga podskoczyla,tyle ze ja czasami wieczorem wypalam 1 papieros ale tylko czasami!!Mnie tez zawsze lepiej szlo odchudzanie wparze,szkoda ze mieszkasz daleko bo bysmy razem pobiegaly!!pozdrawiam i czekam pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
EWA71 gwarantuje ci ze bede tu zawsze !!ja tylko nie zawsze moge dorwac sie do kompa!!tak to p-szy dzionek odchudzania za niedlugo mamy za soba!!dzis zjadlam 3 plasteki drob.wedliny +surowka+szklanka odtluszczonego rosolku !!pozdrawiam i czekam!!jak tobie minol dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaB.
Witaj, Ja podejrzewam, że już też tyle ważę...i nie mam motywacji, aby schudnąć, a powinnam, bo mam naprawdę przystojnego Narzeczonego i trochę mi głupio, gdy przytula te moje wałeczki :) Wzrost 177 cm.... to jak OD DZISIAJ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Witam Justyna!!tak od dzisiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaB.
Cieszę się...to zaczynamy...mam nadzieję, że wytrwamy w silnym postanowieniu ;) Ehhhh, ja już kilka razy próbowałam, ale jakoś ostatnio nie mogę nic zrzucić. Może napiszę kilka słów o sobie.... Mam 23 lata, aktualnie przebywam w Polsce, ale na stałe mieszkam w Anglii i właśnie tam tak przytyłam...8 kilo :( Muszę schudnąć, ponieważ mam już dosyć tych wałeczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane, pozwólcie mi sie przyłączyć! Do tej pory tylko czytałam wypowiedzi na forum i jakoś głupio było mi się gdzieś zaczepić. Nie pasuję do tych, które odchudzaja się z 51 do 47kg, ani do tych które walczą z ok 100. Tutaj też trochę nie pasuję bo dietkę zaczęłam już 10 dni temu :). W ten sposób udało mi sie zjechać z 74 na 71,5, z czego narazie jestem bardzo dumna :). A ponieważ dziś zjadłam potężny obiad, uznałam, że moge \"zacząć\" jeszcze raz z wami :) Jeszcze sie nie mierzyłam, bo mnie to totalnie przeraża, nie mieszczę sie w żadne spodnie które kupiłam do roku temu :( Mam nadzieję,że mnie zaadoptujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9
Ola pewnie ze tu pasujesz startuj z nami witamy!!!!zmierz sie wpisz i do dziela !!bedzie dobrze!Czuj sie zaadoptowana>>narka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzieki, kaja9 :) Obiecuje, ze zmierzę sie jutro z samego rana (zawsze to jakiś 1cm w talii mniej :) ). W tej chwili mogę tylko powiedzieć że mam 24 lata i 163cm wzrostu. Przy moich 71-74kg wygladam jak piłka :) Świetnie się trzymałam na swoich 1000kcal, dopóki dziś nie wybrałam się do rodziców na obiad (Spaghetti z sosem, mięsem i serem, Ratunkuuu!) No i Justynka - solidaryzuję się z Tobą! Angielskie jedzenie = milion wałeczków :). Co nie zmienia faktu, ze cieszę się, że u nas nie mogę znaleźć tych tandetnych, beznadziejnych \'custard doughnuts\' - pochłaniałabym je na kilogramy :) Trzymajcie się kobietki i napiszcie jak wam poszedł pierwszy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze i ja do Was, by było nas więcej... Nie od jutra tylko od wczoraj ;) Startowałam z takiej samej wagi wyjściowej na topiku kopenhaskim. Dieta podziałała, ale się skończyła i szukam następnej. :) Dziś rano moja nowa super waga wskazywała tyle samo co u Oli. Przyjmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olucha
Witam Ja tez jestem z tej kategorii wagowej. Właśnie zważyłam się przed chwilą ( a nie robiłam tego chyba z rok ) i ważę 75,5 kg. Nie mieszczę się w swoje ciuchy, a co gorsza zaczynam miec problemy z kupnem nowych, bo to juz nie jest nawet rozmiar 42. Trzeba cos z tym zrobić. Jaką dietę będziecie stosowac??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss
No to ja też się przyłączam tutaj. Zaczęłam odchudzanko 01.03. najpierw od kopenhaskiej na której wytrzymałam do 7 dnia. Schudłam 3 kg ale było mi niedobrze i skończyłam. Teraz na www.dieta.pl zapisuję sobie co zjadłam i liczę kalorie , trzymam koło 1000 kcal. Nie jem smażonego, masła, białego pieczywa (tylko Wasa i czasem pełnoziarniste żytnie buleczki), wogóle nie jem słodyczy (narazie do świąt - później zobaczę). Ćwiczę codziennie koło 30 min, w weekendy 45-50. Moja waga z 1.03. to 75 kg (174 cm wzrostu), 7.03. 72 kg. 10.03 cały czas tyle samo. W jednych spodniach jest mi luźniej w drugich tylko trochę. Nie wiem czy chudnę czy tyję. Moją motywacja jest urlop na który jade 06.06. i musze wystąpic w stroju :) Gdybym schudla do tego czasu do 67 kg byłoby super. Nigdy nie byłam specjalnie szczupła ale tyle mi wystarczy do dobrego samopoczucia. To tyle o mnie :) Dziś juz zjadłam płatki owsiane na I śniadanie, na II mam bułkę pełnoziarnistą z chudym twarogiem i dżemem niskosłodzonym z czarnej porzeczki. Na przekąskę jogurt Jogobella. W domu na obiad mam jeszcze z wczoraj warzywa na patelnię pomieszane z odrobina ryżu. Bez żadnego tłuszczu tylko uduszone na wodzie i w garnku teflonowym. Pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pariss
Aha! wczoraj zrobiłam sobie ten peeling z kawy polecany przez dziewczyny z forum. Rewelacja !!!! Skóra jak u niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pariss! :D Czyżbyśmy znalazły miejsce dla siebie? Gdzie spokojnie pozbędziemy się balastu? Moje żywienie jest niskowęglowodanowe; ok. 1000 -1200kcal. Za radą Pariss, zapisuję wszystko, co zjadam na dieta.pl. Ostatnio trochę odpuściłam ćwiczenia, ale zaraz do nich wracam. Chciałabym zgubić 10 kg. (może być więcej) do lata. Do czerwca, do urodzin. ;) 32 lata; 71,5kg. waga;100cm. biodra; 105cm. biust; 78cm pas;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Misiu! Próbowałam się zaczernić ale nie wiem czy mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się , hurra!!!! :) :) :) No to Misiu do dzieła. Kontynuujemy dietkę. Tak bardzo bym chciała juz mieć 6.. przy wadze a nie głupią 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tez moge dołączyc do WAS??? jaką diete proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę 6 zamiast 7. A 6 lat tamu, zanim zaczęłam się rozmnażac, to miałam nawet 5 na początku (za to z 9 na końcu) ;) Ładnie Ci w czarnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×