Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Wygrzałam swoje zbolałe kosci wczoraj na słonku i już prawie całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiciu, fajnie;) ja szalałam na koncercie i też mi się poprawiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawałek posłuchałam 1 8 L;) Końcówkę na Goi Całość Velvet i KOMBII:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też u mnie nie ma takich koncertów, chyba musze przeprowadzić się gdzieś w Twoje okolice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, no ba! Juwenalia się zaczynaja i znów koncery... masz 2 tyg. na przeprowadzkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeee...... istna rozpusta koncerty .........piwo...........:P DO ROBOTY !!!!!!!!!!!! :P:D ja bylam ostatnio na Sojce ,ale srednio mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadalabym z wami ,ale musze leciec po zakupy ,bo w lodowce zostalo mi tylko światelko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru...jakie piwko???o suchym pysku byłam cały czas:OAntybiotyk łykam;) Jak wrócisz, to wejdź;)to pogadamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, jakie cieżkie są powroty do pracy po urlopie (tym jednodniowym też, hihi) ale już się zbieram do domu:) Miłego popołudnia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł Wru;) koooooooooooooope lat:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano lataja mi tytaj na kafeeeeeeeeeeee :D:D deraz do rzeczy no niedlugo czeka mnie przeprowadzka pomalu zbieramy dokumenty papierzyska i takie tam pierdoly ,zeby nie odkladac wszystkiego na ostatnia chwile .Ulica bedzie ta sama tylko cyferki inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas paletka od babingtona :D:D:D:D ,ale skurczybyki szybkie nie moge nad nimi zapanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi a to ja nie mam ale mam bujną wyobraźnie i ssssssssrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuu je i już gadow podlych nie ma :D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planujemy pod koniec czerwca wiesz wakacje mloda nie bedzie rozkojarzona,mamut ma urlop ,a ja tyrka ,aby sypialnia tylko byla :P A matrazowo to: UWAGA 20 metrosow wiecej :D bedzie sie gdzie ganiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×