Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Teraz jedzonko i idziemy spać. To znaczy Domi idzie ja biore się za robote. 😘 wpadne później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pa🖐️ My juz po popołudniowej drzemce i do 20 spania u nas nie bedzie:O A ty co bedziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabieram się za papierkową robotę. Nudna robota, ale jak trza to trza. Buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ F-ka jak nocka?? Bo nmasza prawie cała przespana:P Chyba dlatego, że na kolacje nie zjadł mleka tylko deserek. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Kasika u nas nocka może być.💤 Donn jak Aurorka po szczepionce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke. Jutro Domi skończy 8miesięcy. Jak ten czas szybko leci. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ cytrynka79 mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 8 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..5.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8,5 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka kopiowałam tabelke po Twoim wpisie i dlatego znalazłaś się na górze. Już jest dobrze. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 8 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..5.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 8,5 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepienie mamy już za sobą..Aurusia troche sie darła jak ją rozbierałam i niedała sie położyć...więc podczas badania trzymałam ją na rękach...za to przy zastrzyku sie nawet nieskrzywiła taka była dzielna :)... waży już 7200 :).. za miesiąc idziemy jeszcze szczepienie na zółtaczke.. i cały czas sie nad tymi pneumokokami zastanawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ja w lutym zamawiam szczepionke na pneumokoki. F-ka jak ty zrobiłaś te literki????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy przeszła u mnie straszna wichura. Są duże szkody. Mój domek też ucierpiał, byliśmy odcięci od prądu. Dopiero od godziny jest prąd. Dziewczyny jak to wygląda u Was? Kasika nie mam pojęcia jak mi sie udało pogróbić te litery. Musiałam coś wcisnąć przez przypadek. Jak dojde co to dam znać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka >> a co sie stało??? ja mieszkam w boku więc żadnych śladów wichury u mnie niewidać... zobaczymy co będzie jak sie do domu przeprowadze.. wczoraj nie byłyśmy z Aurusią na spacerku przez ten wiatr.. a dzisiaj ją wystawiłam na balkon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, wiatr wiał tak szybko i mocno, że obsunął nam sie kawałek dachu. Sytuacje opanowaliśmy, ale co przeszliśmy to przeszliśmy. Miejmy nadzieje że dzisiejsza noc będzie spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę śliczny twój synek, i aż sie wesoło robi od takiego beztroskiego śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! Na szczęścia wiatr poszedłw zapomnienie, mam nadzieje że już nie wróci. Witaj Fauna🖐️ Kasika z Kacperka śliczniutki śmieszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za tak miłe przywitanie:) rzeczywiście jestem tu nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już tu jestem, mam małe pytanko:od czego zacząć wprowadzanie normalnych posiłków do diety dziecka z alergią? Tosia ma co prawda tylko alergię na skórze, ale boję się, że może się przenieść również na żołądek, jak podam jej jakieś alergizujące pokarmy.Do tej pory piła jedynie mleko-z butelki, bo nie mogę karmić piersią.Bedę wdzięczna za pomoc. i drugie pytanko:jaką spacerówkę polecacie??chodzi mi o taka większa, ktora da sie rozlozyc do sapnia, i ogolnie jest dosc stabilna, lekkie parasolki odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauna ja ci nie pomogę jesli chodzi o spacerówkę, bo mam taką zwykłą parasolkę i drugą większą, to z wóżka głębokiego przerobioną (taki wielofunkcyjny) nawet jestem zadowolona. Co do jedzenia, to może to ci pomoże: http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/1,54930,2321810.html i kuchnia dla alergika: http://kobieta.gazeta.pl/edziecko/0,57442.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz moze jakies zdjecia swoich pociech?? i wpisz sie do tabelki NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 8 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..5.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 9mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjec niestety nie mam na razie mozliwosci wgrac do komputera 😭 a jak sie wpisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zagraniczna
Ewa 25, Melania 3,5l;Antonia 6 miesiecy, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×