Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

hej :) w diecie chodzi o to żeby nie łączyć węglowodanów z białkami.. czyli jak mięsko to z warzywami ale bez ziemników ryżu czy makaronu.. kanapaka z pomidorem dzemem miodem ale nie z wędliną a peelin sie robi tak.. trzeba zaparzyć kawy ale takiej zwykłej do tego dodać npimbir cynamon i oiwe z oliwek albo oliwke dla dzieci i tym masować tak skóra super gładziutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dziecka to ja też mam takie odczucie, że drugiego juz tak mocno jak Kacpra nie pokocham. Naprawde!!! Teraz co u mnie, No więc wracam na studia, tyle tylko że chyba zmienie kierunek na polonistykę, w każdym razie papiry już złożyłam i na dziennikarstwo i na polonistykę. Cieszę się, że znowu będe studiować:P Choć jak składałam podania, to byłam jedyna ze starą maturą:P:P:P Domek na wykończeniu, lada moment osiedlimy sie w nim na stałe, jeszcze łóżko musimy sobie zakupić:) Z Karlosem coś się ostatnio nie układa:O Wkurzyłam się, bo Karlo zgodził sie grać wesele 26 grudnia, w Szczepana i świeta spędzimy sami z Kacpim, Sylwestra oczywiście też gra, więc kolejne święto przesiędze sama:O😠:(( Jestem o to zła i smutna. :( Zostałam brunetką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn z przepisu skorzystam:) Kasika życze powodzenia na studiach:) Nie dziwie Ci się że jesteś zła :( bez Karlosa święta.:( Brunetka podeślij zdjęcie;) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka napewno podeśle, ale dopiero, jak brat wróci z Włoch, bo zabrał aparat ze sobą:) U Was tez tak gorąco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Ja co prawda nie jestem mamą, ale mam do młodych mam pytanie. Byłabym wdzięczna za odpowiedź :-) Postanowilismy z mężem że jeszcze poczekamy z dzieckiem. Ja mam 20 lat, on 23. Ale zastanawiam się czy w takim młodym wieku jest trudno poradzić sobie z ciążą, porodem, wychowaniem. Czy macie czas dla siebie, na kino, książkę, odpoczynek?? A jak np ze studiami, pracą?? Czy mozna to jakoś połączyć?? Bardzo dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam:) Oj z tym czasem to różnie bywa:P Oczywiście Kacpi to największe szczęscie jakim mnie Bóg obdarzył, ale synek jest bardzo czasochłonny i mały egocentryk z niego (jak większość dzieci). Wszystko jednak zależy od organizacji, jeśli kino to np. seanse rodzinne albo babcine pogotowie:) Książkę czytam zazwyczj jak on śpi albo jak się bawi. Nadmienie, że nie zamieniłabym tego na nic innego. Właśnie wróciliśmy z nad wody, mały śpi, ja lece prac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimka ciąże zniosłam dobrze, pod koniec musiałam leżeć 2 miesiące, ale czego sie nie robi dla najukochańszej osóbki pod słońem. Studia znowu zaczynam, bo przerwałam, to pracy wracam od wrzseśnia. Mąż i babcie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystko jest ładnie zorganizowane u ciebie. Zaczynasz pracę, studia. Mogę wiedzieć ile masz lat?? Ja martwie się czy nie jest ciężko finansowo. My wynajmujemy. Mieszkanie jest duże i piękne. Niestety za rok wyprowadzamy się. Na własne nas nie stać, bo skąd tyle kasy... Chyba byłoby ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Minimka ja podpisuje się pod to co Kasika napisała:) Jeszcze cos od siebie. Za nic w świecie nie oddałabym chwil przezytych z moją kochaną córeczką❤️ Ja już nawet nie pamietam mojego życia z przed ciąży. Oczywiście, ze są obowiązki(duże), ale jest tez szczęście które wszystkie trudy wynagradza:):) Jeśli chodzi o ciąże to ja zniosłam naprawde dobrze:) Poród nie był taki straszny jak o nim piszą, ale to już indywidualna ocena. Ja skończyłam szkołe policealną, a o studiach może za rok i to racze zaocznie oczywiste. Pracuje razem z moim partnerem w jego firmie więc jest ok. Kasika napisz jak tam nocki u Kacperka?? pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Tak przyjemnie sie czyta wasze komentarze. Tak słodziutko o swoich dzieciaczkach oppowiadacie :-) Fakt dużo obowiązków. Bardzo się cieszę,że tak wychwalacie macierzyństwo. Mi mówili,że jak tak młodo wychodzę za mąż to tracę życie, bo imprezy, znajomi. Nie rozumiem małżeństwo to niewolnictwo?? Ja ze swoim mężusiem to czuję się dużo lepiej niż na imprezie. To wszystko zmienia i masz w życiu inne priorytety. Nie chce podrywać innych chłopaków, tylko chcę podrywać własnego męża :-) A wy takie młodziutkie wychwalacie macierzyństwo. Podziwiam was i szanuję POzdrawiam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamika no teraz to rzeczywiście jest wszystko pięknie i ładnie, ale przez ostatnie dwa lata musieliśmy mieszkać u moich rodziców, teraz przeprowadzamy sie do swojego domu, ale z kolei teraz musze isc do pracy, bo finansowo byłoby ciężko. Coś za coś... Ale tak jak pisze F-ka niczego nie żałuje i jak mały mówi do mnie \"mamo\" to..❤️ F-ka u nas nocki cudne, przesypia całe:) A w okresie tych upałó śpi mi dwa razy dziennie:) Doon jej ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Każdy wybiera sobie sam swoją drogę w życiu:) Jeśli Wy wybraliście wspólne życie(małżeństwo) to tego chcieliście.:) Ciebie uszczęśliwia bycie z mężem i wspolne spędzanie czasu, itd..... Natomiast inni chcą innego życia... Myśle, że powinniście sami decytować o tym czego chcecie i na pewno nie zwracać uwage na to co mówią inni;) Kasika u nas nocki bywają różne, ale na pewno jest poprawa:) U nas zimno i nieprzyjemnie:( 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mała poprawka w naszej tabelce:) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 14 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..10.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 14 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisałam wam, że złożyłam na zaoczne na polonistykę. I dziś byłam zobaczyć czy sie dostałam i wiecie co?! dostałam się na dzienne i to na czwartym miejscu:D Cholera by ich wzięła, jak mo maturze zkładałam to sie nie dostałam, a teraz jak nie mogębyć na dziennych to masz:P Przeniosłam się na zaoczne, ale satyswakcje mam:D Kacpi od trzech dni nic mi nie je, jedynie jogurty:( NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 14 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..10.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 15 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to wielkie GRATULACJE🌼🌼🌼🌼 Możesz być z siebie dumna:):) Tylko dlaczego Kacperek nie chce jeść?? Kasika ile razy dziennie Kacperek je??? Moja Domi najchętniej zajada się moimi zupkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to wielkie GRATULACJE🌼🌼🌼🌼 Możesz być z siebie dumna:):) Tylko dlaczego Kacperek nie chce jeść?? Kasika ile razy dziennie Kacperek je??? Moja Domi najchętniej zajada się moimi zupkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane już raz dziaj pisałam ale Aurora mi skasowała NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 14 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..11.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 15 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw Kasika>> gratuluje :).. Aurora też nie chce jeść zupy nie tknie nawet f-ka>> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> Auruśka tylko kaszke .. zupy nie .. nicłyzeczką :).. serki też nawet naewt... a dzisiaj kończy roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 14 miesięcy ....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..12.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 15 mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 11 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen honka23.....Honorata23...Krystianek 4,5miesiąca.......Kingscourt *gusia....Agnieszka25.. Gracjan 20 miesiecy....Bydgoszcz Ania86...Ania21....Amelia 1 miesiąc.....Warszawa Aleks26...Ola26...Nikolka2 i prawie miesiąc....Słupsk lobuziaczek.....asia25....bianka 2 lata i 4m-ce.....wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn czekamy na zdjęcia urodzinowe???:) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas leje:O My wyjeżdzamy w czwartek i powoli zaczynam wszystko gromadzić. Nie mam czasu pisać, bo zostałam sama na \"gospodarstwie\":P Miłego dnia kochane:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas nie pada, ale jest pochmurnie:( Kasika a gdzie wyjeżdzacie?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×