Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 8 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..5.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 9mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fauna ja mam spacerówke z wózka wielofunkcyjnego. Jak narazie mi starcza ona. Niebawem jednak mam zamiar kupić spacerówke. Nie zastanawiałam się jeszcze jaką. Co do diety dla alergików to myśle że Kasika podsuneła Ci fajny link, jak coś znajde na ten temat to napisze. MIłego Wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny;-)jestem tu pierwszy raz ,mama zostana na przelomie kwietnia maja.W lutym skoncze 23 lata,nie umiem sie doczekac juz dzieciatka!!!bardzo was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Mam pytanie : czy szczepiłyście dzieci przeciw hib??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny troche mnie nie bylo tu ostatnio, mam tyle pracy ze na nic nie starcza mi czasu. witam tez nowe mamuski. Dobrze ze topick sie rozwija. f-ka ja szczepilam Patryka szczepionka skojarzona 6 w 1 i ona miala w swoim skaldzie tez hib. Jeszcze nam zostalo jedno szczepienie z tej serii, ale to dopiero bedzie w czerwcu. O pneumokokach na razie nie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki i witam nowe mamusie :) Fauna >> ja mam deltima vojagera :) ale ciężki jest 14 kg za to duży i można rozłożyć.. f-ka >> my szczepimy tą 5w1 i tam jest przeciwko hib Tynka>> :) Moja Aurusia ma już 2 ząbki :).. a wczoraj pierwszy raz sie przewróciłam z brzuszka na plecki... dzisiaj ćwiczy z plecków na brzuszek... a jak pełzać potrafi można paść ze śmiechu :D.. dupsko do góry podnosi i na kolanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Donn-gratulujemy postępów😘 F-ka --ja tez tak jak dziewczyny szczepiłam skojarzona i tam to było. Jak nocki?? Mycha22--witaj🌻 Ja swojego miska rodziłam pod konieć kwiatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika u mnie nocki dalej zarwane. Już się przyzwyczaiłam do tej sytuacji. No, bo co mi pozostało.:( Malenka co u Ciebie? Donn🌼 Gratuluje🌼 2 ząbków. Mojej Dominice przed wczooraj przebił się 7 ząbek. Pozdrowienia dla Was dziewczyny i 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, poważnie już 7. Strasznie szybko jej idą ząbki. Chyba ma to po mamie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie uśpiłam Antośkę, zaś Mila się grzecznie bawi :) Tak więc mam chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja właśnie sprzątam bo mamy dzisiaj kolende :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Kasika, a jak u Ciebie nocki?? U mnie dziś nocka, jakby troszke lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jakby lepiej, ale to chyba dlatego, że wstawalismyv Karlosem na zmianę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas zasypało śniegiem.-zima jak się patrzy:) Chyba z Domi zaliczymy dziś saneczki. Pozdrawiam i Miłego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie dokładnie tak jak u Ewy:) dziś przespaliśmy całą noc. Coś do poczytania: Ewolucja Coś w sam raz dla młodej mamusi. Miłej lektury!! Twoje ubrania Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. W domu Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sesja sie zaczela i mnostwo egzaminow 😭do tego pisanie pracy magisterskiej kto wymyslil egzaminy na V roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda mamunia napewno dasz rade a poza tym jak sie Ci to skonczy to jeszcze za tym zatesknisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj testowal sanki ktore dostal pod choinke od dziadkow:) ale nie za bardzo mu odpowiadaly wolala tarzac sie w sniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×