Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

kama jak ty schudłaś aż 19 kilo??????? Donn trzymaj się dzielnie....na tym 4 piętrze:) Rehabilitacja przełozona na jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Ach,bylo ciezko! Po porodzie mialam 72, po 3 tyg. przytylam do 75 i obudzilam sie jak zobaczylam zdjecia z Chrztu Benka. Poprostu nie moglam na siebie patrzec i przestalam jesc. Naprawde jadlam minimalne ilosci. Sama nie wiem jak ja utrzymalam pokarm. To nie bylo madre ale teraz waze 56-57 kilo. mam nadzieje,ze tak sie utrzyma choc mam napady glodu. Narazie panuje nad tym. A u Ciebie jak z waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama >> no to nieźle schudłaś mi sie udało narazie gdzieś z 11 kg zrzucić i waże mniej niż przed ciążą ale chciałabym jeszcze ze 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda....Magda22....Filipek 7 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3 miesiące....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiące....Warszawa donn....Kaska 27....Aurorka 2 tygodnie....Kraków sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesięcy....Jawor Tynka78....Justyna 27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....kasia 21....Kacperek 3,5 miesiąca....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja.... Żaneta21....Michaś i Kubuś 13 miesięcy....Elbląg cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiące....Warszawa A gu gu....Iza 27....Zosia 7 miesięcy....Warszawa AANNKKAA....Ania 21....Izunia7miesiecy....Chełm Kinga_23....Kinga 23....Julka 3,5 miesiąca....tabelka babi....Magda22....Maciuś13,5 miesiąca....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda....Magda22....Filipek 7 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3 miesiące....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiące....Warszawa donn....Kaska 27....Aurorka 5 tygodni....Kraków sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesięcy....Jawor Tynka78....Justyna 27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....kasia 21....Kacperek 3,5 miesiąca....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja.... Żaneta21....Michaś i Kubuś 13 miesięcy....Elbląg cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiące....Warszawa A gu gu....Iza 27....Zosia 7 miesięcy....Warszawa AANNKKAA....Ania 21....Izunia7miesiecy....Chełm Kinga_23....Kinga 23....Julka 3,5 miesiąca....tabelka babi....Magda22....Maciuś13,5 miesiąca....Warsz ktos mi ciagle odmladza Aurorke:P Aurora juz po sniadaniu i teraz ja nosze zeby sie odbiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Czesc dziewczyny! Nie ma to jak nocka z dwojka wiercipietow! Jak mozna sie dostac na Wasza liste? Donn, spi Ci malutka grzecznie? A z tym odbijanie po jedzonku u moich dzieci to nigdy latwe nie bylo,hle,hle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:-) dopisać się mogę ale ta tabelka którą tu widzę to już z dużymi Maluszkami, a mój ma dopiero 7 tydzień i jest wewnątrz mnie jeszcze:-P oj długo mnie tu nie było:-) Pozdrawiam i postanawiam się częściej zaglądać bo bardzo tu miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Zaraz wybieram się na spacerek, gdyby nie ten wiatr to było by naprawde fajnie. Kama i ma-lenka20 dopiszcie sie do naszej tabelki oto ona: NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 7 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiące....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiące....Warszawa donn....Kaska 27....Aurorka 5 tygodni....Kraków sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesięcy....Jawor Tynka78....Justyna 27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....kasia 21....Kacperek 3,5 miesiąca....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja.... Żaneta21....Michaś i Kubuś 13 miesięcy....Elbląg cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiące....Warszawa A gu gu....Iza 27....Zosia 7 miesięcy....Warszawa AANNKKAA....Ania 21....Izunia7miesiecy....Chełm Kinga_23....Kinga 23....Julka 3,5 miesiąca....tabelka babi....Magda22....Maciuś13,5 miesiąca....Warsz Ja swój wpis uaktualniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo. Ja tez uaktualniam tabelkę, kto chce, zeby go dodać to dawać dane, to dodam. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 7 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiące....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiące....Warszawa donn....Kaska 27....Aurorka 5 tygodni....Kraków sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesięcy....Jawor Tynka78....Justyna 27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia 21....Kacperek 4,5 miesiąca....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja.... Żaneta21....Michaś i Kubuś 13 miesięcy....Elbląg cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiące....Warszawa A gu gu....Iza 27....Zosia 7 miesięcy....Warszawa AANNKKAA....Ania 21....Izunia7miesiecy....Chełm Kinga_23....Kinga 23....Julka 3,5 miesiąca.... babi....Magda22....Maciuś13,5 miesiąca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidziuś w brzuszku ma 7 tygodni.... .Kama..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 7 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiące....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiące....Warszawa donn....Kaska 27....Aurorka 5 tygodni....Kraków sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesięcy....Jawor Tynka78....Justyna 27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....kasia 21....Kacperek 3,5 miesiąca....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja.... Żaneta21....Michaś i Kubuś 13 miesięcy....Elbląg cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiące....Warszawa A gu gu....Iza 27....Zosia 7 miesięcy....Warszawa AANNKKAA....Ania 21....Izunia7miesiecy....Chełm Kinga_23....Kinga 23....Julka 3,5 miesiąca....tabelka babi....Magda22....Maciuś13,5 miesiąca....Warsz Ma-lenka20..........dzidziuś w brzuszku ma 7 tygodni....Pawłowice to ja dodaję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Hej! Dobra, dopisuje sie mafda....Magda22....Filipek 7 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 5 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 3,5 miesiaca....Rzeszow Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca....tabelka babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover kolejna tabelka gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz tabekla, bo Kama ujęła Kacprowi miesiąć:D NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 7 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 5 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 4,5 miesiaca....Rzeszow Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Nie prawda,nie prawda! Ja tylko spisywalam tabelke od innych, ale przepraszam:) Za kilka lat my bedziemy sie odmladzac,he,he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już po rehabilitacji. To tylko kilka prostych świczeń i masaż, ma wszystko minąć po około 10 ćwiczeniach. Pani króra do nasz przyszła wzięła ze sobą swojego synka, urodził się w marcu, i okazała się świetną koleżąnką. Nie wzięła nic za wizytę, przeszłyśmy na Ty i umówiłyśmy się w następnym tygodniu na kawe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Super,ze nie musisz zbytnio "meczyc" Kacperka. Ja tez mialam fajnego rehabibliitanta i tez nic nie musialam placic. W koncu musza sobie ludzie pomagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Wyjechalam za mezem. Ale czesto jestem w Polsce.Dziciaczki urodzilam w Polsce. Jak prawdziwa patryjotka,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
na razie nie pracuje. Siedze z dzieciaczkami. Nie wiem czy znajde tu cos bo w Niemczech coraz gorzej. Benio w przyszlym roku wczerwcu pojdzie do przedszkola gdzie Julo i bede cos szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedze w domu z kukusiem i czasem mam juz ochte wyjsc do ludzi, ale z drugiej strony i dla mnie i dla niego jest jeszcze za wczesnie. Zjadłabym coś dobrego...ale nie wiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:-) chciałam sie dzisiaj wyspać bo czeka mnie cieżki dzień, ale jakoś od dwóch tygodni nie przespałam spokojnie ani jednej nocy:/ też tak dziewczyny miałyście? A już jutro wybieram się do ginekologa:-D nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć moje Maleństwo:-) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama2
Ja tak mialam jak moj brzuch osiagnal wielkie rozmiary. A jak bylam w tym tygodniu co ty to do 3 w nocy robilam kompleciki dla dziziusia na drutach (umiem tylko jak jestem w ciazy,hihi) a potem o 13 spalam na stojaco wszedzi gdzie sie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz tabekla, bo mojego malego odmladzacie o 2 miesiace:) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 3,5 miesiaca....Jelenia Gora Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 5 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 8 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 4,5 miesiaca....Rzeszow Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20..........dzidzius w brzuszku ma 7 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no costy nic sie nie stalo tak tylko napisalam bo tych tabelek tyle ze najlepiej kopiujcie zawsze ostatnia wstawiona bo wtedy bedzi enajbardziej aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ja na początku ciąży przesypiałam całe noce. Senna już sie robiłam o19-20 i przesypiałam całą noc. Potem jak Dominika zaczeła się ruszać w brzuszku to bywało różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie cieżko z tymi nockami a teraz dopiero 14sta a ja już bym spała..jak się położę to znów nie zasnę:-P f-ka zazdroszczę Ci tego:-) pozdrawiam i zmykam narzeczonego wycałować bo się stęskniłam:-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wiesci o daffodile ak napisała wm102 u nas na sierpniówkach: Daff dala znac u nas-wrzesniowkom. Urodziła wczoraj o 22:30. Olafek waży 3,750 i ma 57 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×