Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

hihihi no właśnie;) tak, ogólnie wypoczęłam;) ale dzis to by sie leniuchowanie jeszcze przydało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !lasencjemiłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, kurde musze chociaż jakąś strawe zrobić, obejscie posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może herbatki? z sokiem malinowym! Coś mnie gardło zaczyna pobolewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiliuc - zdrówko;) A ja naszykowałam piwko grzane z koglem moglem;) Dobre i napotliwe;) Zmykam do domku;) buuuźka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm................ no i sobie poszly ale cari ma racje trzeba przygotowac jakąs strawe dla stada ;) buziolki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez bleeeeeeeee. Szaro buro, przed chwila zaczęło padać, boli mnie gardło, no i ogólnie łeeeeeee.... Dziekuję za uwagę, juz sie wymarudziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kawka dla Ciebie;) Na gardło to ciućkaj pastylki;) to przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest Dzień Bibliotekarza:D Mam swoje zawodowe święto:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czego można życzyć w dniu Bibliotekarza, więc Kasiu: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:)👄🌻 i 🌻za stronkę;) Chyba cierpliwości i uśmiechu i wyrozumiałości dla czytelników;) Nie wspomnę o większych pensjach, nagrodach i awansach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu , w dniu twojego święta : cierpliwości i uśmiechu i wyrozumiałości dla czytelników O wiele większej pensji, moc nagród i mnustwo awansów. :D Cześ kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klucha, no rozbroiłas mnie kompletnie:D dzięki;)👄 cześć ;) co słychac?Jak dzieciaczki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno w szkole drugie mnie przekonuje żeby wziąc\' je na ręce :D DZieci ? dziękuję, dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci życzę Kasiu w twoje święto przeczytania wszystkich książek :Dco ty na to?czy to złe życzenia. no dobra to 🌻też ci się należy.nie dosyć ,ze fajna robota to jeszcze święto ma:classic_cool:szczęściarza Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi Cari, no z mojej biblioteki to nie przeczytam żadnej..ewentualnie skorzystam z jakiejś w niewielkim fragmencie...:)Ale dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko i córko... ale zimno u mnie w pracy:O idę gorący kubek zrobic...ktos reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×