Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cari a co ty się dzisiaj tak opierniczasz z wpisami??????? mamut przed chwilunią wrócił to umyje plecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja podnosze;) agami 🌻za stroniczke;) chcialam oglądnąć zaćmienie księzyca,ale niebo za chmurami...i guzik było widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D kasiu🖐️ zębata nie śpi od 6.30:P no i ja też:) ze względu na mą niezwykłą pracowitość już nawet parówkę wyspacerowałam:D kafffka- dla dwóch (na razie)- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flądra🖐️ skoro nie chcesz naszej kawy to rzucam cię ciachem do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko,właśnie żłopię kawusię;)dzieki;) a ciacho zawsze mile widziane:D Flądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie spie tak od 4 obudziłam się i już nie usnęłam.o 6 zwlokłam moje zwłoki z wyrka i do roboty trza było juz iść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu! przed ciążą też nie mogłam sypiać, w ciąży także, a teraz, gdy wreszcie chce mi się spać krzaczek robi mi pobudki w niezwykle atrakcyjnych porach:D pijemy kawę i ładujemy akumukatory na cały dłuuugi dzień:D o 15-tej muszę iść do laryngologa, a nie mam z kim zostawić małej, więc zębata jedzie ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... ja tak licho spię już ze 3 lata.. to jest straszne,bo sypiam po 4-5 godzin jak mam dobrą noc, a tak normlanie to po 2-3 męczy mnie to strasznie... a leków to chyba nie chce brac ,po co się uzalezniac? a to zębolek dziś na spacerek wychodzi ...;)dobrze,ze to laryngolog a nie inny lekarz np. internista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu! z tym sypianiem, to już tak jest- im bardziej się chce, tym bardziej nie można;) rozumiem twoją niechęć do lekó nasennych, bo ja też bardzo rzadko coś na spanie brałąm:) interna- bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak się nieprzyjemnie składa, że chodzę raz w miesiącu do gastroenterologa😭, w lutym byłam u: nefrologa, gasrtoent., ginekologa, a teraz jeszcze powinnam iść do endokrynologa, tylko terminy są na lipiec:P polska służba zdrowia:D:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko,łomatkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooooo ale tych specjalistów............................. cari;) elołłłłłłłłł kawusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ukulturalniam niemowlę:D słucha niemena:D nie wiem, czy go lubicie, ale jak mam taki (nazwijmy go melancholijnym) nastrój jak dziś- c.n. jest jak znalazł:D:D:D ło matko z córką- czesław n. ma takie same inicjały jak chuck norris buahahahahahahhahahahh czy to jakiś tajemniczy zbieg okoliczności????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kawusi sie napije dobry pomysł:)a kawka też dobra dzieks:) Oj Kasiu znowu sie nie wyspałaś👄a mówiłam ,ze trza meliske pić,a nie po barach sie włóczyć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari,a ja mówiłam,ze dobrze gadasz:):):):) etam meliske, chyba że wzmocnioną hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka byłam na stronie Jaśminki i zostawiłam pozdrowienia ode mnie i mojej Majuni:) dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu sie jaja dzieja
" Moderia pozwolila miec 2 tematy wiec nie powinni Was juz kasowac" to Moderia juz na dyrektorke forum awansowała?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie ci Kasiu meliskai pozbycie sie czarnych myśli MIŁEGO DNIA laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flądra🌻 serdeczne dzięki:D a tak a propos, to chyba wywalę adres strony małej ze stopki, bo już usuwałam z bobasów nieprzyjemne komentarze, personalnie zaadresowane do mnie, musiały to być osoby z kafe, bo tylko tu mam podany ten adres:o ludzie mają naprawdę narąbane w głowach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×