Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kamilciu, nie pomidorowa tylko jakaś warzywna;) dobra była;) 15 wybiła, zwiewam do domu;) ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaauuuuaaa, ja już prawie nie wydaje z siebie dźwięków, tak mnie boli gardlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde,cos w powietrzu fruwa,bo wiekszosc moich znajomych choruje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie pojawia się słonko, mam tylko nadzieję, że do 16 nie zniknie, miłego popołudnia Kasiu, bo pewnie już kończysz pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie burza i grad........ matko boska jak ja do domu dotre... bbbbbbbbrrrrrrrr Kamilciu, do zobaczenia wkrótce;) I udanego wieczorku i popołudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślności;) ja mam kurde zapalenie krtani:O masakra, mowic wcale nie moge:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj :( ja jeszcze mówię, ale wszystko mnie boli :( Kasiu, a Ty dziś w pracy czy na zwolnieniu w domku sobie odpoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pracy jestem, nie udałoby mi sie załatwic zastepstwa na dyzuze wieczornym, wiec przywlokłam sie. Jutro wezmę dzień z urlopu;) i zostane w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech te choróbska:( też jutro zostaję w domu Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy... lalala Własnie w RMFie puscili Grechute :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu;)to jedyny plus choroby;)mamy dłuższy weekend:D A u mnie w radyjo teraz jakąś powieść czytają;) Grechuta ma/miał extra piosenki....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, nie krępluj się;)ja nawet całego oddam,bo nie lubię tych owoców A teraz kawusią częstuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeee:) zdrowiejcie babeczki lato idzie :D wloczycie sie nocami z harnasiami i teraz wylazi :P a poki co to wrozia z kuchni poleca fasolke po bretonsku prosto z gara :D nie z torebki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooooooooooo Wru;) Co słychac?Wciąż zalatana i zapracowana???? Kamilciu, dziękuję i wzajemnie - zdrowiej prędko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia jestem ...zalatana ,zarobiona tylko nie wiem czemu pupcia mi rosnie :P kurcze wyłazą chyba paczusie ,eklerusie i takie tam :D zdjec nie wysylam bo wygladam jak ciasteczkowy potwor :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc zaglosujcie na mojego synka,dzieki:)Kliknijcie w linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wru,no ale czym Ty sie przejmujesz? Wszak więcej ciała do kochania ma Twój Mamut:D:P Bombka;)zagłosowane:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............robaczki :) slonecznej niedzieli zyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×