Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

oj:-) kolejna mamusia! GRATULUJĘ!!!🌼 a ja dzisiaj idę do lekarza na pierwszą wizytę:-D i strasznie się stresuję:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie wrocilam od lekarza potwierdził ciażę zbadal i kazal mi przyjść w pon. na badanie krwi i moczu zdejcia dzidzi nie mam jeszcze ..dopiero 27 bede miala usg ehh tak długo na to czekałam po 9 miesiacach wreszcie mogę powiedzieć..JESTEM W CIAŻY DZIEWCZYNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj kryzys tzn od wczoraj już go mam ... cycki mnie bolą jak cholera a mała sie nie najada :( drze sie gryzie i ciągnie... przez co biust boli jeszcze bardziej, a moje samopoczucie coraz gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn kochana musisz to jakos przetrwać. Wiem, że Ci ciężko bo ja tez przez to przechodziłam chyba ze 3 razy. Z tym, że ten trzeci był ostatnim bo straciłam pokarm. Ale lekarz mówił mi, że to są kłopoty [przejściowe, trwają po 2, 3 dni i mijają. Wiem jakie to denerwujące i męczące, ale spróbuj wytrwać, a w kryzysowej sytuacji zawsze zostaje jeszcze jednorazowo butla. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-lenka równiez gratuluje🌼 Donn tak jak już Kasika wspomniała są momenty, kiedy mniej jest pokarmu i wtedy maluszek jest niespokojny. Miejmy nadzieje że to minie, bądz dobrej myśli i bedziesz miała pokarm. Niezałamuj się, jeśli sie nie najada to podaj najpierw pierś, a potem jeszce troche butli. Pamiętaj żeby ja przystawiać do piersi nawet jeśli jest pokarmu mało-najpierw pierś, a potem ewentualnie butla. Ja również miałam momenty kiedy było pokarmu mniej , na szcęściee juz minęły i do tej pory karmie Dominikę samą piersią, a ma już 3,5miesiąca. Pozdrawiam i głowa go góry:) Donn ile waży Twoja córeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn-wiem co czujesz bo nie tak dawno sama przez to przechodziłam nawet możesz cofnąć się o kilka stron i zobaczysz że mówię prawdę były moment że kupiłam mleczko i chciałam dokarmić Dawidka ale cały czas wierzyłam że mi się uda i można powiedzieć że sie udało .Do tej pory piję herbatki hippa na zmianę z herbatką z Herbapolu i słuchaj bardzo mądra pani doktor powiedziała mi żeby kupić granulki homeopatyczne nazywają się RICINUS COMMUNIS 5 CH ibrać je 2 razy dziennie po 5 granulek są one na zwiększenie laktacji.Słuchaj słonka kup je i zacznij brać i podstawa tak jak mówią dziewczyny przystawiaj małą często najlepiej zostań w łóżeczku ze dwa dni i wyluzuj i oczywiście dawaj cycocha.Mi się mimo wszystko udało dokarmiłam małego kilka razy Enfamilem ale zjadał 30 ,40 ml.i stwierdziłam że mimo wszystko trochę się najada. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to byłam dziś z Dawidkiem na USG bioderek i wszystko jest ok. Daffodile Gratuluję ma-lenka20 gratulacje trzymaj się cieplutko dobrej nocki mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ale mam zaleglosciw czytaniu.. Ostatnio to nie mam na nic czasu. Moja doba to powinna trwac chyba 30 godzin zebym ze wszystkim zdazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka śpij póki możesz bo potem ci się skończy:P U nas strasznie leje i Kacpui płakał zanim usnął.:( Szykuje mi sie dzis babski wieczór, Kacpi zostanie z tata i babcią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pogoda jest okropna, jeszcze nie pada, ale strasznie wieje. Jest nieprzyjemnie, a wczoraj było tak ładnie. No szkoda będziemy dzisiaj muiały posiedzieć w domku, nici ze spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka my tez siedzimy w domku bo gdzieś zgubiłam folie na wózek i muszę kupić nową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja mam folie na wózek, ale tak wieje że mnie rzuca we wszystkie strony:) i co to za spacer:) Może później się przejaśni, chociaż w tym momencie się na to nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za słowa otuchy kochane jestescie :) ja juz na ta laktacje to wszystko stosuje.. herbatki drozdzowki..litry wody i soków...wczoraj w akcie desperacji kupilam sobie piwo karmi... :D i chyba je dzisiaj wypije.. pozatym beznadzieja... nie moge kupic tej szczepionki 6w1.. mialam zamowina w aptece ale madre panie sprzedaly ja komus innemu... a teraz nie ma... udalo mi sie umowic na usg stawow biodrowych idziemy w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Dzis moj maly wywinal mi niezly numer. Poszlam z nim na zakupy do Kauflanda i nawet nie zauwazylam w ktorym momencie moj lobuziak sciagnal sobie czapke z glowy i wyrzyciul ja z wozka. Obeszlam sklep wzdluz i wszerz chyba ze trzy razy a po czapce ani sladu, pytalam w informacji w kasach ale nikt jej nie znalazl.chcialam mu jakas kupic ale jak na zlosc nic odpowiedniego nie mieli a inne sklepy juz o tej porze byly zamkniete. Najgorsze bylo to ze musialam z nim wracac do domu w taka pogode bez czapki na glowie, a tutaj u mnie to dzisiaj pogoda w kratke raz deszcz, raz sklonce i do tego jeszcze ten wiatr, mam nadzieje ze mi sie nie przeziebi przez ta eskapade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam uaktualniam tabelke Dzis mój Patryczek konczy 9 miesiecy NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 5 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 4,5 miesiaca....Rzeszow Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 kurcze ale piękny bobasek!!!:-) Tynka wszystkiego naj dla Twojego Maleństwa:-) juz duży chłop rośnie;-) a na urodzinki kup mu czapeczkę;-P a co do pogody to szkoda gadać raz grzeje i upał a na drugi dzięń pada cały czas:|nie nadążysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Tynka 🌼 dla Twojego Patryka. Kasika, Twój Kacperek to śliczny chłopczyk:) Jejku jak te nasze dzieci szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ja tylko na chwilke jutro przyjezdzaja do nas moi rodzice, a ja jeszcze musze troche posprzatac, bo moja mama to straszna pedantka i jak zobaczy balagan to jeszcze sama zacznie mi sprzatac. No wiec uciekam Paticzek juz spiu a maz na rybkach, ciekawe czy cos zlowi, moze jakies zielska mu sie na wedke przyczepia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki staram się was czytac ale niestety nie mam kiedy ostatnio pisać wiecie co strasznie sie denerwuję bo mój starszy synek od rana jest nieźle zakatarzony i ma gorączkę boję się o Dawidka żeby nie złapał od niego.Widać że zaczęła się szkoła pochodził 4 dni i juz :( dobrej nocki mamuśki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie sie podziewacie?? Jestem pierwsza od...soboty nikt tu nie zaglądał:( Cytrynka jak zdrówko dzieciaków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×