Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

don dziękuję za powitanie no tak teraz taka ładna pogoda to ciągnie na spacerki...ja sama mimo że zmęczona po pracy ciągam mojego Aniołka na spacerki...przedwczoraj tak ją męczyłam, że w końcu zbuntowała się i usiadła przed tv mówiąc \" mamusiu ty idż, ja obejrzę bajki\" kochany szkrabiu kukartka czy jak Ci tam widziałam Cie już na topiku samotne mamusie...widzę, ze każdą kobietę będziesz atakowała/..dla ciebie to zapylenie a dla nas radośc zycia...także daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiennkaaa >> ha ha niezła to twoja Oliwka :)..ale ona już duża dziewczynka.. moja Aurouśka 2 lata młodsza... też wczoraj na spacerku byłyśmy jeszcze raz po południu.. mała sie wybiegała :) kukartka >> pomyliłaś nas z kimś kogo to obchodzi.. Kasika , f-ka>> co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy:) U nas po staremu, z nocnikiem kicha:) Na szczęście pogoda świetna, więc można trochę pobyc na świeżym powietrzu. Kacper to tak lubi, że nawet obiad jemy pod gruszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka zawsze była wyrośnięta...jest wysoka jak na swój wiek...ale za to laska za jakis czas z niej będzie :D:D Oj czas szybko ci zleci przy Aurorce...ja niedawno przywiozłam małą ze szpitala, a teraz wysyłam ją do przedszkola...także dziecko to pozeracz czasu nie obejrzysz się, a bedziecie wyprawiać 3 urodznki i wspominac jak to było gdy maleńka miała roczek :D:D Kasika Twój synek jest uroczy...prezentuje sie jak na mężczyznę przystało...a jak się czujesz bo widzę, że jesteś w ciąży...gratuluje Ojej ta pogoda nas rozpieszcza nie dość, że naukowo udowodniono iż słoneczko poprawia kobiecie humore to i nasze pociechy zaczną w końcu naprawde korzystać z uroków dworu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam nowe mamuśki:) My dalej meczymy sie z zabkami:( jest juz troszke lepiej, bo nie goraczkujemy,ale i tak sie meczymy:( Większosc czasu spedzamy na podwórku,bo poogoda piękna:)My tez jemy na podwórku itd...Dla Domi podwórko to najlepsze miejsce do różnych zabaw:)Ostatnio mało siedze przy komputekru wiec rzadko zaglądam,ale oczywiście pamietam o Was:) Pozdrawiam i miłego słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiewńka a dzięki czuję się dobrze, dużo lepiej niż w pierwszej ciąży. Córcia śliczna, Ale mój mały by się pobawił z taką dziewczynką:) F-ka nareszcie jakieś efekty nocnikowe, mały zaczął robić kupę na nakładkę z misiem:) zawołał już kilka razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! U nas piękna pogoda:) i większość czasu spędzamy na podwóku:) Kasika moja Domi w końcu dała się przekonać do nocnika, nie zawsze zdąrza,ale to i tak sukces bo wcześniej nie chciała na niego usiąść;)Myśle, że jeszcze toche pracy przed nami by całkowicie odstawić pampersy,ale i tak wiele osiągnełyśy:) Dziewczyny piszcie co U Was??? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt pusto na naszym topiku:( Donn>Kasika >Chyba znowu zostałyśmy w trójeczke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki za życzonka:) Urodzinki obchodziliśmy w niedziele, mamy tyle nowych samochodów, że nie mam gdzie stawiać:P Byłam wczoraj na USG i na 70% daje nam dzieczynkę:) Poza tym ssała kciuka i machała do nas. Śwetne uczycie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a co tu takie pustki się porobiły?????????????????????? my korzystamy z cudnej pogody i prawie cały dzionek jesteśmy na dworze:):) jezdzimy na wieś do dziadków gdzie mała ma istny raj:):) zmykamy na spacerek.....dziewczyny pisać mi tu szybciutko co u was?????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj dostałam plamienia i pojechałam do szpitala, bo mój lekarz miał dyżur. Na szczęście z dzieckiem wszystko w porządku, ale mam dużo leżeć, nie dzwigać itp. Dostałam skopolan i duphaston:( Ale się wystraszyłam mówie Wam. Mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika to wspaniale,że wszystko OK:) Wierze, że się wystraszyłaś...Śliczne foteczki:) Ty pięknie wyglądasz z brzuszkiem;) Kacperek już taki duży chłopak,ale ten czas leci... U nas nocnik już urzywany nie zawsze,ale to i tak sukces:) Piękna pogoda więc większość czasu spędzamy na podwórku:) No i ostatnio miałam awarie komputera i nie mogłam zaglądać na kafeterie:( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jako że nikt nie zauważył mojej nowej stopki.. to sie chwale ;).. też jestem w ciąży ... narazie 8 tydzień... Kasika>> szczęście że wszystko dobrze ... dbaj o siebie i odpoczywaj... ja w piątek też u lekarza byłam .. bo też miałam jakieś takie niby nie plamienia ale jednak.. a teraz mam za to jakąś infekcje i zapalenie pęcherza i znowu dzisiaj lekarz.... f-ka.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn:) GRATULACJE 🌼 Donn>Kasika dbajcie o siebie...nie przemęczać się...i pisać Nam tu na bierząco jak się czujecie;)... Buziaki...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki dziewczyny😘 Donn ale nowina!!!!!!!!!!! Super, na kiedy masz termin? Gratulacje. F-ka jak ja ci zazdroszcze tego nocniczka. Kicia dzięki. My czujemy się dobrze, jutro wybieramy się z małym do ZOO, Kacpi jest przejęty i najbardziej chce zobaczyć ...konia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas pogoda świetna:) więc majówka udana:) Kasika jak tam wypad do ZOO...? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , dzięki udał się. Pogoda dopisała. Najbardziej małemu podobały się króliczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobity!! Przepraszam, że nie piszę, ale sesja się zaczyna, nauki mnóstwo, a i z Kacpim trochę roboty. Widzę, że tu mały ruch, ale trudno wklejam. Z wiadomości ogólnych- poczułam pierwsze ruchy dziecka nr 2:) W środe mam wizytę, więc zobaczę ile przytyłam, napiszę wam, to się pocieszycie i odłożycie diety na bok:) Karolsowi zaczął się sezon wesel, więc w tygodniu praca, w weeckend wesela i tak się mijamy... Układa się nam dobrze, ale więcej się nie widzimy niż widzimy. Kacperos rośnie jak na drożzach. Mówi jak najęty, tylko biedak coś pieluchy nie chce porzucić. Ale przyznam się Wam, że też specjalnie się nie staram, może po sesji, od lipca wezme się za niego. I tak leci, nic ciekawego, proza życia. :classic_cool: Całuje Was mocno moje babole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki:) Dawno nie zaglądałam, bo awaria komputerka osobistego i troszke sie to ciągneło...;) Donn>Kasika> jak sie czujecie? Czy inaczej przechodzicie ciaze jak za pierwszym razem? Jest lepiej lub gorzej? Inne dolegliwości? Zachcianki? Napiszcie kochane?;) My na szczescie nie długo pozegnamy sie z pampersami:) Ni e zdawałam sobie sprawy , ze odzwyczajanie od pampersów jest takie trudne!! Jednak jakos poszło:) Pampersa zakładamy tylko na wyjscie:) Dużo czasu spedzmy u mojej mamy:) spacerujemy, poznajemy nowe miejsca...;) W najblizszym czasie podeśle Wam zdjęcia Domi:) Wielkie buziaki...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas po staremu, brzuch mi rośnie to już 20 tydzień, bedziemy mieć teraz dziewczynkę, imienia narazie brak. Kacpi chce jej dać na imię Pepa na cześc bajkowej świnki:) Donn pisz nam na kiedy masz termin jak się czujesz i wogóle. F-ka jak ja ci zazdoszcze pożegnania z pampersami, mi się narazie nie chce, muszę skończyć sesję i odetchnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do porównania ciąż, to teraz czuje się zdecydowanie lepiej, ale wyglądam zdecydowanie gorzej:P Zachcianki mam inne, zamiast kapusty kiszonej i mandarynek, jem ciastka i arbuza:) Oj chyba za długo siedzę, bo mała solidnie mnie kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcia86
HEj mam 22 lata i rocznego synka:) Szymusia slub bralam miesiac przed porodem ale na razie mamy tylko cywilny. poród miałam łatwy, ginekolog na izbie przyjęć stwierdziła że jestem stworzona do rodzenia dzieci:) przyjechalam już z 8-mio centymetrowym rozwarciem! nie mialam zadnych skurczy:) tzn. tak mi sie wydawalo czasami mnie zakulo w kregosłupie ale ja myślałam że to od tego mojego ciężąru który mu doszło nosić:) w sumie rodziłam 1,5godz liczac w tym spacer po korytarzu z kroplówka:) a tez sie bałam porodu bo się nasłuchałm i w pracy i od teściowej że normalnie masakra:) Ale jak tylko zobaczyłam moje maleństwo zaraz zapomniałam o całym trudzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×