Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Kasika USG i wizyta dopiero jutro :-) sama chciałabym już mieć to za sobą:-P nie wiem co mnie czeka..przezywam ślub a dzidzia na tym troszkę cierpi bo się stresuje, a staram sie jak najmniej denerwować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka ja tez mialam slub jak bylam juz w ciazy i bylo wszystko dobrze. nie denerwuj sie przeciez to wspaniala uroczystosc. Ciesz sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was?? Daffodile?? Donn?? f-ka?? cytrynka?? malenka?? mamka?? Tynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika cały dzionek okupujesz dzisiaj forum:-P? ja właśnie wróciłam ze szkoły, bo studiuję wieczorowo..marzy mi się kąpiel i łózko bo zasypiać zaczynam:-) Słodkich snów więc życze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ma-lenka nie ma sie co stresowac, trzeba miec pozytywne nastawienie, jutro zobaczysz jak to malenstwo w srodku sie rozwija. kasika ty jak zwykle trzymasz straz na naszym topicu. zxycze zdrowka dla Kacpiego, teraz taka pogoda ze latwo lapie sie jakies infekcje. U nas katarek minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba pojde wczesniej spac bo wczorajszej nocy spalam tylko cztery godziny, ale to nie przez moje dziecko, tylko przez meza, ktory pracuje do polnocy. A ja niestety rano musze wstawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moze porusze troche dziwny temat, ale tak z ciekawosci pytam, ile razy dziennie wasze dzieci robia kupki. Bo moj Patryk to praktycznie potrafi sie zalatwiac po kazdym posilku, średnio 4-5 razy dziennie i zastanawiam sie czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dzisiaj byliśmy u pani doktor na kontrolnej wizycie(mierzenie, ważenie) Ostatnio mam bardzo malutko czasu, ale postaram się nadrobić i częściej wpadać. Tynka moja Dominika załatwia się 1-2 razy dziennie. Czasem zdarza się że 3 razy. Serdeczne pozdrowienia dla Was dziewczyny. 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bejbe robi kupkeraz dziennie przewaznie zaraz rano ja wstaniemy a rzadko zdarzy sie mu zrobic 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja zaczynam sie troche martwic tymi kupkami, to sie zaczelo jakis czas temu, mniej wiecej jak mu sie zaczely wyrzynac gorne jedynki. Nie wiem czy to moze miec cos wspolnegoz z tymi ząbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeń dobry:-) Tynka może o te kupki to spytaj lekarza jak kiedyś będziesz na wizycie, bo w końcu to wszystko zależy od przemiany materii człowieka, jak i małego tak i dużego:-) a ja byłam wczoraj u ginekologa, 10 tydzień stuknął.. w sumie to leci już 11. USG powiedział, że robi dopiero w 13 jak minie 3 miesiąc dla bezpieczeństwa Malucha (skoro nie ma żadnych wskazań zeby robić wcześniej to po co:-P). Wszystkie badania wyszły super, nawet ciśnienie mam książkowe 120/80 -jak nigdy zawsze 90/60 miałam:-P:-D kurcze ale ważę już 66 kg.. muszę sobe odpuścić troszkę jedzenia:-P i zadbać by jeść zdrowiej..chyba że to normlane przytyć 1 kg na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka to jak mojemu synowi zeby zaczynaja wychodzic tzn sa jescze wdziaselkach do nich wchodza dopiero to wtedy te zrobi kupe pare razy dziennie tak z3 dnia pozniejjuz normalnie po raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Kacperek lepiej Lekarka powiedziała, że oskrzela juz czyste, kontrola w poniedziałek. Kacpi robił kupke 1 lub 2 razy na dzień. Ale teraz przez te zęby i chorobe to częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ostatnio mam bardzo mało wolnego czasu, prawie wogóle. Chodzę jak \"zegarek\". W końcu sobota i można trochę zwolnić tempo. (odpocząć). Pozdrawiam i Życzę udanego wekendu😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widzę że nikt tu nie zagląda. Dziewczyny co u Was??? Kasika jak się czuję Twój Kacpi? Ma-lenka jak się czujesz? Tynka i co z kupkami? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) właśnie od fryzjera wróciłam:-) samopoczucie świetne, za dwa tygodnie wesele w końcu:-)zamiast stresu ogromne podniecenie:-D a ta ciąża bardzo pozytywnie wpływa na Nasz związek..mam większy apetyt na sex:-D;-) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jaki uroczy Twój Kacpi:) To wspaniale że nabiera sił i czuje się coraz lepiej. Ma-lenka jak przygotowania przed wielkim dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego ranka. ja szykuje sie do pracy a babel szoruje na kolanach. On uwielbia wszystkie kabelki, sznurki, co chwile cos wyciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:-) przygotowana pełną parą..co chwile coś do zrobienia, właśnie próbuję nauczyć się stukać tipsami po klawiaturce:-P a ślub już niedługo:-D nie mogę się wprost doczekać:-) a moja dzidzia ma dziś już 11 tydzień:-) Tynka_78 mój młodszy brat był taki..przed nim nie dało się nic ukryć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przykleiłam sobie tipsy i musiałam sie nauczyc robic z nimi najprostrze rzeczy:D Tynka🌻 kiedy Kacpi bedzie taki duzy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4 miesiace....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 1 tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 10 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4 miesiace....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 7 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 1 tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice to ja poprawiam też:-D czas leci..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) od czasu do czasu Was podczytuję i wpadłam teraz sięprzywitać:) Od dwóch miesięcy też jestem \"dwudziestoparoletnią mamusią\":) Mam 21 lat i cudownego męża i synka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×