Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Monika >> a ty co caly dzien na sloneczku ze do nas nie zagladasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie sloneczko.prawie cały dzień byliśmy dzis na polu. ja nie za bardzo sie czuje, problemy z żołądkiem:-(( pozatym tak ogólnie nic mi sie nie chce.. hej anilamie, jak sie tam znalazlaś fajnie ci sie tam zyje? moj maz w tamtym roku pracowal w Dublinie, tez troche myslelismy zeby tam zamieszkac,ale nie wyszlo.. Co porabiacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestes nareszcie :D to nie dobrze ze sie zle czujesz.... ale miejmy nadzieje ze szybko przejdzie ja dalej walcze ze sprzadaniem codziennie jedno pomieszczenie, dzisiaj posprzatalam \"pokoj z komputerem\" bo jest najmniejszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
czesc.jestem Paula i mam 7-letniego synka.niedawno przyjechalismy do wawki.chętnie poznam i spotkam się z młodymi mamami z wawki.ktoś jest chętny??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz mieszkanko wcale nie duze 3 pokoje...... ok 45m tylko moje checi marne.... a pozatym co posprzatam to sie znowu nabalagani i tak wkolko.... a gdzie studjujesz i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn, ja mam ambitne plany, na sprzatanie jutro,jakbede sie dobrze czuc,. z moim dzidziem , to mozna sprzątac codziennie, a i tak jest na nowo bałagan.to wina glownie tego, ze mamy mało miejsca.. dom nie skończony:-(( mam nadzieje ze teraz pójdzie to do przodu..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tam wolala dom nawet taki nie skonczony......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny kierunek, a ja skonczylam zarzadzanie kadrami na UJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiacie? moje malenstwo juz spi, wyjatkowo wczesnie, bo nie mial drzemki w dzien.. chcialam was spytac, czy zazywacie jakies witaminy dla kobiet w ciaży? ja w pierwszej ciazy zazywalam., a teraz tylko na poczatku.. wogole dzisiaj uswiadomilam sobie, ze nie mam takiego duchowego kontaktu z tym dzidziusiem jak z pierwszym, nie poswiecam mu czasu, cvzasem nawet o nim zapominam,.. dziwne to jest, moze dlatego tak jest, ze juz nie czytam tych pism dla mam, bo mam juz doswiadczenie w tym temacie, pozatym nie czuje tego tak jak dawniej. wtedy bylismy tacy przejeci i wogole bylo to takie dziwne, teraz to normalne. oczywiscie ie mam watpliwosci co do tego, ze jak dzidzi sie urodzi to bede go kochac tak jak nikusia, chociaz troche sie boje.. nikus jak byl malutki, to byl bardzo grzeczny, nigdy prawie nie płakal, nie mial kolek,chumorow ani nic z tych rzeczy, zawsze wydawalo mi sie ze to w duzej czesci dlatego, ze jeszcze przed narodzeniem z nim rozmawialismy, puszczalam mu muzyke powazna,i wogóle bardzo go kochalismy i cały czas o nim myslelismy... a teraz..wydaje mi sie to takie dziwne i nienaturalne..musze sie przelamac,by uczynic to znów takim przezyciem, bo to napewno jakos wplywa na dzidzie, a chcialabym zeby byl taki kochany jak Nikus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia24.00
Heja.Moja Zuzia ma 6 m-cy.Jest cudowna.Codziennie zdobywa nowe umiejetnosci.A co robicie babki -jak dzieci pojda juz spac?Macie sile na cokolwiek?Bo ja nie.Jedynie na kieliszek szampana z mezem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1985
Witam wszystkie Mamusie!Nie wiem czy to tylko moje złudzenie ale chyba jestem tu najmłodsza :)Mam 21 lat i prawie rocznego synka Kubusia.Prawie,bo roczek obchodzi 14 kiwetnia:) Męża nie mam,ale kochającego faceta przy sobie owszem:)I oczywiście on jest tatusiem naszego maleństwa.W sumie czy Kuba to takie maleństwo to bym dyskutowała:) Co do ciąży to była jak najbardziej planowana i chciana.Nie planowaliśmy za to ślubu,bo uważaliśmy że jest nam zbędny.Teraz jednak planujemy go na grudzień tego roku i już powoli zaczynamyu przygotowania,tzn cały czas zbieramy pieniążki,grosik do grosza.Bo nie jest łatwo.Także chętnie bym z kimś porozmawiała,pomarzyła:)Bo na codzień studiuję i nauka zajmuje mi wiele czasu.Ale jakoś daję radę.Pozdrawiam.Pa!Będę tu wpadała częściej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamy! ciesze sie ze nasze grono sie powiększa:-) mam nadzieje ze napiszecie cos jeszcze o sobie. u nas dzis cieplutko, więc u donn napewno tez.. zaraz idziemy na pole, no i trzeba tez cos posprzatac dzisiaj, nie? a tu jeszcze zrobic zakupy i wogole, nie wiadomo czy tego pieknego dnia starczy na to wszystko, nie mowiąc juz o odpoczynku, na tym pieknym sloneczku.. pozdrawiam wszystkie dziewczyny, napewno bede tu dzis zagladac, wiec piszcie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :)! Co dziś będziecie porabiać? Mnie czeka kupa roboty : mycie okien, zakupki... Ehh, ale mi się nie chce... Od tygodnia szukam wózka - parasolki... na allegro bywam 2razy dziennie i nie widzę nic specjalnego- mam totalny mętlik w głowie... Czy wiecie na co muszę zwrócić większą uwagę w takim wózku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu jak czytałam twoje refleksje z drugiej ciąży, to poczułam jakbym to ja napisała-czuję się identycznie, ale to chyba normalne. Na początku myślałam, że to przez to, że tej ciąży nie planowałam, ale mama mnie uspokoiła, że i ona się tak czuła. Pierwsza ciąża to ogromne przeżycie, bo pierwsze, wszystkiego się w tym czasie uczymy, a teraz włąściwie wszystko wiemy, ale zauważ, że cieszysz się z tego maluszka, ja też i to najważniejsze. Co do porządków, ja mam już okna pomyte, dziś jadę na wieś po świniaka-będę miałą robotę na wieczór, a chce mi się już teraz spac. Pa pa do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich nowych mamus..... Monkia >> mialas racje u mnie slonko i cieplutko... Blondi u mnie tez okna wymyte, a na wies tez jade ale dopiero na swieta.... lece gotowac obiadek...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja tez mam 22 lata i jestem w 8 tygodniowej ciazy za cholere niewiem co z czym sei je ale moze dzieki takiemu forum cos sie dowiem pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej askabab ja mam 23lata i jestem w 6 tyg ciąży:)jak tam samopoczucie?,bo u mnie śpiąco i mdłośći to jedyne dolegliwości jak narazie:)a tak poza tym to co porabisz na codzień?ja w obecnej chwili opiekuje się 4 miesięcznym bobaskiem,skończyłam studia położnicze i od października zamierzam kontynuować magisterke,ale nie wiem jak to będzie bo termin mam na 12.12 więc zobaczymy jak to sie ułoży.Pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnej nocy.Buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam 1,5 rocznego synka,wspaniały dzieciak tylko dużo krzyczy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.witam nowe mamy!!! widze ze niedziela udana, bo nic nie piszecie.. u nas dzis byla bardzo ladna pogoda, więc caly dzien na polu spedzilismy. Nikus tak sie wybawil, że padl ze zmeczenia o 18ej i spi nadal, mam nadzieje ze będzie spal juz do rana. ja tez juz jestem zmęczona, a pozatym mam lekkiego dola, bo tęsknie za mężem, który choc przyjedzie na świeta, to tylko na trzy dni, ktore zlecą jak nie wiem.. ale i tak nie moge sie juz doczekac.. życze wszystkim milwj nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zasnąl dopiero przed chwilą a w dzień spał tylko 2 godziny.w końcu można odsapnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! witam wszystkie nowe mamuski... fajnie ze nas coraz wiecej... Monika>> nie martw sie do swiat juz niedlugo i bedziesz miec mezusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monika!!! tez sie zastanawialam nad tymi ulubionymi tematami ale nie umiem tego zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×