Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

🖐️ Na szczęście już po zajęciach i teraz to już tylko święta:):) Od jutra zabieram się za porządne sprzątanie, w sobote ubierzemy choinkę, ale nie wiem ile wytrzyma, znając zdolności Kacperka to niedługo:D Zapraszam na rosół i spagetti, jak chłopaki wstanął i zjedzą obiad to idziemy na sanki:) Miłej niedzieli.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja zapraszam na gołąbki;) My raczej na sanki nie pójdziemy,bo śniegu malutko,ale spacerek jak najbardziej wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Czy można się dołączyć do dyskusji? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dla ciebie zawsze:) Ann_84 zapraszamy:) 😘dla Was mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann_84 >> no jasne że można ja mam dzisiaj okropny ból kręgosłupa chyba sie wykończe... a tu trzeba w koncu dom na święta przygotowac... okna mam już umyte pościel zmienioną .. ale trzeba jeszcze tak zwyczajnie posprzątać... bo z Aurorą można to robić i 20 razy dziennie.. no i przydały by sie jakieś dekoracje świąteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się bieore za sprzątanie, dziś w kuchni i w półkach. Witam nową mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może o sobie coś napiszę. Mam na imię Ania i jestem z Opola. Jestem 23 letnią mamą. Mam synka o imieniu Krzyś, który ma 8,5 miesiąca :) Na forum jestem od niedawna, a nie mam za bardzo z kim wymienić doświadczeń więc znalazłam Wasz post ;) Może któraś z mam jest z Opola lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja jestem z Rzeszowa, więc niezbyt blisko. Jak się synek chowa? Siedzi? Zaczyna raczkowac?? Mój ma dwadzieścia miesiący i teraz staramy się o rodzeństwo dla niego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ann ja jestem z jeleniej góry.Moja Domi❤️ ma 19miesiecy:) Ja dzisiaj kontynuuje sprzątanie;) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też mam sprzątanko za sobą,my jedziemy na zakupy jutro;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki dla was
😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy zakupy za sobą;)choinkę ubierzemy jutro lub w niedziele.Ja pomalutku zabieram się za przysmaki świąteczne;) Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ja już siedze u mamy .. wpadłam tylko na chwile życzyć wam Wesołych Świąt!!!!!! Buziaki dla wszystkich i do zaobaczenia w nowym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wam i Waszym najblizszym zdrowych,wesołych,pełnych radości i miłości Świąt 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeta...świeta i po świetach... Spedziliśmy bardzo miło czas i żaluje że to już koniec. Wszystko musi wrócić do normy:(no cóż... Moja Domi była wniebowzięta jak zobaczyła jak tata wnosi choinke do domu,a później ubieranie :) Obeszło się bez ściągania babek itp..woli się jej przyglądać:) Serdecznie pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny jak spędzacie sylwestra? Wybieracie sie gdzieś?Czy może w domku? My spędzamy w domku:)w trójeczke:)Moze przyjedzie do nas kuzynka ze swoim maluszkiem ,ale to nic pewnego wiec wstepnie spedzamy w trojeczke:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku... co tam u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas troszke pogoda się poprawiła tzn.troszke cieplej;) wiec spacerek lub nawet dwa spacerki w ciągu dnia są możliwe;) oby tylko cały czas w ruchu:) Mam mało czasu bo mam wiecej pracy w firmie miśka,ale lepiej jak jest praca niż jak jej nie ma:) Pozdrawiam[kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też z pogodą lepiej, mały był już na dworze i może jeszcze raz się wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas dzisiaj kiepska pogoda leje.. ze spaceru chyba nini ale wczoraj było fajnie... Aura nic tylko by rysowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×