Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Cytrynka nie strasz, bo my szczepienie mamy jutro:( Spróbuj mu dać apap w kropelkach dla nie mowląt. Moj jeszcze nie gorączkował, ale z tego co wiem to normalne. Nie martw się, jutro bedzie poprawa. ile zapłaciłas za pneumokoki? Zdrówka dla Dawidka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystko zapłaciłam 395zł za pneumokoki i tą skojarzoną 5 w 1 rozmawiałąm z lekarzmi i każdy mi doradzał żeby szczepić ale cholercia w dwie rączki naraz tak mi jego szkoda teraz nosi jego babcia bo szczerze to mi juz chce się płakać a maluszek ładnie przytył waży 5600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Nie zaglądałam wczoraj bo okropnie sie czułam :( Moje zdrówko wraca powoli do normy :) Gardelko wprawdzie drapie nadal, ale głowa nie boli i nie czuje takiego zmeczenia jak wczoraj. Wczoraj przyjechała do nas mojaj mama i pomagała mi z Julką, bo ja zostałam sama w domu - Marcin w pracy z szwagier z reszta do znajomych pojechali. Ciesze sie, ze moja mama przyjechała bo, niestety mieszka dosyac daleko i nie wiedzimy sie tak często jakbyśmy chciały :( Wiec wczoraj dałam rady z pomocą mamy Dziś pada okropnie :o I moje okna pozamykane :P Julia spi a ja z herbatką malinową przy boczku nadrabiam co u was :) Kasika - niestety nie znam przepisu na dynie :(Może poszukaj w internecie czegoś?? Angie - gratuluje 🌼🌼 Tynka 🖐️ donn - 🌼 daffodile - 🌼 Cytrynka - Julka goraczkowała ale nie długo - był to jeden wieczór po szczępieniu. Na drugi dzień juz na szczescie było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Witam nowe mamy:) Dawno nie wpadałam, ale wiecie jak maluszki wypełniają czas. Dziś z Dominiką byłyśmy na szcepionce, jak narazie śpi. Zobaczymy jak to zniesie. Donn co do ulewania, to może to się zdarzać nawet do 6miesiąca. Ulewanie jest normalnym objawem pod warunkiem, że niemowlak prawidłowo się rozwija, przybiera na wadze, nie traci apetytu a jego kupki mają prawidłowy wygląd i zapach. Inne powody ulewania to: przekarmienie -zbyt szybki wypływ pokarmu u matek karmiących piersią -niewłaściwe ułożenie niemowlaka do karmienia -zbyt szybko dziecko jest pielęgnowane po jedzeniu (zabawa, przewijanie itp.). -zbyt szybkie wprowadzenie nowej diety -zatrucie pokarmowe Pozdrowienia dla Was dziewczyny😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dobrze, że ci sie poprawiło:) Karmisz jeszcze piersią? Bo jak nie to proponuje rozgrzewającego drinka:classic_cool: F-ka my jutro szczepimy sie. Napisz jak Dominika zniosła kłucie.\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika - no na szczęście juz mi lepiej ;) Nie nie karmie juz piersią Żeby wasze szczepienie przebiegło spokojnie 🌼 f-ka - no to zeby po szczepieniu było juz dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika - Bebiko modyfikowane mleko początkowe :) A ja ostatnio zamiast drnika to pocieszam sie herbatką ;) A ty karmisz piersią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga niestety nie:( Kacpra poję Bebilonem. A co do herbatki to ja tez poprosze, może byc czerwona:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, tymbardziej, ze pogoda jesienne. Idziemy sie zaraz kąpac. A ty kiedy kąpiesz Jule??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie tez zaraz idziemy ;) Najlepiej w tym kąpanku Julki idzie mojemu mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski moj Pati juz spi on wieczorami to ma prawdziwa nute do spania za to w dzien przespi sie z godzinke i na tym koniec. Cytrynka - czasami po szczepieniu pojawia sie goraczka i to nie jest nic nieprawidlowego. Mozesz podac malemu czopki Eferalgan, to znijesz mu temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Dominika zniosła kłucie dzielnie, bo ostatnio to był straszny krzyk. Za to tym razem zniosła kłucie dzielnie. No niestety Dominika jest marudna, mam nadzieje że w nocy bedzie spokojniej. Spokojnej Nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidek zasnął gorączka troszkę spadła muszę wam powiedzieć dziewczynki że były to ciężkie dwa dni jak pomyślę że za 6 tygodni będzie powtórka to ąż mi ciarki przechodzą:) Wróciliśmy w niedzielę z działki maluszek nie mógł na początku się zaklimatyzować ale po tygodniu zaczęło pasować jemu świerze wiejskie powietrze. Wracając do wizyty u pani doktor to oczywiście pochwaliła nas że udało karmić się piersią ale też zaczęła swoje mądrości kazała małemu zrobic badanie krwii bo coś jej nie pasuje a mianowicie zastanawia się teraz nad tym że szybko przybiera na wadze i może mieć anemię(pod koniec ciąży też ją miałam) następna sprawa to podejrzewa wodniaczki wię skierowanie do chirurga i znowu przez to wszystko zaczęłam się denerwować bo dochodzą jeszcze te bioderka a na USG idziemy 7 września. Ja już wymiękam z tymi lekarzami oni potrafią pocieszać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn---ja na popękane brodawki używałam maści,,,CASTOR EQUI--MAŚĆ,,,, firmyLlaboratoires Boiron powiem tobie szczerze że po dwóch dniach poczułam dużą ulgę nie pomagało wietrzenie i wystawianie piersi na świerze powietrze (ale łądnie to powiedziałąm co:)) smarowałam tą maścią po każdym karmieniu i zmywałam przed karmieniem.Naprawdę plecam A teraz uciekam spać bo jestem padnięta pozdrawiam (niedługo wyślę wam zdjęcia mojego maluszka) dobranoc mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka🌻 nie martw sie wodniakami, moj tez je miał na jaderkach i systematycznie po kazdym przewijaniu podnosiłam mu je i teraz całkowicie sie wchłoneły. Wystarczy o to dbać, a bedzie dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika-tzn.powiedz dokładniej co robiłaś jeśli chodzi o te wodniaczki bo lekarka nic mi nie mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pediatra tez nic nie powiedziała, dopiero jak poszłam prywatnie to przestali mnie straszyc hirurgiem i powiedzieli, że u takich małych chłopców wodniaki samoistnie się wchłaniają, trzeba im tylko troche pomóc:P To tak, jak kładziesz małego do przewijania to podnies mu ręką jąderka, poprostu unieś je do góry i przyłóż pieluszką, tak, żeby się raczej nie zsunęły, wiadomo, że mały się rusza i nie raz jajeczka spadnął, ale warto tak robić. Bo my po 2 miesiącach takiego podnoszenia nie mamy już śladu wodniaków. To polega na tym, że płyn ktory jest w jąderkach wchłania się do środka. Trzymam kciuki, napewno i Wam się uda😘 Spróbuj!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Na szczęście noc minęła spokojnie Uff, a już się martwiłam. Daffodile Ponaglam pytanie 2w1 czy 1+1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka może podasz przepis na te ogóreczki w zalewie chili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×