Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość sensownie zabrzmi
:) usmiech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baw mnie !
" tak tak .. wszyscy wiedzą do kogo ? no chyba jednak nie, bo ja np. nie wiem ale tam zaglądam, czytam choć nie piszę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej dziewczynie.......
Piosenkę tę dedykuje mojej byłej dziewczynie Agnieszce. Odeszłaś ode mnie, a ja chciałem Ci dać ten "biały welon" w Twoje urodziny. Jeśli kiedyś to przeczytasz to wiedz, że to co Ci powiedziałem kiedyś na ławce 22 lutego 2008 roku jest nadal aktualne. http://www.youtube.com/watch?v=2ZNLAubnqFY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takiej lolicie piszesz ?
Mi Lolita raczej się kojarzy z kobietą-dziecięciem, kobietą, która potrzebuje ciągle męskiego wsparcia, podparcia i zachwytu.Piekna naturalnym seksapilem, mocno "nieświadomą i przypadkową" erotyką. Raczej nie radzącą sobie w życiu samodzielnie, z tych, które po prostu MUSZĄ mieć faceta. Jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o takiej lolicie piszesz ?
moze taki opis ? Lolita. Dla mnie mimo wszystko Lolita wiąże się z młodym wiekiem. A może nie z młodym wiekiem,ale wiek ma kluczową rolę. Lolita zdaje sobie sprawę ze swojej seksualności na długo przed innymi istotami w jej wieku. Rozumie ją,umie się nią bawić. Jednocześnie nie ejst zepsuta wulgarnością, jest bezwstydna,ale nie niesmaczna, jest delikatna. Ma w sobie dziewczęcość, biel, niewinność,czystość i mówi o rzeczach, o których wstydziłyby się mówić doświadczone kobiety. Otóż to. Doświadczenie Lolity jest nikłe, jest niewinne. o ile jest. Lolita lubi mężczyzn. Dają jej coś,czego nie potrafi dać nikt inny, bawi się nimi,kocha widzieć,ile dla niej zrobią, jaką ma nad nimi władzę. Lolita kocha uwodzić,ale jej intrygi są mimo wszystko słodkie. Lolita to nie młoda dziwka w kabaretkach, umalowana, z platynowymi włosami. Lolita ubiera się niczym dziewczynka,zwiewnie,delikatni e,ale ma też akcent kobiecości. Wyobraźcie sobie najdelikatniejszą istotkę na świecie samym wzrokiem obiecującą Wam największe rozkosze... Lolita umie rozmawiać z mężczyznami - może dlatego,że nikt jej nie uświadomił,że pewnych rzeczy nie można mówić. Jest swobodna,spontaniczna, ulotna... Dla mnie Lolity to najbardziej fascynujące stworzonka na ziemii... a spotkać taką, to rzadkość. Kiedyś mnie nazywano Lolitą - wcale nie czułam niesmaku i wstydu z tego powodu. Ale nie zgadzam się z tym określeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celle
znowu ousto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pusto a cicho
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×