Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

A ja już sernik wstawiłam do pieczenia;) Odkurzyłam całe mieszkanie Naszykowałam serwetki do koszyczka jeszcze teraz jakieś drobne poprawki porządkowe i do Koscioła umykać ze święconka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jesteś zuch dziewczyna , ja na razie w lesie stoję i nie mam siły na nic a do celu daleko . Chyba się sama zaraz kopnę w tyłek na rozpęd . Moja organizacja pracy gdzieś nawiała ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu wszystkich moderatorów dziękuję za życzenia :-) Wam również wesołych i spokojnych świąt :-) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem ale za 2 h wyjezdzam:o szoda nie bedzie mnie do poniedzialaku😭 wszystkiego dobrego wam wszystkim zycze a sobie Mamucich jaj:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoooziu , mamucich jaj do koloru do wyboru ci życzę :D i oby było w czym wybierać 🌻 chwila na relax czyli chwila rerakszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tam takiego smacznego robisz ? w drugi dzień przyjdziecie do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielone z pieczarkami :) a w drugi dzien swiąt...zobaczymy ,gdzie bedzie wiekszośc :) to juz na 100% ,ze u ciebie mamy się zebrac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARCHWIONY
wesołych świą :) SmAcZnEgO jAjEcZka & RaDoŚciI Z rOdZiNą :)))) WyPoCzYnKu & wsio fajnee. wery fantastic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMARCHWIONY dzięki i na wzajem . A co ty tu robisz ? :D Wróżka no raczej tak , ja się tak nastawiam ...a co masz zamiar innego robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różka gdzie polazłaś ? :( i gdzie jest cała reszta ?:( nie odpoczywają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem robilam pieczarki już mam swieta :D zoooza milych lotów :D Zmarchwiony :) co za niespodzianka??? dzieki i nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) zaczytałam sie na innym topiku :D czasami się dziwię jak ludzie potrafią sobie dogryzać , tylko po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×